Reklama

UNILAKT

Temi (St, 21. 6. 2017 - 20:06)

Zkoušela jsem ho, já i...Zácpu teda nemám,ale o nějakém hubnutí nemůže být řeč, vyhozené peníze..

Temi (St, 21. 6. 2017 - 20:06)

S unilaktem končím,beru měsíc a půl a ani deko, vyhozené peníze,jako vždy..

Temi (St, 21. 6. 2017 - 20:06)

Není to nejlevnější, ale...Nechce se mi tomu věřit,jedl jste normálně a zhubl jen unilaktem?nebo jste držel dietu? já s unilaktem končím,beru měsíc Dnes je květinový den a tak jdu koupit kytičku za sebe. Nechci se loučit s někým z Vás , ale podívejte se na ty kteří si najdou čas přečíst tento příspěvek až dokonce. Jen abych zjistila kdo čte a kdo sdílí bez čtení. Jestli jsi četla všechno zvolte Like. Pak můžu poděkovat na vašem profilu vím že 97 procent to nepřečte celé ale 3 procenta mých přátel to udělá. Prosím na počest někoho kdo už není s námi prohrál v boji proti rakovině nebo dokonce měl rak

Temi (Ne, 11. 6. 2017 - 17:06)

Je tu někdo kdo ho bere a nedrží dietu? jí normálně a přesto zhubne? protože je nebaví hladovět.. děkuji.

Temi (Ne, 11. 6. 2017 - 17:06)

AHOJ.S TIMTO PRODUKTEM MAM...A upravila jste jídelníček? protože já užívám a nic..a jídelníček tedy upravovat nechci,chci jist normálně..

Temi (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Také jsem četla,že se po...Já užívám měsíc a nic.. chuť k jídlu mám pořád stejnou,i na sladké, žádné hubnutí..jsem zklamaná..

Heliska (Ne, 10. 4. 2016 - 19:04)

Tvé tělo se nezbláznilo,...Tak ho vysadím....dala jsem tomu ještě pár dnů šance...přibrala jsem o další kila, přesto, že vypiju tři litry obyčejné vody denně a asi litr zeleného čaje, zácpa nadále přetrvává, do toho se mi ještě zhoršila pleť a nafukuje se mi břicho jak v šestém měsící těhotenství :-( Mimo unilakt přitom konzumuji hodně vlákniny, zeleniny apod...dlouho jsem takové problémy neměla....kašlu na to, předtém jsem neměla problém s váhou a zácpu jsem neznala....skoro 1000 kč vyhozeno do vzduchu :-(

Helena (Po, 28. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj...kdysi jsem unilakt...Tvé tělo se nezbláznilo, je to produktem a asi jinou výrobou. Mám stejné problémy, tedy měla jsem. Už to nevezmu ani náhodou.

Heliska (Po, 28. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj...kdysi jsem unilakt brala a byl fakt super..nebývala jsem vůbec nemocná, pravidelně jsem chodila na záchod a ještě po něm shodila nějaká kila. Pospousty létech ho beru znovu, je mi téměř 37 let. Beru ho ne z hlediska hubnutí, to jsem neměla zapotřebí, měla jsem krásných 56 kg...kterých jsem si po porodu před osmi léty (vážila jsem 86 kg) pracně vymakala....začala jsem je brát opět, jelikož jsem chudokrevná a prej to je na to dobré a taky díky tomu, že bývám teď hodně často nemocná...jenže už tonemá ten účinek, co kdysi...mám po něm zácpu, což mě fakt udivuje a přibrala jsem asi tak 6 kg...což dodržuji už spousty let správnou životosprávu a sportuji, cvičím....mám po něm pořád nafouklé břicho, nadýmám se...prostě pravej opak toho, co se tam píše...přitom kdysi jsem s ním neměla nějmenší problém a Unilakt jsem hodně chválila...tak nevím kde je zakopaný pes...zkusím ho vysadit , zda se to upraví...tak že za mě teď nevím, zda to má po braní Unilaktu a nebo se moje tělo zbláznilo :-(

Kamila (Po, 22. 4. 2013 - 15:04)

Dobrý den, začala jsem ho užívat bez konzultace s doktorem. Měla jsem několik let velmi pomalé trávení, tedy problémy se stolicí. Několik let jsem se dokázala vyprázdnit pouze díky Gutalaxu. Zkoušela jsem zvyšovat pohyb, jedla sušené švěstky, lněné semínka, psylium a řadu rad... Až po tomto ročním expreimentování se mi osvědčil Unilakt. Momentálně ho užívám třetí týden a jsem velmi spokojená. Stačí mi 3x denně 4tablety.

Kamila (Po, 22. 4. 2013 - 15:04)

Jsem studentka a alkohol někdy piji. Na užívání to nemá podle mé zkušenosti vliv. Je to doplněk stravy, na bázi vlákniny. Je ale třeba opravdu zapít, já zapíjím dvěma sklenicemi nealka ,)

Kamila (Po, 22. 4. 2013 - 15:04)

Dobrý den, začala jsem ho užívat bez konzultace s doktorem. Měla jsem několik let velmi pomalé trávení, tedy problémy se stolicí. Několik let jsem se dokázala vyprázdnit pouze díky Gutalaxu. Zkoušela jsem zvyšovat pohyb, jedla sušené švěstky, lněné semínka, psylium a řadu rad... Až po tomto ročním expreimentování se mi osvědčil Unilakt. Momentálně ho jím třetí týden a jsem velmi spokojená. Stačí mi 3x denně 4tablety. Doufám, že bude fungovat i nadále.

