Reklama

30 až 40 kilo dolů

Riki (St, 24. 2. 2010 - 07:02)

Ahoooj holky teda klobouk dolů jak jsme šikovné a konečně jsme se pořádně rozjely.Je to super a taky docela inspirující.Všem velká gratulace ke shozeným kilům.Ani mě to nedalo a včera jsem vlezla na váhu a hele kilčo dole. Danuško 6 kilo je úplně super jsi vážně dobrá ale já teda nevím není 4 tis. málo. Takže kolik ti mám napsat do tabulky.Dobruno s tím chlapem ti to vůbec nezávidím. A úplně chápu tvoje pocity. Máme malý obchůdek s pultovém prodejem a tak se mi stává velice často že se musím odvracet abych náhodou nepadla. Občas je to opravdu síla. Až se divím jak to ty lidi můžou sami vydržet.Hermíno s tím cvičením to není až tak hrr. Musím se k tomu docela dokopávat ale je pravda že potom jsem spokojená. Ale včera se cvičení nekonalo, Tak snad to dneska doženu. Jsem taky hrozný lenoch ale jen do té doby než se do toho pustím potom už mi to nevadí.S tu tabulkou si nelam hlavu ono to není povinné. Ale když by jsi si to rozmyslela tak stačí váha a výška. A potom už můžeš hlásit jak se ti bude chtít.Mio v tabulce tě mám. S tím jarem s tebou souhlasím. Sice zimu miluju ael když už se to blíží k jaru tak se moc těším. Už teď je to takové jarní, sníh jde dolů a to docela rychle. Zatím pa

DANA (Út, 23. 2. 2010 - 18:02)

ahoj holky ja ma takovou radost temer 6kilo dole,najednou to spadlo,,,a jim tak 4tisice KJ za den dnes rano 5dkg chleba a sojova pastika,obed zelnack abez slehacky,svaca broskev,vecere salat z ledoveho salatu,paprika,rajce ,zakysanka lzice citron sul pepr,a pul dalamanku a tak 3litry den neslazeny caj ovocny ruzny,,,,makam jak blazen,a to mam nervy pri starem ale mam nejak plno energie,,,sama se divim,,,preju nam zde to vsem i kdyz ja mam nejvic kilo,,,,,,,papa

Dobruna (Út, 23. 2. 2010 - 17:02)

ahooj holky ,,,nějak jsem dlouho nepsala ,ale nebylo ani co ,,,,není mi dvakrát a tak dieta snad ani nebyla ,,,,,,včera jsem se byla přihlásit do toho kurzu,,,ješíš tam byl chlap co to se mnou sepisoval a tomu tak smrdělo z pusy se to nedalo vydržet ,,jsem se odtahovala a otáčela a měla pocit že budu zvracet...až se vrátím podám hlášení vo co tam jde ,,,,,,,jo váhu jsem vrátila a čekámjak dopadne reklamace ,,,,dnes ráno dalamánek a káva ,,,v poledne těstoviny a česneková omáčka uzené ,,odpoledne tvaroh s boruvkama ,,,,jsem si dělala ,,,,a pak nevím ale nemám na nic chut bolí mě hlava ,tak pa ,,,

Hermína (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

Riki, klaním se opět až k zemi, protože se tak věnuješ pohybu. Já se nemohu dokopat. Jednak mě děsně bolí kolena a taky jsem pěkně líná.Tak těď mě inspirovala Mia a jdu žehlit.Mám toho taky požehnaně.Jsem nějaká nakřáplá,ale jídlo jsem dnes vcelku dodržela.Jenomže pořád nezapisuji a nevážím a to není dobře.Snad to dokážu ještě změnit.Nemám sílu se do té tabulky přihlásit,tak mi to promiňte.

mia (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

do tabulky 88 kg 172 cm věk 37 pa

mia (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

ahoj holky , já to vím ,že to jde rychle ale snad to zvládnu zvážím se až v neděli a chci to zpomalit ,dnes mám rýmu jako brno , na ples bych taky ráda šla ,už jsem dlouho nebyla , vášeň sice je ale nejraději po tmě aby na mě nebylo vidět (né dělám si legraci) holky já jsem tak líná ,mám tu horu ale horu prádla a nechce se mi žehlit ,asi vám rozešlu prádlo a vy žehlete , sníh už taje to jsem ráda už aby bylo sucho a začalo vonět jaro .tak pápá

