Reklama

G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

Pan K. (Čt, 16. 10. 2003 - 15:10)

Po padesatcew bych se na nej uz vys....Radeji bych si v garáži třídil šroubky...

Honza (Čt, 9. 10. 2003 - 14:10)

To si pište, že existuje! Objevil jsem ho u manželky sice až po padesátce, ale funguje a manželka jeho dráždění vyžaduje. Tlak chce poměrně silný zezadu proti stydké sponě, samozřejmě uprostřed. Ona už si vaše partnerka řekne, jestli chce přitlačit víc nebo míň ...

odpověď (Út, 2. 9. 2003 - 14:09)

Musím se také ozvat.I já mohu spolehlivě říci,že bod G existuje a že ho mám.Objevil ho můj manžel a při jeho stimulaci(není hluboko a nemusí být velký tlak)dosahuji mnohonásobného orgasmu s mnohonásobnou ženskou ejakulací.

Sunny (Út, 26. 8. 2003 - 18:08)

Teda, nikdy som netusila, ze neikto moze popierat existanciu g bodu s takou vehemenciou.Ja mam absolutne stopercentne bod G. Pri drazdeni prstom sa mi na vrchnej stene posvy objavi tvrda golicka, lahko nahmatatelna a nicim nezamenitelna.Heh, rozhodne to nie je tlak na klitoris zospodu...zas niekto nevie o com hovori, klitoris je predsa uplne inde. POcity pri tlkau na g bod sa daju prirovnat k nutkaniu na mocenie (a vopred upozornujem chytrakov, nie je to tlak na mocovy mechur), ktore vyusti do nadherneho orgazmu..G bod rozhodne nie je mytus. Niektore zeny ho vsak asi nemaju...

Zajoch (St, 14. 5. 2003 - 23:05)

Přestaňte zbytečně hledat bod G je ve skutečnosti pouhý mýtus. Doktor Terrence Hines, původce této teorie, tvrdí, že existence bodu G nebyla dodnes podložena žádnými vědeckými důkazy a zakládá se jen na tvrzení nevelké skupiny žen. Je to něco jako gynekologické UFO, tvrdí Hines každý ho hledá, každý se s ním v životě setkal, každý o něm mluví, ale nikdo ve skutečnosti ani neví co to je a kde to je! A máte to!!!

Doktor z hor (St, 14. 5. 2003 - 23:05)

Přesto, že Amerika má teď úplně jiné starosti, nepolevuje úsilí tamní vědecké obce ani na poli lidské sexuality. Jeden z předních newyorských gynekologů nyní přišel s převratnou myšlenkou, že bod G je ve skutečnosti pouhý mýtus. Podle studií celé řady výzkumníků, kteří dopodrobna vyšetřovali vnitřek vagíny, nebylo v inkriminované oblasti nalezeno žádné významnější seskupení neuronů, jež by bylo zapotřebí k fungování a k existenci tajemného místa. Podle Hinese se do povědomí lidí i do literatury dostal bod G vlastně omylem. Ten prý vznikl podle vyprávění náruživých žen, které intenzivně prožívají vaginální orgasmus, v ordinacích gynekologů to pak někteří lékaři zevšeobecnili a hrášek rozkoše byl na světě. Žádná seriózní práce, která by potvrdila existenci místa rozkoše, prostě neexistuje, tvrdí Hines a soudí, že co nelze najít, to prostě neexistuje.

Lili (Pá, 25. 4. 2003 - 09:04)

Ahoj,vim ze to mytus na 100% neni,mám přitele a mame spolu vylmi krasny sex,vyhovujeme si navzajem,pokazde kdy do me sahne,hned vi kde je bod G,v tu chvili jsem mimo, je to karsna vec,pritel rika ze ho pozna i kdyz to nedavam najevo...... chce to asi trpelivost... na techto strankach je clanek o bodu G,a myslim ze to sedi!Mejte se krasne a uzivejte si krasneho pocasi a hodne zdaru v sexu..