marie.k (So, 1. 2. 2014 - 13:02)

Kdo ho zkusil?AHOJ.S TIMTO PRODUKTEM MAM DOBRE SKUSENOSTI.DOKONCE SE MI POVEDLO BEHEM TRI MESICU POUZIVANI ZHUBNOUT PRES DESET KIL.VRELE DOPORUCUJI.ZDRAVIM MARIE

Petra (Út, 11. 5. 2010 - 18:05)

zrovna ho začínám užívat...unilakt je přípravek, který mi doporučila dětská praktická lékařka pro mého syna (5,5 let) který neustále trpěl zácpou (někdy vlastním přičiněním, že zadržoval) a když to na něj přišlo, skoro mu stolice trhala konečník. Od té doby, co ho užíváme (2 ráno,2 večer) nemáme již žádný problém. Začínali jsme klasikem, nyní dobíráme skořici (je chuťově lepší). Nyní se chystám na čokoládovou příchuť. Jo a od té doby co jsem se dočetla že je na hubnutí, tak jsem se na něj vrhla i já :-D (zatím krátce, takže výsledek ještě není)

jitka (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

zrovna ho začínám užívat...Já ho vyskoušela a jsem nadmíru spokojená.Upravilo se mi zažívání,nemám tak hlad,cítím se super.přidala jsem více pohybu a mám za týden kilčo dole.Tak pa

Marčula (Čt, 15. 4. 2010 - 22:04)

Zdravím všechny, mám...už delší dobu se chystám ho koupiprý se musí hodně pít při užívání Unilaktu, tím se předejde té zácpě - no uvidíme uvidíme :o)

tyno (So, 10. 4. 2010 - 14:04)

Já si ho ted jdu taky koupit...TY ZLATÉ VAJÍČKA NEJSOU DOBRÉ.ŠKODÍ HODNĚ JÁTŘE UŽ HODNĚ LIDI Z TOHO ZEMŘELO.ZNÁM TY LIDI UŽ JSOU POD KYTKAMA.TAKY PREJ S TĚCH TABLET BOLÍ NĚKOHO HODNĚ HLAVA.TED V LÉKARNÁCH STÁHLY HODNĚ LÉKU NA RECEPTY NA HUBNUTÍ PREJ TO ŠKODÍ SRDCI ATD.JÁ JSEM BRALA HERBALIFE DOBRÉ NA HUBNUTÍ,ALE UŽ TO NEBERU TAKY TO NENÍ DOBRÉ MĚLA JSEM KŘEČE A 5 LIDÍ TAKY MÁLEM UMŘELO ROZHODÍ TO METABOLISMUS.UNILAKT TAKY TED BERU.BRALA TO MÁ KÁMOŠKA SESTŘIČKA A HODNĚ ZHUBLA JE TO VLÁKNINA ATD.DOBRÉ PRO ZDRAVÍ.MUSÍ SE HODNĚ PÍT.HLAVNĚ VODY Z KOHOUTKU TO PREJ NEJLEPŠÍ.TAKY JE DOBRÉJ NA HUBNUTÍ ZELENÉJ --LIPOXAL ..Z LÉKYRNY .AHOJ

GINA (So, 10. 4. 2010 - 14:04)

Co jsou zlatá vajíčka?ty vajíčka zlaté neber není to zdravé škodí to jatře.koukni v lékarně přírodní zelenéj lipoxal...koukni na google a přečti jsi o tom více.bývá akce 120 tablet a 60 zadarmo ..bere se to po jídle ráno a odpoledne.učinkuje to výborně.hubne se.ahoj

tyno (So, 10. 4. 2010 - 14:04)

Já si ho ted jdu taky koupit...TY ZLATÉ VAJÍČKA NEJSOU DOBRÉ.ŠKODÍ HODNĚ JÁTŘE UŽ HODNĚ LIDI Z TOHO ZEMŘELO.ZNÁM TY LIDI UŽ JSOU POD KYTKAMA.TAKY PREJ S TĚCH TABLET BOLÍ NĚKOHO HODNĚ HLAVA.TED V LÉKARNÁCH STÁHLY HODNĚ LÉKU NA RECEPTY NA HUBNUTÍ PREJ TO ŠKODÍ SRDCI ATD.JÁ JSEM BRALA HERBALIFE DOBRÉ NA HUBNUTÍ,ALE UŽ TO NEBERU TAKY TO NENÍ DOBRÉ MĚLA JSEM KŘEČE A 5 LIDÍ TAKY MÁLEM UMŘELO ROZHODÍ TO METABOLISMUS.UNILAKT TAKY TED BERU.BRALA TO MÁ KÁMOŠKA SESTŘIČKA A HODNĚ ZHUBLA JE TO VLÁKNINA ATD.DOBRÉ PRO ZDRAVÍ.MUSÍ SE HODNĚ PÍT.HLAVNĚ VODY S KOHOUTKU TO PREJ NEJLEPŠÍ.TAKY JE DOBRÉJ NA HUBNUTÍ ZELENÉJ --LIPOXAL ..Z LÉKYRNY .AHOJ

Zuzka (Čt, 8. 4. 2010 - 16:04)

Zdravím všechny, mám unilakt asi týden a jsem spokojená, žádnej hlad, vůbec, ani chutě. Ještě jsem se nevážila, ale cítim, že už něco dole je!! Horší je ta zácpa...

Reklama

Přidat komentář