Reklama

Seniorky na netu

mimi (Út, 17. 6. 2008 - 13:06)

To tady máme bezvadnou partu, co? Ani normální život nepotřebujeme. Stačí nám si sednout k počítači a psát až do smrti.

astra (Út, 17. 6. 2008 - 08:06)

07:14:44
Ty musíš být ale moc zoufalý, když sem za námi chodíš. To už tě opravdu, ale opravdu nikde nechtějí?
-----
Ahoj děvčata, zatím všechny zdravím, denní program jsem napsala u starého hesla.
Mimi, pamatuj nejen na práci, ale i na odpočinek a nesnaž se dělat všechno na jeden zátah.
Já si tu Míšu podám, jestli nepřiveze zpět aspoň dva kufry s pěkným počasím. aa

Návštěvník (Út, 17. 6. 2008 - 07:06)

Myslím, že do toho co děláme po večerech to nic není.

Návštěvník (Út, 17. 6. 2008 - 07:06)

To nemáte po večerech nic lepšího na zábavu, než dřepět u počítače a krafat s podobně postiženejma zoufalkama na netu?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

To nemáte po večerech nic lepšího na zábavu, než dřepět u počítače a krafat s podobně postiženejma zoufalkama na netu?

xz (Po, 16. 6. 2008 - 23:06)

No zima je nejen v Hořicích,ale bude lépe, bude léto !!

mimi (Po, 16. 6. 2008 - 20:06)

ahoj děvčata, tak jsem vás díky grešličce našla. I místnost na chatu jsem našla bez problémů, ale diskuzi mám raději. Určitě se ale na kus řeči stavím, jen ted nějak nestíhám, večer jsem pak unavená a to mě ještě konečně čeká malování (po vytopení, jak jsem psala), dneska jsem se domluvila s malířem, přijde ve středu, tak už se těším, až bude po..... a byt opět prokoukne:-). Tak jsem ráda že se nevzdáváme, byla by škoda rozpustit tak bezvadnou partu.
Přeji hezký večer a krásné dny, ahojík:-)))))

Aaaaa (Po, 16. 6. 2008 - 20:06)

Tady v HOŘICÍCH je zima,že jdu zalehnout v plné polní a to jsem myslel,že půjdu hodit kostru do vody na DACHOVY!

astra (Po, 16. 6. 2008 - 18:06)

Děvčata, pod starým heslem máte vzkaz od bosorky. Nevím, jestli chodí na chat a kam.
Zuzanko, dnes je to i u nás na peřinu. aa.

astro (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

do (_!_) běž raději Ty! A Ty zuzana klidně písaj.

astro (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

do (_!_) běž raději Ty! A Ty zuzana klidně písaj.

astra (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

Slováci táhněte do prdele, nebo na čoboláckou diskizi!

zuzana (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

Astricka,pozdravujem ta,konecne moze clovek rozpravat s clovekom,vsak?
Strasne ma mrzi ako sa nase pekne rozhovory zmenili.Ale to jasne vidiet,ze su to ludia,ktorych nic tazke v zivote nestretlo.
Dost melancholie!!!!Tak ti poviem,keby som zimne satstvo nemala odlozene,vobec by nebola hanba obliect si vetrovku.Odniesla to hrubsia mikina,CHICHI.
Dnes je tak polojasno,tak sa da,ale ja idem do okr.mesta kvoli tym kupelom.Sused ma berie na otocku.
Tak vam prajem nikym a nicim neruseny den!!!!

astra (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

No, snad ty složitosti zvládnu taky.
Říká se, že na každou svini se někde vaří voda, a že někdy je vařící dřív, než se někdo naděje. To mně jen tak napadlo,že někdy trest přichází velmi rychle a je neúměrně velký.
Zuzanko, jak to u vás vypadá s počasím? Nevytahuješ kožich a šálu?

Návštěvník (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

Seniorka,uz nemusis,nasla som si odkaz.

bosorka (Po, 16. 6. 2008 - 12:06)

Já jsem z toho na pepinu,ty prudiči, jsou všude,tak jdu pohnojit kytky!čau

zuzana (Po, 16. 6. 2008 - 12:06)

Seniorko,ja nie som tak zbehla ako ty,CHICHI!Napis,ako sa na profil dostanem,Myslim ,ze zavistlivci su vsade.Nevytvoris na chate nejaku novu miestnost???

grešlička (Po, 16. 6. 2008 - 12:06)

No Zuzo, ty nevíš, kde se večer sejdem ? Hledej na vzkazíku na profilu, totéž Mimi, věřím že se sejdem všechny TADY. Zdravím Astru,snad nás najdou i ty dvě zbylé.

Abc (Po, 16. 6. 2008 - 11:06)

Vždyť na to budete dva,ty a lékař?To jsou ty potvory,chlamky! :-)

bosorka (Po, 16. 6. 2008 - 11:06)

Jenom doufám, že sem zavítá nějaký mužský. Docela už mě to mezi nohama svědí a samotnou mě se toho zbavovat nebaví.

Reklama

Přidat komentář