Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Jenyy (Út, 20. 9. 2005 - 13:09)

muzete mi tady prosim nekdo napsat kolik ma asi KJ, tmavý žítný rohlik? a co tak celorozrný rohlík, případně cornrohlík? dik az odpoved

Stelejšn (Út, 20. 9. 2005 - 11:09)

Ahoj blueblueblue,v Čechách tomu říkají šišky, jestli jsem to posledně správně pochopila:-) Jo a rodiče mého manžela ve Žďáru tomu říkají šudlíky:-)

blueblueblue (Út, 20. 9. 2005 - 11:09)

Ahoj všem,včera jsem si snažila hlídat jídelníček, však pohyb nebyl neb jsou zůstale déle v práci a nebyl čas.10:30 nízk.tvaroh+plátek chleba12:00 nízk.tvaroh14:30 nízk.jogurt, knuspi16:30 knuspi18:00 šulánky - nevím, jak to mu říkáte vy, jídává se to s makem, já to měla s ořechy

Stelejšn (Út, 20. 9. 2005 - 10:09)

Ahoj všichni,tak já dneska cvičení s činkami, cviky na břicho a zpevňující cviky, procházka do práce.Jídelníček:sn.: zase Breakfast Drink, už konečně poslední (Bona Vita)sv.: hroznoob.: quinoa kaše s bujónem, paprikasv.: špaldový knackebrot (Country life), tofu pomazánka (SunFood), okurkavec.: tofu natural, koření Vegi Vegi, směs upravené čínské mražené zeleninyHejtmy, to je zkomolenina, která se časem vyvinula z mé původní staré přezdívky, když jsem chodívala trampovat:-)Já bych neřekla, že se specializuju na rostlinné bílkoviny. Musím jen ty bílkoviny dostat do těla jinou cestou. Já klidně sním vajíčko, šunku, udělám si kuřecí prsa nebo tresku, ale kazdy den maso, to by bylo pro mne asi jako trest. Co vyloženě nemusím je vepřové.Mléčné výrobky jsem mívala docela ráda, ale poslední dobou jim už tak neholduju. Občas si dám jogurt nebo plátek ementáleru, ale mám pocit, že mně to trochu zahleňuje, tak jsem je omezila.V žádném případě ze mně asi nikdy nebude vegetarián a taky ne makrobiotik nebo tak něco, i když k tomu mám trošku blíž. Kačko, já jím nať z celeru. Myslím, že je to to samé - řapíkatý celer a stonky. Nebo spíš takhle. Já to chápu, že se pěstuje celer na tu bulvu a pak je asi jiný druh celeru, který se asi pěstuje kvůli nati. Nebo spíš má větší tu nať. Když jsem viděla ten normální celer s natí, tak ten mně moc nelákal. Já kupuju tu nať samotnou.

Evik (Út, 20. 9. 2005 - 09:09)

Krasne rano.. ;o)Marti, Kacko, moc dekuju za podporu.. Taky doufam,ze se to zmeni.. Mozna to bude tim mesicem,v nedeli byl uplnek a ted zacina mesic ubyvat,tak treba zacnu ja s nim.. ;o))Ale abych to nejak odstartovala,drzim od nedele ocistnou tydenni kuru, takze v nedeli to byla jenom zeleninka, vcera jen ovoce a dneska zacinam treti den, takze ovoce,zelenina a k obedu si dam brambory.. ;o) Minule mi moc pomohla,tak doufam,ze zabere i tentokrat.. ;o)

Martina (Út, 20. 9. 2005 - 08:09)

Krasne rano i kdyz teda tady v Praze mrazivé.vcera jsem se sem nedostala prace je nejak vic a vic:o((Eviku-Blue - nebojte ono to pujde, ja jsem se ted do toho taky poradne zakousla a zase to pomalu jde, vcera mi muj lekar na stitnou zlazu rekl ze jsem zhubla, ale ze by to chtelo jeste aspon 3 kg....to by pro me byl zivotni uspech, ted mam tak kolem 69 kg a 65 by byl v tuto chvili asi muj cil :o)) tak se do toho zase pekne obuji :o)))Kacko: jsem rada ze te taky tady vidim, ty jsi znas jedna nejuspesnejsi a tak kdyz budes mit chvili cas a chut budeme radi za kazde tvoje slovo, radu a podporu :o))ja vcera:sn: activia sv: kava 2v1 1/4 hermelínuob: kruti masicko a asi 2 bramborysv: 4 svestky, 1 kiwi ve: zeleninovy salat se syrem a jogurt. dresingem dneska jeste netusim jen vecer vim ze si dam doma plnenou papriku :o))