Riki (Út, 23. 2. 2010 - 09:02)

Ahojky všechny zdravím. Vali máš pravdu že se to konečně začalo trochu hýbat tím správným směrem. Dokonce i u mě. Představte si, že jsem tak dobrá a včera jsem se zase dokopala ke cvičení. Mám z toho super pocit a jen doufám že mi to chvilku vydrží.Hermíno čím jsem si zasloužila tvojí poklonu? Dášo do tabulky jsem tě přidala t. Už jsem to tady jednou psala a nějak z toho sešlo ale snad ty čísla co tam jsou teď vidíme naposledy a že se budou jen snižovat. Za chvilku je tu jaro tak ať z nás jsou kočky.Danuško je to dobře že jsi v pohodě tak se snaž ať ti to vydrží a uvidíš že to půjde. Jen by to asi chtělo trošičku pozměnit stravu a hlavně jíst pravidelně. Ale jsme holky šikovné a určitě to zvládneme. Jinak máte někdo daný nějaký cíl. Já bych se chtěla dostat pod stovku. To můj cíl.Moje dnešní menu. Snídaně: cel.chleba,pom.máslo,zelenina,mléko.Svačina:3/4 nízkotučného bílého jogurtu a kiwi.Oběd: restovaná kuřecí játra.brambory,zelenina.Svačina:půlku cel.rohlíku,dva plátky sýra a zelenina.Večeře: dušená kapusta a mrkev se šunkou a sýrem.Jídlo jsem si už pěkně srovnala a dokonce už mě ani nehoní mlsná. Ale na váhu zatím nepolezu. I když, bude konec měsíce tak možná v neděli to zkusím. Doufám že mě neklepne.

vala (Út, 23. 2. 2010 - 08:02)

Ahoj holky,včera jsem nějak nestíhala,teď jsem si vás dočetla.Vidím,že se to začíná trochu hýbat tím správným směrem,snad nás opravdu to počasí nakopnout.Jinak,já s jídlem dobrý,ale taky díky tomu,že jsme měli s malým nějaké střevní potíže,tak se moc jíst nedalo.Ale nějak mě pouští chuť na sladké a mám chuť se začít víc hýbat.Akorát si nějak vyšetřit čas,ten nějak nemužu zachytit.Dášo,tak to je fajn,že ses měla skvěle,asi tě to taky zase nakoplo.Mio,je to fajn,že to jde dolu,ale opravdu asi nespěchat,radši pomaleji ,ale trvale.Taky vím,o čem mluvím.Za chvíli pujdu s malým na prochajdu,sice tu dost fouká,ale zase je celkem teplo.Takže se potom zase kouknu,co nového u vás.Zatím pa

Hermína (Po, 22. 2. 2010 - 19:02)

Je pondělí, tak jsem se zvážila a nemám z toho žádnou radost. Vyšlo mi +1,5 kg. Pohyb minimální,akorát jsem několikrát šla s prádlem do sušárny. Ven jsem nevylezla.Takže se nemám čím chlubit.Vidím,že jste lepší,moc vám to přeju. Riki,máš moji hlubokou poklonu!! Mio tvůj váhový úbytek je příliš rychlý, bacha na to.Teď se to snaž alespoň dva týdny váhu udržet,aby si tělo zvyklo.Vím o čem mluvím.Tak ahoj.

DÁŠA (Po, 22. 2. 2010 - 19:02)

