Reklama

Seniorky na netu

Mardagma (Pá, 11. 7. 2008 - 10:07)

Zdravím a hned na úvod upřesním. Ten týden, to by celá t.zv. 1. dovolená. Tedy žádné přerušení, nafasování zásob a hurá zpět. Nemohu jet kdy a kam se mi zachce. Nemám totiž hlídání a mamka nemůže být sama. Ale ...... čeká mne ještě 2.dovolená - a ta je delší - celých 14 dní. Opět na chatě, s vnoučaty a taťkou. Je to přelom července a srpna - ještě se rozloučím. A pak až zase za rok - bude-li vše při starém. Více se mi nepodařilo s bráchou usmlouvat - a i toto povolené dalo dost práce. Ale nestěžuji si. Teď mám fofr - mnoho rybízu, málo lidí - a to má být zrovna dneska vedro!!! A ještě musím udělat novou bojovku na těch 14 dní . I když kluci už dělají dospěláky, měla zase velký úspěch, což je potvrzením toho, že jsou to vlastně jěště děti. Takže, žádné povídání a hurá do práce. Mějte se pohodově. Ahojky

grešlička (Pá, 11. 7. 2008 - 08:07)

Ráno je tady 11 stupňů, dokonce se zapnulo topení. Ale sluníčko je v azuru, tak to snad bude dobré. Takže na nákup, pak do pracovního,a žádné flákání, rybíz,angrešt, všechno čeká na pracovitou ručku, zima bude dlouhá a všechno se to stačí s prominutím sežrat. Tedy aby se zas někdo neurazil, sníst. Ale letos už opravdu to dělám naposled,no jako ostatně každý rok !!!!!
ASi, jak je, už se to s tebou lepší ? Piš, ono to půjde ven a bude to lepší. Mějte se.

astra (Čt, 10. 7. 2008 - 08:07)

Dobré ráno, Míšo, ty jsi ranní ptáče, u nás bylo ráno třináct. Br, myslela jsem, že bude jinovatka.
Borůvky jsou na mne moc malé, takže budou kynuté knedlíky s ostružinami.
Mimi, napiš zase krátkou zprávičku, jak je mamince, jak jí to jde mluvit.
Mardagmo, ty jsi přijela jen na skok, abys nás všechny pozdravila, to je od tebe milé. Nebo pro nové zásoby?
Zuzanka by nám mohla poslat nějaké lázeňské oplatky nebo raději něco vícestupňového na posilněnou, doufám, že relaxuje, masážuje, chodí na skořicové nebo čokoládové zábaly včetně liftingu obličeje. Jenom, abychom ji potom poznali /my všichni/.
ASi, a jak jsi na tom ty? Pokud skončíš v práci, mohl bys jít už do předčasného důchodu? Teď je nejdůležitější, aby jsi se pozdravil a potom můžeš řešit to ostatní. Člověk má určitě pocit křivdy, když léta pracoval, něco dokázal a najednou je neperspektivní, neboli nepotřebný. Snaž se méně myslet na to, co bylo a těš se z malých denních radostí a jak jsi psal, můžeme si všímat a zastavit se u toho, na co předtím léta nebyl čas.
Já si zatím pořád připadám neskutečně svobodná, protože dřív jsem musela plánovat volno a všechny akce nejméně měsíc dopředu, nakonec do toho zase něco přišlo, nebylo počasí. Samozřejmě, člověk nemládne, ale jsou věci, které změnit nemůžeme, tak si je aspoň trochu zpříjemníme. aa

AS (St, 9. 7. 2008 - 20:07)

mimi škoda,že se nerozepíšeš.Prudiči nebo prudičky by se závistí přeskočili

mimi (St, 9. 7. 2008 - 20:07)

