Reklama

Feťák=slabá vůle

Protidrogař (Po, 27. 8. 2007 - 18:08)

Vždycky je to o vůli a nikdy jinak!
Ikdyž jde o 14ti leté dítě,copak nemá vůli
říct si "NE!" nedám si,samozřejmostí je to
že se nechají většinou ovlivnit v partě že.
"Jen to zkus jinak tráš partu,kdo(nehulí)s náma (hulí) proti nám."(myslím tím všechny dostupné drogy bez výjimky)
Tak že pokud nedokáže si říci "NÉ" tím pádem nemá vůli.To se pak taky může týkat
čehokoliv = krádeže,alkohol aj.

Tomy (Po, 27. 8. 2007 - 15:08)

Ja osobne bych chtel vedet kdo se za fetaky povazovat muze... hodne lidi si to mysli i o tech co huli. Fetaci jsou lidi kteri snupou a strileji si do zil ty sracky.

Kikíí (So, 24. 2. 2007 - 21:02)

Souhlasim! fetaci muzou byt geniove!! na inteligenci, vuli vubec nezalezi!! fuck 2 povrchnim kretenum, co si mysli, ze jsou v nejake vyssi vrstve! jsou to nevyrovnani zmrdi, co odsuzujou neco s cim nemaji zadnou zkusenost! tj xenofobie

Feťák (Ne, 7. 1. 2007 - 11:01)

Drž hubu zasraná krávo, proč by mě měl někdo zavírat, fetuju si, je to moje věc a nikomu si nestěžuju. Nesud nas, vubec nevis o cem tenhle zivot jekdyz si ho nezkusila. Radsi studuj a cti napr. http://www.kosmas.cz/knihy/104085/Fetak/

Sarah - skutečn (Út, 19. 12. 2006 - 19:12)

Já jsem smysl života našel. Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!

Rara (Út, 19. 12. 2006 - 19:12)

Feťáci jsou totální odpad společnosti a všechny bych je nahnala do plynu!

Sarah - skutečn (Út, 19. 12. 2006 - 09:12)

odpadem společnosti jsou hovada co si neumí vymyslet vlastní přezdívku :D :D :D

Angela: ja nerikam ze musi bejt clovek narkoman aby tomu rozumnel, ale aspon trochu vnimavej by bejt mel a neco si o tom zjistit ne jenom placat jak by vsechny fetaky pozabijel apod.
Jinak drzim palce at uz je jen dobre!

Sarah (Po, 18. 12. 2006 - 17:12)

Feťáci jsou odpad společnosti!

Angela (Čt, 14. 12. 2006 - 12:12)

pro sarah-hmm aspon se zapojuji,navic tohloe neni diskuse narkomanu ale vsech.
Kazdopadne chci vsechny pozdravit. Byla jsem zavisla na pervitinu,Uz jsem 2roky cista,nepiju alkohol,nehulim,sportuji. Co se tyce nadpisu diskuse tak si nemyslim ze maji vsichni slabou vuli. Prestala jsem sama,nebyla jsem na zadnem leceni,proste ta lepsi cast zvitezila a uz sem nechtela byt na ulici. Bohuzel nic neni tak uplne krasne takze trpim lehci schizofrenii(z drog).ale i tak se da zit. PROTOZE MAM VULI a nechci se jentak vzdat

Sarah (Po, 11. 12. 2006 - 13:12)

to se mi líbí nejvíc jak se někdo vyjadřuje zapáleně k tematice který nerozumí ani za mák

Iva (Pá, 1. 12. 2006 - 01:12)

Martine, napsal jsi to moc hezky,přiblížil jsi nám trochu svět závislých. Jen v jedné věci s tebou nesouhlasím -mám kolem sebe (bohužel i u příbuzných)několik příkladů , kdy dívka, či kluk, vyrůstající ve velmi podnětné rodině, vychovávaní moc fajn rodiči, kamarádskými, empatickými , zároveň i zdravě přísnými a důslednými, skončili na drogách. Takže ani ta dobrá výchova, příklad a otevřenost nemusí být zárukou toho, že děti od drog uchrání.Nemluví ze mě cynismus, ale bohužel zkušenost, živé příklady. Víš, já vlastně nevím, jak své děti od tohoto zla ochránit, snad s manželem děláme vše, co je v našich silách, bavíme se s nimi o tom, znají náš postoj, mají názorný příklad, jak se dá žít "čistě", ale bude jim to stačit, aby jednou neuklouzly?