Kačka (Po, 19. 9. 2005 - 21:09)

Ahoj všem,Stelejšn, zeptám se blbě, ale jíš celerové stonky nebo řapíkatý celer? Já myslela, že jíš normálně nať z celeru ...:-))Všem, které pobuřuji svou blbostí se omlouvám :-))Baculko, nevím kdo si tady s náma furt hraje, ale loučila jsi se s námi na prodloužený víkend, a tak je nám všem jasné, jak to je...A gratuluju k úbytku.Blue, Eviku pevnou vůli, nevím jak poradit, aby jste se hnuly. Už jsem tady toho napsala hory. Nastávající zimní období moc nepřidává, i já jsem začala jíst víc, zatím to ale není znát.Tak pa K.

Hejtmy (Po, 19. 9. 2005 - 19:09)

Stelejšn...(kurník to je Nick:-)... takže se specializuješ hlavně na rostlinné bílkoviny? Nebo řeba i vejce? Já se snažím přidat trochu hmoty navíc a tak jsem zařadil mléčné výrobky. Ovšem ne nijak extrémně. Tak jednou za dva dny...(tvaroh, bílej jogurt třeba... já jsem docela masovej a cítím, že když to mám v sobě prostě tam ta krev dotěch svalů proudí a hlavně po hovězím krásně stvrdnou a jsem pak výnušnější(v posilovně samozřejmě)...zatím čauky

Stelejšn (Po, 19. 9. 2005 - 15:09)

Hejtmy, já sice sleduju a uvádím tady čísla na váze, ale to je jen orientační, zároveň se pozoruju i v zrcadle. Nejsem dokonalá, ale rozdíl 67 a 60 kilo je tam už docela vidět. Nemůžu o sobě tvrdit, že bych byla vyrýsovaná nebo tak něco, ani mi o to nejde, ale jsem ráda, že se tělo zpevnilo. Protože zhubnout tak, abych pak byla bez svalů a klepal se na mně "rosol", to opravdu nechci. To umění není. Když se mi stane, jako zrovna teď o víkendu, že si dopřeju, tak to nevidím jako tragédii, protože to nedělám každý den a když se pak vrátím ke svému stylu stravování, a tělo se vyčistí, tak se váha rychle vrátí zpátky:-)Jím ovoce i zeleninu kdy si vzpomenu a rozhodně se neomezuju jen na "po cvičení" nebo "dopoledne" jak tady občas padne. Jen maso je můj velký problém, to prostě můžu tak jednou dvakrát do týdne, jinak ho nemusím, ale když jdu do restaurace, tak se taky většinou nešidím a vyberu si na co mám chuť.

Hejtmy (Po, 19. 9. 2005 - 13:09)

Stelejšn a ostatní, já si myslím, že to není fakt jen o tom kolik vážíte, ale o pohlednu do zrcadla... ani bych se nijak netrápil hlady a jedl bych jak ovoce, tak zeleninu, maso atd. jen bych omezil tuky na minimum...je to jen můj názor, abyste neřekli, že vám zase něco vnucuju...ono zhzbnout je v podstatě jednoduché(jako všechny geniální věci) stačí mít jen tu vůli. No a když jdete do restaurace, tak si dejte maso na grilu, nesolené a nekořeněné a suchý brambory a ochuťte si to sami... já to taky tak dělám

blueblueblue (Po, 19. 9. 2005 - 10:09)

Ahoj všem,minulý týden jsem se přihlásila, že začínám, ale nedodržela jsem to. Nechtělo se mi nějak začínat, protože jsem byla v sobotu na svatbě a víte jak to je... udivilo mě hrozně, že ač jsem jedla sebevíc moje váha dokonce trošku klesla. Prostě to nechápu. Na svatbě jsem se cpala, dva velké chody, ráno snídaně, nějaké zákusky, spousty vína a atd - je fakt trocha tance a ráno stoupnu na váhu a 59! a předtím 60!Každopádně teď začínám odznova, žádné svatby, žádné oslavy. takže do toho

Stelejšn (Po, 19. 9. 2005 - 08:09)

