Reklama

Seniorky na netu

Nelly (St, 14. 12. 2011 - 14:12)

Přeji pěkné odpoledne.U nás je zataženo, neprší, nemrzne a to je dobře, protože nikde nic neklouže.
Dnes mě bolí hlava z toho, jak jsem včera oslavovala skutečnost,že není žádný důvod něco oslavovat.Na druhou stranu přání, která jsem k této příležitosti dostala,hřála u srdíčka.
Jenom kdybych věděla, co na tu mizernou kocovinu.Už jsem vypila kafe s citrónem a jako by se nic nestalo.
Míšo, proč ohrožuješ svého chotě na životě?Faktem je, že s šikovným právníkem za takový čin můžeš dostat jen dva roky.Za slušné chování tě po půl roce pustí na svobodu.A pokud tak učiníš v afektu, tak tě osvobodí úplně!
Ach jo!!! Bolí mě hlava, zkusím si vzít acylpyrin, možná by neuškodil i obklad.
Tak zatím.......

zuzana (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

Ako posledna sa pridavam k blahozelaniam!!!
Este ze som to stihla dnes,chichichi.&&&&&&povodne som len chcela napisat,ze zijem,ale taham z poslenych seniorskych sil,chichichi,lepsie je 22.podpisat dochodok,chichi.
Prajem vam dobru noc!!!

bosorka (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

Nelly, přeji vše dobré a hodně zdraví. Ty tvoje dvě opice chluaté ti jistě dělají radost a příjemnou společnost. Dozajista vydatně pomáhají při pečení. Amálka už si tě koupila, jak píšeš. Taky Ťapině "vyhrožuji", že jí přivedu ještě jiného pejska, ale to nemůžu, to by neprošlo.
Dnes u nás bylo dost rušno, byl tu brácha, mezi pečením jsem s ním sestavovala nábytek do předsíně, do toho přišli elektrikáři něco předělávat, dost dlouho jsme byli bez proudu, potom bráška odjel a já s bábi jsem měla černou hodinku při svíčkách. taky to má něco do sebe, jenom jsem chtěla slepovat cukroví a musela jsem počkat až se mohlo svítit normálně, při tom blikátku bych asi nebyla schopna nic dělat.
Chtěla jsem letos zase vánoce nerespektovat, ale nějak mi to nevyšlo, bábi si prosadila pěčení. Tak mám čtyři druhy a ještě z bílků kokosky a jedny řezy. I tak si myslím, že jsem se překonala. Kde jsou časy, že jsem měla napečené krabice od margarinu a minimálně dvanáct druhů. A dělal to člověk po práci večer a s radostí.
Zuzko ve Veličce jsem byla jako studentka a moc se mi to slané podzemí líbilo, jenže tenkrát nožky běhaly. Ale mám pocit, že jsme tam sjížděli výtahem, nebo mě už paměť klame, vždyť je to nějaký pátek.
Tak se mějte krásně pečte a smejčete s rozumem, ať o vánocích máte sílu si i užít tu pohodu svátků.
Papa Bosorka.

Nelly (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

Kamarádky moje nejmilejší,děkuji vám moc,moc, moc za krásná přání.Dnes budu stručná neboť jsem poněkud ovíněná.Ráda bych toho napsala víc, ale písmenka na klávesnici se mi naschvál stěhují z místa na místo a psát profesionálně neumím.
Jsem moc ráda, že vás mám a zítra napíši více.

