Reklama

výprask

Libor (St, 12. 8. 2015 - 00:08)

Dobrý den mám takový dotaz. Máme dceru 14 let, posledního půl roku s ní hodně mlátí puberta a před nějakým časem jsme zjistili s manželkou že se schází s nějakou ne zrovna dobrou partou. Včera jsme u ní našli cigarety. Zeptatali jsme se jí co to má znamenat. Zapírala, lhala a řekla že jde ven. Řekli jsme jí kampak za tou svoji partou? Řekla nám co je vám po tom nestarejte se. A tak jí manželka řekla že za tenhle tón a jednání má do konce prázdnin zaracha. Dcera poslala manželku do pr.řekl jsem jí ať se hned omluví a zapadne do pokoje a dnes už raději nevychází. Neomluvila se a šla do pokoje. Teď to s manželkou probíráme a manželka řekla že bych měl vzít pásek a nasekat jí na holou. Ale já nevím rád bych znal váš názor. Myslíte si že bych měl dceři udělit výprask?

nika (Čt, 9. 7. 2015 - 13:07)

na vyprask je nejlepsi tenka...Ahoj kedm mi das vyprask tak mi zato zaplatis ja som to este nikdy neviskusala len od rodicou , aleto je nieco ine mam23

zlobive dievca (Čt, 7. 5. 2015 - 06:05)

Na holy zadok dostavam nie často oba ket si to zasloužim s varechou. Ked som doma nechala zapnutý plyn včera a isla som von. Nasi neboli doma a prisla som o osmej večer. Mama hned vo dverach mi povedala okamzite do kuchini! Stiahla my spodne prádlo zobrala drevenu dosku na meso a nasekala mi 30. Hrozne to bolelo.

žabička (Út, 5. 5. 2015 - 06:05)

Je my 12 a ked som bola mladsia tak som dostavala rukou na holy zadok. Teraz ked nieco spravym s vareskou. Ket som šla na disko bes povolenia našich tento víkend a policia ma odviezla domov opytu hned vo dcerách my letela facka a potom som sa musela vizliest a 20 s varechou na holy plakala som no mamka mi povedala ze mozem rycat dalej ak chcem prydat.

otec (Pá, 24. 4. 2015 - 15:04)

tak když čtu tyhle příspěvky tak se chechtám a chechtám. Mám dceru 12 let a vím co dělá na netu a hlavně vím jak píše 12 leté dítě.. jedna zpověď prý dokonce byla od 8 letého dítěte, to už je trochu moc co si vy honičové a úchyláci co nemají děti a proto tohle píšou, vymýšlíte za blbosti. Pokud sy myslíte že nikdo nepozná fantazii debila a úchyla tak si představte v reálu jak 13 leté díŤĚ TOHLE PÍŠE....

eliska (St, 22. 4. 2015 - 15:04)

ja dostavam na zadek varejkou na holou musime jit do kuchyne a pak to zacne

jan (Út, 7. 4. 2015 - 19:04)

Dobrý den. Je mi 13 let. Na...nevěřím, ukaž jelita:)

Verunka (Út, 7. 4. 2015 - 19:04)

Dobrý den. Je mi 13 let. Na zadek dostávám 3 let. Od 6 let, když jsem nastoupila do 1. třídy, tak mě naši za drzost, špatné známky, pozdní příchody a odmlouvání, bijí vařečkou na holou vždy 25. Ale dnes jsem přinesla pětku a lhala, že jsem si zapomněla žákovskou. Táta si šel místo pro vařečku pro řemen. Když přišel tak hlasitě řekl ať si sundám kalhoty a kalhotky. Já to udělala a jako obvykle se přehnula přes židlu. Táta mi vysázel 50 ran tím řemenem. Hrozně to štípalo a já naříkala a slibovala. A když skončil tak řekl, že od teď budu dostávat řemenem a to minimálně 25 ran, když jsem prolhaná. Mám teď pěkná zarudlá jelita.

Okamura dostal (Čt, 26. 2. 2015 - 13:02)

Rozpadlo se mu hnutí Úsvit. A to je víc než výprask na holou ;)

hezké hezké (St, 25. 2. 2015 - 21:02)

fakt je, že lidi, co sem píší ani žádné vlastní děti nemají. Jasně, člověku můžou prasknout nervy když je dítě hodně nevychované, ale žádní normální rodiče dneska děti nebijou. Na tomhle vlákně se soustřeďují lidé, které baví nebo vzrušuje představa výprasku a vymýšlejí si o tom povídky. A pak jsou tu další, které baví provokovat ty první. Nic víc, nic méně. :)

AGENT F.B.I (St, 25. 2. 2015 - 20:02)

Do nejmenších detailů jste...okamžitě tady přestan opruzovat nebo dostaneš na piču.

