Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 17:05)

Skutecne ucinny lek neni drahej a je pod nazvem Befungin skuste ho stoji 33Okc ja sam ho delam uz 15 let ale teprve ted se objevil jedna se o vytazek Rezavce sikmeho podivejte se na web:http://zaplos.webpark.cz.Ja sam lecim uavovej syndrom jiz 15 let a jako lek pouzivam pouze vytazek z Rezavce muze byt i pod jmenem Caga neni to muj objev ten lek je znam uz tisice let hlavne u vychodnich narodu

Sonja-pro Tians (Út, 16. 5. 2006 - 16:05)

Co jste chtěl, to jste sem napsal. I já už jsem řekla to důležité a víc psát k tématu nebudu, protože už bych se plácala v nepodstatnostech.
Jen poslední větičku: Nikdo bojovat nepřestal a ani to nemůže udělat, protože každý den života s CFS je boj.

Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 14:05)

Sonjo,
viděla jste někdy někde reklamu na Tianshi? Nikde ji neuvidíte. Preparáty by potom museli být ještě dražší, aby se reklama zaplatila. Tianshi nejde touto cestou, funguje na doporučení a dostala se už do celého světa. Mezinárodní zdravotnická organizace (WHO) spolupracuje s Tiahshi. Budete-li hledat informace na www.who.int potom zadejte hledané slovo Tianjin (Tianjin Tiens Group Co., Ltd. u nás zastopená Tianshi sro.)

Kdybyste jen měla tušení, co se odehrává na pozadí západního zdravotnictví....
Lékaři jsou odměňováni za to kolik mají pacientů, mají za to body, čím víc bodů, tím víc peněz a od toho se vše odvíjí. V Číně se na kvalitního lékaře pohlíží opačně. Čím méně pacientů, tím lepší lékař, tím větší odměna.

Západní medicína používá asi 40.000 různých léků. Podívejte se kolik vedlejších účinků má každý z těchto léků...
My používáme 30 přírodních preparátů, bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Tímto příspěvkem končím. Nábízím vám pomocnou ruku a Vy ji odmítáte pouze na základě toho, že někdo přede mnou Vám nepomohl. To není logické. Přeci člověk, který se chce uzdravit nepřestává bojovat.

Na stránkách http://tianshi.unas.cz naleznete mnoho užitečných informací, avšak přístup k jednotlivci je vždy individuální.

Pokud se rozhodnete podstoupit léčbu, napište mi:

dotazy"tianshi.unas.cz

Vaše zdraví je ve Vašich rukách!

Sonja (Út, 16. 5. 2006 - 12:05)

Nesouhlasím. Aby se firma prosadila musí mít hlavně schopný marketing a silnou reklamu. Výrobky vůbec nemusí být lepší než ty od konkurence. Stačí např., že jsou lépe zabalené, je k nim přidána nějaká cetka apod.. Vidíme to dnes všude. Před volbami obzvlášť.

Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 12:05)

Píšete o preparátech, které se tu objevily po revoluci. Revoluce proběhla před 17 lety. Dnes už jsme jinde. Aby se firma prosadila, musí její preparáty něco umět a to Tianshi umí. Ano souhlasím rozum do hrsti!
tianshi.unas.cz

Sonja (Út, 16. 5. 2006 - 11:05)

A ještě dovětek. Pokud pojišťovna hradí lék, potom je procentuálně prokázaná jeho účinnost (tu stoprocentní nabízejí jen šarlatáni!). Čachry mezi firmami, kterým se podaří protlačit svůj produkt mezi ty hrazené pojištěním-to už je věc druhá. Preparát je složením stejný, pouze firma je jiná - a to je mi jako pacientovi vuřt, co je za znak na krabičce..Korupci ať řeší policie. Já chci účinný, cenově dostupný lék. Zajímá mě tedy účinnost, nežádoucí účinky a cena.
I já hovořím ze zkušenosti - jak Šarí pěkně napsala:
"Tak třeba já jsem právě vyzkoušela takovou spoustu různých těch nových věcí, co se tu po revoluci objevily, že mé dnešní odmítnutí něčeho už je podložené opravdovou poctivou zkušeností, a ne nevírou k novému. Já naopak měla vždycky o to nové zájem, v začátcích přímo naivně nekritický. "
Desetitisíce, které zbytečně zahučely "do pryč", bych teď ráda ušetřila všem ostatním, kteří jsou zoufalí ze své nemoci a neváhají vyzkoušet cokoli a zaplatit za to cokoli...
Rozum do hrsti a hodně štěstí všem...

