Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

milka (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

Přirozený člověk nemůže přijmout věci Božího Ducha; jsou mu bláznovstvím a nemůže je chápat, protože se dají posoudit jen Duchem. Člověk obdařený Duchem je schopen posoudit všecko, ale sám nemůže být nikým správně posouzen. (1. list Korintským 2:14-15)

Poustevník (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

Myslím že někdo je tady blázen.

Roman (Čt, 13. 8. 2009 - 20:08)

Mony, věřím Ti pro upřímnost, kdežto, když byli u nás 3 starší, jen trvali na učení od otroka, ne od Bible. Nevěříš? Když jsem je požádal na základě Písem, je-li Kristus anděl či archanděl, pohotově jeden z nich ukázal verš o jednom anděli, který sváže satana řetězem do propasti ve Zj. a řekl, že to je on, protože je jen on tak silný, kdo by to mohl udělat. Jak dětinské! I my můžeme přemáhat satana vírou a jeho odsoudit.
Ještě ukázal verš v 1.Te 4:16 o Pánu s přikazujícím zvoláním, s hlasem archanděla a Boží trubkou... Zas dětinské! Sám Král bude i křičet a troubit?
Jak vidno, SJ jsou zaslepeni, zavírají oči aniž jsem jim ukázal verš u Dan.10.kap., kde muž s plamenem ohně v očích jako soud a s lesklou mědí na nohou jako věrnost totožný s mužem Pánem Ježíšem ve Zj.! Vždy vedle něho stojí archanděl Michael. Že by on ve dvou osobách? Všem SJ je jedno, cítí se být zachráněni bez ohledu, je-li Pán Boží Syn či anděl. Jednozplozený Boží syn stejné podstaty jako Otec, a pokud je v Otci, Syn je Bůh, kterého máme vzývat.
Záchrana je v Pánu Ježíši, neboť dle 1.Ko 12:3 Proto bych chtěl, abyste věděli, že nikdo, když mluví Božím duchem, neříká:

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 20:08)

Já to dočet a plně souhlasím.

Liberta (Čt, 13. 8. 2009 - 20:08)

kdyby mě tohle rvali do kebule od dětství,asi bych taky takhle blábolila.Děkuji Vám rodiče,jak jste nás vychovali!Že jsme svobodný ve svém uvažování,nejsme svázaný žádným dogmatem.Vidíme,jak náboženství všechno ničí,ve jménu pána boha, ježíše,aláha,mohameda,jehvy a všech ostatních vymyšlených papalášů,páchají neskutečné špíny,jen ku svému prospěchu a majetku,vy se jim klaníte až k zemi a necháte se dobrovolně okrádat.Všechny konflikty,které teď hoří,jsou zapříčiněny náboženstvím,jakýmkoliv!
Děkuji Vám rodiče,že jste nás děti,vychovaly,i v nesvobodné zemi tak,že jsme svobodní, čestní,poctiví,slušní,milující i bez boha.Chtěla bych napsat i tolerantní,myslím si,že jsem,ale tohle fakt nepochopím nikdy.Tohle ohlupování,nejsem schopna pochopit,tolerovat,takže náboženství-nikdy,jakékoliv.Každý si má svého boha(nebo bych to nazvala raději úplně jinak)chovat ve svém srdci.Na to nepotřebuju kostel ani papaláše a máchat si hlavu v bazénu a někomu se podřizovat,nebo před někým klečet a kupovat si odpustky.Děkuji,kteří jste to dočetli.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

Mně je líto dementních jehovistů,že musí každý den otravovat slušné lidi u jejich bytů,každou neděli na vesnicích otravovat poklidně žijící občany,někdy ještě spící.Nebo od rána do večera postávat před obchodama s obrázkama jak kryplové a opět tím pohoršovat slušné lidi.Prostě jehovismus je ten největší hnus,který si vůbec lze představit,

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

včera padali hvězdy,jehova nám chtel neco vzkázat

Mony (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

Je mi vážně líto takových lidí jako jsi ty:-(

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch dementů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

jehovisti nesexujou,mohla by se jim poskvrnit krev

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch dementů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch demntů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch demntů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch demntů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

A je pravda,že může u těch demntů jehovistických souložit každý s kým chce?To by se mi líbilo celkem.

