Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Luboš (Út, 23. 5. 2017 - 11:05)

Luboši, to máš pravdu s...Tak, především držím palce,m ať tu maturitu zvládneš.
Tady to jednoznačně vypadá na psychiku a ne na nějaké to přejídání.
Nehoda do plavek je docela nepříjemná, nedovedu si to představit, mě tehdy stačila ta postelová.

Irena (Po, 22. 5. 2017 - 23:05)

Evo, vím, o čem je...Luboši, to máš pravdu s tou potupou. Ono je to potupa i ve dne do oblečení, zvlášť když se Ti to stane opakovaně těsně po sobě. Dnes jsem si byla zaplavat s kamarádkou a kamarádem. Nevím, ale příjde mi to divné, jen sem si chtěla prdnout a najednou jsem cítila, to stejné co na tom Majálesu - teplo, vlhko a tíhu. Plavky mám světle zelený, tak flek a boule na zadku k nepřehlédnutí a tím ostuda jak Brno. Zírali na mě s otevřenými hubami a já si uvědomovala, že si dělám do plavek. Za čtrnáct dnů maturuji, a teď tyto dvě nehody, tak mám nervy v kýblu. Myslím si, že se už nebudu o svaťáku schopná soustředit na učivo a dopadne to všechno špatně. Oba z té mé dnešní nehody byli překvapeni a měli z toho obrovskou srandu. Kamarádka se mnou maturuje ve stejný den, tak mám z toho hrůzu - i komu to řekne atd. Ačkoliv jsem se mohla dát trochu do kupy, tak jsem si nesla domů v igelitce ty podělaný plavky a doma byl opět křik. Nevím, co mám doma říkat. A jestli i tato nehoda se bude probírat ve třídě, tak to bude hrůza. Na Majálesu jsem si myslela, že jsem jediná komu se to stalo. Tady vidím, že ne. Nikomu to z vás nepřeji znovu zažít, ale musíme společně táhnout za jeden provaz proti těm posměváčkům. Doufám, že to bylo dnes naposledy.

Kryštof (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Evo, vím, o čem je...Tak v posteli se může podělat jedině blbec.
To chce již psychiatra.

Míla (Po, 22. 5. 2017 - 14:05)

Pijes mliko? To je urceno na...Mne nepoučuj, vím toho o mléce více než ty, agresivní ubožáku.
Dávala jsem si ho jen kapku do ranního kafe. Nikdy mi to nevadilo, až jednoho dne začalo.
Tak se z toho nepodělej, ty cvoku.

luboš (Po, 22. 5. 2017 - 14:05)

Luboši, díky za Tvoje...Evo, vím, o čem je řeč.
Mě se to stalo v pubertě a dokonce v posteli, což je docela potupa.

Zuzka (Po, 22. 5. 2017 - 08:05)

Pijes mliko? To je urceno na...Mléko je čiré zlo, kasein je karcinogen a tak podobně. Tak jo. Jenom nezapomeň ještě na ilumináty a chemtralis.

A proc? (Po, 22. 5. 2017 - 07:05)

Ještě před pár lety jsem...Pijes mliko? To je urceno na vyzivu telat, ne pro lidi.Jednak dospeli nemaji ty spravne enzymy na jeho traveni,tak jako deti a proto mleko zahlenuje organismus, obsahuje nejsilnejsi karcinogen kasein a jedine vyrobky,ktere telu neco prinesou jsou jogurty a nektere syry.Jinak je mleko cire zlo, ktere telu skodi,ne pomaha,ale blbci zoustanou blbcema a budou ho chlastat hektolitry-at jsme zdravi! ZE?! Klidne se z toho sveho mleka zeser nano,klidne 2x denne,at si to uzijes a tvoje rodina s tebou.

