Reklama

výprask

milda24 (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj , taky bych dal nějaký holce nebo klukovi na zadek, může se mi někdo ozvat na email: [email protected]
Nebo nějaký záček . Budu se těšit. Více domluvíme po emailu.

milda24 (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj , taky bych dal nějaký holce nebo klukovi na zadek, může se mi někdo ozvat na email: [email protected]
Nebo nějaký záček . Budu se těšit. Více domluvíme po emailu.

kokta (Pá, 18. 9. 2015 - 22:09)

Dobrý den mám takový...Bejt to moje dcera tak už by dostala za na dávku 20 řemenem a za to kouření 2x tolik

jak k (Pá, 18. 9. 2015 - 22:09)

Myslim že někdy by to...U na ve třídě před 25 lety jsme ještě dostávali výprask ale ne před třídou ale v kadinete můj největší výprask byl po hodině matyky starej učitel tam mel Rakousku a dal nám každý mu dodrejch 30 na holou strašně to bolelo

adam (Pá, 18. 9. 2015 - 22:09)

Já mám podobnou zkušenost...Me se jednou stalo asi před 30lety ve škole se normálně dostávali na holou i pravitkem i holky prostě sundaly sukni prehli se pres lavici a dostali dobrejch 25 ran na holou

adam (Pá, 18. 9. 2015 - 22:09)

Já teda moc nechápu o čem...Já nevím jak vy ale výprask je někdy potřeba i na holou

lolinka18 (Út, 1. 9. 2015 - 14:09)

Já když byla malá, tak jsem dostávala vařečkou a rukou, rukou od táty a vařečkou od mámy, od mámy to bylo obvykle na holou... Už dlouho jsem od rodičů na zadek nedostala. Troufám si říct, že už pár let. Pamatuji si, ale jak jsem se cítila poníženě. Nikdy jsem, ale nemusela klečet, jen jsem byla sama v pokoji, abych se vyřvala. Zato všichni tu píšou, že dostávají páskem, rákoskou a řemenem. Já tímhle nikdy nedostala, nevím jak to bolí a nejsem si jistá jestli bych to chtěla zažít, nicméně už jsem plnoletá a občas si hraju s přítelem, že mi v rámci předehry jemně naplácá, ovšem to je úplně něco jiného, než tělesný trest od rodičů, nebolí to a není to trapné. Je mi opravdu moc líto těch, co dostávají ještě v 11 letech. To mi přijde divné, protože u nás se to nikdy nepraktikovalo

Petr (Ne, 30. 8. 2015 - 22:08)

já dostal taky v 15 letech...Za toto je dnes vyplácí? To není normální

Lukaš (Ne, 30. 8. 2015 - 15:08)

A mám ji za tu masturbaci...já dostal taky v 15 letech za masturbaci od mamky pořádně nasekáno na holou

H. (So, 29. 8. 2015 - 10:08)

Dostavam vyprask pravidelne kazdou sobotu odpoledne. Svleknu se do naha kleknu si na urcene misto v kuchyni vystrcim zadek a poprosim o vyprask. Manzelka me sleha paskem tak dlouho dokud se mi nepostavi ptak. Pak jdeme na zahradu a tam si smim u plotu vyhonit curaka.

Tereza (So, 29. 8. 2015 - 01:08)

Je mi 14 a brzy mi bude 15. A často dostávám na holou, je to tak 3 - 4 krát do měsíce. Pravda je že si to vždy zasloužím. Dostávám, za drzost, špatne známky, pozdní příchody a neuklizeny pokoj atd. dostávám 25 na holou za velké průšvihy i víc třeba za lež. Dostávám, vařečkou. Občas musím po výprasku klečet. Vždy když něco provedu a je na řadě výprask. Tak mi máma řekne za co kolik a proč dostanu, pak si musím sundat sukni, nebo kalhoty a kalhotky a položit se mamce přes koleno a už to jede. Brečím a prosím že už to neudělám, ale mamka říká že musím tu bolest vydržet, když se neumím chovat.

zlobivka (Út, 25. 8. 2015 - 01:08)

Dobrý den mám takový...Mne je 13 a len raz som poslala mamu do pi vitiahla varechu a 25 na holu inag mam prisnu mamu a na zadok dostavam stale za klamstvo za odvravanie a tak dalej

Bella (Pá, 21. 8. 2015 - 10:08)

Neviděla, nepočula?

Já...neverím :D

gin (Pá, 21. 8. 2015 - 10:08)

Neviděla, nepočula?

Já jako kluk dostával klínovým řemenem 20 ran několikrát denně, na prdel to ještě šlo, horší bylo, když to byla chuťovka přes záda, to bolelo mnohem více.

Bella (Pá, 21. 8. 2015 - 10:08)

preboha !!! čo to tu práve čítam , veď toto sú čistý úchyláci ktorých len vzrušuje predstava výprasku a vypisujú tu takéto pičoviny !! v živote som nepočula a ani nevidela aby niekto takto mlátil deti , veď to je choré !! .. mám rada spank ale od chlapa ale detom by som nikdy v živote nič také nespravila . Zvrátenééé fuuuuj !

Lété (St, 19. 8. 2015 - 12:08)

Taky mě dcera poslala do prdele, předtím byla drzá, tak jsem jí dala pohlavek. Bylo jí 16. Ten pohlavek ode mě mě mrzel víc než to její poslání někam. Oni si to ti puberťáci neuvědomují, jak to s nima šije. Zvolila jsem jinou taktiku, nechala jsem tomu volný průběh s podmínkou, že se to nebude opakovat, že si to nezasloužím. Pochopila to až za hodně let, myslím. Jo jsou to starostě.

Andrea (St, 19. 8. 2015 - 11:08)

Paní Silva má pravdu. Sama jsem ve věku vaší dcery udělala něco podobného u tety. Vysloužila jsem si pětadvacet na holou a už nikdy jsem si to nedovolila.

jj (Ne, 16. 8. 2015 - 23:08)

já spíš myslím,že něla na místě dostat pár facek

Rodič (St, 12. 8. 2015 - 00:08)

Dobrý den mám takový...Souhlasím se Silvou. Pořádně seřezat.

Silva (St, 12. 8. 2015 - 00:08)

Dobrý den mám takový...Tak za tohle by Libore tvoje dcera měla dostat výprask na holou a to pořádný. Moje dcera dnes už 16 se před rokem chovala podobně a taky mě poslala do pr. okamžitě dostala velkou vařečkou na holou asi 30 ran a vživotě už si to nedovolila. Bejt tvá dcera mou dcerou a tohle mi říct už by měla nasekanou zadnici.

Reklama

Přidat komentář