Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 13:08)

kdo se směje,neví čemu,podobá se přihlouplému.To se tak říká.Takže Jehovisti a Američani.

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 13:08)

bearnsdorfe, je dostatek literatury faktu o nezištné bohulibé práci SJ, chce to jen prozkoumat dříve než házet polojedovaté slinky hezký den )))

Bearnsdorf (St, 12. 8. 2009 - 07:08)

A je to 'pomahani' jehovistu nezistne? Neni to jako v Tabore, kdy husite slozili vse sve jmeni do kadi? - takovy prekomunismus?

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 06:08)

presne tak,jak potkám v živote hodného člověka s úsměvem na tváři tak vím že je to jehovista.

Roman (Út, 11. 8. 2009 - 22:08)

Zahire, dej příklad druhým a oni tě následují tak jako Kristus. Dokázal bys? Každý má svůj dar. Někdo bere děti z ústavů byť postižené do svých péčí, především katolické, adventistické rodiny. Jiné církve navštěvují chudé a ošetřují nemocné, zbídačelé v různých koutech země. SJ zvěstují dobrou zprávu o Království byť jiného názoru oproti psanému Slovu. Každý děláme, co můžeme, nakonec budeme všichni u Božího soudu podle skutků zapsaných v Knize života. Kdo soudí druhé, bude souzen. Buďme v Kristu, neboť nás povolal ke své slávě Božích synů dle své podoby, jako nás na počátku stvořil. Bůh tak nás miloval, že poslal svého Syna, abychom měli život, a život je v Synu. On je pravý Bůh a věčný život. Vzývejme Pána z čistého srdce ke slávě Boha Otce třeba silným křikem, a on se vám zjeví!
Ří 8:14 Všichni ti, kdo jsou vedeni Božím duchem, jsou totiž Boží synové. 15 Vždyť jste neobdrželi ducha otroctví, který opět působí strach, ale obdrželi jste ducha přijetí za syny, a tímto duchem voláme:

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Pro Kubrta,
umřeme všichni.Apropo,už máš lák,přišly gumičky!

Zahir1985 (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Žádné církvi se ještě nepodařilo přesvědčit své ovečky, aby se trochu zamysleli nad pojmem "láska k bližnímu". Např. co se týká ochoty k navazování vztahů s postiženými, jsou zbožní křestani výrazně sobečtější a netečnější než volnomyšlenkáři. Je pravda, že např. typická liberálně založená ženská bude radši chodit s gamblerem nebo ochlastou, než s poctivě pracujícím nevidícím, ale aspoň ho občas vytáhne mezi lidi, ale ta křesťansky založená si ho ani nevšimne, v lepším případě ho tak možná převede přes silnici, ale nic víc. Tak k čemu pak ty církve jsou? Aby hlásaly zákaz antikoncepce a měkkých drog? Podle mě jsou to naprosto zbytečné organizace.

milka (Út, 11. 8. 2009 - 16:08)

Kubrte,že nebylo Boží jméno v NZ uznává i váš V.R.O,i tam jsem to našla!Pleteš si NZ se SZ.

pro KUBRTA :Co (Út, 11. 8. 2009 - 15:08)

Křesťanská láska je morální dispozice, která je vyjadřována širokou paletou skutků. Charita znamená sloužit, chápat, naslouchat, usmívat se, doprovázet, opravovat, povzbuzovat, prosit o odpuštění a odpouštět, dávat a přijímat.
Nový zákon nebo zákon Ducha tedy v úzkém smyslu není ten, jenž vyhlásil Ježíš
v horském kázání, nýbrž ten, který vepsal do srdcí o letnicích. Evangelijní předpisy jsou
jistě vznešenější a dokonalejší než ty Mojžíšovy; nicméně, samy od sebe by i ony zůstaly
neúčinné. Pokud by stačilo hlásat novou Boží vůli skrze evangelium, nedokázali bychom
vysvětlit, proč bylo třeba aby Ježíš umřel, a proč sestoupil Duch svatý. Ale už samotní
apoštolové ukazují, že to nestačilo; tito i přesto, že slyšeli všechno

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 14:08)

Magdo tady neni SEZNAMKA :)))

magda (Út, 11. 8. 2009 - 12:08)

nechápu proč se pořád strefujete do Kubrta takových lidí jak je on je málo.Kubrte ráda se s tebou seznámím i osobně.

Bearnsdorf (Út, 11. 8. 2009 - 11:08)

Takze nejaky dement v Americe, ktery na konci 19.stoleti vymyslel SJ, (ono tam tech cirkvi je vice, co kazatel, to cirkev) a asi na vedeckem zaklade, by se dnes divil, kdyby se mu predelavala historie Ameriky, zaclo by se treba vikingama, do toho zapletli stare Reky; pekne jednu pravdivou a jednu nepravdivou informaci. Na Kolumba a ustavu by se potichu pozapomelo, protoze to zrovna nejde do noty, pak to vytisknout do ucebnice, nejlepe na kridovem papire a chodit s tim od domu k domu. Sak nekdo to uz prijme. A tam, kde v knihovne neni krome prachu a tehle knizky nic jineho, je jen krucek k tomu, aby vznikla nova historie, novy stat, nove nabozenstvi.

nic nehledam je (Út, 11. 8. 2009 - 11:08)

Milka napsala:Je to jméno či věta?
Milko jdeš správným směrem.Boží jméno je ve významu,ne ve výslovnosti,kterou vymyslelí lidé.

