Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Lenka (St, 17. 5. 2006 - 09:05)

V prvním odstavci má být:

Moje zkušenost je, že to chce hledat pohyb a cviky......

Omlouvám se,myslela jsem rychleji, než psala.......čau

lenka (St, 17. 5. 2006 - 09:05)

MARTINĚ a všem o HYPERMOBILITĚ.

Mne to bylo vysvětleno, tak, že u zdravého jedince se cvičením svaly posílí a tím vlastně drží kloub, ale u našeho problému se vůle kloubu neustále zvětšuje.Takže posilovat formou činek není to správné.o činkách bych vůbec nepřemýšlela.Moje chce to hledat pohyb a cviky, kde nedochází k bolesti.
Např. ten rotoped s nejnižší zátěží, tam opravdu u mne došlo za 2měsíce ke zlepšení kolen a kyčlí při denní dávce první měsíc do 5 minut a 2 měsíc od 5 do 10minut.Z této zkušenosti s¨i myslím, že je lepší pohyh bez zátěže, při prních příznacích i malé bolesti zkončit.
Další věc - BALON - zase jen cviky, které vyhovují a nezatěžují a výhoda je, že i jen sezení a pohupování zpevňuje hluboké zádové svalstvo aniž by to člověk nějak výrazně vnímal.
Takže cvičet ANO , ale opatrně zkoušet a poslouchat své tělo.
Já když se překonám a udržím jednou rukou lahev od minerálky, tak pak bolestí nemohu vzít za kliku třeba 10 dní, nebo vzít do ruky jen rukojeť od nože.
Když bych chtěla mést těžký nákup, tak cítím jak se mi vytrhává ruka z lokte i ramene.
Velké problémy mám už 16 let a přetížení mi vždy přihoršilo.
Posilováním s činkami mi můžeš opravdu zvětšit vůli kloubů a nezvratně přihoršit.

Ještě k DADĚ , když jsem o ní četla, tak mne jako první napadlo, do této doby nikdo ani nehlesl o tomto problému. Už někdy předtím mi bylo velmi divné, že o ní psali, že udělá přemety, most ze stoje apod. bez rozcvičení a napadlo mne přesně to co říkají lékaři, že u někoho hypermobilita vznika z gymnastiky.

Ta diskuse která tady vznikla se Zapletalem, to je síla. bohužel nemám sílu to vše číst, ale asi zase nějakej výhodnej byznys, čím už jsem si prošla několikrát.

Mějte se všichni fajn jak jen to jde.Lenka z LB.

Obaly (St, 17. 5. 2006 - 08:05)

Zdraví v modrém obalu raději ne!!!

Šárí (St, 17. 5. 2006 - 07:05)

Tianshi,
ano, já znám (sama u sebe) už většinu příčin, už nějaký čas je řeším a mám už i výsledky. Takže už dobře vím, že jakékoliv produkty jakékoliv firmy jsou mi téměř k ničemu, protože základní příčina mých problémů leží hluboko v psychice mimo dosah jakéhokoliv takového léku.
Vitamíny, minerály a živiny si samozřejmě po letech zkušeností už dokážu opatřit, celkem levně a v dobré kvalitě. Ale to jsou jen doplňky, potřebné k životu, ale celkem nepodstatné pro léčbu. Opravdová léčba probíhá na úplně jiné úrovni.
Mimochodem, tady všichni dobře ví, jak je na tom západní zdravotnictví, všichni se s ním setkali a mnozí se s ním důvěrně a osobně stýkají stále, takže máme víc než jen tušení. A za sebe poznám, kdy někdo smutné výsledky západního lékařství používá jen jako argument pro svůj kšeft, víš?
Není mi dnes nijak moc líto těch pár desetitisíců, které jsem vrazila do celkem nepříliš úspěšných alternativ a různých preparátů. Dnes vidím, že to jinak nešlo, prostě jsem nějak musela získat vlastní zkušenost, co funguje a co ne. Ovšem dnes už peníze umím vydávat užitečněji.
Zkus to se svým byznysem opravdu spíš u těch přepracovaných podnikatelů, co jsou unavení a nervózní. U těch by to mohlo mít výsledky, a navíc mají většinou i dost peněz.

destiny (Út, 16. 5. 2006 - 23:05)

No tady se to opravdu "konstruktivně" rozjelo.
Ted akorát nevím, jestli si mám koupit zdraví v modrém nebo zeleném obalu :-))) sem tak nerozhodnej že si nemůžu vybrat a tak si radši nechám CFS....

