Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Hejtmy (Pá, 16. 9. 2005 - 07:09)

Stelejšn... vidíš? Nejsem to já kdo prudí... myslím, že jsem neřekl ani jedno slovo... Zjišťoval jsem si informace o spalovačích tuků a nikde jsem nezjistil, že by nějaká komora navrhovala to či ono... Já mohu spalovače jen doporučit(třeba L-carnitin), ovšem ení to samospasitelné.

Pavel (Čt, 15. 9. 2005 - 22:09)

Neblbněte a PŘESTAŇTE KONEČNĚ ÚPLNĚ HUBNOUT! Podívejte se na Halinu,jaká je, taky žije a nemá problémy.

Kačka (Čt, 15. 9. 2005 - 22:09)

Hezký večer/ráno,Marti to mě mrzí, ale snad je to jen přechodná záležitost...Stelejšn, já už zkoušela i úplně vypustit nějaké ty cviky, ale to není řešení, pak když začnu, je to nanovo. Asi se zkusim poradit s nějakým doktorem.A díky za nabídku na schůzku, bylo by to fajn. Časem bychom se mohly domluvit :-)A zajímalo by mě proč baštíš celerové stonky?

Lenik (Čt, 15. 9. 2005 - 20:09)

Všechny Vás moc zdravím. Ano, občas sem nakouknu. Chci jen poděkovat za to, že jste na mě nezpomněly. V pondělí jdu poprvé cvičit do toho kurzu, tak se tu možná ukážu nebo pošlu mail.

Petra2 - ta pův (Čt, 15. 9. 2005 - 18:09)

Ježiškute, tady ani někdo neumí psát mým stylem:) Sice vás taky pořád čtu, ale držím vám palce a přiznávám, závidím vám shozená kila;) PS: Škoda, že nemám přístup jako admin ... docela bych chtěla vidět z jakých IP-éček jsou vzkazy posílány a u kterých jmen se to shoduje;) PPS: Víte, co je taky výborná záležitost? Jak jsou ty různé mražené zeleniny Wok na pánev. Jsou tedy krapet dražší než ostatní zeleninové směsi, ale naprostá dobrota. Stačí to jenom pouhých 6 minut orestovat na pánvi na troše olivového oleje. K tomu třebas sojový rohlík a výborná večeře je hotová:)

Martina (Čt, 15. 9. 2005 - 16:09)

Me je jedno uz kdo je kdo mam dneska strasne moc prace a tak na jidlo moc casu neni tak docela zvladam a drzim se.sn: zitny chleba+ 1/2 cottagesv: kava 2v1 ob: kureci prso se zampiony + zeleninasv: nektarinkave: paprika plnena syrem zapecena v troube.mejte se krasne krasne odpoledne papa zitra

Petra2 (Čt, 15. 9. 2005 - 16:09)

Tak pozor dámy, to nejsem já ta Petra, já Vás stejně pořád sleduji, a jste pořád kravky.

Martina (Čt, 15. 9. 2005 - 16:09)

Je tak tady to zase lita.....to nema smysl, Ozvu se zitra.Zdravim Stelejšn :o))

(Čt, 15. 9. 2005 - 15:09)

PETRO A HEJTMY: JDĚTE SAKRA UŽ DO PRDELEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stelejšn (Čt, 15. 9. 2005 - 11:09)

Já vím, jako už několikrát v diskuzi:-) Ale zatím mám pocit, že se spíš jen trefuješ do účastníků, než bys sama přispěla něco "plodnějšího".

Petra (Čt, 15. 9. 2005 - 10:09)

Já jen konstatuji.

Stelejšn (Čt, 15. 9. 2005 - 10:09)

Petro, i kdyby to byla pravda, tak nevím, proč tobě to vadí.

Petra (Čt, 15. 9. 2005 - 09:09)

Spíš lezeš Hejtmymu do pr.ele

Stelejšn (Čt, 15. 9. 2005 - 09:09)

Martino, už jsem se lekla, že to chceš taky zabalit, a že si tu budu psát jen já a možná Hejtmy:-)Je fakt, že řady trochu prořídly, ale já si říkám, že těch pět minut, co sem vždycky nakouknu a napíšu pár řádek mně nezabije. Možná mám tu výhodu, že mám na net přístup skoro všude, kde se vyskytuju a z případných narážek si nic nedělám:-)

Stelejšn (Čt, 15. 9. 2005 - 09:09)

