Reklama

Seniorky na netu

mimi (So, 21. 6. 2008 - 20:06)

Dneska byl opět rásný den, tak jsem vás přišla jen pozdravit:-)))
Zuzko, vše je v pohodě, jen by bylo dobré, aby AS přišel taky sem, na seniorku.
Mějte pěkný večer a krásnou neděli:-)))))

zuzana (So, 21. 6. 2008 - 09:06)

Pekny den,dievcata!!!!
Dnes to vyzera na poriadne teplo aspon u nas.
Mimi,verim ze ten moj posledny odkaz si vzala pohodovo.Paci sa mi,ze niektori,hoci vela nepisu,ale nas citaju,mozno im to tiez prispieva k dobrej nalade.O to nam vlastne slo,my si pokecame,inym to mozno vyvola usmev na tvari,ale hlavne,ze nas neurazaju.
Tak ja vam vsetkym,opravdu vsetkym prajem pekny a pohodou naplneny vikend!!!!!

zuzana (Pá, 20. 6. 2008 - 21:06)

Mimi,jukni na seznamku aj ty,mas tam odkaz,chichichi

zuzana (Pá, 20. 6. 2008 - 20:06)

Tfuj,tfuj,tfuj,aby sme to nezakrikli,ale znova sme doma,co???
Seniorka vdaka!!!
Astricka,ja som to len preto,aby sme sa zasa vsetky stretli,tak som ti navrhovala ten chat,teraz mi jeto jedno,kde sa zasa porozpravame.
Beriete na vedomie,ze dnes je najkratsia noc?Ako ju len vyuzit,chichi.
Zajtra sa u nas palia "janske ohne",aj vy si na to niektora spomeniete?Je to taka volna zabava,pri harmonike,speve a mladi maju opodial diskoteku.
Prajem vam pekny vecer,zajtra si vas precitam skor,snad uz zajtra el.nevypnu.
Majte pekny vecer a pekny vikend!!!!

mimi (Pá, 20. 6. 2008 - 20:06)

hezký večer všem, opět jsem napsala na "seznámení", je to u mě automatické, snad tam taky juknete. Píše tam hlavně Bosorka, sem ještě nechodí, že? Píše, že jela za synem, tak až se vrátí snad bude psát též na tyto stránky.
Přeji všem krásné léto, ahojky :-)))))))

mardagma (Pá, 20. 6. 2008 - 17:06)

Tak vidím, že se to uchytilo dobře.To jsem ráda, povídání s vámi mi docela chybělo. Tady nic nového, dneska dusno a vedro, tak se mi ani nechce nic dělat. Každou chvíli se zdá, že by mohlo sprchnout a nic - a že by to ve městě už bylo na ten prach potřeba.
Jinak jsem si koupila dva nové kaktusy, už větší, to abych se dožila brzo květů ( pokud jsou to kvetoucí). Takže to mezi oknem vypadá parádně.Trochu je ale otrava, že když chci dokořán otevřít okno, musím je vyndat :-):-( :-)
Přeji krásný víkend všem. Ahojky

astra (Pá, 20. 6. 2008 - 09:06)

Grešličko, já jsem pro. Staré heslo nechat spíš jako nouzové, kdyby nastala opět krizová situace. aa

astra (Pá, 20. 6. 2008 - 09:06)

Zuzanko, mám vždycky dobré předsevzetí, že se zastavím na chatu, ale večer jsem tak na spaní nebo na čtení, ani luštit křížovky se mi nechce. Čtení je už spíš zlozvyk, čítavala jsem dlouho do noci, teď to nevadí, když nemusím do práce, ale dřív se mně zavíraly oči a pořád jsem toho nemohla nechat, donutila mě "profesionální /chichi/ zodpovědnost", že do práce musím přijít s jasnou hlavou.
Jo,jo,zvykli jsme si na pohodlí, mně před chvílí kiksla myš a už jsem viděla tu hrůzu, že budu muset čekat, až se zastaví syn a co si já počnu do té doby bez internetu.
Hezký den. aa

grešlička (Pá, 20. 6. 2008 - 09:06)

