Reklama

UNILAKT

monika (St, 21. 11. 2007 - 09:11)

já jsem užívala unilakt asi 14 dní a za tu dobu jsem přibrala 3 kila.tak jsem ho radši přestala brát

Gábina (Pá, 17. 8. 2007 - 10:08)

Vzkaz pro Alenu: Na jak dlouho vydrží těch 450 tablet a kolik si jich brala? Píšou brát 5-10 tablet a jakou si měla příchuť? Děkuji za odpověď

evka (St, 1. 8. 2007 - 22:08)

no já jsem unilakt vyzkoušela, ale žádné výsledky...

Adísek (St, 18. 7. 2007 - 10:07)

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s Unilaktem, chtěla bych ho začít užívat....A když už do toho investuji peníze, chtěla bych vědět, jestli to pomáhá, nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze....Děkuji za odpověd....

Kája (St, 18. 4. 2007 - 10:04)

No, reklamy s MUDr. Karlem Šukem, CSc., slibují těch -12 kg za cca tři měsíce.Ty máš dvacet kilo dole?! Jak se ti to povedlo, a jakou jsi měla startovací váhu? Díky za info.

Alena (St, 18. 4. 2007 - 07:04)

12 kg dolů - za jak dlouho? Mě se podařilo s Unilaktem zhubnout za 4 měsíce 20 kg. Hlavně musíte hodně pít - vodu minerálku, ovocné čaje, za den nejméně doporučovaných 2.5 až 3 litry. Když přidáte trošku sportu, stačí rychlejší chůze, plavání nebo kolo, tak je výsledek zaručený.

Kája (Pá, 13. 4. 2007 - 09:04)

Mně to docela protáhlo střívka, ale musí se u toho hodně pít, a černej čaj fakt ne. Ale slibovanejch 12 kg dolů ( jak píšou reklamy), fakt nečekejte.

jarka (Pá, 13. 4. 2007 - 07:04)

taky o něm uvažuju a ráda bych si nechala poradit

Lucie (Ne, 18. 2. 2007 - 13:02)

S Unilaktem mám dobrou zkušenost, díky němu netrpím zácpou, když méně jím. Skořice je dobrá, hlavně pomáhá snižovat cholesterol. A Kiki myslím, že v 17 letech se nemusíš bát, že by ti to ublížilo. Já jsem taky četla, že to můžou i děti. Důležité je začít pozvolna a hlavně dost pít! Instrukce na www.hmh.cz.

kiki (St, 14. 2. 2007 - 21:02)

Taky přemýšlím že si ho koupím, myslíte že je pro mě vhodný když je mi teprve 17. Na internetu jsem četla že je vhodný i pro děti takže by neměl nějak ublížit ne? A ještě mě zajímá, kdybych ho přestala brat nenaberu potom na váze, ještě víc(jojo efekt). Máte s tím někdo skušenosti?

Helena (Čt, 14. 9. 2006 - 00:09)

Souhlasim s PS.!Lekarnice je pekne pitoma,skorice hubnuti podporuje!Ach jo,cim dal casteji se setkavam v lekarnach s pitomci.Nic noveho se neuci,hlavne ze kdysi prolezli-y skolou.

PS. (Čt, 14. 9. 2006 - 00:09)

Tak ta lékárnice je úplně blbá, protože právě skořice sama o sobě podporuje hubnutí.Doporučuji to objednávat přímo na www.hmh.cz . Mně to jinak naopak vyvolává hlad, ale člověk hold nesmí začít žrát a přitom čekat na zázrak. To pak nepomůže nic.

Návštěvník (St, 13. 9. 2006 - 20:09)

Také jsem četla,že se po něm hubne.Teda,že zaplní žaludek a nemáte hlad.Má ještě někdo dobré zkušenosti?Já si ho včera taky koupila,tak jsem v začátcích.Chtěla jsem se skořicí(byl dražší),ale lekárnice mi řekla,že ta skořice nemá žádný efekt.Jen,že když mám v puse ten prášek,tak to tak hnusně nechutná.Tak jsem si vzala velké balení a bez skořice.Je tam psáno 5 prášků před jídlem a hodně pít.Tak jsem zvědavá jaý to bude mít učinek.

Návštěvník (St, 13. 9. 2006 - 17:09)

Není to nejlevnější, ale bomba. Kupuji si se skořicí a od března jsem zhubl dnes přesně 30 kilo. Zkoušel jsem všechno možné, vč. "Herbalajfu", ale ne s tak výrazným účinkem. Mohu jen doporučit. Dokonce mi to napravilo hemeroidní střeva. Pokud někdy zhřeším, pak i tak to zase lehce shodím.

Návštěvník (St, 13. 9. 2006 - 09:09)

Ja mam s unilaktem kladnou zkusenost a to jsem ho uzivala 6 mesici a zadnou zacpou jsem netrpela ba naopak pravidelna stolice ,zadna zacpa nebo prujem .Taky se skvele citim ale chce to pevnou vuli a zmenit zivotospravu a hlavne dodrzovat pitny rezim .Zacpou trpi ti co si mysli ze polknou par tablet a ty za ne vse vyresi a jinak vse zustava pri starem.

Lenik (Út, 14. 2. 2006 - 13:02)

Taky jsem ho užívala a žádné změny nenastaly. Je mi líto. A černý čaj nepiju, denně vypiju tak 2,5 - 3 litry ovocného nebo bylinkového čaje.

pomko (Út, 14. 2. 2006 - 13:02)

beru 3x5 ks asi 20 dní, přibrala jsem 2 kg a od včerejška mám nezřízený průjem. Zatím nepociťuji žádné účinky, ani co se týče zažívání. Ale ještě vydržím.

Hanka (Čt, 5. 1. 2006 - 13:01)

Jo?

Alda (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Vyhozené peníze.

Kokott (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

No vida, já ho zapíjel černým čajem. tak proto ta zácpa na začátku!už je to dobrý.

Reklama

Přidat komentář