Reklama

VOLBY 2017

27.10. (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

To si jenom sardanapal*musí něco dořešit se Stvořitelem.

pod nickem D pí (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Já mám kule mezi nohama, a...viz začátek diskuze cinkali klíči za D psala žena

kecy v kleci (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Vytrhávání z kontextu a...D napsal
Vytrhávání z kontextu a překrucování ti jdou dobře. Neděláš ty náhodou fake news pro nějakého Putina či Babiše?

Výborně D pamatuješ se na mně. Moje bývalá odpověď pro tebe, ale přizpůsobena nyní nové situaci.

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Žádný Edison...spíš Pátek...

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

D je občas muž, občas...D je asi putovní nick,který využívá sadrnapal*,takže nic nového,zde,když upadá diskuse,někomu se vezme nick a ten se vypudí k reakci.Jdu číst zdroje.

sardanapal* (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Taky u vás tak prší ?

Eliška (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Já jsem s výsledkem voleb spokojená, až na to, že se zase dostal ke korytu Kalousek, ta zlodějská držka plná hoven, nemůžu ho ani vidět, hnusáka. Babiše sice tak úplně nemusím, ale některé jeho kroky se mi líbí, např. to kritizované EET. Dělala jsem při VŠ i krátce poté brigádu různě po hospodách, všude se šíleně kradlo a krátily tržby. Všude. A je spousta podnikatelů, co jsou desetiletí ve ztrátě a přitom mají krásný dům, fáro. Tomio taky dobrý. Piráti super. Komunisti už taky nejsou taková svoloč jako dřív, mají názory, které oslovují normální, běžné lidi, průměrné majetné rodiče od dětí, chodící do práce a žijící průměrný, šedivý život.

kecy v kleci (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

D ujasni si zda jsi muž nebo...D je občas muž, občas žena. Nebo zde píše více lidí pod D. Živnostníci jsou pro něho jednou nuzáci, jindy zase oběti korporativismu - podle toho jak to momentálně politická situace vyžaduje

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

Ehm,no,jdu si číst zdoje,abych byl připraven na vyvracení nesmyslů,ale nevím zda mne to bude bavit jako doposud.

kecy v kleci (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

D má, nebo alespoň se mi to...když chceč komentovat nějaký příspěvek je dobré si ho napřed přečíst. Samozřejmě, že Babiš není příkladem živnovstníka

(Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

D vypadolo nadějně nejdřív ,ale pak zas sklouzlo k jeho tématu nadáváním chudým,no musí bydlet někde hodně nedobře,zřejmě vedle nějakého prašivého smrdutého alkoholového anglického skunka co si žije šťastný život plný žen a dětí a chlastu a hluku ze sociálních dávek,tak to tak vypadá...

Tony (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

Piráti jsou nadnárodní organizací, která je řízená americkou administrativou, za účelem likvidace české, potažmo evropské populace. Piráti jsou Sorošova mládež.

http://svobodnenoviny.eu/…ko-fasismus/

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

někdo Babišovu knížku? Co...D ujasni si zda jsi muž nebo žena.

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

Babišovi ani jiným...Proti Babišovi píšu již 6 let,takže nějaké tady lamentování po volbách,je sice pěkné,ale zcela mimo mísu čas a prostor.

Četl (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

někdo Babišovu knížku? Co na ní říkáte? Já jsem byla docela zaskočená.

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

D má, nebo alespoň se mi to zdá, dobré znalosti fungování ekonomiky, takže do toho nejdu komentovat, to je takoví coby kdyby možná asi.
Co je selským rozumem poznatelné,že Babiš není moc typickým představitelem drobného českého živnostníka,spíše naopak se ukazuje větším nebezpečím než podnikání neovládající socaňi...

sdfg (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

Ahoj,já jinde a tady to zatím žije,nestíhám číst.

kecy v kleci (Pá, 27. 10. 2017 - 09:10)

: Co se týče živnostníků...Nepatříš náhodou i ty k neúspěšným lidem, kteří se mylně a arogantně domnívají, že rozumí tomu, jak funguje ekonomika?

Každý z těchto jednotlivců též přinesl lidstvu daleko větší prospěch, než stovky, tisíce, nebo i miliony a ještě vyšší řády obyčejných dělníků, pečovatelů, číšníků, dispečerů, pokladních, nebo dokonce i řadových inženýrů či chemiků. Není pak divu, že podobní výjimeční jednotlivci též mají nesrovnatelně vyšší příjmy, než kterýkoli ze zmíněných, byť třebas i tvrdě pracujících, obyčejných lidí.

tyto (konkrétně tvoje z konce srpna 2015) výroky si tupé, neúspěšné masy vzali k srdci. Opravdu nechápu co se ti na tom nelíbí. Co sem najednou pleteš skupiny lidí, které jsi označoval jako - tragikomické nuzáky, kteří si o sobě myslí, že svou bídou živí zbytek společnosti.

Tony (Čt, 26. 10. 2017 - 20:10)

Tak to sedí, to...Co je na tom vtipného, navíc, je to staré.

přesvěč Bábu ať (Čt, 26. 10. 2017 - 19:10)

No uvidíme, co z Bábi ještě vypadne. Zatím má Jourovou v Bruselu sedící na svobodném inetu (tedy zapomeňme, inet podle ní nejlépe na občanku..) "kejklíře"(herci a kejklíři) na obraně - velí nám de faktoBundeskvér, vrštén zí? a ptáka Pelikána na Justici, kde se šije "za hate speach do gulagu" a "o muslima ani slovíčkem, nebo dostaneš co - "Popírání Mekky? - nevím.. ale prej tak za 15=20", takže "slušná pálka".
No, je fakt, že má Bába v týmu snad i nějakýho anti-islami.. no ale tihle 3 by měli za svých postů mazat stylem "blesk je jejich pomalejší spolustraník". Jinak je Bába taky prohra ..
Uvidíme...
"Zahulíme s Bartošem" a uvidíme ..

Reklama

Přidat komentář