Reklama

VOLBY 2017

Tony (Pá, 27. 10. 2017 - 23:10)

Nechápu, co ubírá...Veškeré marxisty všeho druhu bych zakázal z fleku. Je to však uskutečnitelné? Jehovisti v ČSSR vzkvétali nejvíce v dobách, kdy byli zakázaní. Co je zakázané, to nejvíce lidi přitahuje.

Tony (Pá, 27. 10. 2017 - 23:10)

Pokud se hodně nemýlím,...Milé Déčko

jaké kulturní dědictví osvícenství a liberalismu?

Pokud má některé náboženství v sobě zakořeněno mrzačení pohlavních orgánů, tak to s osvícenstvím a liberalismem nemá společného dočista nic!!!!!

Tony (Pá, 27. 10. 2017 - 23:10)

Přesně tak, proto to...Milé Déčko

kdo má přes 10% není žádná pidistranička.

Tony (Pá, 27. 10. 2017 - 23:10)

Já s těmito názory...Déčko mne vůbec nepřekvapuje, pokud nerozezná Svobodné od Kanimury. Asi se potvrzuje můj původní předpoklad, že je mu za vzorné chování dovolen přístup k ústavní wifině.

Tam (Pá, 27. 10. 2017 - 19:10)

se zaměřit na Babiše,všechno pěkně prošetřit,nelze to nechat jenom tak.Ono to,že ho na Slovensku nechtějí,něco značí.

Ale (Pá, 27. 10. 2017 - 19:10)

houby.Když se na něho podíváte,jeho si musí oblíbit každý.On to každopádně myslí dobře,i když uznávám,že někdy je velký pohádkář-to co by chtěl prosadit se nikdy nepovede,všechno není tak jednoduché,jak se mu zdá.

27.10. (Pá, 27. 10. 2017 - 18:10)

Nechápu, co ubírá...Navíc je ohebný jak guma, a jde mu ve skutečnosti jen o peníze a koryto.V politice o žádnou lásku nejde.

No (Pá, 27. 10. 2017 - 16:10)

: Mě by opravdu moc...ale je vůbec nemůžeš srovnávat s muslimy.Ti jsou na úrovni a zvyky mají normální jako my,ba naopak,ti jsou ještě moudřejší,než my.Napíšu to upřímně,protože jsem s nimi rok pracovala a tak vím,co jsou to za lidi.Ti nám tady vůbec nevadí,jsou úplně,ale úplně někde jinde.U nás si ted muslimové moc nevyskakují,ale co není může být.Vždyt už ted vidíš,že je o nich častá diskuze,chtějí od nás toleranci,kterou my jim ale nemůžeme dát.Jsou u nás,musejí se podřídit.Já když poletím k nim,není pravda,že si všude budu chodit v plavkách,pouze v určitém resortu u hotelu,ale pokud budu chtít jinam,už se musím ptát,co tam je a není dovolené a také to plně respektuji,jsem u nich,ne doma.

Čteme (Pá, 27. 10. 2017 - 16:10)

a slyšíme opravdu o nich hrozné věci,ALE třeba je to všechno opravdu trošku jinak,kdo z nás se s nimi zná a stýká osobně? Jenomže já právě vidím to,že oni u nás chtějí tu změnu,chtějí tu toleranci a to my opravdu nesmíme dovolit.Stačí,aby se jeden muslim dostal třeba do politiky,něco málo si prosadí a tím to všechno začne.Mě by opravdu moc zajímalo,proč vůbec u nás chtějí žít,vždyt jsme tak jiní,už tohle je na pováženou a nemůžeme to brát na lehkou váhu.Já tvrdím třeba i to,u nich jsou ženy zahalené,tak pak znásilnují naše ženy,berou je za coury,že chodí odhalené a oni se nedokáží ovládnout-ani se nedivím,když žijí,jak žijí.Celkově ty jejich zvyky jsou tak primitivní.

musíš (Pá, 27. 10. 2017 - 15:10)

to především myslí...brát s rezervou slova člověka, který žije v zemi, kde došlo k Brexitu.
Takže jakákoliv věta, kde se objeví "dle mých zkušeností" je diskutabilní sama o sobě.