Hezký večer, Mardagmo krásně si užíváš a o dobrodružství zřejmě není nouze, teď, když se pokazilo počasí se můžete věnovat sběru lesních plodů :-))) a dělat z nich dobrůtky, mňam, tako vé borůvkové knedlíky..., nebo houbové domácí flíčky, no určitě opět poreferuješ, krásné pokračování dovolené:-).
ASi, ahojky, hezky jsi to napsal, máš pravdu, oni si ty mladí naivně myslí, že jsme odepsaní(né), ale třeba by se hodně divili, chááá.
Dnes jsem měla v plánu sekat trávu, ale taky každou chvíli sprchlo, tak jsem trochu lenošila a věnovala se sobě (nebudu rozepisovat, abych nedráždila...). Pak se u nás stavil bráška se ženou, byli u maminy v nemocnici, je jí lépe, zítra za ní jedu já.
Mějte všichni příjemný večer a ještě lepší zítřejší den:-)

AS (St, 9. 7. 2008 - 19:07)

Dobrý večer,
tak ta přání o neúčasti prudičů byla asi předčasná.Koukám,že ten demagog nutí každého za každou cenu do sexu.Zřejmě se mu velice nedostává,Třeba ho ani ve svém mládí ani není schopen.Jak se dnes máte?

Mardagma (St, 9. 7. 2008 - 17:07)

Zdravím všechny - mám za sebou první část dovolené. Počasí bylo celý týden krásné, sluníčka dost, tak jsme si to s dědou s vnoučaty jaksepatří užili. Koupání v malém bazénu, courání po lese, čtení knih - zkrátka pohoda. Bojovka se také vyvedla, zjistila jsem, že kluci, ač se tváří jako dospěláci, stále ještě mají rádi zábavu a dobrodružství s babičkou a dědou.
Takže snad jen všudypřítomná klíšťata otravovala život.
Přeji všem krásné pohodové dny.

ty debilní Tabu (St, 9. 7. 2008 - 16:07)

vrať se na chat nad 40.Tam ti to docela šlo.

Taburet (St, 9. 7. 2008 - 15:07)

Kdybys mu raději dala, to by měl tatík radost.

astra (St, 9. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj všichni, Míšo, jsi živá, tak to nebyl satan?
Vyrábím pohled pro vnuka na tábor, hledám tady nějaké dobré vtipy, aby se vešly na pohlednici.
Manžel se včera velkoryse nabídl, že pomůže trhat maliny. Trhal tak pečlivě, že dnes jsem obírala jeho misku úplně znovu, protože trhal i se stopkami.
Pro příště vím, že mu mám dát do ruky místo misky sekačku. Budu mu ale vděčná za rybíz, protože pro mně je trhání dosti nudná práce.aa

Taburet (St, 9. 7. 2008 - 15:07)

Slepice, že vy čekáte, až se objeví nějakej ten prudič, abyste se konečně pobavily? Děti, polívky, prádlo...kvok, kvok, ...ale rády byste byly s nějakým chlapem, abyste se mohly předvádět na to správným místě, že jo?

grešlička (St, 9. 7. 2008 - 12:07)

Tady dnes každou chvíli lije jak z konve,za chvilku svítí slunce. A zima jak na Sibiři.
Prostě to funguje spolehlivě - když jsou děti na táborech, takhle to zlobí, ale ony to snášejí snad líp. ASi, vydrž,všechno se nějak v dobré obrátí. Mimi přeju pevné nervy !
Je fajn, že ti prudiči přestali psát,nic tady už konečně nevidím. Tak hezký den.

Kredenc (St, 9. 7. 2008 - 12:07)

Slepice, už jste vypraly a vyžehlily a teď se těšíte, že zas budete přepírat a věšet a potom zase žehlit ? Nebo zavařujete a děláte ty nesmysly z ovoce, které stejně nikdo nejí? Jak je to všechno prima a bezva a jak se vychvalujete a cintáte si jedna druhé! Kdybyste se potkaly, tak se budete pomlouvat jak za mlada, co? Papááá, ňuňuňu, ci, ci, ci ....řežeme se tady smíchy.