Sonja (Út, 16. 5. 2006 - 11:05)

Tianshi, pochopte, že ty tisíce po letech invalidizující nemoci většina nemáme. V ČR funguje povinné zdravotní pojištění (nezávisle na našem chtění - osobně chci, aby tento systém fungoval, protože bez solidárního systému to nejde) a na jeho náklady se chceme léčit. Samozřejmě, že si musíme něco kupovat i sami, ale to jsou podpůrné a doplňkové věci s individuální účinností-to zn., že každý si kupuje to, co má odzkoušené na své potíže.)
Pokud dokážete podle svých tvrzení vyléčit CFS, nechť se Vaše firma zaměří na získání potřebných náležitostí, což s účinností Vámi propagovaných produktů nebude snad tak náročné a uchází se o zařazení mezi hrazené prostředky. A potom, až se bude alespoň část hradit z veřejného pojištění, potom přijďte. Připadá mi nemorální nabízet zdraví jen těm, kdo mají tisíce a ještě říkat: Podívejte, kolik "vyhodíte" za zdr. pojištění, které vám nedokáže pomoci. Znovu opakuji. Tohle pojištění je v naší zemi povinné. Vyléčení nenabízí z jednoduchého důvodu, protože ještě žádná firma s léčivy neprokázala, že její lék je na CFS účinný ve smyslu vyléčení.

Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 10:05)

Šáří,
Vy znáte ty příčiny?

Já tu jsem proto, abych Vám ty příčiny pomohl odstanit. Postupy Tiahshi jsou jiné, než jak je znáte Vy. V první 40-ti denní části kúry budeme hledat narušené orgány a na ty budeme potom působit. Neexistuje univerzální návod jak se s CFS vypořádat. Jde o dlouhodobý přístup, konzultace, pozorování.

Pravda je že léčba jde do tisíců. Na druhou stranu si uvědomte, kolik desítek tisíc jste již zaplatila na zdravotním pojištění a přitom Vám naši lékaři nejsou schopni pomoci. Pokud by pojišťovny hradily část za tyto preparáty, potom nebudete diskutovat o tom, že Vám to připadá drahé a začnete se léčit. Je to jen o jiném úhlu pohledu.

Pokud jde o Vaše podnikání.. volte firmy a produkty dle Vašich priorit. Já si zvolil produkty, které dokážou člověka vyléčit.

http://tianshi.unas.cz

Šárí (Út, 16. 5. 2006 - 09:05)

Tianshi,
že lidi nevěří ničemu novému? Tak třeba já jsem právě vyzkoušela takovou spoustu různých těch nových věcí, co se tu po revoluci objevily, že mé dnešní odmítnutí něčeho už je podložené opravdovou poctivou zkušeností, a ne nevírou k novému. Já naopak měla vždycky o to nové zájem, v začátcích přímo naivně nekritický.
Navíc to, co nabízíš, není vůbec nové. Vitamíny, minerály, vláknina, pár exotických rostlin, pod novými názvy a pod novou firmou. Musíš si uvědomit, že na těchto stránkách se nalézají lidé, kteří se dlouhá léta zkoušeli takovými věcmi léčit, a věř mi, mnozí to činili poctivě a se vší vírou, jaké byli schopni.

Energie a informace v naprosté rovnováze... hm. Celkem ti i věřím, že to ty produkty mají. Problém je v tom, že to nemusí být k ničemu platné. Sem píše spousta lidí, kteří jsou v tak velké nerovnováze, že pár zrníček energie a informací z nějakého toho produktu s tím nemá šanci pohnout. Jak říkám, může to zafungovat na nějakého přepracovaného podnikatele nebo nějakého člověka, jehož problém je opravdu v nedostatku vitamínů a minerálů a energie. Ale pro lidi, jejichž problémy mají jiné příčiny, je to jen ztráta peněz.

A děkuji za nabídku. Kdybych někdy chtěla podnikat v něčem podobném, což není úplně vyloučené, tak já bych volila spíš místní firmy a místní produkty.

Pro Hanku (Út, 16. 5. 2006 - 09:05)

Zkus se podívat na tento článek:
http://cfids.nezavislestranky.cz/view.php?cisloclanku=2005070101

Martina H. (Út, 16. 5. 2006 - 09:05)

Terezo,
ty dvě holky se uzdravily přírodní cestou. Jedna užívala několik let denně čínské byliny, které ji ovšem stály desítky tisíc Kč, vozil jí je šéf z Ameriky a pro některé chodila k dr. léčící čínskou medicínou. Ta druhá se léčila sama přírodními prostředky stejně jako já a šla i cestou meditací apod., ale myslím si, že CFS neměla až tak silný.

Martina H. (Út, 16. 5. 2006 - 08:05)

Milá Hani,
léta se snažím vysvětlit příznaky CFS své švagrové, která touto nemocí trpí čím dál intenzivněji, ale nejde jí to. aby pochopila. Příznaky mají lidé PODOBNÉ, ale každý v různé KOMBINACI - já např. nemám zvýš. teploty atd. Více - Holmesovy kriteria, které si přečti někde na netu nebo si sežeň nějakou kníčku o CFS. Kdybych Ti měla tady vše vysvětlovat, tak tu budeme do Vánoc. Přečti si postupně téměř všechny příspěvky na fóru CFS 1 a CFS 2 a uvidíš sama, čím trpíš. Hl. si nemysli, že jsi hypochonr, blázen atp., což z Tebe mnozí lidi a doktoři budou chtít udělat!!

