Reklama

Feťák=slabá vůle

junk (Čt, 14. 6. 2012 - 10:06)

Pro me rovnitko fetak rovna...protoze na ne nemaji ty penize??? a existou taky feTNY co krast nechcou??? HM

Rad_ka (Po, 5. 3. 2012 - 09:03)

Je tady hodně lidí, kteří se snaží pomoc drogově závislému člověku.Také jsem se snažila pomoct svému bratrovi, zastávala jsem se ho a bránila.Bere perník. Není schopný udržet si práci, protože všichni, kromě jeho jsou dementi. Tak vždycky půl roku pracoval a rok byl doma. Matka pořád říkala a říká doteď, že je jiný, že se nechce bavit s lidma atd... doma samozřejmě nic neplatil, a matka mu dávala a dává peníze, jen pro zajímavost je mu 35 let. Mezitím narůstaly neshody mezi jím a otcem je to jeho nevlastní otec, matku si vzal, když chodil do 3. třídy a nic lepšího se mu v životě nemohlo stát. Bratr se k otci chová hrozně, jako by tom byl nějaký blbec. Když neměl peníze urkadl doma všechno železo, měď a prodal to . A pak jenom řekl, že potřeboval peníze tak co jako...a to ani neřeším, kolikrát museli rodiče zaplatit jeho dluhy, aby se vyhli exekuci. Před dvěma roky mi ukradl asi 15 000 a řekl jenom, že potřeboval peníze. To už vypadalo, že i matka to už nevydrží a řekla, že půjde z domu, ale nestalo se, zahrál ji na city a bylo vymalováno. Od té doby si já i sestra zamakáme pokoj, před 14 dny, kdy začal vyhrožovat sestře, že až budem doma sami, že "nám to kurva spočítá , že jí zmlátí atd" to už nevydržela a řekla našim, že nám vyhrožuje, tak jediné co matka řekla bylo " no ty jsi si začala tenhle boj tak si to vyřeš" naštěstí se jí zaslat otec, ale to můj milý bratříček nevydržel a dostal svůj agresivní záchvat, kdy rozbíjí věci a řval na nás : "že jsme ty dvě největší nuly co zná a že "sestra" je ta nejvěčí piča , kterou úplně nenávidí, že jsme dvě malé svině, a že to tady nenávidí a že ho to ničí, a že kurva se vrátí a to se všichni poserem, pak řekl, že matce nepůjde ani na pohřeb a že je to najhorší matka na světě, že chce aby chcípla"....a tak řval dál, až ho vyhodili, teď bydlí u svého otce, a k nám jezdí na víkendové pobyty od pátku do neděle, aby si odpočinul od nicnedělání. NENÁVIDÍM HO !a přeju si aby zmizel z mého života navždycky !!!!

Annia (Po, 12. 12. 2011 - 00:12)

Sú ľudia, ktorí sú...Luciano - pekne napsane:))

luciano (So, 29. 10. 2011 - 12:10)

Do istej miery Kiuz s tebou súhlasím. Tiež som za legalizáciu drog, aspoň by zanikli gangy, ktoré zarábajú neskutočné peniaze. A nemyslím si, že legalizáciou by bolo viac závislých. Na druhej strane považujem drogy za svinstvo a to vrátane alkoholu. Drogy postupne devastujú mozog, vzniká na ne tolerancia a človek nakoniec drogu užíva nie aby mu bolo dobre, ale preto, aby mu nebolo tak špatne. Narkomanstvo však považujem za chorobu. Duševnú chorobu, ktorú treba liečiť za pomoci psychiatra. A feťáci nie sú žiadni slabosi. Sú to jednoducho len chorí ľudia, ktorí potrebujú pomoc.

Pro kiuz (Pá, 28. 10. 2011 - 19:10)

Taky názor,ovšem divný. Já drogy neberu,snad jen to že piju kávu,jak ty říkáš i tomuhle droga a řekla bych,že rozdíl mezi heroinem a třeba tou kávou je opravdu velký. Ještě se mi nestalo a to už je mi padesát,že bych někdy vyváděla věci,takové,jako vy třeba po heroinu.Myslím si,že srovnávat tyto dvě věci je přinejmenším pěkná blbost.

Kiuz (Čt, 27. 10. 2011 - 23:10)

Začala jsem to číst od začátku,četla sem asi 2 hodiny a pak sem zajela nakonec abych se podívala,jestli sou tady i novější příspěvky..jsou..
Zajímavé, tahle diskuze začala v roce 2005. Opravdu mě dostávaly ty příspěvky od slečny/paní (a taky nehorázný krávy xDD) Harriete. Ty se di holka zahrabat,musíš bejt fakt nehorázně mimo a psychicky nezcela v pořádku.

Některé příspěvky tady byli pro mě až extrémně úsměvné,jiné k pláči, některé sem četla s obdivem.