Kubrt (Út, 11. 8. 2009 - 10:08)

Kubrtovi (11.8.2009 06:23:17)
Není ti tak trochu trapně schovávat se za můj nick ? Rozhodně se však nebudeš smát naposled Bůh Jehova totiž nemá rád pokrytecké lidi takže to nejspíš nepřežiješ.
Milce
Buď jak buď. Já věřím, že pravdivý je překlad SJ. Není pravda, že Jehovovo jméno v původních spisech Křesťanskořeckých písem nebylo. Bylo, ale falešní učitelé jej odstranili a nahradili jej jménem Pán (Hospodin)- TO VŠAK NENÍ PRAVÉ JMÉNO. Není pravda, že by Bohu nezáleželo na slávě jeho jména.Právě naopak. Mezi první z deseti přikázání dané Mojžíšovi bylo toto: "Já jsem JEHOVA, tvůj BŮH, který tě vyvedl z egyptské země, z domů otroků. NEBUDEŠ mít ŽÁDNÉ JINÉ BOHY proti mému obličeji.- 2. Mojžíšova 20:2,3 (Tudíž ani z archanděla Michaela ani JK Boha dělat nebudu, protože se řídím podle Bible) A pokud ti to připadá troufalé tak ti říkám, že budu rád troufalý, abych dal odpověd tomu zlému, který lživě napadl JEHOVU, že svede na scestí všechny lidí pokud možno i jeho vyvolené. Opravdu si myslím, že satan nemá nade mnou moc pokud mně ochraňuje JEHOVA.

milka (Út, 11. 8. 2009 - 07:08)

Kubrte,to je děsivé jak jsi opovážlivý.Ty se rozhodně nesnažíš podobat JK.A jinak nic nechápeš!Nebojuji proti Jehovu naopak ctím ho ve jménu JK.Je jediné jméno nám dáno.JHVH je nevyslovitelné jméno.Je to jméno či věta?
Kubrte ty mi připomínáš lidi co chtéjí výhody za podlejzání.
Nechci tě urazit,jen si přečti co píšeš,vždyt ty zapomínáš kdo vlastně jsi!Jak velmi toužíš po moci,ve slávě nám to nandat.Židé JK nepřijali,byl chudy(pozemsky)tak pokorný.
Jediné co rozdával byla láska.Ona je smyslem života!

kubrt (Út, 11. 8. 2009 - 06:08)

Jehova porazí satana i s jeho pomocníky a já budu ten který se bude smát naposled.

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Návštěvník (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

SJ je satanovo dílo, neboť tvrdí, že Ježíš je anděl, že Enoš vzýval nesvatě Jehovovo jméno.
Enoš je potomek nevlastního otce Josefa. Tím SJ zapírají pravého Ježíše a přijímají Michaela. SJ jsou tím sami vinni, že odmítají pravé poznání z Bible, ale z učení otroka ovládané ďáblem. Russel, lobbový zednář, se chtě nechtě spolčil se satanem a tvrdí, že Ježíš je anděl tím, že Enoš není pravý ctitel v uctívání pravého Boha. Věřte nebo ne. Všechny překlady kromě PNS ukazují Enošovo vzývání jako pravé, kdežto PNS nepravé. Tím SJ ukazují svou pravou tvář.

Kubrt (Po, 10. 8. 2009 - 22:08)

Milce,
Tak ty máš co mluvit o lásce. Místo toho, aby jsi se modlila o odpuštění k Bohu Jehovovi za své hříchy tak tady proti němu bojuješ ! Zapomínáte vážení na to, že má Jehova Bůh ještě nevyřízené účty se satanem ďáblem. A tedy i s těmi, kteří mu slouží. A věř mi i kdybych byl jediný člověk na světě (jakože nebudu má přežít velký zástup) tak se nevzdám uctívání Jehovy Boha. A archanděla Michaela mám v úctě, vážím si toho co pro mně udělal jako JK, ale NIKDY pro mě Bůh nebude.

milka (Po, 10. 8. 2009 - 22:08)

Jehova usta promluvila?Ano,a to slovo bylo Bůh!Nikdy nemůžeme byt za jedno,a to dokud budeme čerpat z rozdílných zdrojů.PNS přidalo Boží jméno do NZ,ačkoli sami musí uznat-že tam nikdy nebylo!Tím negují JK Božství.Kdo čte a hledá logiku,hledá lidské myšleni.Pak nechápe,že lze i vidét srdcem!Absolutné nelogicky.To je víra!Bůh je láska.Bůh je duch,je všude kolem nás.Bůh není vladce,který touží po slávě.Bůh chce víc!Chce tebe,chce mě,chce to nejcenější.Chce naše srdce,aby nám mohl odpustit.Proto nám dal syna

Reklama

Přidat komentář