Ahoj po víkendu. Já jsem byla na oslavě narozenin, takže jídelníček nic moc, ale na váze se to téměř neprojevilo:-) Jen mám kilo nahoře. Počítám, že tak za dva dny se to srovná a budu zase na svém - tedy na váze, kterou jsem měla, když jsme spolu s polovičkou začali chodit, takže jsem spokojená. Ale pokud to půjde i dál dolů, tak se nebráním:-)Pohyb v neděli a v sobotu: taj-či a jóga (systém Jóga v denním životě)Dnes: kalanetika, zpevňující cviky.Jídelníček:sn.: Breakfast drink (Bona Vita-likviduju staré zásoby)sv.: Fit Fruit müsli tyčinkaob.: kuřecí řízek ze včera a chlebasv.: instatní cizrnová polévka (Ekoprodukt Modřice), chlebavec.: zatím nevímEvíku, vůle je důležitá, určitě to půjde.Hejtmy, je spousta lidí, co dělají věci, které původně ani dělat nechtějí, jen kvůli svému protějšku nebo vůbec lidem okolo. Nedávno byl v televizi dokument Ženy pro měny a tam mluvil plastický chirurg o tom, že k němu taky občas chodí ženy, co si chtějí vylepšit různé části těla kvůli chlapovi,kterého mají doma. Ne kvůli sobě. Ta paní, co tam pak v přímém přenosu "operoval" sice ten případ nebyla, ale když jsem to viděla, tak bych na to nikdy nešla ani kdybych si chtěla takhle pozdvihnout sebevědomí sama sobě. Ale jinak máš pravdu. Spousta lidí hubnout nepotřebuje, ale stačí nějaký impuls a oni okamžitě uvěří, že jsou tlustí. Jako mladé holky na castingu, když si je asistentka přeměří a nepřímo se zeptá, jestli by s těmi mírami nešlo něco dělat:-)Baculko, myslím, že ten "fiktivní" jídelníček bychom ti stejně nevěřily:-)Kačko, o tom řapíkatém celeru: starý lidový prostředek na snížení krevního tlaku. Svým vystresovaným pacientům doporučuji 2-4 řapíky celeru denně. Látky obsažené v celeru snižují množství stresových hormonů, jež způsobují kontrakci cév. Celer obshuje uklidňující živiny včetně nikotinamidu. Jeden celerový stonek před ulehnutím vám může dokonce vylepšit spánek. (z knihy Jste to, co jíte - Dr. Gillian McKeithová)A ještě je uveden jako potravina bohatá na hořčík.

Evik (Po, 19. 9. 2005 - 08:09)

Krasne pondelni rano vam vsem.. ;o)Nevim,kde delam chybu,ale vaha mi dneska ukazala 65 !!! A to jsem se cely vikend hybala a o hreseni taky nemuze byt rec.. ;o( V patek jsem mela zeleninovy den, v sobotu jedla normalne a v nedeli jedla dost malo,tak vazne nechapu.. ;o( Ale ted me cekaji ovocne dny,mame doma hromadu hrusek,ktere se musi snist,takze ted u me budou v jidelnicku prevazovat.. ;o) A doplnim je nejakym normalnejsim jidlem,podle toho,jestli budu mit hlad..Ale jsem pekne nastvana.. Vzdycky jsem si myslela,ze moje telo posloucha a kdyz nebudu hresit,budu mit dobry pocit z jidelnicku a budu sportovat,tak ze se to projevi.. A ono nic.. ;o( Asi uz to telo trapim nejak dlouho a stavkuje.. ;o(

Baculka (Po, 19. 9. 2005 - 07:09)

Kukám, že ma tu niekto napodobňuje a píše v mojom mene jedálničky. Pre toho, kto to písal len tolko, že v slovenčine sa píše pečať, nie pečeť a nutelu, masť, burčiak ... a ostatne, ktore opisuješ, už dávno nejem a mimochodom, do nedele som bola odcestovaná, takže som ani nemala pristup na net.Cez vikend som sa držala, denne 1/2 hodinu posilovala a každý deň 20 km na rotopede. Hlasim vahu: ďalšie 1 kg dole.To fiktivna Baculka: Neviem, o čo Ti ide, keď sa ma snažíš kopírovať. Musím uznať, že Ti to moc nejde, viď dôvody uvedené vyššie... Len to?ko, že ?uďmi ako si Ty sa nezaoberám, je mi Ťa lúto, ak máš psychické problémy/nebodaj schizofréniu/, tak Ti helfnú na www.help24.cz.