Jen vy všichni co víte hovno a máte plnou hubu keců se zamyslete nad sebou a pak pište kraviny. Svůj názor na drogy celkově tady psát nebudu,ale jeden zásadní názor máte tady:
Uvědomte si, že feťák je i ten kdo pije kávu,kouří,pije alkohol,atd...Protože tohle všechno JSOU DROGY!! Akorát je společnost vnímá jinak,protože jsou legální a "zcela normální".
Jenže to je přesně ta největší stupidita.
Týpek si de do hospody,nebo si koupí flašku,...totálně se zchlastá (chce vyzkoušet jaký to je), nemůže se pohybovat,mele sračky,ráno má kocovinu,...ale to nikomu nevadí,protože je to legální.
Druhej týpek si sežene gram,dá si lajnu,protože taky chce vědět jaký to je. (Mluvím o piku,na kterým není fyzická závislost,..pouze psychická,ale ta je i na tom chlastu,..ta je i na počítači a na všem prostě) Pár hodin frčí,potom má dojezd a už teda ví jaký to je. Ale v tuhle chvíli už je to největší feťák,odpad společnosti,naprostá troska.
A proč? Protože si dal něco ilegálního.
Všechno je to jenom o tom jak to vnímá společnost!!! Vyserte se na společnost, myslete svojí vlastní hlavou...
Kdyby bylo místo hospod nějaký perníkářství,kam by lidičky chodili na lajnu a bylo by to tak x-let,společnost by to brala jako samozřejmost (záměrně sem nenapsala normálně,protože pro mě je slovo normální extrémně škatulkářské a zejména v souvislosti se sexuální orientací ho naprosto nenávidím), zato alkohol by prodávali gangy za těžký prachy a všichni by si ukazovali na ty ožralce co se nezmůžou na nic jinýho,jen chlastaj...
Legalizace všeho nej řešení

nechápu (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

Take souhlasim sice je ma...Proč nepíšeš normálně česky? Myslíš, že seš tím zajímavá?

Oprava (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

Patolog

Markéto (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

Zatím máš vše,ale za pár let nebudeš mít nic ani to zdraví.Já si myslím,že nepřestaneš nikdy. 8 let je moc dlouhá doba už teď na to,abys měla játra v pořádku.Jsem patolig a nějaký ten fe'ták už mi na stole ležel.Věř mi!

Martyny (Po, 20. 6. 2011 - 13:06)

Take souhlasim sice je ma wule slaba ae dokazu weci a presne tak fetak je take clowek tak newim co proti nich lide maj at se kazdej stara o sebe... chtela bych potkat cloweka aby mi to rekl do oci !!!
.

Laura (So, 18. 6. 2011 - 12:06)

Zdravím , já beru pervitin...Souhlas!

Markéta (So, 18. 6. 2011 - 10:06)

Zdravím , já beru pervitin od mích 16letech..začlo to braním marihuany a pak piko.. ale chtěla jsem zkusila...a dále chci chutná mi to ... feták a feták ..Já jako fetačka dnes už 8let jsem štastná ,práci mám byt mám i rodinu mám... sem spokojená :-) a nehodlám končit ... Skončím, az prijde muj čas :-) s Pikem !

Luciano (So, 18. 6. 2011 - 10:06)

Sú ľudia, ktorí sú šťastní od prírody, tešia sa zo života a prežívajú každý deň s veselou mysľou. Iní sú od prírody smutní a aj pozitívne udalosti nevedia prežívať s prirodzenou radosťou. Kde je spravodlivosť? Prečo je niekto šťastný a spokojný aj bez toho, aby sa o to pričinil a druhý je smutný? Myslím, že tam niekde tkvie to, že smutní ľudia vyhľadávajú pomoc v drogách. Pomocou chemickej látky vyhľadávajú pocity, ktoré majú od prírody šťastní ľudia.

... (Pá, 17. 6. 2011 - 18:06)

Feťáci.. jsou to prostě taky lidi..jen jiná skupina.. zabívají se něčím jiným... ale.. z jedné strany jim je dobře.. když si sami vaří.. mají na ot lidi.. prodavaji.. maji z toho peníze..a žijou si fajn.. uzivaj si.. a v poctate.. utikaji pred ruznýma problemama.. ale kdo neutika.. kazdej se chce z toho nejak vyhroutit.. nekdo to dela vymluvama..a fetaci?... maj lepsi způsob podle mě.. neodsuzovala bych je !!!! Není to zdravý..ale když si třeba bouchnou... a pak.. ten pocit.... hm.. nefetuju.. ale.. umím se vžít do jiných lidí.. a mam kamarady kteří fetujou...

máslo (St, 15. 6. 2011 - 21:06)

Jak řekl jeden bejvalej...Jo, a co řekl ten moudrý muž o alkoholicích? Jakej je rozdíl, mezi feťákem a alkoholikem? Vždyť obě skupiny chtějí jediné - utéct před realitou.

Tony (St, 15. 6. 2011 - 12:06)

Jak řekl jeden bejvalej policajt ještě za komárů. Prý by je zavřel maximálně do dřevěný ohrady, tam by jim dopravil cisternu toluenu, ať si každý dá, co ráčí. Ty co odpadnou, rovnou do krematoria.

a ja ti zano (St, 15. 6. 2011 - 12:06)

přeju ti ad se ti daři...preji, at se ve svem zivote naucis gramatiku

zana (Út, 14. 6. 2011 - 15:06)

Pokud vám to nebude...přeju ti ad se ti daři zustat čistej a ad si opravdu stastný a spokojny se svím životem:-)

Pozor (Čt, 26. 5. 2011 - 23:05)

Je jen dobre,ze je nikdy...každý na něčem ujíždí, ať je to závislost na drogách, kávě, sexu, dochvilnosti, pořádkumilovnosti atd.

Strucne! (Čt, 26. 5. 2011 - 23:05)

Já s Lucií plně...Je jen dobre,ze je nikdy nepochopis!!Ackoliv nikdy nerikej nikdy!!

Reklama

Přidat komentář