Míla (Ne, 21. 5. 2017 - 23:05)

Ještě před pár lety jsem měla pořád v kabele léky proti průjmu. Zkrátka jsem ve středních letech začala mít po mléku problémy a než mi došlo o co jde, bez prášků jsem se neobešla.
Pamatuji si, kolikrát jsem do práce - asi 150 metrů od autobusové zastávky - přišla v polomrákotách, černo před očima, zpocená, s myslí upřenou na něco jiného, než co se děje za šílenosti v břiše...
Naštěstí jsem to vždy stihla, ale chápu lidi, že zkrátka za to nemohou. Někdy to nejde ovlivnit.
Také jednou po ATB jsem si musela vzít další týden neschopenku, protože jsem byla v práci nepoužitelná. To bylo ještě horší, protože žádné postupné křeče, co by člověka upozornily, že má vyhledat WC, ale jedna křeč a bylo...
To nešlo ani vyběhnout, jen sevřít zadek a modlit se abych se došourala na záchod.

Eva (Ne, 21. 5. 2017 - 22:05)

Všichni ste posránci a...Dominiku, už jsem Ti psala o mé štíhlé postavě, tak si myslím, že jsi úplně mimo. A buď rád, že se Ti to nestalo, protože jednou se Ti to asi přihodí, dle konkrétních světových studií se to každému stane minimálně jednou za život v produktivním věku. Ale jsou určitě horší věci než plné gaťě. A možná je lepší být tím posránkem (no co, stalo se mi to) a napsat kloudný názor, než tady plácat nesmysly v podobě Tvých vět.

Eva (Ne, 21. 5. 2017 - 22:05)

Váha s tím nemá absolutně...Luboši, díky za Tvoje vyjádření. Dominik fakt píše hlouposti. A srovnání s tím zvracením je docela adekvátní, ale při zvracení to nenechá na Tobě takovou stopu, jako když Ti kadění ujede do gatí. A taky si myslím, že lidé když někoho vidí zvracet, tak mají spíš pochopení, než když vidí někoho, jak se mu nafukuji na zadku kalhoty. Při zvracení Tě někdo třeba i polituje (jednou jsem to zažila), a když jsem si před lidmi nadělala do gatí, tak měli akorát blbé poznámky.

Dominik (Ne, 21. 5. 2017 - 13:05)

Všichni ste posránci a neudržíte ani sraní.Směju se vám i dalším podobným prasatům a prasnicím,jako je Eva,která sežere co je doma.

I já (Ne, 21. 5. 2017 - 10:05)

jsem měl podobné zkušenosti a trošku rozhozenou psychiku ,ale kamarádka , zdravotní sestra mi to objasnila. Takže , když mám tušení , že ,,něco " přijde- jiné město , jídlo- beru si pro jistotu jednorázovou plenu , pod kalhotama to není vidět. Včera jsme dost slavily a tu plenu jsem si na noc natáhnul a před chvilkou sem se vzbudil , a moje plena splnila svůj účel dokonale. Postel zůstala suchá i přes počůrání a posrání.

Luboš (Ne, 21. 5. 2017 - 09:05)

Dominiku, píšeš skutečně...Váha s tím nemá absolutně nic společného a stát se může. Dominik absolutně neví, o čem píše.
Nejhorší je pak ta rozhozená psychika. Přál bych těm, kterým se nedej bůh nehoda stane, aby našli psychologickou oporu s tím, že, stát se může a jsou i mnohem horší věci, než plné kalhoty.
A co se týče Dominika, nikdy neříkej nikdy a pokud píše, že je někdo obézní a ještě takové výrazivo, jako prasnice, to je již jak se říká přes čáru.
I kdyby byly tady Eva, Lenka, nebo Irenka sebe více obéznější, proč tyto lidi odsuzovat, každý jsme, jací jsme, třeba někdo naopak může být obézní a nestane se mu to. Na hmotnosti absolutně nezáleží.
Také jak jsi psal o tom kafíčku a dortíčcích nemusíš zas až tak mít pravdu, někdy toho člověk může sníst jak Slováci říkají neúrekom a nic se nestane a z toho člověk sní třeba jogurt a je vymalováno.
Střeva jsou holt nevyspitatelná, je to stejné, jako kupř. se zvracením to člověk také neovlivní, když to na člověka přijde, tak s tím nic nenadělá.