AHOJ BERUŠKY TAK UŽ JSEM ZAS TU NÁK JSEM NESTIHALA .PLES BYL SUPER ŠLI JSME SPÁT VE4HOD A V6HOD DĚTI VSTÁVALI NO SUPER. DOSTALA JSEM 3 POCHVALI OD ŽEN A 2 OD MUŽŮ JAK MI TO SLUŠÍ .HOLKY JÁ SE VYFIKLA ŽE JSEM MĚLA SEBEVĚDOMÍ AŽ NA PŮDĚ.I MANŽEL ČUČEL FURT JSEM POBRYNDANÁ OD DĚTÍ NEBO OD VAŘENÍ OD TOPENÍ NE ŽE BYCH BYLA NAKÁ ŠMUDLA ALE ZNÁTE TO DOMA KDYŽ FURT NĚCO DĚLÁTE.PO PLESE JSEM DOSTALA KRÁSNOU ODMĚNU TO VÁM BYLO VÁŠNĚ .RIKI NAPIŠ SI MĚ DO TABULKY TAKŽE VÁHA K 1.1.2010 111KG DNES MÁM O 6KG MÉNĚ JSEM MOC ŠTASTNÁ .VÝŠKU MÁM 180CM VĚK 42 LET,JE TO VŠE NEBO JEŠTĚ NĚCO POTŘEBUJEŠ.TAK JDU DOHÁNĚT SPACÍ DLUH PAPA ZÍTRA. HOLKY POZOR JARO KLEPE NA POKLUPCE DNESKA BYLO TAK KRÁSNĚ.PAPA

DANA (Po, 22. 2. 2010 - 19:02)

ahjoj holky vsem diky za PODPORU a MIO? bud ezas lip vim o cem mluvis,moc dobre to vim mam depky velice casto,,,,zas se to urovna,,,tak ja dnes rano 1rohlik 5dkg kruti sunky,obed kure v tom rosolu s brokolici,svaca jabko,a vecere 1activie bila a houska,no hlad mam nebudu kecat,,,tak se napiju caje a budu spat,,,jojo je to boj ale za cas se zaludek zmrskne ne,,dnes sem si koupila leginy 2xl,a ejhle o ni me byly,,,,hura,,,,aspon mala radost ale dlouho byla pauza,,,a ted hura do toho

mia (Po, 22. 2. 2010 - 16:02)

čau holky tak nevim nevim dnes žádný váh. úbytek ale co bych chtěla za tři dny 2,2 kg to jde ne , Dnes jsem se držela ale místo toho obědního pytlíku i dávám normálně polívku . TeĎ jsem udělala buřtguláš a honem běžela pryč z kuchyně slyším jen jak dole cvakají lžíce o talíř ,dnes jsem dost unavená a to bude asi tím jak nic nejím tak pa dnes mám depku a tak se mi ani nic nechce tak pa kočky mějte

Darja (Po, 22. 2. 2010 - 11:02)

Zdravím všechny spolubojovnice proti tukům. Hurá konečně víkend za námi, takže dnes už žádné svádění ke hřešení. Já jsem teda pro jistotu ani nepekla, protože to bych asi neudržela. Holky je super, jak se držíte i při oslavách, to já pořád nezvládám, vždy si řeknu jen kousek pak je to kus a řeknu si a co teď už je to fuk zítra to napravím:-)) asi to někdo taky znáte. Všem blahopřeju ke shozeným kilům, hlavně Danušce, snad už trochu překonala depku a bude líp. Myslím na vás a jdu trochu cvičit, jaro už klepe na dveře, teda aspoň u nás.

Riki (Po, 22. 2. 2010 - 08:02)

Ahojky kočky. Tak jak je po víkendu. Mě super. Docela jsem se držela s jídlem a byl i pohyb. V pátek jsem si dala rotoped a eliptical. A v sobotu byla asi deseti kilometrová procházka. V to měkkým sněhu to byl docela záhul ale bylo to super. Zato včera jsme se ani nehnula. Teda udělala jsem spoustu práce,takže jsem se určitě neválela.Jinak co jste tady nové kočky tak vedu tabulku , pokud budete mít zájem tak mi nahlaste výšku a výchozí váhu a já si vás tam přidám. Hlásit můžete kdy chcete a tady to vyvěsím většinou na začátku měsíce,tedy pokud je co. Zatím pa pište.

Hermína (Ne, 21. 2. 2010 - 21:02)

Tak děvčata,oslavu jsem přežila.Dokonce jsem se i najedla.Snacha vzala v úvahu můj nový způsob stravování, tak jsem jí byla moc vděčná. Neodolala jsem,ale a vzala jsem si malý kousek dortu,byl ale samá šlehačka a to já tedy můžu,tak jsem tak moc nehřešila.Jenomže potřebuju vážit,zapisovat a počítat a na to pořád kašlu. Zítra se zvážím a začnu. Koneckonců je pondělí....no znáte to!A taky ten pohyb. Byla jsem se dnes podívat na taneční,holky jak já byla ráda, že nemusím tančit. Byla jsem utahaná jen z toho koukání.Tak pa

mia (Ne, 21. 2. 2010 - 21:02)

