Reklama

Vložky nebo tampony

Ála pro Stelu (Út, 20. 3. 2007 - 08:03)

Já už jsem o kalíšku (moon cupu) slyšela, teď si plánuji, že si jej co nejdříve koupím. Ty s ním máš osobní zkušenosti ? Nevím může i u něj vzniknout toxický šok ?

Návštěvník (Po, 19. 3. 2007 - 23:03)

Snad ty případné bakterie,které se mohou tvořit v menstruační krvi,která se hromadí v tamponu,ty bakterie tvoří toxiny,které pronikají do krevního oběhu,přičemž se může stát,že citlivá žena upadne do tox.šoku.Ale to je snad 1:10 000,ne?

Lucka (Po, 19. 3. 2007 - 20:03)

Ahoj lidi, chtěla bych se zeptat co způsobuje syndrom toxického šoku? Všude píšou že vážné onemocnění, které může končit až smrtí, ale nikde nepíšou jaké onemocnění...děkuji moc za odpověď

elča (Ne, 18. 3. 2007 - 18:03)

ahojky etě jsem nedostala menstruaci a je mi 12a půl..tyto články jsou moc zajímavé a pro jistotu mám koupené vložky kdybych to dostala ale existuje nějaký znak kdy poznám že to dostanu?? prosím odpovězte díky..

K. (Út, 6. 3. 2007 - 19:03)

Tampony moc nepoužívám, akorát do bazénu a při léčení kvasinkových výtoků. Ovšem, suchej tampon bych do sebe zaboha nedostala, ani navlhčit nepomůže. Jedině s aplikátorem. Škoda, že se tyhle nedají sehnat všude, spíš ve větších drogeriích a mám pocit, že tyhle tampony dělají jen dvě firmy.

matina (Po, 5. 3. 2007 - 20:03)

Mam pouzivat tampony nebo vlozky .prosim poradte

pusa (St, 28. 2. 2007 - 18:02)

LENKO,to me jeste nenapadlo ,abych si tak jak popisujes zavadela tampon.Asi ti to tak vyhovuje.

S. (St, 28. 2. 2007 - 10:02)

Ale mě tampon nestačí.Když je krvácení hodně silné je lepší vložka.

Lenka (Út, 27. 2. 2007 - 18:02)

Ahojky, občas mívám problémy se zavedením tampónu, ale osvědčila se mi celkem dobrá metoda, jak ho zavést. Rozhodně se nehodí do práce nebo tak nějak - pochopíte, jen co vám to vyvětlím. Ten grif spočívá v tom, že si lehnete na záda a zvednete obě nohy do vzduchu jako při svíčce nebo jako při poloze v sexu, kdy máte nohy na partnerových ramenou. DOcílíte tak toho, že se nevědomky dočista rozevřete a tampon jde vsunout naprosto bez problémů. Toť má rada

Stela (Út, 27. 2. 2007 - 12:02)

Slyšeli jste o moon cup? Menstruacni poharek ze silikonu, do ktereho se menstr.krev hromadi, je to ekologicke a oproti tamponum nevysusuje. Zavadeni je potreba trochu "natrenovat" ale pak uvidite,ze je to opravdu super vynalez! a nemusite kazdy mesic platit za jine potreby...

Návštěvník (Út, 6. 2. 2007 - 17:02)

a nebo je verčo zkus potřít zlehka lubrikačním gelem. Jo a já doporučuju zkoušet vleže nebo v podřepu.

jajaja (Út, 6. 2. 2007 - 17:02)

proboha-kdyz nemate mestruaci tak to vubec nezkousejte jak pisete-zkousejte to jen pri menstruaci a to musi jit-zkuste si stoupnout a jednu nohu dat na wc-je to prirozenejsi poloha...jinak zkuste tampax s aplikatory-strcite tam aplikator-ktery tam krasne vklouzne a pak tam zmacknutim vytlacite tampon-rekla bych ze nejsou tak kvalitni(nevydrzi tak dlouho)..jako tbera O.B. ale dobre se zavadi

petra (Út, 6. 2. 2007 - 15:02)

vlozky nee,
a úproc na sucho???to si to taky nedovedu predstavit jak bych si ho tam cpala

Návštěvník (Út, 6. 2. 2007 - 15:02)

Já třeba tampóny vůbec nemůžu, protože zavádění je pro mě příliš bolestivé. Nějak to na sucho nejde. Sliznice je tak vysušená, že i když ho tam třeba dostanu, tak ho celou dobu cítím jak se dře o sliznici a je to nepříjemné.

verča (Út, 6. 2. 2007 - 15:02)

hojky...mama mi nedavno koupila mini tampony, pze sem si to chtela taky uz zkusit a hlavne uz mi prijde dost blby, kdyz v lete na prazkach, kdyz to dostanu, jen tak sedim na kraji bazenu a bracha(mladsi) me navadi a furt se vyptava, proc se nejdu koupat. Nj, jenze me to furt nejde, uz sem to zkousela 3x a porad nic. Vzdycky toho zastrcim jen trosicku. Rikala jsem to mame a ta rikala, ze to na poprvi jit nemusi, ze to mam zkouset dal...Ja vim no, asi nejsem dostatecne uvolnena, jenze to proste nejde...do leta mam sice jeste casu dost, ale nechci vsechny tampony vyplejtvat zkousenim.....

verča (Út, 6. 2. 2007 - 15:02)

hojky...mama mi nedavno koupila mini tampony, pze sem si to chtela taky uz zkusit a hlavne uz mi prijde dost blby, kdyz v lete na prazkach, kdyz to dostanu, jen tak sedim na kraji bazenu a bracha(mladsi) me navadi a furt se vyptava, proc se nejdu koupat. Nj, jenze me to furt nejde, uz sem to zkousela 3x a porad nic. Vzdycky toho zastrcim jen trosicku. Rikala jsem to mame a ta rikala, ze to na poprvi jit nemusi, ze to mam zkouset dal...Ja vim no, asi nejsem dostatecne uvolnena, jenze to proste nejde...do leta mam sice jeste casu dost, ale nechci vsechny tampony vyplejtvat zkousenim.....

Iva (Čt, 11. 1. 2007 - 12:01)

Mám obyčejnou Danu, předtím Mirenu. Tampony používám již několik let, i na noc. Bez problémů. Nedovedu si to bez nich už představit.

jj (Čt, 11. 1. 2007 - 08:01)

Já mám taky raději tampony,vložka mi prostě v kalhotkách vadí. Jen teď nevím, jestli je vhodné používat tampony, když mám teď asi 14 dní DANU. Je tam větší riziko infekcí?

tajemnice (St, 10. 1. 2007 - 21:01)

já určitě tampony je to pro me vic pohodlnejsi vlozky mam jen na spani.mam pocit kdyz mam vlozku ze to kazdy vidi a necitim se

Návštěvník (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

kdyz si koupis jakekoliv baleni, mas tam detailni popis i obrazky..

Reklama

Přidat komentář