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 21:05)

Dnes koncim podivejte se na muj web a nazor mi napiste na icq me cislo je 283-384-520

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 21:05)

Vendulo ted sem nasel ten clanek ve Spiritu syndrom chronicke unavy je ode mne najdete si cislo 22-28brezna 2004 tak ze nekecam,dale Ring cislo 42 18.10.2005 pod nazvem:Bylinky jsou zazrak jde to najit na netu zadejte to na netu Ring lecitele a muj clanek,dale Regena 2.2001 Z.Zapletal Lecitel ktery uci nove lecitele nechci se tady dohadovat ale pomahat pristy pondeli lecim mladou divku z Ceske Trebove pokud bude souhlasit dam vam jeji cislo ale je to zlozite je zakon na ochranu osobnosti a je to trestne zeptam se nejakych pacientu kdo by stim souhlasil jo?Ale piste mi na mail nemusi to vedet cela republika jedno cislo vam muzu dat hned 775317314 je to v Trebci kde je toho nejvic at vam rekne kolik se jich uz uzdravil

Návštěvník (Út, 16. 5. 2006 - 21:05)

Odkud ste rad vam je predstavim ja se nechci pretahovat o nejaky lek Tianshi to tam nekdo dal ze srandy podivejte se na ten muj web a prestanete se smat to co tam je nafoceno tak to jsou oni a uz zdavy vsichni tam chodim na ty chorose a mam tam i fotky tech chorosu ale je jich hodne a jedu tam zas 26 teda do Trebice zase lecit un.syndr.muj web je http://zaplos.webpark.cz a mail:zaplos.doktor"centrum.cz rad si prectu vas nazor neste prvni kdo mi to navrhl ze rad pozna moje paicienty neni problem musim se neustale setkavat z neduverou ale mne to nevadi kdo se smeje naposled......

Vendula (Út, 16. 5. 2006 - 20:05)

Pane Zapletal, to je snad poprvé, co jsem se při čtení zdejší diskuse zasmála:-) - ne, opravdu, nemyslím to zle, prostě jen jak se přetahujete s Tianshi a jak to nadšeně píšete: "chodím po lese a sbírám choroše.....už se setkávám s novou věcí limfocity napadají vlastní orgány ... zavolej poradim jak si to levně uděláš ....poplet sem číslo psal sem za tmy".....Opravdu se na mě nezlobte, je to v pohodě. Docela ráda bych poznala některého z vašich vyléčených pacientů.

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 19:05)

Sonjo poplet sem cislo psal sem za tmy tak spravne je to 603213159 no na webu ho mam taky podivej se na to a sem zvedav na tvuj nazor dnes mi volala zenska pro neplodnost bohuzel neotehotni pokud ma un.syndrom a lekari to nepochopi

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 19:05)

Sonjo to co popisujes je uplna pravda fak cele telo ja sama bakterie a vnika chronicky zanet prestavaji pusobit antibiotika bakterie se stavaji rezistentni pisu to na mem webu podivej se na nej,vse to tam taky pisu muj web je:http://zaplos.webpark.cz ja uz se setkavam z novou veci limfocity napadaji vlastni organy procte je povazuji za cizi neustale tuto nemoc sleduji uz 15 let kdy se o ni moc nevedelo takze lidi maji uz tak oslabenou imunitu a jeste musi brat leky jak lidi po transplantaci je to svina nemoc a je ji stale vic i z tema chlamidiemi to souhlasi skoro kazdy muj pacint ji mel na webu mam i stadia teto nemoci podivej se na to a hodne pochopis skus ten Rezavec nebo Brezovnik zavolej poradim ti jak si to levne udelas ale da se to i koupit za 330kc ale pokud si to udelas sama je to lacinejsi sezen si 80procent vycepni lihovinu a nastrouhej tam Rezavec po mesici sced a nared destilkou a mas lek na dlouho me cislo je 603213150 rad ti poradim jelikoz toho Befunginu je jenom deci mej se fain