Navrhuji zůstat tady a Seznámení nechat svému účelu a osudu - tato rubrika je pro seniorky a nikdo nám nemůže vyčítat,že se kvůli nám chudák nemůže dopracovat k partnerovi. Prudiči se ale najdou všude, tomu nezabráníme. A slušní senioři budou k pokecu vítáni i tady, to snad je jasné.

astra (Pá, 20. 6. 2008 - 09:06)

Děvčata, zdravím, psala jsem na staré heslo, pokud se na chatu dohodnete na jednom, napište, na kterém, vidím, že i grešlička si přečetla poetickou bosorku. aa

grešlička (Pá, 20. 6. 2008 - 08:06)

Krásné ráno všem,jen vás pozdravím a jdu na strom - očesat poslední třešně a zpracovat, ten letní maraton kolem ovoce je nekonečný. Na světlušky si večer zkusím počkat,pokud nepadnu, ale tady jsem je ještě neviděla, to bylo krásné, dříve jich létalo spousty a patří to k vzpomínkám na dětství. Tak s chutí do práce, hezký den všem !!!!

zuzana (Čt, 19. 6. 2008 - 22:06)

Prajem dobry vecer pre vsetkych!Chcela som hlavne pozdravit,cez den nam neide elektrika,poobede sa potom nemozem zastavit,tak mi chyba cas,chichichi.Keby este posunuli o hodinu chichi.
Prajem na zajtra pekny den a mnoho chuti do prace!!!!

mimi (Čt, 19. 6. 2008 - 20:06)

Ahojky, příspěvek ze 17.6. ve 13.07 jsem nepsala já:-(.
Děvčata, automaticky jsem před chvílí napsala na seznámení seniorů, tak tam jukněte, ať se neopakuji. Píšete tam taky, tak mě nějak nedošlo, že chodíte hlavně sem.
Na chat se zatím nedostávám, ale určitě někdy přijdu na kus řeči.
Zuzko, já už mám jahody skoro sklizené, měla jsem jich letos málo, udělala jsem si mladé sazenice, tak snad příští rok...:-)
Tak pááá příště:-)

zuzana (St, 18. 6. 2008 - 18:06)

Tak dalsi den bez el.energie za mnou,to by ste neverili,kolko raz clovek buchne na vypinac zapne radio a ine veci.Ja si neviem predstavit,ako zili ludia 70rokov dozadu.Mozno spokojnejsie!!!!
Astricka,najprv sa vytesim s dcerou,ta pride 23,ja nstupujem 3.Mala by som zacat balit,nie?Misa na 2 tyzdne a balila tyzden,tak ja by som tiez mala zacat.Ona potrebovala plavky a plast a co ja,ked idem do hor,CHICHICHI.
Este hadam zjem nejaku sladucku jahodu,jej dnes som si kupila,ale ja neviem,ci mam len premazanu hubu,alebo su take divne,ani sladke,ani ta chut neni taka.Iba vona bola jahodova.Ja ich zoznem srpom,ale uz teraz sa mi robia slahune,tak to tiez obstriham.Nehavam si len par,ktore zasadim na jeden riadok,potom stary zrusim,takto ich posuvam kazdy rok.
Astr,skus ten chat,je to fajn,ja som bola aj vcera,ale o 11 ma zmaha spanok,tak odchadzam.
Bossorecka,co robis dnes?Pocasie nechaj na pokoji.chichichi.Ale ak ti narastla burina tak ako mne,tak viem co robis.
Opat sa na vas tesi zuzana

nemenovany (St, 18. 6. 2008 - 12:06)

Ooooo,aspon vieme,odkial prisli SLOVANIA.
Vidis,kde mas prakorene,vazeny anonym.Chi CHi Chi.

