Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

. (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

To nebudou rivotrily ale možná se někde opila a ještě se možná i podělá.

Sany11 (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Uz vcera psala nejak divne, to je fakt. Ale nemyslim, ze by to souviselo s Radkou.

Miluna (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Ale nejssm zferovaná . jÁ sedim tady.Mě už to nebaví nic.Nějak nevudim moc na psaní .Tam mam jas stlumeneej a nejde mi to mi to nejde mp to přěpnout.Mam depresi z techh holek a celkove i yv praci blbý teď a sraní na mě asi jde a sem venku a dimu to dál a zá CH od nikde kolem.

Sany11 (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Milco, tys to zase rozsekla. :D Myslim tou posledni vetou.

pils (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Tak to není dobré. Milče se asi něco přihodilo. A já zase musím se psem.

hmm (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

jako obvykle zfetovaná

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

a jéje

Miluna (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Já se tak omloivam Aličlo já swm ,je mi to lízo.Všechhno sem vysvetlovala u7 tak se nezlob al e je mi to lįto a trpim jajk zvíře tak se nebzlob jo prosim.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

Přesně tak, milovat neumí. Když se nějakou dobu ze začátku neozval Denis, hned hledala jiné doktory a přitom pořád psala jak jej miluje. I teď, kdyby odešel, otřepala by se a brala třeba toho Fandu.

pils (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

Radko, jestli ti to pomůže, tak plač, pláč uvolní napětí a rychleji se z toho dostaneš. Já myslím, že Milča to četla, ale zalezla, protože ubližovat nechce a milovat neumí. Ať už jde o Radku nebo o kohokoliv jiného. A nemůže za to, to si, Radko, uvědom. Alice se z toho všeho dobře dostala, protože tomu nikdy natolik nepodlehla a protože měla dobré vedení a podporu. Tím zdravím obě. A taky Lallu a všechny ostatní. Nějak nám nekomentuje Aleš.

hm (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

To je divný jak Miluna nepíše.

Ty (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

Miluno vylez zbabělče

ne (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

Miluna se teď neukáže, má v hlavě harém, po kterém vždycky toužila a tady byla odhalená :-) Chce jen kývnout prstem, aby takoví jako Radka za ní poníženě cupitali. Moc za to nedám, že má v záloze "připraveného" i Fandu. Jirka s Alicí měli štěstí

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

Já jsem Sany pořád věřila že něco napíše aspoň nějaký vysvětlení a zrovna tu není a to je hodně divný.Bojím se že to mlčení znamená to co vy píšete.Nemá na to koule mě poslat někam,nebo si mě nechává jako náhradu v záloze.Ale když vám někdo chybí toužíte s ní být co nejvíc.Jak je vidět nějaký sklony Sany k tomu mám když se mi to hodně líbilo.Nejlepší by bylo potkat nějakou pěknou a padnout si vzájemně do oka abych na Milunu nemyslela,věřím že by mně to pomohlo.Ale nevím jestli se může něco takovýho stát.

Radko (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

vidíš to dobře, nechává si tě jako zálohu, kdyby s ukrajinkou (nebo jí podobnou) nic nebylo a ona si chtěla povyrazit se ženou. Na rovinu ti neřekne, že s tebou nic nebude, bude mlžit Raduško sem, Raduško tam a ty žiješ v naději, že ji myšlenka na ukrajinku omrzí. Sany to tu píše srozumitelně. Miluna tě využila, protože tě potřebovala, tvoje city ji nezajímají

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

Ano úplně to tak taky vidím a byla jsem schopná to tolerovat,kdyby aspoň se mnou komunikovala nebo se i sešla i bez sexu abych jí aspoň viděla ale po včerejšku je mi to tak líto že to nezvládám.

Sany11 (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

Ale muze,jen to chce trochu trpelivosti. Jen se proste ale ted odriznout od myslenek na Milunu. Najit si nejakou zabavu do te doby, nez potkas tu pravou. Abys zMiluny nezacala s prominutim za chvili blbnout.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

Bojím se že už je pozdě.Jdou mi každou chvíli slzy a nevím jak to zastavit.Bylo mi s ní krásně tak se mi nechce zase být bez toho co jsem v ní našla.Ta ukrajinka se třeba takhle usmívá na každýho,má prostě takovej úsměv a Miluna si něco představuje a mě kvůli tomu dala stranou.Měla bych na ní i dneska čas,tak je mi to strašně líto.

Fanda (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

Radko nejsi ukrajinka a já nejsem doktor tak už nic nebude.Budeš si muset najít jinou.Myslim že mám ještě debilnější život než ty.

Lalla (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

Jo, mlčení místo bolestivých slov, to znám, bohužel jsem to několikrát praktikovala...hmmm

Reklama

Přidat komentář