Reklama

strie

N. (Út, 22. 4. 2003 - 21:04)

Ahoj lidi,je mi 14 a strie mi vznikly po rychlém tělesném vyspívání,mam z toho hrozný komplexy,obávám se léta kdy nastává "plavkové" období,občas používám nějaký ty krémy ale účinek je spíš krátkodobej.Při pomyšlení na to,že ty příšerný bílý rytiny(skvěle to kontrastuje s mojí snědější pletí)mě budou doprovázet už napořád, propadám depresím,je to děs.Jestli má někdo nějakou radu,budu Vám vděčná. Díky

Jana (Út, 22. 4. 2003 - 19:04)

Růženo, strie se mohou vytvořit, i když se budeš mazat, je to hodně dané geneticky. Nicméně zkus nějaký hodně mastný krém, např. modrou indulonu, zabírá prý i obyčejné sádlo, či tělový krém od Nivea. Na trhu je teď velký výběr, v lékárně i odborně poradí.

ruzena (Út, 22. 4. 2003 - 10:04)

ahojte!som tehotná a obavam sa popukanej koze.viete mi niekto poradit nejaký dobrý krém,ktorým mozem tomuto neduhu predíst?Dakujem vopred.

Jana (Po, 21. 4. 2003 - 19:04)

Fílo, můj přítel má také na pažích strie z posilování (a i na nohou). Nikdy mě to neodpuzovalo :-)Strie jsou trvalá kosmetická vada, ale je prý krycí make-up na tělo od Dermacolu. Ale spíš bych nad tím mávla rukou, když se nad tím zamyslíš, tak je to maličkost. Když to někoho odpuzuje, tak je to jeho problém a nestál by mi ani za jedno slovo :-)Tak hodně štěstí a povrchní lidi ať si trhnou nohou :-))

Fíla (Pá, 18. 4. 2003 - 22:04)

Já jsem si během dvou let vypracoval vcelku slušnou postavu (bez steroidů)a navrch "šílený" strije v podpaží, které se táhnou na ramena a hrudník. Vždy to bylo dlouho nic a najednou přes noc -šup- a ráno jsem se nestačil divit a natož ty nové počítat. Vyzkoušel jsem už úplně všechno (kromě laseru) a bohužel musím říci, že nepomáhá nic (a nikdy). Solárium a opalování je na nic, ztmavne to s kůží ten kontrast to beztak neztratí. Nejvíc jejich rozvoj podle mých zkušeností zpomaluje Erevit, mast s vitamínem E. Ale jinak už vážně nevím co dělat, hrozné jsou ty nepříjemné pohledy, např. na koupališti. Když se svléknu před holkou, tak první, čeho si všimne jsou právě ty jizvy a asi nemusím dodávat, že je to dost odpuzuje. Kamarád je má taky, udělaly se mu když přibral asi 20 kg během tří měsíců a zajímavé je, že nejvíc se mu rozjely, až potom co tu nadváhu shodil. Bohužel, musíme se s tím naučit žít...

Kristi (Pá, 11. 4. 2003 - 11:04)

V Avonu maji z te rady , jak je na ni reklama v TCV (celulitida) i krem proti strijim. Nevim, jak moc muze pomahat, ale ten na celulitidu pouzivam uz asi 2r. a OK. www.happy-animals.cz/avon

Jana (Út, 11. 3. 2003 - 14:03)

Nic si z toho nedělej. Máš krásné zdravé dítě, tak co? Já mám strie také (skoro všude) a ještě jsem nebyla ani těhotná, pouze jsem přibrala a poté zhubla.

Dája (Po, 24. 2. 2003 - 00:02)

Před šesti lety jsem přibrala 25 kg - bylo to v těhotenství. Výsledek byl nádherný syn a strie na prsou, břichu, stehnech a zadečku. Dodnes mám komplex jak hrom, ale na laserovou operaci nemám.

Mirek (Po, 24. 2. 2003 - 00:02)

Před 4 roky jsem prudce přibral a na vnitřní straně stehen a v okolí hýždí se mi objevily docela velké strie.Je to dost nepříjemné v těchto místech a bolí to.Nevím si rady ,vyzkoušel jsem již všechny možné mastičky s nulovým efektem.Prosím o radu. Díky.

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 00:10)

Martine, nebude, neboj.

