Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Aleš (Pá, 19. 5. 2006 - 08:05)

Pan Zapletal je podvodník. Tvrdí, že jeho léčba je stoprocentní. Tak účinná ale není žádná léčba žádné nemoci.

Dále pan Zapletal tvrdí, že vidí údajné "biopole" či "auru". Žádné "biopole" ani "aura" však neexistují, jak bylo nesčetněkrá t vědecky prokázáno.

Stále čekám na ty odkazy na studie. Zatím je stále pan Zapletal podvodníkem s mozkem plným shnilých hoven.

Demence pana Zapletala ale není jen parciální, je totální. Je to vidět z toho, že pan Zapletal není schopen zformulovat jedinou souvislou větu, v které by nebylo asi deset hrubých chyb.

--Aleš--

Destiny (Čt, 18. 5. 2006 - 22:05)

Ampligen - o tom bylo halooo, ale žádné výsledky a studie o jeho efektu... takže bych to tak velkolepě neviděl

Pro Jarmilu (Čt, 18. 5. 2006 - 21:05)

Léčba v cizině je - Ampligen.

Pro Z.Zapletala (Čt, 18. 5. 2006 - 18:05)

Počkáme na svědectví Vašich vyléčených.

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 18:05)

Vkaz pro Jarmilu a nekoho kdo se nepodepsal studie porad pokracuji ale lecba porad neni nevim jak dlouho funguje vas klub ale ja to studuji jiz 15 let kdy se o tom skoro nic nevedelo jediny clovek napsal spolupracujme a pomozme jim tak prave zaciname dnes sme zacali pristi tyden budu lecit CFS tady z teto diskuse tak na to si pockejte to budete cumet a zaroven vsem nevericim Tomasum stuhne usmev uz mam 2 lidi doufam ze tato diskuse bude pokracovat jeste aspon mesic jelikoz uz budou zdravy a napisou sve nazory.A Jarmilo poznatku neni nikdy dost a zatezovat se tady budu je to i ve vasim zajmu to neni pro tebe Jarmilko ale kdo se nepodepsal.Toto tema bude porad otevrene a sem rad ze to nekdo nakousl

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 17:05)

Martine skoda ze si mne nepoznal drive a musel tak dlouho trpet jsem ochoten ti pomoct na trvalo to co popisujes je jako bys byl skusebni kralik na kterem se uci co zabere to co popisujes maji vsichni z CFS narusena imunita oslabene T-Limfocity,EBV viry proto ta zvetsena jatra a zlute belmo premnozene bakterie,kvasinky,plisne toto vse popisuji na mem vebu a tech faktoru je daleko vic muzes dekovat bohu zes to po ty hruze prezil je to fakt zakerna nemoc jelikoz se pomalu plizi a az tak treti rok si vsimnes ze neco neni v poradku ze uz nezvladas bezne veci cos driv delal to uz je ale tve telo doslova sam jed pak teprve vyhledas pomoc potom ti zacnou delat testy na bakterie,viry,plisne,kvasinky,imunitu a to vse uz je napadene to ze pises ze po roce mas imunitu v poradku nenech se uchlacholit to se nustale vraci mam pacienta toho vemou na imunologii nasadi antibiotika do zil imunoglobuliny proste ho vycisti ale za pul roku je tam zas a porad dokola pokud si se dival na dokument BBC davali to na CT-2 o CFS oni tomu rikaji E-M tak to tam lekar popisoval neustali kolotoc mezi nemocnici a domovem taky nevi co stim a jak to ucinne lecit bohuzel sme na tom stejne podivej se na muj web a popremyslej a dej si to dohromady uz chapu neduveru techto pacientu po tom co skusili muj web je :http://zaplos.webpark.cz tel.603213159 icq 283384520 pokud budu moct rad ti pomuzu na trvalo o pacientovi co tu popisuji je to minulost ud tam necodi je ze Senohrab a uz pracuje jako zdravej v Nemecku toto mi popisoval a porad se ptal a fakt to bude natrvalo?Nechtel tomu ani verit muzu te potesit chlapy se z toho dostanou driv uz za 2-3 mesice jsou zdravy jenom ty jatra jeste dolecovat tak pul roku az rok za to muze ten EBV vyrus doslova zhuntuje jaterni bunky ale da se to neboj mel sem divku z Prahy no mela to jenom treti rok a jatra se za mesic zmensili z 5 na 1 prst u vegetarianu to jde jelikoz nezatezuji jatra

Pro Jarmilu (Čt, 18. 5. 2006 - 16:05)

Studie jsou, léčba není. Ani v cizině.

Jarmila (Čt, 18. 5. 2006 - 16:05)

K prispevku ve 14.57 - "jak to lecit, kdyz se o tom nic nevi" - to neni ani tak na Vas, pane Zapletale, jak poznamka k doktorum - zda se, ze poznatku je dost a postizenych taky, staci se podivat na toto forum nebo na stranky CFIDS klubu - vsechny ty studie - provadene v cizine, ne u nas, infomace, po cem lide CFS dostali, skenovani mozku atd. - takze dotkori to bohuzel "jen" odmitaji vzit na vedomi.

Pro Z.Zapletala (Čt, 18. 5. 2006 - 16:05)

Pane, opakujete tu pořád dokola to samé. Každý už si to jistě přečetl několikrát a když bude mít zájem, určitě se Vám ozve.
Máte plné ruce práce, tak už se tu s námi nezdržujte.