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Jak smrdi ze doporucuji nemocnym levne leky co si muzou doma sami udelat a neutracet tisice na te brize rostou poze 2 houby tak se nemusite bat ta svetla je Brezovnik obecny ma stejne ucinky

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

To neni o mne ani o lekach ja pouze doporucuji levne prirodni preparaty kde mne dobre pomohl profesor na lesnicke fakulte tady v Brne chodim po lesich a hledam chorose na brize doma to nastrouham a dam louhovat do80procentniho lihu pak to naredim a lek je hotovej ja tam jeste davam materidousku samotne je to nechutne kazdej si to muze sam udelat nebo koupit pod nazvem Befungin uz 12 let jezdim na Trebicsko kde je toho nejvic a lecim to tam nevericim Tomasum muzu tyto lidi ukazat a jsou zdravy na webu mam fotky jak to tam zaceluji ja sem se to pouze naucil a mam radost ze to umim,jinak se podivejte na knihu Drevokazne houby tam je ten Reavec+testy jakej je to zazrak fak se to testuje uz od 18 stoleti tak ze nic noveho pod sluncem

Pro Zapletala (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Sebechvála smrdí!!!

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Podivejte se na Who is Who na 3-4 vydani az tam budete tak budete patrit mezi elitu a ja tam sem jako jeden z prvnich lecitelu v republice kazdeho tam nedaji musite byt fakt dobrej

Souboj Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Kdo z koho?

Tianshi (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Pane Zapletal, klobouk dolů!

Ač Tianshi umí řešit mnohé problémy, Vaše zjištění mě fascinuje. Vaše pomoc pro lidi zde je přínosnější než ta moje. Pokud se setkám s dalšími lidmi trpící únavovým syndomem, odkážu je na Vás. Gratuluji Vám!

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

Neroztrhl az vam nikdo nepomuze tak se upisete i dablu je na vas znat ze ste zdravej podivejte se na ten web a potom muzete pomlouvat lecitele jak vite je jich u nas 30000 ale spickovych tak 5 a jmeno Zapletal je znacka zadny vietnamsky sunt uz to delam 20 let tak ze zadna rychlokvaska

Z.Zapletal (Út, 16. 5. 2006 - 17:05)

I ja sem na tuto nemoc prisel nahodou pri studiu starych technik vychodnich narodu,Ciny,Tibetu,Idie,Mongolska,Japonska,to co popisuje dnesni medicina jako unav.syndrom tam davno znaji a rikaji tomu unik Prany,Cchi,Ki dokonce sem zhledl monolsky dokument v Ct jak to tam mnisi zacelovali tak to delam stejne a mam 100proc.uspech to co skusili my pacienty jak z lekari kde do nich cpali antidepresiva jelikoz maji predstavu ze se jedna o psychycky problem kolik lecitelu oblitali a nic jenom je obrali o penize fakt mi je bylo lito zaceleni dir v biopoli je naprosto uzdravy+Caga neni to muj patent pouze pouzivam jejich stare techniky funguje to a bez draze koupenejch leku ktere neleci podstatu pouze nasledky,imunitu chronicke zanety po zaceleni a piti Befunginu je do mesice po unave mam za sebou 400 spokojenych pacientu a neustale prichazeji novy a mam radost ze to umim a ze jim muzu natrvalo pomoct a ne je zdirat nejakyma lekama mam na webu obsahle clanky a neustle tuto nemoc studuju jelikoz sem jediny v europe kdo to umi muj web:http://zaplos.webpark.cz doporucuji i nevericim Tomasum je mi lito ze o mne vy odbornici ale spousta lidi ne tento boj se da vyhrat a ja vam rad pomuzu.Z pordravem Z.Zapletal lecitel z Brna na webu mam veskere informace jak mne kontaktovat.Bohuzel 14dni ted budu v Trebici kde je toho nejvic kdo je nekdo pobliz zavolejte vemu vas denne tam delam tak tri lidi vic nemuzu je to vycerpavajice a taky to nejtezsi co sem kdy lecil

Návštěvník (Út, 16. 5. 2006 - 17:05)

A s "léčiteli" se roztrhl pytel...

Reklama

Přidat komentář