MARTIN (So, 25. 11. 2006 - 10:11)

Opět a po dlouhé době zdravím všechny kdo mají zájem o tuto diskuzi. Nějaká slečna (paní) se tu pár desítek přízpěvků zpět ptala proč je její kamarád (přítel)(omlouvám se pokud jsem v něčem udělal chybu, paměť mám trochu bídnou) tak aktivní a má radost z všedních věcí. Odpověď je jednoduchá. Nemyslím si, že by znovu frčel (ale bohužel ani to není vyloučeno). Spíš opět našel krásu ve všednosti, alespoň já, když jsem přestal, tak jsem byl jako Malý Bobeš. Viděl jsem krásu tam, kde celou dobu byla, ale já ji neviděl. Už jen ta jistota v ní vám udělá radost. Na drogách nemáte jistotu v ničem (pouze v té sebeklamné jistotě, že pokud si dáte, tak už nějak vydržíte než si seženete další). Pokud vidíte v očích toxíka radost z např.: obyčejného trsu trávy, tak si myslím, že už by ten pocit naprosto věřit sám sobě a tomu kusu plevele, že roste ze země, je zelený a když ho utrhne tak zvadne, nevyměnil za jakékoli kupy fetu, protože ztratit jistotu sám v sobě a tím pádem i v absolutně samozřejmé věci, znamená, že si vybudujete vlastní pravidla a to znamená buď velmi uvědomělou psychiku a statečnost anebo psychiatrickou léčebnu či v nejhorším případě sebevraždu. Alespoň u mne to tak fungovalo a tím nechci tvrdit, že jsem nějak obzvlášť statečný a uvědomělý, moje statečnost a uvědomělost byla pouze v tom, že jsem měl jedinou hranici kterou jsem za žádnou cenu nechtěl překročit a to byla, ať už to bude pro kohokoliv znít jakkoliv, láska k mojí mamince.
Jinak jak jsem tu četl, tak musím dát zapravdu mysterious29. Jde vidět, že si taky prošel svým, ale nedokážu si představit jaké to muselo být na H, protože jsem k němu "naštěstí" neměl přístup v pravidelném množství a taky vím jak nesrovnatelná je oproti perníku úmrtnost na něm.
Teď bych se rád vrátil k tomu o čem vůbec je toto fórum. Podle mne má každý narkom slabou vůli jinak by se jím nestal a to jak se jim stal, záleží hlavně na společnosti ve které žije, na jeho přístupu k drogám a na situaci ve které se zrovna nachází. Já věřím v to , že buď drogy berete nebo neberete (tím nemyslím ganju, ta je pro mě jak cígo nebo pivko - ikdyž i to jsou vlastně drogy. Mám na mysli tvrdé drogy) a neexistuje pro mne nějaké "Já to mám pod kontrolou". Takových lidí už jsem slyšel a teď neudrží ani moč.
Někdo už to tady sice říkal, ale nedá se to vynechat: Drogy vám dají nepředstavitelné stavy, nezapomenutelné zážitky, zbaví vás naivity, teprv na nich poznáte pravé kamarády a taky jaké dokážou být lidi skety a vychcaní hajzli a k tomu všemu si ještě navíc na vás vyberou krutou daň na zdraví.
Pokud to vůbec bude někdo číst a bude si z toho chtít něco vzít, protože lidi většinou poznají, že ten či onen měl pravdu, až tu chybu sami udělají, tak bych chtěl hlavně říct: "Věnujte se svým dětem, ale spíše v přátelském vztahu. Pamatujte, že si děti nesmíte kupovat, ale odměňovat je. Snažte se jim jít příkladem a pěstujte u nich nějaké záliby nebo koníčky a sami se jim pokuste porozumět. A hlavně jim dávejte tolik lásky kolik potřebují ani víc ani míň." Myslím že pokud budete takhle vychovávat svoje děti, tak určitě nebudou mít důvod sahat na drogy.

mysterious29 (Po, 23. 10. 2006 - 11:10)