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Do nejmenších detailů jste...Ne, fakt to není. A nadále s vámi odmítám bavit. SBOHEM!

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Vaše sestra byla fyzicky i...Víte co? Tak jo. My vás pak budeme žalovat pro pomluvu, ano??!

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

To je jedno. Stejně se to...A výrazy jako týrání si laskavě odpusťte! Za celé dětství jsem nikdy nebyla bita a sestra jen jednou, když udělala něco, za co tehdy docela dobře mohla propadnout z chování! Vážně, slečno nebo paní, jste opravdu trapná. Sbohem.

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

To je jedno. Stejně se to...Tak zaprvé! Stěží, protože žádná vnoučata nejsou (když už vás to zajímá). A za druhé si dovolím památku svojí zesnulé maminky hájit před jakýmkoliv podobným osočováním a stejně tak moje sestra. Pokud s tím skutečně máte problém, tak asi máte smůlu! Má úcta!

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Děkujeme za upozornění. Na...Vážená, tohle se odehrálo víc jak před dvaceti lety. Tak se uklidněte.

Michaela (St, 25. 2. 2015 - 13:02)

Já jsem jako dítě byla hodná, takže jsem výprask nikdy nedostala. Moje o dva roky starší sestra dostala pořádně na holou jen jednou, ale zas to stálo za to. Bylo jí tehdy 13. Ona se vždycky spíš kamarádila s klukama než s holkama svého věku. Byla divočejší než já. S partou kluků jednou zapálili u nás na vsi menší seník, a za to pak dostala na holou. Kluci z jejich party u toho byli, protože s ní přišli k nám domů, aby se jí před naší mámou zastali. Máma ale byla rezolutní, stáhla ségře kalhoty i kalhotky a nařezala jí na holou před pěti klukama. Protože byla přehnutá přes koleno, tak kluci viděli všechno. Vím to, protože jsem u toho byla a měla jsem stejný výhled. Ségra si taky v přestávkách mezi řvaním uvědomila, že na ní kluci čumí a chtěla se zakrýt rukou, ale nepovedlo se jí to. Nevím kolik dostala, máma to nepočítala, jak byla naštvaná. Nakonec musela s holým zadkem do kouta, máma jí mezitím napustila vanu (smrděla kouřem od toho ohně ze seníku) a pak jí dovlekla do koupelny a svlíkla jí i tričko. Začala ji celou naštvaně umývat jako malé dítě (sestra se už tehdy koupala dávno v soukromí). Kluci na to všechno otevřenýma dveřma zezadu koukali, ale máma byla tak vytočená, že si jich ani nevšimla. Nakonec sami nepozorovaně odešli, ale viděli toho ten večer až až. Pozitivní bylo, že si pak se mnou sestra víc rozuměla a s partou kluků už se moc nekamarádila. Později mi řekla, že se na ni kluci od toho večera začali dívat jinak, když ji viděli nahatou a seřezanou. Každopádně od té doby byla méně divoká, takže výprask evidentně zabral. Dneska už je to jenom vzpomínka z dětství, ale dost silná.

jan (Po, 16. 2. 2015 - 18:02)

Já dostávám na holou od 6...trochu si protiřečíš,píšeš žes dostala včera,ale jelita máš už 4 dny,zajímavé...každopádně až budeš psát další smyšlenou bajku, tak aspon používej mozek.

Vanesa (Po, 16. 2. 2015 - 17:02)

Já dostávám na holou od 6 let. Je mi 12 a táta při vyprascich najednou přitvrdil. Vždy jsem dostávala páskem na holou max 25 ran. Ale včera jsem dostala 50 a táta řekl, že od teď už jsem velká a budu dostávat do 50 ran páskem na holou. Je pravda že jsem dostala za lhaní a podvádění se známkami, ale padesát mi přijde hodně. Mám jelita ještě teď a už jsou to 4 dny.

H. (So, 14. 2. 2015 - 16:02)

Občas dostanu. Když začínám být drzá, mamka mi řekne ať se předkloním a dá mi tak 5 - 10 ran. Většinou vařečkou, někdy řemenem. Občas toto nezabere tak dostanu řemenem 25 na holou. Musím být nahá ...

Reklama

Přidat komentář