Reklama

G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

Štuclinka (St, 13. 4. 2005 - 22:04)

Bod G objevil můj milenec až v mých třiceti letech a nic krásnějšího jsem do té doby nepoznala. Ten pocit, že se počůrám jsem měla taky, ale byla to moje první ženská ejakulace, doslova proudy šťávičky ;-))) -nádhera, nepopsatelné !

Hanka (Čt, 20. 1. 2005 - 21:01)

Zkuste si přečíst i pár užitečnýcha velmi solidních komentářů ohledněG-bodu, vaginálního orgasmu a podobně na www.sexintim.cz.

Hanka (Čt, 20. 1. 2005 - 21:01)

Zkuste si přečíst i pár užitečnýcha velmi solidních komentářů ohledněG-bodu, vaginálního orgasmu a podobně na www.sexintim.cz.

joan (Po, 30. 8. 2004 - 15:08)

G bod je ( 3-5 cm od vchodu)- musí se to místo třít po určitou dobu, než to začne fungovat, vzrušovat.Na pohmat je tam sliznice drsnější, v kombinaci s drážděnim klitorisu je to skvělé. Podmínkou je, aby nebyl žádný zánět a v duši pohodička, těšení se. S věkem je to spíš lepší a zajímavější, jsem daleko víc vzrušivá a sex mě víc baví.

webmaster (Pá, 27. 8. 2004 - 17:08)

Předmět: bod G Autor: blondýnka Datum: 26.8. 2004 20:40:56 když se spartnerem miluji v jedné určité poloze tak mám pocit že pokud to nepřerušíme tak se z toho počůrám,ale přitom na záchod nepotřebuji.Je to bod G ? Jak to poznám? Předmět: bod G Autor: darek Datum: 27.8. 2004 11:14:43 Také by mě to zajímalo. Měl by být za stydkou (lonovou) kostí zevnitř nahoře. Ale i když jsem se tam různě několikrát rýpal, žádná nehekla ani neřekla, že je tam nějak citlivější. Není to jenom individuální záležitost? A na co všechno je citlivý? Předmět: bod G Autor: jana Datum: 27.8. 2004 14:13:08 Ahoj, všichni o něm mluví a nikdo koho znám neví kde je? Není to jak lochneska,sněžný muž a fata morgána zároveň?Moc by mě a mého partnera zajímalo jak to teda je?

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 21:07)

asi to nemaji vsechny stejne ne? Ja ani netusila dost dlouho ze nejaky mam, ale az se soucasnym partnerem jsem jej objevila (v poloze na konicka), protoze mu penis presne pasuje kam ma a dotyka se bodu G, takze podle mych reakci uz jej nasel i na pohmat...a nema to chybu.Myslim, ze nektery chlap jej ani nenajde, nekdy ani sama zenska ne.

Standík (Po, 26. 7. 2004 - 17:07)

Ahoj, chtel bych se zeptat, kde bych nasel u zeny v pochve G BOD, popripade jakou polohu mam zvolit, abych ji ho drazdil. Dekuji...

Luisa (Út, 13. 4. 2004 - 14:04)

Vy jste nepoznali, ze Zajoch je zenska? Bohuzel ma ve sve teorii pravdu. Ta "ejakulace" opravdu vynika tlakem na mocovy mechyr a klitoris ze spoda. Dr. Grafenberg pouze pojmenoval vyse zminene misto. P.S. Mam ho taky

w. (Út, 13. 4. 2004 - 12:04)

Já mám G-bod v hlavě, musím hlavu donutit , aby nemyslela a aby důvěřovala. Povedlo se mi to jen jednou a bylo to tak úžasné, že už ani nemusím znova...Ale jiné ženy jsou asi spokojené, umí se uvolnit, nevím..

Dr.No (Ne, 11. 4. 2004 - 10:04)

ZAJOCH být panic ani nemusí, stačí aby potkal jednu takovou, pro kterou je nejvzrušující síla svazku bankovek v peněžence, aby ztratil iluze o ženách.. Pár jsem jich už taky potkal.Naštěstí pro mě, ne jako milenky..Stačí mě poslouchat, co mluví, a jejich názory, aby mě z nich bylo na bl...

