Reklama

Vložky nebo tampony

Lucina (So, 23. 12. 2006 - 14:12)

jak se zavádějí tampony mužete přiložit i pár obrázků!!!!!!!!!
díky

d (Čt, 5. 10. 2006 - 03:10)

pro Dasku.No ja jak tampon vyndam prip.srazeniny atd.odejdou na wc pripadne pri curani nebo pri sprse.Pouzivam je 8 let /stale jen tampony/ a je to ok.Akorat je fakt ze se musi menit casto.Kdyz ho tam nechas dyl nejen ze hrozi po ukonceni men. zanety ale i me tak jako boli bricho.Pokud ho menim je to 100 % ok.Vlozku k tamponu kdyby neco nepouzivam, radeji si stocim tusnurku jakoby na kraj posevniho vchodu a kdyby nahodou tampon protekl /nekdy takrev jde jakoby kolem a tampon je temer cisty-stane se/ tak se to prinejhorsim zachyti jako pojistka na nurku /a ne na kalhotky/..

ANČA (St, 4. 10. 2006 - 12:10)

mě se zdají tampony dobré,ale jak pro koho.raději noste slipové vložky je to bezpečnější

ANETA (St, 4. 10. 2006 - 12:10)

JÁ JSEM JEDNOU POUŽILA TAMPÖN,A PO VYNDÁNÍ JSEM ASI DO 4 HODIN KRVÁCELA SILNĚ V AUTOBUSE,MĚLO TO NĚCO SPOLEČNÉHO S TAMPÖNEM?DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚD
ANETA14

Rachel (Čt, 10. 8. 2006 - 11:08)

Proc by panny nemohly nosit tampon?Pokud
vim od mych kamaradek,je to jedno...
A na noc ne-e?Proc?
Muzete byt nekdo prosim konkretnejsi a rict o jake zanety jde?
Mohou mit vliv tampony na kvas.infekce?
Prosim o odpoved,rada se priucim!
Diky a vsem preji krasny den!

dáška (Ne, 6. 8. 2006 - 21:08)

jo a ještě...... když použiju tampon, dává se i slipová vložka, co kdyby náhodou?

Dáška (Ne, 6. 8. 2006 - 21:08)

Já jsem dosud používala jen vložky a ráda bych zkusila i tampony, ale vrtají mi hlavou ty kousky dělož.sliznice, kt. při MS z těla vycházejí...... ty tampon pobere taky???

Denisa (Pá, 31. 3. 2006 - 13:03)

Ok to je dobry argument. Presto se krev v poloze vleze nevypuzuje takovou intenzitou jako pri pohybu. Sice krev vsakujes do vlozky, u ktere se stejne bojis jestli ti neprotece na kalhotky, ale prave tu vlozku mas zase v oblasti genitaili, misto vlhke zaparky..z toho potom vznika infekce. By the way jake si myslis ze choroboplodne zarodky obsahuje krev menstruacniho cyklu? Zamysli se nad tim..

skip (Pá, 31. 3. 2006 - 12:03)

Je rozdíl mezi menstruacemi, já osobně si při mém velmi silném krvácení nedokážu představit mít na noc tampon místo vložky, tak asi to bude ten hlavní důvod, proč se tady dohadujete jestli vložka nebo tampon. Při slabé menstruaci není asi problém, ale při velmi silné ano.
Nahromaděná krev v pochvě několik hodin plná choroboplobných zárodků, to není to pravé ořechové:-(.

jana (Pá, 31. 3. 2006 - 12:03)

Já taky a nemám žádný problém, už asi 15 let a nic.

Denisa (Pá, 31. 3. 2006 - 11:03)

Skip a co konkretne nechapes? Sama pouzivam tampony celou menstruaci, ve dne v noci. A zadny problem mi to nedela. :)

skip (Čt, 30. 3. 2006 - 23:03)

jen abys z té báječné věci neměla brzy gynekologický problém, tampon na noc, to tedy nechápu:-(

Pet (Čt, 30. 3. 2006 - 23:03)

Ja bych si vlozku uz snad nikdy nevzala, pouzivam jen tampony a jsem maximalne spokojena.Pritel mi obcas rika at si vezmu vlozku alespon na noc,ale to uz pro me neni.Opravdu neni nad pohodli tamponu.

Era (St, 8. 3. 2006 - 20:03)

Ivo, já vím, ale ta mišička v obou příspěvcích psala, že zavádění tamponu jí působilo bolest. Je jí 12 a půl, tak je to asi jasný a je třeba to zohlednit.
K těm tamponům - asi patříš mezi ty šťastnější, kterým to potíže nedělá, hodně ženských od nich upustilo právě z důvodu opakovaných zánětů ap.

Jana (St, 8. 3. 2006 - 14:03)

Já používám jen tampony, i na noc, nemůžu si je vynachválit a žádné výtoky ani záněty nemám. Vložku už bych nesnesla.

Iva (St, 8. 3. 2006 - 13:03)

Mišičko, moje dcera (14 let) používá jenom tampony a je s nima velice spokojená. Zkusím jí říct, aby ti poradila.
Nevím, proč by i dospělé ženské měly tampony používat jen občas. Já sama je používám stále, dokonce i v noci. Od té doby, co si zavádím na noc tamon jsem neměla problém s prosáknutím. Jsem s nima max. spokojená. Je to báječný vynález. Ale to je každého věc, co si vybere.

Era (St, 8. 3. 2006 - 13:03)

mišičko, tampóny nepoužívej, ty nejsou pro panny. Existuje velký výběr vložek, které jsou tenoučké, ty ti vadit nebudou. Dospělé ženské většinou používají tampóny jen vyjímečně, např při dlouhém cestování a tak. Ke stálému používání nejsou tampóny moc vhodné.
A k té mámě - zkus ji informovat třeba pomocí "třetí osoby": můžeš jí říct, že máš kamarádku, která to dostala a že to řekla svojí mamce a ta mamka že to netaktně vyslepičila všem příbuzným a té kamarádky že se to hodně dotklo. No, a k tomu můžeš po chvíli dodat, žes to před pár dny taky dostala a že jsi ráda, že nemáš takovou mamku drbnu jako ta kamarádka. Ona se nad tím máma určitě zamyslí a dá si bacha. Tak se neboj:-)

jojo (St, 8. 3. 2006 - 12:03)

misicka... netreba to tam davat aj s aplikatorom... panny by nemali vobec pouzivat tampony

mišička (Út, 7. 3. 2006 - 18:03)

Ahoj je mi 12,5 roku a nedávno jsem dostala první menstruaci. Zkoušela jsem si zavést tampon ale moc mě to bolelo a ta bolest přetrvávala i po vyjmutí. Prosím poradte mi co dělám špatně??? Moc děkuju M.

mišička (Út, 7. 3. 2006 - 18:03)

Ahojky je mi 12,5roku a před pár dny jsem dostala první menstruaci. Zkoušela jsem si zavést tampon ale strašně mě to bolelo a vždy jsem ho cítila. Prosím vás o radu co s tím jsem z toho moc zoufalá. Jo a taky kdo má podobnější zkušenosti newíte jak to říct mámě?? Je děsná drbna a když jí to řeknu trak budu mít tří hodinovou přednášku a navíc to budou vědět všichni příbuzný. Prosím poradte mi. Předem děkuju M.

Reklama

Přidat komentář