Tomáš (Čt, 10. 4. 2003 - 09:04)

Vůbec se neřiď odpověďmi stupidů, jako je Zajoch.Už z formy odpovědi vidíš, že je to vyloženě inteligent.Lenka má pravdu,G-bod jsem u manželky nakonec také objevil a chce to jen experimentovat a nevzdávat to.Je vidět, že zakomplexovaný Zajoch neví, o co přichází a tak jen mele pantem.Držím palce.Tom

Lenka (Čt, 10. 4. 2003 - 09:04)

Měla jsem několik sexuálních partnerů a pouze jedinému se podařilo ten záhadný G-bod objevit a stimulovat, až u mě skutečně došlo k ženské ejakulaci.Pravda je, že je na přední straně pochvy asi 5cm od vchodu a skutečně snese dost značný tlak.Docílil toho drážděním asi třemi prsty a byl to skutečně nevšední a silný zážitek.Do té doby jsem o jeho existenci také pochybovala.Je mi 33let, nemám problém dosahovat orgasmu a v sex mám velmi ráda.Přes snahu navést manžela, či vyvolat si opět tento zážitek se mi to již nepodařilo.Takže buď trpělivý, určitě tam je a možná že nakonec přijdeš na to, co na něj platí!Stojí to zato!Ahoj Lenka, Praha

haha (Čt, 10. 4. 2003 - 00:04)

pro Zajoch-nemužeš ho najít co,tak radši děláš že není chytráku!

Zajoch (St, 9. 4. 2003 - 02:04)

Máš pravdu, Láďo g-bod je kec a ženská ejakulace taky to se jen pochčijou, a g-bod? To je jen dráždění klitorisu zespodu, proto ten větší tkak!

Láďa (St, 9. 4. 2003 - 01:04)

Nedělám si srandu, ale v manuálu jsem se dočetl, že to potřebuje větší tlak než na klitoris, je to pravda??Sorry, ale dostal jsem se na net až dnes..

Renata (Út, 25. 3. 2003 - 20:03)

Je to spíše určité místo ve vagíně než bod, podle mne je to blíž než 5 cm a je lépe ho hladit pod určitým tlakem, dost silně...s Newtony si děláš srandu, že? :o)

iva (Út, 25. 3. 2003 - 12:03)

ten G-bod ma nejaky tvar a velikost a nebo je to jen tlakovy bod?

Láďa (Út, 25. 3. 2003 - 11:03)

Posílam meila pro P. myslím, že asi hledám moc hluboko... ale četl jsem, že je to 5 cm uvnitř a tam nic necítím, i podle manualu na sexus.cz anebo miska.cz už to pomalu vzdávam....taky nevím jakou silou mam tlacit kolik newtonů asi???

P. (Pá, 21. 3. 2003 - 13:03)

Láďo, moje partnerka je také hodně vzrušivá na klitoris a dosahovala násobný orgasmus, ale pokud se k tomu přidá dráždění G-bodu je to vážně o hodně lepší - navíc může dojít i k ejakulaci. Buď trpělivý a zkoušej to, pomoci mohou i venušiny kuličky, ale na dráždění G-bodu jsou vážně nejlepší prstíky. Zkus to najednou - "dráždit" partnerku jazykem a dle popisu na sexusu (je to vážne pravda) prstíkama jezdit v oné oblasti a uvidíš, že po klitoriálním orgasmu (pokud nepřestaneš) přijde další a další... To je něco. Jestli mi sem dáš mejla, popíšu ti to líp. Zatím ahoj. P.

Ela (Pá, 21. 3. 2003 - 09:03)

Myslím si, že každá žena má bod G. Musí být ale drážděn dostatečně dlouho, aby z toho žena něco měla.

Láďa (Čt, 20. 3. 2003 - 21:03)

Děkuji za info, ale na techto strankach jsem byl a hledal presne podle manualu, a zase nic, uz myslim, ze ho nema....Jinak dodavam, ze je velmi vzrusiva, zejmena na klitorisu a ma mnohonasobny orgasmus, jen ten g-bod stale nemuzem najit, chci ji to udelat jeste lepe, aby rvala slasti, tak stale hledam, a hledam, a hledam.......I ona si mysli, ze g-bod nema......

P. (Čt, 20. 3. 2003 - 12:03)

Podívejte se na www.sexus.cz v článku Co je G-bod a jak ho stimulovat. Najdete tam popis jak G-bod hledat, včetně návodu, fotek a fyziologického opodstatnění. Není to nic mystického ani nemožného, jen je potřeba se k tomu dobře postavit. Kdo najde - nelituje!! Hodně úspěchů.

Lenka (Čt, 20. 3. 2003 - 00:03)

Já nevím, kde jej hledáte, ale já mám g-bod a myslim, že hledáte špatně

Reklama

Přidat komentář