astra (St, 18. 6. 2008 - 09:06)

Zdravím všechny, dobré ráno s vrtačkami, míchačkami a jiným rámusem. Tedy ne přímo u nás, ale naproti opravují osmiposchoďový panelák, už ho obložili, myslím, že je to polyuretan a teď mu dávají šatičky, zatím mají zelený pruh, tak jsem zvědavá, s čím to zkombinují. Na lešení je asi osm nebo deset lidí a kmitají, že jsou za chvíli o poschodí níž. Musí to být sehraná parta. Myslím, že zedníci a stavaři nevědí kam teď skočit, ale je to dobře, mají práci a než se opraví všechny paneláky, tak ji budou mít ještě hodně dlouho.
Zuzanko, koncert trval jen necelou hodinu, moc se mně nechtělo po práci zahradě, ale bylo by mně potom líto, že jsem o trampské písničky přišla. Tak jsme se "promenádovali" po náměstí a relaxovali, bylo celkem teplo a příjemně.
Tobě už se to také krátí? Nepsala jsi, že odjíždíš 3.7? Až budou u vás jahody vypadat a chutnat jako jahody, tak já už budu jen stříhat listy. Mimochodem - někdo je vyčistí a někdo sežne srpem - jak to děláte?
Bosorko, psala jsi něco o Petrohradě. Není neno nebyl tam někdy státní statek?
Zdravím všechny ostatní, pořád si říkám, že půjdu někdy na chat a dovím se, co jste zase vymyslely.
Pohodový den aa

Návštěvník (St, 18. 6. 2008 - 09:06)

Slováci vznikli tak, že Maďaři naprcali vopice a hodili je přes hranice. Chi chi chi.

zuzana (St, 18. 6. 2008 - 07:06)

Krasne a slnkom zaliate rano!!!!
Aspon u nas to tak vyzera.Rychlo sa nam taky uprsany cas zunuje,vsak?Stale spominate jahody,ja chodim ocami potahovat tie nase,ale stale nic.Ale aspn uz ako jahody zacinaju vyzerat,su vacsie chichi.
Astricka,ako si sa poprechadzala?Dufam,ze neprsalo!!!!
Dnes este nemam ziadny plan prace,uvidim,co si ktora suseda vymysli,pojdem im pomoct.
Samozrejme okrem tych vlastnych povinnosti,tie ma neminu,chichi!
Prajem vam pekny,nicim neruseny a dobre naladeny den!!!!!!
Tesim sa na vas!!!!!

astra (Út, 17. 6. 2008 - 15:06)

Zuzanko, když tady čtu ty zoufalce, jak se snaží nás rozesmát, tak je mi veselo už z té představy. No, rozumu moc nepobrali, piliny, které mají v hlavě, z nich spisovatele neudělají, tak se dřou a dřou a výsledek je pořád stejný. Obávám se, že jejich slovní zásoba by se dala spočítat na prstech.
Děvčata, mějte se, jdu sbírat jahody - ne, že by jich bylo moc, ale aby do nich nenapršelo. Budu na vás pamatovat hrstičkou voňavých lesních.
Večer je u nás koncert místní trampské a folkové skupiny, tak máme v plánu se procházet a poslouchat. aa

zuzana (Út, 17. 6. 2008 - 14:06)

Tak musim vas pozdravit aj tuna,aby sa niekto neradoval,ze z jeho zufalych prispevkov ma trafil slak,chichi.
To nam len nesla elektrika.
Myslim,ze sa nam staci pousmiat,spomenut stare vydanie casopisov "rohac"a pozriet nasich niektorych prispievatelov,/mozno len jedneho,ale aby som neukrivdila/a ten usmev ma do vecera neopusti!Ludska hlupost je neobmedzena!
Mimi,ty budes mat vyriadene ako na Vianoce chichichi!
Prajem vam pekny den a vecer snad na chate.Co vy nato????

Reklama

Přidat komentář