Reklama

Feťák=slabá vůle

Harriet (St, 11. 5. 2005 - 04:05)

A dodatek? Feťák nejsem,ale nešťastná láska mě teda trápí. Tos trefil.Já zas tipuju že ti obhájci tady maj z 99% drogově závislý v příbuzenstvu.

Harriet (St, 11. 5. 2005 - 04:05)

Tak je až k neuvěřenkdyž člověk napíše že je feťák hajzl a kolik je taky na to reakcí.Mám tady vzkaz pro ty co se tak zajímají o můj vzhled a chování. Vystudovala jsem střední cestovního ruchu i s maturou. Vypadám jak Britney Spears přes kopírák což by krásně doplňovalo ty Uminy kydy že to musim mít v hlavě vylízaný. Je pravda že feťáky nesnášim,ale že jsem zlá? Tak teď mi řekni Umo,ty slepice jedna která z nás jezdí každej rok do Tanzánie krmit hladový děti? Pochybuju že bys zvedla prdel a jela do Afriky s humanitární pomocí tak zavři zobák. Kdy si dala naposledy nějaký prachy na charitu? To budeš muset asi daleko zapátrat v paměti viď ty husičko. A když už sme se začly bavit o těch lidech HIV+.Tak co se hiv týče ti můžu udělat dvouhodinovou přednášku a popsat ti každej leukocyt,zajímám se o to od doby co sem si prožila týden ve strachu čekání na výsledky.A že říkáš že si feťáci dávaj pozor a nemaj hiv? Tak to je docela zvláštní názor jelikož když sem se byla neanonymně testovat tak mi daly dotazník kde mě o fetu vyzpovídaly víc než FBI. Od marjány,heroinu až po čistidla na okna. Víc než kolik sem měla chlapů je zajímaly drogy!! Takže víš hovno. Je mi líto lidí který maj rakovinu,který neviděj i těch který maj hiv,prostě lidí kteří k tomu nepřišly vlastní vinou!!(i když na to mi zas někdo bude oponovat že rakovina se dá ovlivnit zdravou výživou,hiv ochranou atd.) Právě proto že já sem drogy nezkusila a žije se mi krásně i bez nich,tak proto nikdy nepochopim co lidi k jejich braní vede? Kdo má nějaký trable tak když se z toho chce fakt vylízat tak si zajde k psychiatrovy,ponoří se do práce apod. Ale ten kluk přede mnou to sem napsal dobře.Že si drogy musel najít sám,že mu chtěl někdo pomáhat a jeho to vůbec nezajímalo. To sme to dopracovaly,tak drogy už se dneska nenabízej,ty se vyhledávaj! Že by luxusní zboží a la Versace? Když mě zastaví nějakej feťák jestli nemám drobný,jako že to je na Andělu non-stop,tak víš co? Vysolim mu všechny drobný v peněžence!! Jakej je tedy rozdíl mezi mnou a týpkem kterej na ulici rozdává čistý jehly? Žádnej! On mu dá na drogy nářadí,já peníze. Pak se to přefetuje a umře. Ale já bych pořád měla bejt ta hodná,dávám člověku to s čim za mnou přijde a to co chce ne? Takže je to trochu paradox! Když feťákovy nepomůžu tak umře,když mu dám co chce,tak taky umře. A když pak vidim ty špíny jak se válej po zemi,tak jim ani nechci pomoct. A že nikdy nevim kdy budu taky potřebovat pomoct? Na to se mám moc ráda a nejsem tak laciná abych vyměnila svůj život za injekční stříkačku.

Tom (Út, 10. 5. 2005 - 18:05)

opr.Harr.samozř.

Tom (Út, 10. 5. 2005 - 18:05)

Ach jo,odkud jsi Herriet?Z Horní Dolní z roku raz-dva?A základku máš celou?

kája (Út, 10. 5. 2005 - 08:05)

Také si myslím-takhle agresivní je právě z toho zoufalství.Jinak si její zlobu neumím vysvětlit.A asi ona je naštvaná na svou matku,že tomu neuměla zabránit,když tady do nich tak jede.Ale vše se dá řešit.I toto..máme závisléhop doma a uplně ho v jejích slovech vidím.Bud jak bud,Harriet by měla odbornou pomoc vyhledat,protože na toto sama nestačí,to vidí i laik,že opravdu není v dobrém stavu,at už z jakéhokoliv důvodu.At už za tím stojí závislost,poruchy příjmu potravy,neštastná láska,je třeba s tím něco udělat,nebo tě ta zášt sežere za živa.

d... (Po, 9. 5. 2005 - 22:05)

Harriet je feťák, možná feťáčka, navíc provokuje a chce si potužit sebevědomí, už i tak v hajzlu. Neberte to tak vážně, dělá si psinu.

