Reklama

Feťák=slabá vůle

Nobody (Út, 5. 9. 2006 - 21:09)

Problém je v tom,že každý ví o rizicích,které jsou spojené s experimentováním s drogami.Bohužel,někteří lidé jsou tak "hloupí",že si to nedokážou v hlavě včas přebrat.Nestačí jim to,co si přečtou nebo vidí v televizi.Proč si zrovna oni myslí,že to udrží pod kontrolou a přestanou,až budou chtít.Díval jsem se třeba nedávno na dokument o Yvettě Kornové,ta tam říkala krásnou věc o alkoholu a drogách-simulovala."dej si panáka,bude ti líp"...hovno ono ti bude hůř,to jen na to malounkou chvilinku.A s drogama je to stejné".
Většina lidí se do toho dostane svou nezodpovědností a naivitou a pak od nich slýcháváme,jak měli špatné rodinné nebo sociální zázemí.Drogama se prostě problém nevyřeší.Není to až tak o inteligenci,spíš o naivitě.

xxcd (Út, 5. 9. 2006 - 19:09)

No, je to i o vůli a to hodně, ale kdo nezažije, nemá co mluvit ... Příkladem jsou i cigarety ... Mnoho lidí, co třeba kouří se vůlí a pracovitostí dostalo nahoru. Kolikrát víš, než nekuřák ... Mají vůli, ale ... Nepřestanou ... Proč !?? Takže feťák = slabá vůle je silné slovo a hlavně od někoho, kdo nemá zkušenosti. Tak to bývá ...

Aja (Út, 5. 9. 2006 - 13:09)

4. 9. 2006 10:09:41, Aja
Moje kamarádka(bohužel už nemámetak důvěrný vztah,jako přetím) prožila odvykací kůru - drogy.Oíchala si asi 2 roky pervitin, ale díky rodičům, výborné doktorce a jiným známým je z toho snad venku. Prožila detox, komunitu i léčebnu.Všechno vypadá dobře, zdá se, že je úplně čistá. Proč píšu zdá se - hodně jí a najednou začala hodně hubnout, i když žádný pohyb nemá (žloutenka C),je na interferonu(lék na žloutenku) a poslední dobou mně připadá veselá, naprosto v pohodě.Začala znovu chodit do školy, o prázdninách chodila na brigády, divím se, že má najednou na tolik věcí energii a všechno zvládá. Proto je mně to podezřelé. Poradíte někdo?

elle (Ne, 28. 5. 2006 - 19:05)

Jo a kdo nezazije zit s nekym kdo s tim ma problemy tak taky nevi co to obnasi .....Ja si jen rikam jak je mozny ze clovek co v tom jede nechape jak ublizuje svym nejblizsim... A kdyz mu chcete pomoct tak si mysli ze jste proti nemu.....Dojde mu to nekdy???

evson (St, 3. 5. 2006 - 19:05)

víš co? když jsi přes tu charitativní práci - kup si herák a pomůžeš tím pár dětem v Afgánistánu.A je to tak.Nic není jen černobílé, víš?

xxcd (So, 29. 4. 2006 - 18:04)

Podle mě ten, kdo nezažije závislost, tak neví, jaké to je ...

marry od backuz (So, 29. 4. 2006 - 18:04)

docela pekně podané...je vidět,že je to zažité

Návštěvník (So, 29. 4. 2006 - 18:04)

trošku drsný né?puberta je nevyzpytatelná,takže trochu objekt. nadhledu by neuškodilo...

Dessy (Po, 3. 4. 2006 - 16:04)

Harriet, proboha co to meleš! To je vidět, žes nic nepoznala. Nejsem feťák, je mi 50, děti naštěstí taky nikdy nepřičichly. Ale tohle bych si říct nedovolila.
Málokdo asi udělá s tím že " jo a ode dneška budu feťák!"
Mysli hlavou a neodsuzuj.

Návštěvník (So, 1. 4. 2006 - 18:04)

jano běž si zase radši povídat sám se sebou na alkoholismus

JANA (So, 1. 4. 2006 - 18:04)