Myska (So, 10. 4. 2004 - 19:04)

...jooo zapomnela jsem pripsat,ze pak jemne zatlacit.Ale JEMNE!spousta muzu si mysli,ze cim vic, tim lip ale neni to pravda!

Myska (So, 10. 4. 2004 - 19:04)

trvalo mi dlouho, nez jsem pritele presvedcila ze je mi dobre i bez vyvrcholeni-me udelat je totiz tezke :)G-bod mam,podle mne jej vsak ma kazda zena...jak uz nekdo psal,pusobit na g-bod dele ale zazitky NEPOPSATELNE!!!Muzi nehledejde moc hluboko...spis hned u "brany do raje" :) a pak trochu do strany.Napr,kdyz zapracuji prstiky-zasunout zhruba po 1clanek prstu a jemne jej ohnout ...uh to se neda popsat jak, proste hledejte :)Preji hodne stesti(a hlasitejsiho sexu-je to fakt síla)hodne uspechu a neopakovatelnych orgasmu :)PS-ja citim jak bych se doslova roztekala :))

ivana (St, 7. 1. 2004 - 18:01)

Zajochu,Ty mě fascinuješ.Chudák Tvoje partnerky.Mimo to,že si s Tebou při sexu asi moc neužijou,nejsi asi nic moc ani po stránce inteligence.Nebo,nejsi náhodou ještě panic?Pokud ne,i když bych za to ruku do ohně nedala,omlouvá Tě Tvůj věk.Bohužel(nebo spíše bohudík)nejspíš ani nevíš co plácáš...

Martin (St, 7. 1. 2004 - 15:01)

G-bod existuje alespoň se tomu tak říká. Z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit. Moje partnerka při jeho dráždění zažívá v podstatě totéž jako při dráždění klitorisu. Dokonce tvrdí, že při jeho dráždění zažívá téměř totéž co při orgasmu akorát, že ten pocit neustává, ale trvá celou dobu při které jí takto dráždím takže v podstatě to trvá dokud nepřestanu třeba několik minut. Myslím si, ale, že je to velmi individuální záležitost a u každé ženy to asi nefunguje. Navíc po takovém dráždění jsou její orgasmy daleko silnější pokud přejdu na klitoris.

ZAJOCH (St, 7. 1. 2004 - 11:01)

Milado Hartlová, puritán v 19 letech?? Ja myslim, za g-bod mozna je ale, at si jej mile slepicky najdou samy, a chlapy vy to nehledejte, mate jine starosti, jak unudenou kravu uspokojit financne!"

hvězdička (St, 7. 1. 2004 - 09:01)

Mám dotaz. Když si to dělám sama, už jsem hodně vzrušená a strčím si do pochvy prst, cítím tam takový malinkatý hrbolek. Když na něj zatlačím, rychleji se udělám. Myslíte si, že je to bod G???

ivana (Út, 6. 1. 2004 - 16:01)

Bod G je asi 4-5 cm na přední(vrchní straně pochvy.Zkuste tlakem dvou(tří)prstů dráždit pohyby tam a zpět po nějakou dobu.Tlačte směrem k bříšku a nebojte se většího rozsahu.Máte tak větší naději na úspěch.Ze zkušenosti vlastního objevení přeji mnoho úspěchů...

Milada (Út, 6. 1. 2004 - 13:01)

Kluci a holky, drzim vsem palce. kdo hledaji anebo uz nasli Gecko. Nedejte se odradit puritanskymi idioty jako je ZAJOCH. Hura do toho.

Milada (Út, 6. 1. 2004 - 13:01)

Kluci a holky, drzim vsem palce. kdo hledaji anebo uz nasli Gecko. Nedejte se odradit puritanskymi idioty jako je ZAJOCH. Hura do toho.

Pan K. (Ne, 26. 10. 2003 - 20:10)

Ukáže mně, nebo vysvětlí nějaká žena kde mam g-bod hledat, nebo si mam počkat na padesátku?? Zkusím jinou partnerku. Ale chci znát názor ženy okolo 35 let. Díky

Reklama

Přidat komentář