čau holky tiramisu jsem si nedala ,ale očuchala jsem ho a to teda dost ,dělám ho tak že namočim do kávy s rumem piškoty ,ale na půl ,vyšlehám šlehačku 10 dkg moučkovýho cukru tvaroh měkký tak 2 buřtíky a kyselou smetanu vše namíchám do hromady ,piškoty ,hmota ,piškoty hmota a pak nasypu kakao hmmm.. takže holky mám dole 2,20 kg paráda ,ale ta hrůza ,dnes jsem dělala večeři pro rodinu od manžela , upekla jsem dýň. chleba a dala jsem kuře do pytlíku s bylink.kořením a upekla ,borůvkový koláč s želatinou a já jsem se na to jen dívala no hrůza , jinak gratulace veliká Daně a Dobruně jste holky dobrý a Dobruna tak to je jednička protože vyvinula pohyb , já jen cvičila rehábko,zítra jdu k jedné rehabilitační sestře bude mě napravovat páteř a bude se mnou cvičit ,moc se netěším ,protože do telefonu byla nepříjemná a určitě mě hned udělá výklad na téma páteř a má tlouštka . Tak čau zítra doufám že až vlezu na váhu tak budu mít dole zase 0.5 kilča pa pa

DANA (Ne, 21. 2. 2010 - 17:02)

ahoj holky tak ja 2kilca najednou spadly zrovna jak se vzaly z niceho nic,a pred menstr nemam,,,tak nevim ale je to dobry pocit,dnes sem mela testoviny s tunakem a mrkvi,rano chleb a lucinu,a ted asi brokolici se syrem?a piju caje,,coz je u me problem jak se nesoustredim zapominam,,,,ale budu se snazit,dnes bylo celkem uz lip ze?a v tydnu ma byt az plus deset,,,at uz jde ten snih do haje a hned bude lepe?takze holky piste,,,a DOBRU?zase pekny dala bych si tiramisu ja TAKY????????????

Roxy (Ne, 21. 2. 2010 - 14:02)

Čau holky,,,Tak já jsem se vyspala po noční a byla jsem ráda,že nemusím vařit. Zbylo nám vepřo,knedlo ,zelo,takže dieta zase nic...))Od zítra ale už fakt budu ukázněná. Vezmu si s sebou do práce ovoce abych zahnala chuť na sladké a jsem fakt přesvědčená,že už hubnout. Venku dnes svítí sluníčko a to mi dodává sílu se s tím poprat.))Hermínko,tak jaká byla oslava? Neměla ses omezovat. Však oslava není každý týden....))Riki,klíďo píďo mi napiš do tabulka 80kg. Jsem fakt hnusná.)))Danuško a co ty?)))Dobruško sláva,přeji ti to kilčo co máš dole.Představ si kilo mouky a toto množství už na sobě nemáš. Dobrý,že?

Dobruna (Ne, 21. 2. 2010 - 12:02)

ahooj holky ,,,,,mám o kilo min a sem king :-)))))))))))))včera jsem byla na trekink ...7 km po poli sníh rozbředlý ,,,,,,,no paráda nohy mě bolej ještě ted až u ramen ,,,,no na sraz bych jela ,,,ale ty děti bych nebrala sou velký :-)))))))))jak dopadl ples a jak oslava holky chlub te se ,,,,,,já bych si dala tyramisu ,,,,,,,,,,,mám kuře a zelí ,,,,,,taky dobrý ,,,tak zatím pa

Hermína (So, 20. 2. 2010 - 14:02)

Děvčata, vyrážím na rodinnou oslavu !!! Všichni mě sice budou hlídat,ale o to budu mít větší nervy si ty dobroty odepřít. Jak já ty rodinný oslavy kvůli tomu žrádlu nesnáším. Voni to sice se mnou všichni myslej dobře,ale aby si aspoň trochu odepřeli to žrádlo to ne.Už se vidím,jak se večer vrátím hladová jak pes a sežeru na co padnu!! Preventivně toho tedy doma moc nemám,ale jsem schopná něci vytáhnout z mrazáku a žužlat to i zmrzlý.Tak zatím...

Reklama

Přidat komentář