Martina (Ne, 18. 9. 2005 - 11:09)

Přeji vam krasnou nedeli :o))je tady nejak mrtvo snad to bude zitra lepsi, ja si jdu udelat k obedu salat s kurecima kouskama a moc se na nej tesim :O))Drzte se at zvladnete vikend :o))papa

Hejtmy (So, 17. 9. 2005 - 06:09)

Stelejšn... no pokud to máš takhle, tak je to dobrý. Viš co mě napadlo? Včera jsem byl ve fitku se svou přítelkyní a s miminkem, no a když jsem se bavili tak mi řekla jak slyšela dvě holky, že hubnou, proto, že se to jejímu klukovi líbí a prý při tom nebyla nějak obézní...Tak mě napadlo že sem chodí asi spousta holek co jsou fakt krásný, ale maj pocit že musí být ještě hubenější i když to vůbec nepotřebujou. Já mám třeba kamaráda a tomu se takový baculatější holky hrozně líběj... je taková úvaha...:-)

Evik (Pá, 16. 9. 2005 - 11:09)

Ahoj holky.. ;o)Tak se po delsi dobe zase hlasim, no uspech zatim veskery zadny.. ;o( Sice jsem hodne sportovala,ale to jidlo nic moc,tak se ani neni cemu divit.. Skoda,no.. Ale vratila se mi zase konecne vule s tim neco delat,takze hura do toho.. Uvidime,jak to pujde.. ;o)

Baculka (Pá, 16. 9. 2005 - 09:09)

Ahoj holky!Ja dnes:sn: čokoláda studentská pečeť, rožok s masťou, kakaový nápojsv: smotana s nutellou, bynánO: vepřo knedlo, koláč brownie, mliečny koktejl, sojový nápojVečer: lokše plnené husacou pečienkou, 1/2 hus, liter burčiakuVčera som neposilovala ani nijak necvičila - mali sme svátek, tak dnes mám hodinu rotoped

Martina (Pá, 16. 9. 2005 - 09:09)

Dobre rano,jsem rada ze vidim pravou Petru2, Leníka, Kačku,Stelejšn(chybí mi teda Janička :o(() :o))treba se to tady vrati do starych koleji :o)) to bych si prala.Dnesek snad bude den v pohode k snidani jsem si koupila 2 kiwi, co bude dal nevim, ale odpoledne vam napisu.papa krasny den

Stelejšn (Pá, 16. 9. 2005 - 08:09)

Ahoj všichni (vy víte, kteří to jste),já dneska ráno kalanetika a zpevňující cviky.Jídelníček:sn.: lupínky Fitness, bílý jogurt Hollandia /100g/, hroznové vínosv.: Fit müsli tyčinkaob.: bulgur /Country Life/ se zeleninou /mražená čínská/sv.: chleba s máslem a vajíčkem, celerové stonkyvec.: nevím, jedeme k našim do jižních ČechPetro 2, bezva, že jsi nám to řekla, co jsme, až doteď jsme to nevěděly. Nechápu, proč s námi ztrácíš čas, když ti tak vadíme:-)Petro 2 (původní) držím palce a choď častěji:-) Ty mražené zeleniny znám, vypadají dobře.Leníku, určitě se ozvi, ať je nás tu víc, prosím:-)Kačko, protože jsou zdravé a poslední dobou mi chutnají (nebo spíš už jsem si na ně zvykla) a taky jsem doma jediná, kdo je jí, takže když koupím celý ten pytlík, tak je mám tak na 14 dní. Mám pocit, že obsahují hořčík, ale nevím to jistě, já mrknu do té nové chytré knihy a písnu ti to:-)Ale nejdřív asi tak v neděli.Hejtmy, já vím, že ty to nejsi a vážím si toho, že ses tentokrát zdržel komentáře, aby to tu zase nezačalo vřít. I když ti teda lezu údajně někam:-)Já spalovače tuků ani další podpůrné prostředky (kromě občasného braní vitamínů) neužívám, protože to prostě nemám zapotřebí. Vysadila jsem antikoncepci a hned jsem měla tři kila dole a nehodlám tedy brát něco dalšího. Občas beru bylinkové kapky od Herba Vitalis, ale ty beru na jiné věci.

Reklama

Přidat komentář