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2002 - 08:09)

Chtěl bych se zeptat, jaké jsou zkušenosti s metodou laseru při odstraňování strií a jak nákladná tato metoda je. Já osobně jsem během 4 let zhubl 10 kg, vážím 74 kg (výška 186 cm) a v obasti kyčelních kloubů, na hýždích a na stehnech se mi objevily bílé strie. Deprimuje mě to, nenosím už ani krátké kalhoty a nechodím ani k vodě. Nejvíce mně vadí skutečnost, že se jedná o trvalou deformaci těla, s níž není možné podle lékařů účinně nic dělat. Co když mé budoucí partnerce bude tento výrazný defekt vadit?

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 09:09)

Ja mam stejny problem,ale kdyz uz je mas tak se jich nezbavis,postupem casu nebudou tak videt-zbelaji

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 09:09)

Da se s nimi neco delat,kdyz uz je mam???mam z toho hrozny komplex

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 20:08)

ahoj,je mi 16,jsem stihla,beru hormonalni antikoncepci a muj problem jsou strie!!!mam je nejen na zadecku,ale i na stehnech,docela dost mi to vadi ,jak v lete,kdyz jdu do plavek,tak pred mym pritelem. chtela bych se zeptat na podrobnejsi imformace okolo toho laeseru,hlavne kolik to stoji a tak,STRIE V 16!!! pojistovna to asi nehradi... ,prosim odepiste mi na e-mail

tcheko (Út, 4. 6. 2002 - 00:06)

Nemyslim si, ze by strie mely byt problemem pro muze a uz vubec ne pro muze cviciciho kulturistiku.Ja osobne posiluji uz radku let a ze zkusenosti mohu rici, ze kulturisti strie maji, neznam snad zadneho,kdo by se jim zcela vyhnul.Lze jim nepatrne predchazet pouzivanim kremu proti striim ci mastnych kremu (Nivea apod.), mozna i kvalitni stravou (i kdyz zde bych osobne pricinu nehledal a uz vubec ne v nedostatku bilkovin ci vitaminu, nebot spousta cvicencu ma naprosto perfektni vyvazenou stravu a stravovaci rezim, presto strie MAJI).Kdysi me strie take vadily, dokud jsem nezjistil, ze to proste k tomuto sportu patri.Strie casem vyblednou a pokud si clovek vybuduje peknou symetrickou postavu, strii si zcela jiste nikdo vsimat nikdy nebude :-)

Návštěvník (Po, 3. 6. 2002 - 13:06)

Před 6 lety mi začaly padat vlasy. Nikdy nic nenašli, viz první článek v problematice o vlasech. Před rokem vše zázrakem skončilo, ale brala jsem 3 roky a beru Diane 35, a když mi padaly vlasy, tak také androcur. I když jsem potom dost stloustla 12 kg, tak i do té doby (měla jsem již 10 let stabilní váhu 52 kg) se mi udělali na těle strie. Nejen, že zadek mám jednu jizvu za druhou, tak také celé nohy (tím myslím, ze všech stran). Nedělají se mi vůbec fialové, ale rovnou bílé. I když jsem nyní zhubla zpět a používám domácí laser, krém pro těhotné, kolagen (v tabletách atd...), nevidím, žádný výsledek. Jsem z toho docela nešťastná. Vím, že to nezmizí, ale dá se to zastavit? Zdá se mi, že to souvisí spíše s hormony, než s tloušťkou, naskočily mi i když jsem byla hubená a váhu neměnila. Může mi někdo poradit i nějakého odbroníka, který to dokáže vyhladit a potenciálni i zastavit.Děkuji

Návštěvník (Čt, 25. 4. 2002 - 21:04)

po dvouletem brani hormonalni antikoncepce se mi vytvorili dost osklive strie na hyzdich a bocich.

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2002 - 14:04)

Dest měsíců beru horm. antikoncepci Harmonet a chci se zeptat zda se mi po ni mohly na prsech vytvořit strie, lekařka mi odpovedela, že to nic není a doporučila mi jiný typ antikoncepce.

Návštěvník (Út, 19. 2. 2002 - 15:02)

Na strie doporučuji krém od firmy Siluleta, který lze zakoupit v lékárně zhruba za 68,-Kč. Zvlášť účinný při použití před cvičením a výborný jako prevence.

Návštěvník (Pá, 18. 1. 2002 - 10:01)

Ahoj,je mi 19 let a během 2,5 roku jsem zhubla asi 25 kilo. Strie mám nejvíce na pažích a to už i na předloktí, v podpaží a po celé délce bicepsu. Dost mě to vadí, protože cvičím aerobik a je to vidět. Slyšela jsem, že se dají operativně odstranit laserovou operací, ale bude asi dost drahá. Taky občas zajdu do posilovny. Nemohou se strie cvičením a namáháním ještě zvětšit?

Reklama

Přidat komentář