uma (Po, 9. 5. 2005 - 08:05)

Tak moment?Co to kecáš?Jaký můj rozmazlený chlapeček,či holčička?Já nemám takhle velké dítě a nemám dítě drogově závislé-a kdybych měla-co si to ty jeden spratku dovoluješ?Nota bebe k matce,která by v té situaci byla,což jsi si myslela-tj ke zlomenému člověku?!Já ti garantuju,že všech pět po hromadě rozhodně nemáš-nejenže jsi zlá a a blbá jak štolverk-ostatní prominou,ale na hrubý pytel hrubá záplata a s pimitivem se ani jinak nedá... ale ty nemáš ani základní výchovu a o soucitu jsi ani neslyšela.Nevíš o celé problematice vůbec nic,nikdy jsi drogově závislého pořádně neviděla-patříš akorát k té obyčejné lůze ,co jen křičí po ubití kohokoliv za cokoliv.Tvoje zášt se ti vrátí mnohonásobně-ale ona se už vrací,vid?Nikdo v okolí tě nemá příliš rád a vztah asi taky nic moc-logické-to tvoje zlo spojené s tvou omezeností akorát kumuluje.A bude hůř,pokud nezměníš své uvažování.Když už mluvíš o xindlu,začni u sebe-zamořuješ tenhto svět více,než kdejaký toxík,na kterého nasazuješ.Z takových lidí jako ty,je blbě každému bez rozdílu.Mimochodem-mezi těmito lidmi je percentualně minimum nakažených HIV,protože jsou nejopatrnější v tomto směru-a pokd někdo hodí jetou stříkačku na hřiště,je to u mě samozřejmě také prase-ale ti jsou i mezi tzv.normálníma lidma,že?Dej si bacha,abys sama někdy nepotřebovala pomoci a jediný,kdo by tak mohl učinit,by byl právě třeba bývalý toxík a ty sis zrovna před ním otevřela na toto téma hubu-život nás schválně konfrontuje zrovna s tím,co nečekáme a nechceme.Jinak ostatním-nejde mi ani o zastávání se zmíněné skupiny,ale spíše o zastání se kohokoliv,kdo je osočován díky hysterii,tuposti a nevzělanosti-kohokoliv.

Artan (Ne, 8. 5. 2005 - 23:05)

K prvnímu příspěvku - nikdo mě k drogám nenutil ani nic nenabízel, naopak já si musel najít zdroj.Pevnou vůli rozhodně nemám, proč si něco nalhávat.S tou zodpovědností sám za sebe souhlasím a nechápu to navrhovaný zbavení svéprávnosti - pokud nejednám protispolečensky, nekradu, tak do mýho braní nikomu nic není.A že si prý feťáci stěžují, že se jim nepomáhá - já mám teda z doby, kdy sem bral perník, úplně opačnou zkušenost - pořád mi do toho někdo kecal, měl potřebu mě řešit, vnucoval se s pomocí, o kterou sem vůbec nestál, mně bylo fajn.

petr (Ne, 8. 5. 2005 - 18:05)

Harriet tebe asi nekdo/neco hodne nastvalo, co? A mimochodem, odkud toho o fetu tolik vis? Delas socialni pracovnici nebo snad ctes knizky?

Harriet (Čt, 5. 5. 2005 - 23:05)

To je pravda leo,jako provokaci sem to napsala.Tihle totiž 14-letí když odhoděj jehlu na pískoviště a nějaký dítě se o to píchne,tak to pro tu maminu musí bejt hrozná radost.Proto by měly tyhle špíny zavírat!!

... (Čt, 5. 5. 2005 - 22:05)

bu, bu, bu, bu, Harriet !!!

Harriet (Čt, 5. 5. 2005 - 21:05)

Mílá Umo, na mě nedojde protože já po fetu nesáhnu, nikdo mi drogu nevnutí,protože mám všech 5 pohromadě.A že do toho někomu spadlo 14-letý dítě.Tak to asi bude matka na hovno.Tvá rozmazlená holčička nebo chlapeček asi roupama nevědělo co dělat tak si šlehlo.Protože proč jinak by to braly.Problémy doma?No dyť řikám když někoho doženou rodinný problémy brát fet tak je to vina rodičů.Víš já pořád nechápu,něčí to bejt musí vina,nebo snad chceš říct že se věci dějou bezdůvodně??A když má někdo ve čtrnácti tolik volnosti že začne brát fet tak, tak ať si aspoň fetuje někde v ňáký díře a ne na ulici.Kdo se má na ten smrad dívat.Navíc právě tohle je ten ksindl,kterej roznáší HIV apodobně!!Zavolat na ně deratizátory je málo.