Lenka (So, 20. 5. 2017 - 17:05)

Mě se to zatim ještě...Dominiku, dávám holkám jednoznačně za pravdu. Buď rád, že se Ti to nestalo, ale proto nevíš, že to nemůžeš moc ovlivnit a přizpůsobit se. Ona asi každá osoba, která to zažila, tak než se jí to stalo, tak určitě usilovala o to, aby se dostala včas na záchod, ale střeva jsou neposlušná, a pak je malér na světě. Když nemáš záchod nebo nějaký úkryt po ruce, tak se prostě pokadíš. Akutku, jak jsem osobně poznala, dlouho neudržíš. A k těm Tvým hmotnostním úvahám. Já taky vážím relativně málo. Stačí, když Ti něco nesedne, nebo z nějakých nervů a hned máš plný gatě, a může být holka hubená jak miss.

Dominik (So, 20. 5. 2017 - 11:05)

Dominiku, nemusíš mít...Mě se to zatim ještě nestalo,ale tak prostě vim,kdy se mi chce a přizpůsobim se tomu,ne?

Eva (So, 20. 5. 2017 - 10:05)

Tak ať nám napíše sama...Dominiku, nemusíš mít obavu o moji životosprávu. Zajímám se o zdravou výživu a myslím si, že je to na mně vidět. Taky jsem tu psala, když jsem se zmiňovala o mém prvním podělání, tak jsem se zmínila, že jsem měla na sobě džegíny. Nedovedu si moc představit obézní ženskou v takových kalhotách. Až se to stane Tobě a budeš pořádně zaneřáděný, a protože budeš mít volné nohavice,tak Ti to bude propadávat na zem, si určitě uvědomíš, že se to může stát komukoliv, bez ohledu na hmotnost, věk atd

Irena (Pá, 19. 5. 2017 - 18:05)

A co ty,Irenko?Pochlubíš se...Dominiku, píšeš skutečně hlouposti. Co jsem se dívala, tak Eva v předchozích svých příspěvcích psala, co snědla a vypila, ale také o psychickým vypětí atd. Myslím si, že o psychologii toho moc nevíš. A já na tom Majálesu jsem pochopitelně něco pojedla a popila. Byla jsem docela překvapená, když se tlaky docela rychle stupňovaly a ještě více jsem byla překvapená, když se mi začaly plnit kalhotky a kalhoty a cítila jsem tu tíhu. Do toho okamžiku jsem si myslela, že se to může stát jen malým dětem. Máš fakt divné úsudky. Vážím docela málo, běhám půlmaratony atd. Za kolik vyběhneš třeba na Lysou horu? A co jsem se proklikávala k dřívějším Eviným malérům, tak podle oblékání hádám, že bude taky docela hubená jako já. A když dostaneš průjem, tak to prostě neudržíš a naděláš si do gatí i Ty. Pak určitě budeš mluvit jinak.

Dominik (Pá, 19. 5. 2017 - 09:05)

Zuzko, dávám Ti za pravdu k...A co ty,Irenko?Pochlubíš se nám co si měla ten den k jídlu,aby jsme mohli s klidem říct,že teda to si nemohla ovlivnit nebo jsi měla ten den od rána už 2 kávičky,nějaký ten dortíček apod?

Dominik (Pá, 19. 5. 2017 - 09:05)

Dominiku promiň, ale jseš...Tak ať nám napíše sama Eva,co ten den měla k jídlu.Je zajímavý,že od tý doby co jsem tady napsal co si o ní myslím,tak nenapsala nic.Nejspíš proto,že jsem jí odhadl dobře a ona váží min. 100 kilo a spořádá co jí přijde pod ruku.

Irena (Čt, 18. 5. 2017 - 19:05)

Dominiku promiň, ale jseš...Zuzko, dávám Ti za pravdu k Tvému vyjádření na Dominikův názor. Taky mi to příjde děsně stupidní. Nejsem škodolibá, ale sama teď dobře vím, jaké je to neudržet to a pak se producírovat s nafouklými gatěmi v davu lidí, tak pokud by to zažil on, tak by určitě radikálně přehodnotil svůj názor, který tady napsal. Myslím si, že by taky byl z toho zdeptaný jako já. Možná míň, protože mně to pořád někdo připomíná.

Reklama

Přidat komentář