Jinak k celé problematice pouze jedna poznámka. Cituji - "velká muslimská menšina". A o tom to je. Zatím menšina, na řadě míst si již i menšina vynucuje pravidla dle svých představ.

Tomio (Pá, 27. 10. 2017 - 15:10)

to především myslí dobře.Zamyslete se nad tím,proč by u nás vůbec muslimové chtěli žít? Proč,když u nás máme úplně jinou mentalitu,jiné zákony,zvyky? Kdo z nás by chtěl žít v arabských zemích? Nikdo.Pouze tam rádi jedeme na dovolenou.Nám tady také nevadí,ale nesmějí chtít u nás prosazovat jejich zvyky,které jsou nám cizí.Když k nim pojedu,také se musím přizpůsobit jim,jsem u nich pouze host.Víc o tom musíte přemýšlet,proč jsou ted u nás i zátarasy,čeho se máme vlastně bát,když nic nehrozí? Ted nehrozí,ale jednou by hrozilo,nikdy předtím se u nás nic podobného neřešilo,jako dnes.Je to aktuální,ne že ne a já s Okamurou naprosto souhlasím,dokud totiž není pozdě.A vůbec nechápu,proč se řeší zahalování u nás,to by mělo být amozřejmostí,že jsou oni u nás a musejí se podřídit.Na školách bych to zakázala,uvědomte si,že je to ovlivnování našich dětí.

se (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Přesně tak, proto to...ti nedivím a jen šťoura v tom vidí víc, než je.

dotaz (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Okamuru, který chce omezovat...Okamura tvrdí,že chce omezovat náboženský extrémismus - proč by to nemohl? Svobodu vyznání omezovat nemůže - to by mu stranu nepovolili
(nejsem volič Okamury)

dotaz (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Ted mne docela zarazilo, že...dotaz Jakube myslela jsem, že strana Svobodní jsou také proti migraci

Jakube, (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Ted mne docela zarazilo, že...to není Strana přímé demokracie, ale Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura.

Jakub (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Okamuru, který chce omezovat...Ted mne docela zarazilo, že nevíš, že Okamura patří do SPD - Strana přímé demokracie a že je to úplně něco jiného, i když Svobodní jsou též euroskeptici - ale tam podobnost končí.

Jakub (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Okamuru, který chce omezovat...Svobodní - strana svobodných občanů nemá s Okamurou vůbec nic společného. https://www.svobodni.cz

Jakub (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Má milá metamorfózo, já...Já s těmito názory souhlasím a proto jsem volil Svobodné.

nevím (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

To je ale už přes deset let...ale názory toho/té , kdo psal/a za D v ženském rodě byly podobné.

metamorfoza D (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Vytrhávání z kontextu a...Před několika lety se řada lidí rozčilovala nad příspěvky od D typu

cituji
"Uznávám nicméně, že říkat tupým, neúspěšným masám, že musí změnit svůj přístup k životu a výdělečné činnosti, je jako házet hrách na stěnu. Kdyby tohle byly ty masy schopny a ochotny akceptovat, už by nebyly tupé a neúspěšné."

"Uměním není tvrdě pracovat - to dělá na světě kdekdo. Uměním je vytvářet hodnoty, které jsou solventní zákazníci s to dobře ocenit."

Dlouho jsem tady nebyla musím přiznat, že tvoje současné názory mně překvapují. Bylo marné ti něco vysvětlovat. Tím víc mně překvapuje, že se nezastáváš Babiše, ale zastáváš se živnostníků. Možná se dočkám i toho, že se stane z tebe komunista.
Jinak ale fakt dobrý. Vytváříš tady opravdu skvělé hodnoty.

Reklama

Přidat komentář