mimi (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

ještě jsem to po sobě přečetla a promiňte mi nějaký ten blábol..:-). A pak jsem ještě přečetla psaní od Míši, no díky děvče, při tvém vyprávění jsem se od srdce zasmála, tvůj humor je nad všchny léky... a musíš být po všech těch úpravách strašně krásná!!! všimnul si toho ten tvůj d...k?:-))))) já potřebuji ke kadeřnici jako sůl, jen se dokopat a objednat se, mě to tak nebaví...:-)

mimi (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

Tak mě dneska opravdu mrzí, že se dostávám k pc až pozdě večer! Nelly, kamarádko milá, přeji ti k narozeninám vše dobré, zlé ať se ti vyhýbá velkým obloukem!!! A samozřejmě mooooc zdraví, štěstí, lásky jak od muže, tak svých psích holčiček a svých blízkých! A jak už psaly holky, také děkuji za tvoje krásné vyprávění z mladých let i ze současnosti a budu se těšit na další....
Dneska jsme byli večer s mužem i Sárinkou na krátké návštěvě, která se trochu protáhla, no ale co- hlavně,že to bylo příjemné setkání. Mám konečně upečené tři druhy cukroví, hlásím, že jsme nic nespálila:-), zítra budu pokračovat a ještě zadělám masarykovo , to mám nejraději (tedy hlavně já!).
Nelly, ještě díky za fotky, holky jsou nádherné a určitě jim to kamarádství svědčí! tak jdu ještě na maily, moc pozdravení všem, papa m.

Anna (Út, 13. 12. 2011 - 17:12)

Nelly,připojuji se s přáním všeho nejlepšího.

Ala (Út, 13. 12. 2011 - 15:12)

Milá Nelly,k dnešním narozeninám ti přeji zdraví, hodně lásky a spokojenost.
U nás je tfujtajbl, mlha jak prase. Jsme zalezlí doma, odpočíváme a kyneme.
Posílám pozdrav vám všem!

Johanka (Út, 13. 12. 2011 - 09:12)

Já se taky připojuji a přeji Ti Nelly hlavně pevné zdraví a spokojenou dušičku. Užij si oslavu s oběma holkama i klukem (pardon, snad se manžel neurazí..). Dagmarko, taky vše nejlepší Lucce a ať jí též zdraví slouží při tom náročném jejím čase. Ivo - poprvé jsem letos dělala šlehačkové cukroví a vyšlo to báječně!! budu ho dělat! Zatím ahoj všem, jedu na kontrolu k reha-doktorovi.

Květa (Út, 13. 12. 2011 - 09:12)

Nelly, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti Ti přeju z jihu

Iva (Út, 13. 12. 2011 - 09:12)

Ano, svátky docela vedu v patrnosti, kalendář mám stále při ruce, ale s narozeninami je to horší.
Nelly, přeju hodně pohody, spokojenosti, ale nejvíc zdravíčka :-)), čím více nám je let, tím více poznáváme, že je to opravdu to nejdůležitější! A podrbání a pohlazení oběma psím holkám, mužovi můžeš taky, aby mu to nebylo líto !
Dagmar - a pro dcerku, ta má dneska svátek - ať to všechno dobře snáší a hlavně bez problémů. Ono to rychle uteče, bude vás o jednoho víc a bude to krásné :-))

Ráno se probudilo do sluníčka, je jen tak -1 zimy. Kdyby bylo trošku sněhového poprašku, tak já bych tak byla spokojená po celou zimu.
Včera se stavili ml. synek, ale jen na odpoledne, on má u nás stále trv. bydliště, taxi musel něco zařizovat ve městě. Dala jsem jim do krabičky cukroví, mám zatím jen perníčky a šlehačkové, oboje je vlastně pojídatelné už teď. Na to ostatní se chystám dneska.
Taxe mějte pěkně, zdravím do všech koutů!

Grešlička (Út, 13. 12. 2011 - 08:12)

I já se připojím - Nelly, přeji především hodně zdraví a pak i to štěstí, spokojenost a radost s psími holkami.

Venku je krásně, ale pěkně to po asfaltu klouzalo. Těšila bych se na sníh, ten k zimě a k Vánocům patří, ale taky se bojím, jak v tom budu chodit, u nás v tom kopci člověk upadne jen jednou a zbytek sjede po zadku.

Tak se opatrujte a hezký den.
Jen jsem si ještě vzpomněla - kdepak je Věrka ????? Neozvala se, tak doufám že čte a posílám pozdrav.