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 15:05)

Existuje vubec u nas nejaka statistika kolik tisic lidi to u nas ma?Vidi tady nekdo auru a biopole jako ja? Tak se bezte sednout na Karlovo namesti do Trebice na zahradku na kafe to co uvidite vas polozi tam to ma snad kazdy 5 clovek vzdy tam prijedu radostnej a po 14 dnech sem psychycky na dne co je tam za pohromu a uvedomim si ze mam jenom jeden zivot a i prezto ze to tam lecim jiz 12 let to nestihnu ani ta 2-3 zivoty uz tam zaucuju i sveho zaka ale kdys jdeme po namesti tak mame deprese ze to nemuzeme zvladnoutJe to ten pan Prochazka jednou o nem jeste uslisite jelikoz sme pouze mi dva co to vidi zatim zacelil pouze jednu diru ale sem rad ze se to naucil protoze je to nebezpecne i pro mne a sem rad ze mam nekoho pokud by se mi to stalo ze mne opravi je takova moje pojistka pisu o nem na mem webu je uz 10 let muj zak

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 15:05)

Ty moje chyby to je pohroma nejenze mam dizgrafii jak na potvoru jeste na notebooku nemeckou klavesnici moc se omlouvam fak nemuzu za to muj mozek to spatne zpracuje berte to tak

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 14:05)

Ja bych rad spolupracoval z lekari dokonce chdi na me prednasky ale musi se drzet standartu ministerstva zdravotnictvi a oni ani sami nevi co je to za nemoc a jak ji spravne lecit jak mate neco lecit pokud o tom nic nevite?A reknete nejakemu doktorovi ze zakladni podstata teto nemoci jcou diry v biopoly dopadnete jak ten patolog co hlasal v televizi ze zadne meridialni draby nevidel a ze akupunktura je podvod jak mam potom z takovima tupci spolupracovat jsou to materialisti

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 13:05)

Dostal sem zajimavou nabidku Kirianova fotografie je prej v Hradci Kralove tam by se predce ty diry v biopoli museli ukazat jenom nevim jestli to nefoti jenom auru a biopole ne rad bych u toho nekdy byl ja vidim diry v biopoli to neni v aure ta je az za biopole je bile az ultrafialove nic jineho a aura se meni podle nalady nemoci po nabiti atd,

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 13:05)

Souhlasim z Martinou ty lidi ke mne chodi jsou to trosky a jeste jim nikdo neveri ze jsou unaveny a cpou je na psychiartii a dopuji atidepresivama nevyssvetlime CSF tupcum nadherne podane jejich pribehy jsou horor toto je zdavotnictvi 21 stoleti?

Z.Zapletal (Čt, 18. 5. 2006 - 13:05)

kliknete na moje clanky je to tam a dodam nove mam je hotova cekaji jenom na upravu ja delam gramaticke chyby jelikoz mam lehkou mozkovou disfunkci:dizlexii,dizgrafii,dizkalkulii bude dalsi unav.syndom dodazek 3 neustale prichazim na nove priznaky teto nemoci a chci o tom informovat jak vam pomahat co nejefektneji

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2006 - 09:05)

http://zaplos.webpark.cz/clanky.htm

Mamča (Čt, 18. 5. 2006 - 09:05)

P.Zapletale,vždyť na těch svých stránkách máte jen úvod,kontakt a mapu bydliště.Žádný články a bližší informace,okterých tu píšete,tam nejsou.

Martina H. Lenc (Čt, 18. 5. 2006 - 08:05)

LENI,
právě se chystám k posudkové také. Moje PL blábolí stejně 11 let to své. Prosim Tě, nic jim nelze vysvětlit, ani články z internetu o CFS, jak jsem se snažila já. Prostě nezbývá, než PL tohoto typu IGNOROVAT A NAJDI SI ALESPOŇ JEDNOHO DR., KTERÝ TĚ TROCHU CHÁPE JAKO MĚ NEUROLOG, víc nikoho nenavštěvuji, po 6 letch ježdění po celé republice jsem to zvdala, ale PL už úplně zapomně, co jsem kde absolvovala, jak jsem vypadala jako chodící mrtvola a jejích očích jsem stále hypochondr - ale nahlas se to bojí říct, protože přeci tak špatné krevní testy nemám! NEVYSVĚTLÍME CFS TUPCŮM, pamatuj!

Tianshi (Čt, 18. 5. 2006 - 08:05)

Pane Zapletal, měli bychom začít spolupracovat. Dosáhneme tak ještě lepších výsledků. Já již spolupracuji s několika lékaři. Je jen otázka času, kdy se odborná studie o léčbě únavového syndromu dostane mezi lidi. ICQ 26241102

Martina H. (Čt, 18. 5. 2006 - 08:05)

Lepšíje p. Tianschi úplně ignorovat a nevyjadřovat se k němu, je to AGITACE JAKO NA 1. MÁJE ZA MINULÉHO REŽIMU, CHICH.

LENI,
používám Citrogrep, tak vím, jak je to dobré.
Na cévy užívám Gingo, můj manžel VARIXINAL od Walmarku, ale Ty bys mohla z přír. medicíny i ještě něco na krev, ale aby se to nebilo s léky!

MUMIO je vynikající na krev a slezinu!
Pa, pá - M.

Reklama

Přidat komentář