Kredenc (St, 9. 7. 2008 - 12:07)

Slepice, už jste vypraly a vyžehlily a teď se těšíte, že zas budete přepírat a věšet a potom zase žehlit ? Nebo zavařujete a děláte ty nesmysly z ovoce, které stejně nikdo nejí? Jak je to všechno prima a bezva a jak se vychvalujete a cintáte si jedna druhé! Kdybyste se potkaly, tak se budete pomlouvat jak za mlada, co? Papááá, ňuňuňu, ci, ci, ci ....řežeme se tady smíchy.

Návštěvník (St, 9. 7. 2008 - 11:07)

Zdar debéle

Návštěvník (St, 9. 7. 2008 - 11:07)

Nazdar slépky.

mimi (St, 9. 7. 2008 - 11:07)

Moc vás všechny kamarády zdravím, jeden den jsem tady nebyla a tady byl pěkný "hukot", díky za milé a vtipné povídání a reakce na škodíky. Též vítám E.H., jak jsi poznala, jsme tady docela prima partička a těšíme se, co nám napíšeš ty:-).
ASi, nemáš to určitě jednoduchý, zažila jsem něco podobného, ale vše jde vyřešit, uvidíš, bude líp. Hlavně k nám choď častěji, však víš, že tě tady rády "vidíme" a musíme si tě hýčkat, coby jediného chlapa mezi námi děvčaty:-))).
Proč jsem tady včera nebyla: opět vážné problémy s maminkou, slabší mozková příhoda, má zasaženu řeč, takže jí není téměř rozumět. Je v nemocnici, teprve dělají vyšetření, uvidíme co bude dál. To víte, je to těžký, však to znáte..., ale mamka je bojovnice, tak snad to bude v rámci možností zase dobrý.

Opět musím říct, jak je mi tu s vámi dobře a vaše milé a vtipné povídání mě vždy zlepší náladu. Míšo, parádně jsi to svým posledním odstavečkem o životě vystihla.
Jo a dík za ten tip na houby, nevím, jestli u nás rostou, ale půjdu to zjistit, když nic jiného, procházka po lese je báječná, pááááá

bosorka (St, 9. 7. 2008 - 00:07)

Sakra zase jsem zapomněla,ten nočník,tak teď už opravdu jdu.....pa dobrou,..

bosorka (Út, 8. 7. 2008 - 23:07)

Tak na druhý pokus: Dobrou noc a zítřek bez prudičů....

bosorka (Út, 8. 7. 2008 - 23:07)

Tak to zřejmě zase dnes zakončím, jsem totiž ten noční pták. Koukám jak se to dnes hezky rozjelo, dokonce i nová účastnice diskuse se ozvala, vítej. AS také nezahálel. Věřím, že své
problémy dokážeš zvládnout, záměrně nepíšu se vyřeší, ono se samo většinou nic nevyřeší. Jistě jsi v péči lékařů, kteří ti pomohou, držím palce.
Dnes jsme s Péťou pozorovali dalekohledem rodinku rehků, 5 capartů sedělo na plotě a rodiče pendlovali jak o život, jen aby tu drobotinu nakrmili. Letos jsem vyzkoušela jeden fígl, který jsem okoukla kdysi v Insbruku, do truhlíků za okna navrch na zeminu tam dávali polštáře mechu, truhlíky se tak nevysušují. A kosani nám létají na okna a kontrolují, co je pod mechem, ale nezlobím se na ně , že po nich musím uklízet. Ráda tu havěť pozoruji.
Zítra jedu za prací, mládě vezu k tetě do Zdic, tak se těšil, byl ochoten jít i brzy spát, když musí ráno časně vstávat. Babka by také měla zalehnout, ale mě to jde až tak po půlnoci.
Dobrou noc a zítřek bez prodičů v reálu i na netu přeje Bosorka.

Reklama

Přidat komentář