Martina H. (Út, 16. 5. 2006 - 08:05)

Jo, a pane "Tianschi" připadáte mi jako člověk ze sekty

Martina H. (Út, 16. 5. 2006 - 08:05)

K Tianschi - kdybyste četl příspěvky pozorně, věděl byste, že jsem za přípravky Tianschi vyhodila tisíce Kč a opravdu nezabralo vůbec nic. Je to předražené a co je předražené, to neoceňuji, protože stejně účinné či neúčinné jako přírodní doplněk stravy za 80 Kč. Máte pramálo zkušeností a jste možná zaslepený značkou Tianschi. Napsala jsem svůj názor, kdo chce vyhazovat tisíce Kč, ať si Tianschi pořídí, je to jeho volba. ALE UVĚDOMTE SI, ŽE TOTO NEJSOU REKLAMNÍ STRÁNKY!

Návštěvník (Út, 16. 5. 2006 - 07:05)

Byznys až na prvním místě!

Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 07:05)

Metody, o kterých Vám píši se dostávají do praxe velmi pomalu. Důvod je ten, že léčba je dlouhá (několik měsíců až několik let). K nám se preparáty dostaly před 2 a půl lety, což je velmi krátká doba, která nestačí k masivnímu rozšíření těchto věcí. Je to přirozená lidská reakce, že lidé nevěří něčemu novému. Uvěříte až tehdy, až se vyléčíte. Vaše příspěvky však vyzařují negativní postoj k těmto věcem a s tímto postojem nemáte šanci se uzdravit.

Šáří, byznys nenabízím. Pokud ale se mnou začneš spolupracovat, pomohu ti byznys vybudovat. Pracujeme s bezkonkurenčními preparáty, kde jejich energie, informace, kterou v sobě nesou a hmota nezbytná pro fungování našeho organismu, jsou v naprosté rovnováze.

Každý živý organismus na naší planetě je schopen regenerace! Jen mu musíte pomoci! Jestli to uděláte, to záleží na každém z vás.

http://tianshi.unas.cz

Hanka (Út, 16. 5. 2006 - 07:05)

Pro Martinu.
Marti, mohla bych se tě zeptat na pár věcí?
Jak vlastně poznám, že mám chr.únav.syndrom?
Také by mě zajímalo, zda zvýšené teploty jsou na denním pořádku, nebo je možné se jich zbavit.
Nejsem si úplně jistá jestli bych mohla mít tento syndrom.Přijde mi, že se tady baví o problému samí vyškolení odborníci, ale já tomu všemu vůbec nerozumím. Po tom co ze mě udělali lékaři blázna jsem se se svými divnými stavy smířila.
taky jsem se chtěla zeptat, co by znamelalo nic nedělat neléčit se?
Jaká je další fáze?
Můžu na to umřít?
Teploty jsem dřív neměla, obvoďačka mi řekla, že mám nízkou imunitu, kterou musím posílit vitamíny, ale sama vím, že nepomáhají.
Taky bych se chtěla zeptat co pomáhá, co zabírá, s čím máte vy a ostatní dobré zkušenosti.
Děkuji moc

Šárí (Út, 16. 5. 2006 - 06:05)

Tianshi,
tak jsem si přečetla ty stránky, co tu doporučuješ, a musím naprosto souhlasit s Destiny. Je tam složení těch produktů, a jen velký naiva si myslí, že se dá únavový syndrom porazit vitamíny, minerály a vlákninou. Jo, možná taková ta civilizační únava z nedostatku pohybu a živin, na tu to může zabrat.
Tianshi, nabízíš byznys. Nevím, jestli lžeš jen ostatním nebo i sám sobě, ale ten fakt zůstává.

Destiny (Po, 15. 5. 2006 - 22:05)

Kromě toho se domnívám, že pokud by to byl lék, na CFS, už by byl dávno aplikován v praxi.
Klasická medicína přijala spousty věcí - akupunkturu, masáže atd.. z tzv. alternativní léčby. Pokroková Amerika, kterou tato nemoc stojí spousty peněz, by ji už jistě dávno zavedla do praxe, nemyslíte??

Destiny (Po, 15. 5. 2006 - 22:05)

Tianshi:
Milý p. Tianshi. Pokud současná medicína, nezná přesnou příčinu nemoci CFS a že má dost velké prostředky na výzkum, není Vám docela trapné říkat lidem, že je umíte vyléčit i když vlastně nevíte přesně co léčit?
Je mi to jasné, všechny metody , ktré sm vyzkoušel byly špatné, ale ta Vaše, ta je ta správná.

Reklama

Přidat komentář