TAKŽE,ŠEST,LET,SEM,BRALA,MYSLELA,SEM,SI,ŽE,SERM,NĚKDO,A,LIDI,SE,MI,JEN,SMÁLI,BYLA,SERM,SPODINA,TED,PĚT,LET,SEM,ČISTÁ,MAM,RODINU,DODĚLANOU,ŠKOLU,NEKOUŘÍM,NEPIJU,SERE,MĚ,TO,ŽE,DU,NAPROTI,TETĚ,NA,HLAVÁK,A,TAM,SI,PÍCHAJ,ANI,TO,NEVY HODÍ,NECHAJ,TO,LEŽET,NA,ZEMI,PRASATA,MÁLEM,SE,SYNEK,BODNUL,A,TO,JE,V,POHODĚ,JO,CO,KDYBYCH,SI,TOHO,NEVŠYMLA,A,DOSTAL,ŽLOUTENKU,NEBO,NEDERJ,BOŽE,AIDS,CO,BYCH,MU,PAK,ŘÍKALA,AŽ,BY,UMÉÍRAL,ŽE,NAKEJ,HNUSNEJ,FETÁK,MU,VZAL,PRÁVO,ŽÍT,TÍM,PADEM,I,MĚ,MĚLI,BY,TO,NAHNAT,DO,DOLŮ,AT,MAKAJ,RADŠI,TY,PENÍZE,DÁT,NA,DĚTI,
SORÁČ,NEUMÍM,NA,TOM,PSÁT,MAM,TO,CHVÍLI

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2006 - 15:03)

Dylino!

lucia (Út, 21. 3. 2006 - 21:03)

elle, najvecsie previnenie som mala, ked som sa dozvedela, ze "brasko" umrel. To bolo strasne! Jednak bezmocnost a pocit, ze som nieco prehliadla. Aj som si spetne premietla, co mi hovoril posledne hodiny pred smrtou, ale nevedela som, ze je to az tak zle. Na nom sa tie veci navonok tak moc neprejavovali a myslela som, ze je len opity a unaveny. Hovoril mi o tom, ze ho mam vziat prec, mimo mesto a tak..... Az potom mi to doslo, ze prosil o pomoc, ale ajtak bolo neskoro. Jedine co snad este bolo moyne, snad ist na pohotovost a daky vzplach.... Neviem. Ale s tym, ze pojedol vela Diolanu, to sa mi nepriznal. On len tak v naznakoch hovoril, hambil sa. Myslela som, ze vsak on mi to povie, co vyparati. On nikdy neuniesol to bremeno, ze urobil nieco zle a skor ci neskor sa priznal mne. Preto som nanho netlacila. ...... No nic.....

PEPA (Po, 20. 3. 2006 - 18:03)

ahoj LUcko,doporučoval bych ti vyhledat nějaké kontaktní a poradenské centrum v místě tvého bydliště

elle (Po, 20. 3. 2006 - 11:03)

Ahojky Lucia..To me moc mrzi!!!!!..Doufejme ze tehle pripadu bude co nejmin...Jsem si jista ze jsipro nej udelala maximum..A rozhodne se nemusis nikomu ospravedlnovat...
Zalezi jestli chce on.....Kdyz nechce tak ty nemuzes vubec nic!!
Jo a ten prispevek od xyon - ani nereaguju..
Chtela jsem nazor od nekoho kdo s tim ma zkusenost protoze ja sama jsem nikdy drogy nebrala takze tu zavislost asi pochopit nemuzu..Kazdopadne mluvim vazne.... Jo a zitra me ceka prvni test moci meho pritele tak doufam ze byl hodnej aze to bude negativni...

Lucia (So, 18. 3. 2006 - 19:03)

Kobe, Zacal s tym skor, ako sme sa poznali. Dala som mu vsetko, co som mu dat mohla a co prijal, lebo nemozem niekoho prinutit vzat si nieco. Je mi to strasne luto. Ked raz niekto zacne fetovat, je potom uz len apstnujuci. Nebezpecie je velke a je hrozne vela takych hajzlov, ktori stiahnu cloveka naspet, aj ked vedia (prave preto!)ze mal problem, len koli tomu, aby ziskali"verneho zakaznika" a prostriedky pre svoje fetovanie. Im je to jedno, ze clovek sa snazi vyhrabat!Potopia ho spet, len preto, lebo im sa nechce prestat. Potom ked clovek umrie, najdu si ineho "zakaznika". Dodnes ho milujem a neviem, co teraz urobit pre mrtveho! Mrtvy je uz pomaly 3 roky. Ja mu hovorim Brasko, hoci mame rozdielnych rodicov.Kobe, este ti je nieco nejasne?

xyon (Pá, 17. 3. 2006 - 11:03)

Elle, zabij ho, je to zkurvenej hajzl.
Nebo ho vykopej a zapomen na neho, musis zit TY

elle (Čt, 16. 3. 2006 - 17:03)