Ne nemyslim že mne drogy vzaly i když to nejcennější pro Vás, protože jde o ten prožitek, který ti nedokáži popsat (nejlepší, ultra nejskvělejší, orgasmus trvající +/- osm hodin x 1000, je prostě nic proti tomu). Umřeš ať tak jako tak buď dřív nebo později, už tolikráte jsem mohl umřít a nestalo se a to nejenom na drogách i před nimi i po nich. Já se smrti nebojim je to přirozená a jistá součást života. Já nezačal fetovat kvůli svým problémům i když spousta asi jo a sorry jestli to tak vyznělo. Jde mi o ten prožitek. Průměrný čehún chodí do práce snaží se okrást kde to jde a když má příležitost krade jak bezednej. Dře se v práci pod nějakym bejvalym komunistickym praseti ve většině případech a co z toho života má? Jistě záleží na hodnotách co komu stačí. Mne rozhodně nestačí dřít na hajzly ať je to zaměstnavatel či stát. Jenom hlupáci se dřou pro někoho a na někoho. Obdivuju pomoc u lidí co to potřebují, ale to už je něco jiného. Jinak je na tobě co tebe dostává já feťákům ty prachy dávám, když žebraj svým způsobem jim pomahám, aby nezkončili a zemřeli. Teď si říkám a vím že se z toho co říkají doktoři dostanu, protože to vím a cítím a až budu vychovávat děti vím jak na to, proto ta zkušenost z drogami je to věc, která bude stále riziková pro mnoho generací zatím co nezkušení budou dítě dále ničit já vím jak na to. ;-) Upřímně si myslím, že by lidé měli už začít přemýšlet na kolik jsou rizikový pro tuhle planetu. Všichni i já sám sebe považuji za virus i když inteligentnější, ale o to nebezpečnější. Jako rakovina zplundrujem tuhle planetu a bude to. Možná vy ani já se toho nedožijem, ale pokud nezemřete po přeslici Váš gen putuje stále dál časovým horizontem.

Harriet (Pá, 20. 10. 2006 - 01:10)

Pro me rovnitko fetak rovna se slaba vule je vystizne. Kdo nezazil nevi, ale drogy prece jsou o te vuli chtit nevedet nebo ne?
Lidem ani tak nevadi ze oni berou drogy, jezis at si je bere kdo chce, at ale fetaci neotravujou zivot tem co drogy neberou!!

A s tim prave vetsinou brani drog souvisi,
otravovat ty ostatni, zebrat na ulici o penize, doma rodicum krast veci. Protoze fetak potrebuje nekde brat penize na drogy a vetsinou potrebuje hodne penez.

Ted pro mysterious ty pises zes za svou zkusenost vdecny a ze ti drogy taky daly.
Nemyslis ale ze ti spis vic vzaly kdyz ti lekari kopou hrob? Rikas aspon ja to tak pochopil ze clovek ma problemy kvuli kterym zacne fetovat a pak zjisti ze to vlasne byly malickosti, tak neni lepsi se spis neustale zkouset postavit na nohy jinou cestou? Proc nekteri maji tezky zivot [tim ted nemyslim detstvi] ale treba umre dite, neni ani na chleba nebo je v rodine choroba a oni stale drogam nepropadnou. Proc nekteri
odolaji a jini ne?

prdoch (Čt, 19. 10. 2006 - 14:10)

Kdo drogy nezkusil a jenom plácá co mu cpou noviny, televize a hloupí lidi co tomu nerozuměj by se asi měl zamyslet proč má potřebu někoho odsuzovat nebo posuzovat je sice demokracie, ale názor by měl plynout od lidí co mají zkušenosti co to zkusili a nebo mají nějaké opravdu osobní (rodiné) zkušenosti se svém blízkém okolí. Názory typu zavřít, spálit ať pochcípaj mi připomínají fašismus jsi Žid tak do plynu. Jsi feťák tak chcípni. Jinak drž se mysterious29 na své krátké cestě osudem. Nikdo nevíme kdy, ale zaručeno to máme sestřičkou Smrtí jen se netrápit.

mysterious29 (Čt, 19. 10. 2006 - 13:10)

