Reklama

UNILAKT

HM Harmonie (Po, 25. 10. 2004 - 12:10)

Unilakt je oravdu komplexní vlákninový dopněk stravy, který by měl spolehlivě pomáhat jak se snižováním hmotnosti,tak odstraňovat potíže se zácpou.Je však potřeba velmi důsledně dodržovat pitný režim.Každou dávku Unilaktu zapít alespoň třemi decilitry tekutiny (ideálně neperlivé vody nebo ovocného či bylinkového čaje). Nedoporučejeme zapíjet černým čajem či kávou.Nemusíme si kávu,ani čaj odpírat,jen je dobré je pít mezi jednotlivými dávkami a nezahrnovat je do pitného režimu.Ti, kdo mají problémy se zácpou by měli na začátku užívání Unilaktu zvolit pozvolný náběh,t.j. začít 3xdenně jednu tabletu,druhý den 3x dvě tablety a tak postupně zvyšovat až na doporučenou dávku.Vzhledem ke složení Unilaktu není důvodu,aby neměl deklarované účinky a jeho téměř desetileté setrvávání na pultech lékáren je toho důkazem.Pokud by jste někdo měli soukromý dotaz, velmi rádi ho zodpovíme prostřednictvím e-mailu harmonie"hmh.cz

kukačka (Po, 25. 10. 2004 - 09:10)

zrovna ho začínám užívat a mám skutečně pocit jak tu někdo uvedl, že si zadělávám na šílenou zácpu, nevím ale proč tomu tak je,vždyť obsahuje vlákninu, střevní baktérie, prosím odpovězte někdo, čím to může být?

Ivica (St, 20. 10. 2004 - 13:10)

Evo, děkuji i za tuto informaci, Není to můj problém, spíš jsem myslela z hlediska snižování hmotnosti.

Eva (St, 20. 10. 2004 - 12:10)

Zkoušela jsem ho, já i manžel jsme měli perfektní zácpu. Mno, každý jsme jiný.

Ivica (St, 20. 10. 2004 - 10:10)

Nemáte někdo zkušenost s tímto potravinovým doplňkem?

Ivica (St, 22. 9. 2004 - 21:09)

Kdo ho zkusil?

Reklama

Přidat komentář