Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (So, 7. 5. 2016 - 14:05)

Tak proč nutíš syna do nezdravého lepákama? (Tvůj vlastní výraz)

Zuzka (So, 7. 5. 2016 - 14:05)

Ne vše "módní"...Zdravé to nebude,však to taky denně nenosí a doma odpoledne mají oba pohodlné elasťáky.

Tony (So, 7. 5. 2016 - 11:05)

Ne vše "módní" je zdravé. A ty kluka do "módního" nutíš lepákama.

Zuzka (So, 7. 5. 2016 - 11:05)

A je to normální hekat při...Upřímně,jak si holka narve džíny do rozkroku,to bych nezvládla.Ale jsou mladí a rádi trochu nepohodlí podstoupí.

Tony (So, 7. 5. 2016 - 11:05)

A je to normální hekat při oblékání? Pro tebe zřejmě ano.

Zuzka (So, 7. 5. 2016 - 10:05)

Zuzko, já ti nevěřím ani...Obtažené rifle se každému vtlačí do zadku,copak jste neviděl mladé v riflích?To byste koukal,jak hekají ráno,když si je oblékají!Pod ně se musí právě dávat prádlo natěsno,aby po těle neklouzalo a při nošení nevadilo.

Tony (So, 7. 5. 2016 - 10:05)

Zuzko, já ti nevěřím ani když řekneš Dobrý den. Můžu dát jed na to, že ty když řekneš Dobrý den, tak je pár minut kolem půlnoci.

Ještě jsem neviděl normální rifle, které by se nahrnovaly do zadku.

V každém případě bys měla podstoupit to psychiatrické léčení.

Zuzka (So, 7. 5. 2016 - 09:05)

Otázkou je,jaké boxerky...Boxerky má akorát,ale rifle mu je nahrnuly do zadku a to mu vadilo.Aspoň poznal,jaké prádlo je lepší.

Zuzka (So, 7. 5. 2016 - 09:05)

Otázkou je,jaké boxerky...Boxerky má akorát,ale rifle mu je nahrnuly do zadku a to mu vadilo.Aspoň poznal,jaké prádlo je lepší.

unomuno (So, 7. 5. 2016 - 08:05)

Za pár let budeš mít s tím svým nudismem po ptákách. Ženy budou chodit jedině v burkách. V IS nejen burka, ale ani bez rukavic nesmí na ulici.

Jakub (Pá, 6. 5. 2016 - 21:05)

Zůstala bych u tématu...Terezo, nechci vám vnucovat náš způsob, jak je nám doma příjemně. Ale nevím, co je špatné na tom, abyste doma spali nazí. Je to opravdu zdravé a příjemné. Tělo ve spánku se uvolní, nic ho nesvazuje a ráno jsme odpočinutí. Můžete říct, proč by syn nemohl spát bez slipů...třeba jen v triku? Co vy sama máte v noci na sobě?

Adél (Pá, 6. 5. 2016 - 21:05)

Nevím, jestli je toto...To je hustý!Chudák musí nosit tanga,kluk to musí mít asi víc těsný než my,aby mu to vepředu dobře drželo.A ta vostuda,to mu nezávidím.

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 18:05)

V té poradně jsou horší dotazy.

Linda (Pá, 6. 5. 2016 - 18:05)

Nevím, jestli je toto...To bude dobrej spratek,ten Kykyš.Neví jak se mámě pomstít,tak píše do poradny kraviny.

Tereza (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Pro všechny moje...Otázkou je,jaké boxerky klukovi dáváš.Jestli nějaká mini škrtítka,tak to může mít v tangách opravdu lepší.Můj syn nikdy neměl potřebu si stáhnout boxerky,protože je mu v nich fajn!

Tereza (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Terezo,na rozdíl od Zuzky...Zůstala bych u tématu chlapeckého prádla.Kluk by měl mít pyžama,ne spát v jakýchkoli spodkách,vždy jsou těsnější než pyžamo.Ale nahého bych kluka spát nenechala.

Jakub (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Prádlo pod pyžamem je...Terezo,na rozdíl od Zuzky jsi normální máma.
Ale - co kdyby na noc neměl ani ty slipy. Víš jak by se tělu mladýho kluka ulevilo, celou noc volně! Ty si na noc bereš kalhotky?

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Zuzko, zjistil jsem, že lžeš pořád dokola, proč bych ti měl věřit teď. To, že mu vnucuješ tanga lepákama, to ti věřím. Ty totiž napíšeš pravdu, jenom když spleteš.

Zuzka (Pá, 6. 5. 2016 - 13:05)

Pro všechny moje kritiky:dnes přišel syn ze školy a pod riflemi měl tangáče,které má jako náhradní ve školním batohu pro všechny případy.Neměl nehodu,jen už to v boxerkách,které dostal ráno,nemohl vydržet,tak si je převlékl.Myslíte,že by to dělal,kdyby to v tangách bylo takové trápení,jak zde mnozí tvrdí?

Tereza (Pá, 6. 5. 2016 - 13:05)

No tak to slyším poprvé...Prádlo pod pyžamem je hloupost,ale dost dětí tak spí.Znám kluka,který pyžamo nepoužívá,spí vždy ve slipech a v tričku s krátkým rukávem.A i když má někdy ty slipy hodně zatnuté v zadnici,vůbec mu to nevadí.

Reklama

Přidat komentář