Ahojky lidicky....Nevim jak zacit -moc se mi ty vase odpovedi nelibi - proc se takhle napadate a nesnazite si spis pomoct - nebonechcete pomoct??? No to je jedno ...Mam pritele 6 let ...Driv bral dost tvrde cocain..Ted byl z toho venku 6 let ...Bohuzel mu pred rokem umrel otec a on do toho ted o vanocich zase vlitnul (ma o vanocich hrozny deprese). Rekl mi to slibil ze to uz neudela ale jak si dokazete predstavit tak v tom pokracoval -ja mela podezreni -pak i jistotu co jsem mu to nasla v penezence, ale nemohla jsem za nim prijit a rict mu -lezu ti do penezenky- ...Predevcirem jsem nasla strikacku schovanou pod zachodem tak to uz jsem mu to mohla rict...Kazdopadne mi rikal ze na to cekal az mu to reknu....Budu mu kontrolovat pravidelne moc...Myslite ze to staci nebo to chce nejaky prasky... Uz to takhle jednou dokazal ....tak nevim.......

Juraj (Čt, 19. 12. 2019 - 21:12)

Komunita na rok a doléčovák,jinak to nemá význam mám za sebou 8 let na pervitinu a momentálně jsem dva roky čistý a sám vím že sám to člověk nedokáže

dobronos (Čt, 19. 12. 2019 - 22:12)

Já mám za sebou téměř 15 let. A ničeho nelituji. Nebýt této drogy, v době kdy se normálně spí, bych já spal jako zabitý, tak tak jsem si všimnul toho nepatrného zvuku sjetý.. Natož tvrdě spát.. Ráno bychom matku nalezli mrtvou v kuchyni. Díky tomu že jsem byl sjetý a nespal, tak jsem něco zaslechl, a při vstupu do kuchyně, jsem viděl matku doslova vypustit duši. Dokonce jsem i na fotra řval, nic spal jak zabitý.. Poskytl jsem první pomoc, přitom jsem měl zážitek, který už tak pevnou víru upevnil naprosto na pevno.. No matce jsem poskytl první pomoc, zavolal sanitku a 8h nebyl schopen ničeho než si přehrávat co se stalo.. Protože to jsem napsal jen to pochpopitelné pro veřejnost. To co jsem při tom všechno viděl, cítil a vnímal, by jste připsal tomu že jsem pod vlivem. Každopádně, nevím jestli vaší drogou byl perník.. ale při něm prostě nemáte halucinace, teda né když se hlídáte. Jo když 3 dny nespíte, to je potom jiná. O tom se nebavím.. Já si tu drogu nikdy nepíchl.. A po téměř 15 ti letech užívání a vyřešení zdravotních problémů, zjišťuji, že už ji vůbec nepotřebuji. Dneska jsem si dal po 4 dnech a během nich si říkám.. že už bez toho dovedu naprosto vklidu fungovat.. Už je to čistě o zvyku.. Primární příčinou bylo to co jsem vám poslal v odkaze.. Řekněte mi k tomu něco vy.. Jíte česnek ? Jak se po něm cítíte? Co akné měl jste ? Já mám třeba téměř všechny své zuby, kategoricky popírám bludy o škodlivosti na zuby.. a ještě někdo to táhne až k názoru, že kouření té dorgy je na zuby nejhorší. ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝ ÚČINEK TO NA ZUBY NEMÁ. To že se někomu ničí na tom zuby, je způsobeno jiným vnitřním problémem, který může být užitím perníku zvýrazněn a zesílen. No a samozřejmě celkovou životosprávou, nejíte nepijete, a když tak sladké a kyselé.. tělo je na perníku jak nenasytný kotel na živiny a vitamíny, minerály.. Pokud je nedodáváte je zle. Spánek samozřejmě.. Ovšem pokud se někomu zkazí zuby extrémě rychle, zkazily by se mu i tak jen né tak rychle.. Mě se už nekazí vůbec! A už několik let.. U zubaře jsem byl naposled před více jak 15 ti lety. Možná vás bude zajímat toto video.. : https://youtu.be/ganSMIT2sJI Každopádně, každý kdo vydrží bez předchozího těžkého parazitického detoxu, neužívat má můj obdiv.. Otázkou je co by jste dokázal bez zátěže i drog.. Přemýšlejte o tom, a zkuste si ověřit co píšu. Zkuste jíst pár dní česnek.. A sledujte co to s vámi dělá.. Pokud po česneku ihned smrdíte, máte to v sobě. Já tak smrděl celý život.. Stačilo trochu česneku a smrděl jsem celý, hlavně ty boláky byly tím vždy napuštěné.. Už nesmrdím po česneku ani trochu.. Jednoduše proto že jsem zabavil těch šmejdů zakouslých do mého střeva a roznesených po celém mém těle.. Jistě chápete, jak je obtížné pro někoho jako jsem já s tímhle prorazit tak aby mě bral někdo vážně.. Ale video je myslím dost silný argument.

Reklama

Přidat komentář