Taky znám jedno debilní jehovistické hovado,které kvůli transfůzi nenechalo operovat své postižené dítě.

Mony (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

Romane,kde jsi četl že Kristus je pro nás jen nějaký anděl?A ten text z Římanům jasně ukazuje že Kristus má nad sebou vyšší moc,totiž Boha,který ho vzbudil z mrtvých.
Ježíš Kristus je pro nás neskutečným darem,vykoupil nás z hříchů,ukázal nám svým učením jak žít,abychom se líbili Bohu,jak jednat,je pro nás vzorem,chceme ho napodobovat,miloval lidi,oznamoval pravdu o Bohu a Božím králoství,je náš pán a král,ale ne Bůh.My mu jsem neskutečně vděční za to co pro nás udělal,ale nikdy nechtěl aby ho učedníci uctívali,vždy vyvyšoval Boha.Já se modlím k Bohu,ale nezapomínám děkovat i Kristu.
Byla jsem nevěřící člověk a na zakladě poznávání,zkoumání jsem přišla na to,že náboženství SJ je to pravě které jedná tak jak chtěl kristus.Chyby jsou všude,a vy umíte tahat jen na povrch to,když někdo někdo zachybuje,ale copak vy jste dokonalí?Neděláte chyby?
Ten dopis od sestry mluví za vše,čas ukáže přátelé,jen se budu modlit aby se vám otevřely oči.

dobra rada od P (Čt, 13. 8. 2009 - 17:08)

Matouš 15:14 Nechte je: slepí vedou slepé. A když vede slepý slepého, oba spadnou do jámy."

Matouš 7:6 Nedávejte psům, co je svaté. Neházejte perly před svině, nebo je nohama zašlapou, otočí se a roztrhají vás.

Roman (Čt, 13. 8. 2009 - 16:08)

Nebuďme krátkozrací. Pán Jehova je totožný s Pánem Ježíšem, neboť ap. Pavel správně usoudil v dopise Ří 8.kap.9.verš: 9 Jestliže totiž veřejně prohlašuješ ono

Kubrt (Čt, 13. 8. 2009 - 15:08)

Anonym
Já tvrdím, že ano ! Taky ti řeknu proč. Protože, Jehova Bůh si přeje mít mezi svými lidmi JEDNOTU a ne ROZDĚLENÍ. Jak by asi fungovalo království, kdyby jedni řídili "HOT" a druzí "ČEHÝ". To by jsme se daleko nedostali. Navíc jsme snad v postavení, že si můžeme určovat pravidla jak uctívat Boha Jehovu. NE, nejsme ! Když lidé nedokáži pochopit tak jednoducou věc, že..."každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bude zachráněn" (Skutky 2:21) tak proč by je Jehova Bůh zachraňoval ??? Samozřejmě, že jen vzývet Jehovu Boha nestačí. Je třeba přestat dělat i špatné věci, které Jehova Bůh neschvaluje. A zde je zřejmě kámen úrazu. Protože pro lidi je přijatelnější dělat si co chci, pak se z toho vyzpovídat a myslet si zas je dobře Bůh mi mé hříchy odpustí. Ale pamatujte na jedno. - Jestliže totiž svévolně hřešíme po přijetí přesného poznání pravdy, nezůstává již ŽÁDNÁ oběť za hříchy, ale je tu jakési jisté, strašné očekávání soudu a ohnivá žárlivost, která stráví ty, KTEŘÍ JSOU PROTI.(Hebrejcům 10:26,27)

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 14:08)

Takze mi chces MONY tvrdit ze ty jsi SJ a jedine tve cesty jsou spravne?Tak to pozor,ty chces rici kdyz ja zalozim novou cirkev a budu lidi ucit podle boziho slova tak jsem hned spatny?Vzdyt vy jste tak navedeny az jste podvedeny

Reklama

Přidat komentář