Beruška (Út, 13. 12. 2011 - 08:12)

Milá Nelly,přeji ti k dnešním narozeninám hodně zdraví a radosti s hafánkama.Obě psí dámy jsou krásné a myslím,že jste sehraná trojka.Užívej si dnes svůj den.Pa

MAGDA (Út, 13. 12. 2011 - 08:12)

Nelly taky ti přeji hodně zdraví ,a děkuji že jsi"jinak utíkam do města mam naštěvu pá užij si to.

Janča (Út, 13. 12. 2011 - 07:12)

Dobré ráno všem! V první řadě se připojuji k přáníčkám pro Nelly - jen vše krásné, to co ti udělá radost, hlavně ale pevné zdraví - to ti přeje Janča.
Jinak závidím všem, co už máte všechno hotovo. Já musím ještě minimálně jedno cukroví (to nadýchané z bílého vína), ale musím kvůli tomu na nákup. Včera jsem měla návštěvu kamarádky z bývalé práce a tu flašku s bílým vínem jsme ztrestaly až do dna. Tak nemám z čeho péct. A odpoledne jedeme za vnučkou Lucinkou, která má dnes svátek. Pak mi zbývá dost bílků, asi ještě udělám sněhové pusinky a nakonec peču den před Štědrým dnem vánočky. No, mám toho ještě dost, nehledě k tomu, že zítra mi začínají rehabilitace na krční páteř. Tak se zatím děvčata mějte.

Hadul (Út, 13. 12. 2011 - 07:12)

Nelly,přeji ti k narozeninám zdraví a krásné chvíle s kamarádkami(pejsánkami)a taky s kamarádkami(to jako my).Ať se ti vše daří.

ivana (Út, 13. 12. 2011 - 01:12)

Taky přeji vše nej nej nej.Ještě,že se tady vždy najde někdo kdo upomene, a ví.Iva tentokrát nic,ale asi narozeniny zase tak nevede v evidenci.Taky jsem si při vzpomínkách Nelly vzpomněla,že jsme přes 30 let jezdili na vánoce tchánovi.Byl to myslivec a tak máme podobné zážitky jako ty.Je pravda,že na hezké věci se daleko víc vzpomíná než na dárky.Jen fota posílej.Nelly ty jsi takový psí psycholog.Vysvětly mně jednu věc.Já si zvířat moc nevšímám.Mám z nich respekt.Neublížím jim,ale ani se s nimi nemazlím.A přes to, jak je nějaký volný pes, hned ke mně běží a točí se mi kolem nohou.Já ječím a prosím majitele,aby si ho zavolal.Když uteče sousedovi pes a sedíme na lavičce vždy se vrhne ke mně.Muž vystartuje a mazlí se s ní,ale ona doráží na mě.Já se klepu je to čuvačka jako tele.Je to asi hloupý dotaz,ale kolikrát už jsem o tom přemýšlela.Snad vycítí,že se jich bojím.Jeje už je půl druhé.To musím jít do postele jako myš.

dagmar (Út, 13. 12. 2011 - 00:12)

Tak jsem ještě nahlédla a taky přeju Nelly všechno nej nej nej a tradičně nejvíc to zdraví!
Nelly,taky děkuju za vzpomínky.Já dnes vzpomínala taky,celý den jsem si vybavovala dům kde žili prarodiče,zahradu,les...vzpomínám na to hodně často a dnes,vlastně včera trochu víc.
Míšo,budu balit asi zítra,v pátek už vezu první dárky a cukroví,ale musím napřed vytřídit všechny svátky a narozeniny,na ty mám jiné papíry abych to pak rozlišila.Ale zabalím to zároveň.
A ještě díky za fotky,oběma psím děvčatům to sluší.
Mějte se-d

:) (Po, 12. 12. 2011 - 22:12)

já jsem svá, jenom svá...Vánočku už teď?

Nelly (Po, 12. 12. 2011 - 21:12)

Nikoli vždyď, ale vždyť

Reklama

Přidat komentář