Přátelé to co čtu je pokrok proti dobám co jsem začínal 1991 jen tak se tehdy váleli drogy na ulici nikdo moc o tom nevěděl. Jo tak jsem si zajel na výlet, který trval 9 let z toho 8 let na opiátech i.v. (i.v.=intravenózně=vnitrožilně). Od 2000-2001 komunita pro drogově závislé a od té doby relativně nic. Cigarety nekouřím. Alkohol nemůžu, moc mi nechutná a ani kvůli játrům, který jsem si fetem zničil, jasně pivko si dám jednou za uherský rok a max. 2 pak jsem úplně na káry ;-))) jako za "mladých" let, tvrdej vůbec po tom blinkám a tvrdej je největší záhul na játra. To stejný s lékama i s drogama, ale ty už jsem od 2000 neměl. Zbylo mne pouze občas si začadit nebo si uvařit zelené mléko, bábovku či jiné pochutiny. Chci napsat to, že lidé na drogách jsou stejní jako lidé obyčejní. Najdete tam, těch je opravdu málo, lidi solidní, uštěpačné, nasrané, ve stresu, lidi co se perou, lidi co nenávidí co milujou, prostě všechno co já potkávám teď "střízlivý" bez drog. Jenom teď mi příjde za dobu co nefetuji, že jsou lidé větší svině, kteří nefetují, ale to bude tím že řeším už úplně jiné věci než tehdy a mám asi i jinší pohled rádoby dospěním, ale jak se to vezme. Omlouvám se za pravopisné chyby pokud jsou. ;-) nechci aby můj názor zapadl v debatě ty jsi kripl ty neumíš psát no prostě feťák, myslím že v tom názoru je dost na zamyšlenou, ale jak pro koho kdyby byli všichni stejní jak já už bych byl po smrti. ;-) Víte co je nejhorší, že člověk řeší "píčoviny", které jsou samozřejmě v tu danou chvíli velmi důležité pro něho, zjistí, až bude umírat že je mu vše k ničemu. Kolem mne zemřelo přes 15 lidí z toho u 13 jsem byl přímým svědkem a do nichž patří i můj úžasný táta, který mne nejvíce pomohl, po svém, ale pomohl, pak člověk pochopí, že dokud žije má vše vyhráno. Jinak na vůli si myslím, že je to podstatné mít silnou vůli, ale jen pro to přestat fetovat, můžu mít sebevětší vůli, zkončím s drogami, ale to není vše pak jak se ten život, jako přijetí mezi "normální" (fuj to je ale hnusný slovo) :-((( lidi vyvíjí, kdo nemá zízemí všichni na něj serou a je to poslední kolo u vozu má pak těžké se adaptovat do prostředí bez drog, když mu to ubližuje. Pak a to už má vyzkoušený je mu lépe mezi feťáky a navrací se zpět. Já jsem měl štěstí. Jinak feťáci jsou většinou zvěř kradou ubližujou atd. Dám příklad jak by to vypadalo trošku obráceně. FIKCE: Stávám se absolutní mocí ve státu a jelikož nesnáším alkohol a alkoholiky tak vystavuju nová práva STOP volného prodeje alkoholu (ten by se prodával na černém trhu počítám láhev tvrdého rumu tuzemského za 1.000,- 1/2 l. a pivo láhev za 400,- 1/2 l. a víno krabicové za 800,- 1/8 l. a do obchodů by se dostaly drogy 1 g. Heroinu za 20,-Kč (normálně stojí 1 g. 1.000,- Kč a to není vážený a ještě něčím říznutý) atd. ve snížených až směšných cenách. Tak a teď se ukažte vy co popíjíte alkohol v notných dávkách budete se chovat stejně jako to co odsuzujete? Kdo říká ne kecá ;-) KONEC FIKCE Teď přátelé přeji si, aby jste přemýšleli proč tu jste a hlavně jak komu můžete pomoci, ale pomoc rozdávat s rozumem tomu kdo si jí zaslouží a těch je málo, ale vyplatí se je najít. Ten kdo chce se nějak poradit či říct nějakou mojí zkušenost ať napíše na mail: mysterious29"centrum.cz Myslím kdo má buď problémy sám ze sebou nebo někoho v okolí na kom mu záleží nebo jen tak poradit. Díky všem co věnovali pozornost.
P.S. Nikdy jsem ničeho nelitoval ať je to pro někoho sebedivnější ani bych svůj život neprožil jinak "bez drog", protože ať mne drogy mnoho vzaly tak mne také mnoho daly a já pochopil smysl života a to je ŽÍT!!!
TOTO NENÍ DOPORUČENÍ FETOVAT je to moje zkušenost, kterou jsem přežil s újmou na zdravý ani nevím jak jsem to přežil, když si to tak přebírám. Zbývá mi podle lékařů do 25 let života maximálně a já už mám 6 let za sebou. Náš čas k úmrtí se blíží každou vteřinou.
No a teď už závěrem slova mého táty:
Mějmež se, neboť zelený je strom života na věčné časy a nikdy jinak.

xxcd (Út, 12. 9. 2006 - 21:09)

No, tak to si jen namlouváš hochu pro svůj dobrý pocit, že právě Ty to máš pod kontrolou !!!!

LSDmasacre (Út, 12. 9. 2006 - 21:09)

P.s. neznamená že si vezmeš papíra nebo kouli že seš feťák! Feťák je : na Heráku, Piku, atp.

LSDmasacre (Út, 12. 9. 2006 - 21:09)

demence vole serte na feťaky sou to lidi jako vy akorát si to sami posrali. nevšímejte si jich. oni do vás taky nehrotěj!!! Fůůj feťák. kdo tohle řekne tak bych ho zničil.

xxcd (Út, 5. 9. 2006 - 21:09)

To je pravda !!! Ale rovnítko feťák a slabá vůle není výstižné !!!

Reklama

Přidat komentář