Ahoj všichni,já dneska ráno:čtvrt hodiny zpevňujících cviků, cviky na protažení páteře a cvičení na míči, půl hodinka chůze do práce.Jídelníček:sn.: hroznové víno, bílý jogurt, celozrnné lupínky Fitnesssv.: knackebrot, pomazánka Tataráček, celerové stonkyob.: rýže, slunečnicové karbanátkysv.: jablko, müsli tyčinkavec.: celozrnný chleba se zeleninou?Hejtmy, já když jdu cvičit, tak si lidí okolo moc nevšímám, víš? :-)

Martina (Čt, 15. 9. 2005 - 08:09)

Krasne rano,abych vam pravdu rekla poslednich par dni kdyz to tady ctu tak vam muzu uprimne rict ze uz se mi tady vazne nelibi, skoda ze jsou pryc holky...kterym to doslo daleko driv nez me ale zase me tady drzi ta hrstka tech par dobrych a fajn lidi. Takze chodit se budu, ale uz daleko min :o((.Stelejsn: jsi temer jedina ktera to tady ted drží, ja se musim trochu vymluvit, ze chci kupovat byt mam litani, navic plno prace a nestiham.Jidlo netusm co dneska budu jist, al ema prijet kamaradka na obed, tak asi nejake kure, nebo rybu v restauraci.... mejte krasny den papa

Hejtmy (St, 14. 9. 2005 - 20:09)

Martine... chyba lávky... já spalovače tuků neužívám. Rapid fuel užívala má přítelkyně. teď ho již neužívá, protože už má prostě postavu jakou chce. Dávkovala jej jen před treninkem, nikoli dlouhodobě, takže pokud vím tyto problémy neměla...Bohužel ti nemohu sdělit kolik výtažku z rostliny Ma huang v tomto přípravku bylo, ale určitě to bylo v mg. Pokud ti tedy připadám jako dement, je mi to líto. Stelejšn. Fakt? Fakt by ti nabušenci nevadili? no tak to gratuluju, protože mě vaděj:-)

Stelejšn (St, 14. 9. 2005 - 15:09)

Hejtmy, já mám pocit, že bych v té "mé" posilovně klidně ty nabušence i snesla. Nechodím tam totiž tak často a nemám ze sebe žádné mindráky a pokud je mají ti okolo a mají je potřebu ventilovat, tak jim to dopřeju. Jasně tím totiž demonstrují, že ten problém není ve mně, ale v nich a nad takové věci se dokážu povznést.S tím cvičením v přírodě: já sice bydlím na skoro vsi u Prahy, ale lepší podmínky třeba na běh jsem měla určitě v Praze. Tady v té "vesnici" totiž není vůbec žádný park, což mi dost vadí a jsou to jen takové baráky kolem silnice a u toho postavené satelitní sídliště. U našich v jižních Čechách je to lepší. Takže ani venkov není jako venkov:-) Ale chápu jak jsi to myslel.

Stelejšn (St, 14. 9. 2005 - 15:09)

Kačko, mám stejné pocity jako ty, taky sem každý den musím zabrousit:-)Kdybys někdy měla čas a chuť při návštěvě Prahy, tak mi dej vědět:-)Zeleninové špaldoto jsem taky viděla, ale ještě jsem to nezkoušela. No ono tu špaldu udělat není tak těžké, mně přijde mnohem horší na přípravu cizrna:-)K té kalanetice, taky jsem ze začátku měla problémy určité cviky odcvičit a i po těch letech jsem některé ještě nezkoušela. Začátky byly krušné. Já bych ti radila zkusit chvíli něco jiného, abys věděla, že je to opravdu tou kalanetikou a není to žádný jiný problém. Možná máš jen ty svaly nějak namožené a potřebuješ vysadit?Jinak holky jsem vynechala dopolední svačinu kvůli té kontrole z Ministerstva zivotniho prostredi, tak jsem si ji prehodila na odpol. a ted jsme si s kolegyni nacaly bonbonieru. Ja mela jen "doporucenou" davku na obalu - 4 kusy. Moc dobre a tim koncim:-) Odpoledni svacu presouvam na zitra.

Baculka (St, 14. 9. 2005 - 14:09)

Holky, ja sa za chvilu lucim a budem az do nedele odcestovana, tak sa ozvem aj s novymi spravami az v pondelok. Caka ma jedna vikendova oslava, tak dufam, ze "neuletim" a budem sa drzat. V pondelok hlasim vahu.Drzte sa.

Reklama

Přidat komentář