lea (Čt, 5. 5. 2005 - 17:05)

lidi nechávejte si rezervy než něco plácnete. nikdy nevíte, jak dopadnete vy nebo vaše děti, jak je psáno výše. neboli "never say never". i když Hariette to tu napsala zřejmě jako provokaci, nějak se mi to nezdá

Marry50 (Čt, 5. 5. 2005 - 17:05)

Drogová závislost není věc vůle,rozumu nebo inteligence-naopak mezi těmito lidmi je spousta velmi inteligentních lidí,nybrž věcí sociálního zázemí,citové deprivace a v neposlední řadě porucha pudu sebezáchovy.Jste ještě obě velmi mladé,abyste si mohli představit peklo závislosti a lidskou bolest.A lidé,kteří ji dovedli přeprat,mají tak silnou vůli,že si to ani vy, ani já neumíme představit.Dle vašich příspěvků je vidět,že naše společnost je v této oblasti ještě sto let za opicemi.Což je velmi smutné.A jak řekla slečna,nebo spíše paní Uma:pomalu s těmi soudy.Nikdy nevíte,kam vás a vaše blízké osud zavede.Třeba také jednou budete potřebovat toleranci a pochopení.Já v této oblasti pracuji několik let a ty osudy těch lidí opravdu mrazí i otrlé povahy.Měli jsme případ i v rodině:ta slečna je dnes lékařkou,která už zachránila několik životů.Možná se Ti někdy stane Harriet,že aniž bys o tom věděla,zachrání ho někomu z tvých blízkých.Cesty páně jsou nevyzpytatelné,že?...nikdy nevíš.

Sarka (Čt, 5. 5. 2005 - 11:05)

No, je fakt, ze k nam do tridy chodily fetacky a mohly si zato sami. Sly na zachod, slehly si a pak se ve tride rozbulely. Myslela jsem si, ze neexistuje Bozi spravedlnost a ze ty kravy budou mit maturu jako my ostatni, tezce se snazici a sprtajici, ale konecne, tyhle lidi nakonec nemeli ani silu na to, aby unesli ten stres a ani nebyly k mature pripusteny...co delaj dneska? asi zebraj nekde na Hlavaku, zatimco my ostatni jsme lepsi a lepsi, nejen zjevove, ale hlavne v kariere a vztazich. Nekdy se ale stava, ze vam drogy nekdo primicha do Coly, aniz byste o tom neco vedeli a pak je teprve pruser. Stanete se zavisli, ale ani nechcete, nemuzete za to. Fetak, kterej chce pomoc, tomu bysme meli pomoc. Kazdej nakonec resi deprese ruzne.

uma (Čt, 5. 5. 2005 - 07:05)

pardon-nechcípali-ještě napůl spím,abych nerozlítila hrubko-hlídku :-))

uma (Čt, 5. 5. 2005 - 07:05)

Jistě,kdyby do toho spadlo tvý 14 ti letý dítě,to by jsi začala zpívat jinak..Prosím,laskavě si nech pro sebe teorie o vzniku a vývoji toxikomanie.Z nedostatku informací,vzdělání a intelektu se vždy křičelo-už před x stovkama let.S tím zavíráním ale máš do jisté míry pravdu-ano je tu jistý způsob jak bojovat proti tomu,aby mladí lidé nechcípaly v průjezdech na předávkování-zavírat takové zlé a záštiplné lidi jako jsi ty-kdyby takových nebylo-tak by po droze neměl důvod nikdo sahat.A to oni si to vypíjí dnes a denně-to strach mít nemusíš o tu svou spravedlnost-ale nezapomen při tom souzení na jednu zásadní věc-na tebe taky dojde.

Harriet (Čt, 5. 5. 2005 - 04:05)

Všechny feťáky by měly pozavírat!!!Vy si všichni pořád jen stěžujete jak je těžký se z toho dostat a on vás do toho někdo nutil??? Vy a jen vy jste za sebe zodpovědní.A pokud nejste schopni unést zodpovědnost sami za sebe a neumíte se ovládat(protože nezkusit fet je hlavně o vůli) tak by vás měl stát zbavit SVÉPRÁVNOSTI, jako se to dělá u starejch lidí,který se pochcávaj.Vy jste začaly,protože jste chtěli začít tak si to taky vypijte!!

ja116 (Ne, 11. 10. 2020 - 00:10)

oni si sice možná vybrali cestu, kterou šli, ale nejspíš předtím nevěděli, do čeho jdou. zajímalo by mě, jestli bys takhle mluvil/a kdyby se to týkalo někoho v tvojí rodině. a možná i týká a jenom o tom nevíš :) je to proste neco jako nemoc, kdyz nastydnes, muzes si za to sam, kdyz si chodil venku bez bot, to si ale nevedel, co bude nasledovat. vedel si, ze je tu ta moznost, ale rikal sis, ze tobe se to nestane... a tak to maji i oni

Reklama

Přidat komentář