Reklama

30 až 40 kilo dolů

Gábi (Pá, 26. 2. 2010 - 11:02)

Tak děvčata zdravím, snad to...Jedla jste nějaké přílohy,nebo jen to maso?

Dobruna (Pá, 26. 2. 2010 - 11:02)

ahooj holky,,,,,Hermínko já si dát ráno vařené vejce a víno tak celý den zvracím ,,,,hrozná představa:-))))))vajíčka nejím od dob vajíčkové diety,,,bože těch žlučníkových záchvatů ... Riky ona to ani nebyla depka jako zklamání že jsem se zase nažrala,,jinak to nemohu nazvat ,,,,ale co jedeme dál ,,,,tak hezký den a pa

Hermína (Pá, 26. 2. 2010 - 09:02)

Tak děvčata zdravím, snad to bude dneska o chlup lepší.Vzpomněla jsem si na dietu kterou jsem držela s kamarádkou v práci.Když na to člověk není sám je to lepší.Zhubly jsem tenkrát obě za půl roku o 3O kilo.Já osobně ze 120 na 89 a byla jsem hrozně šťastná.Tak Vám tu dietu napíšu.8,00 1 vařené vejce, 1dcl bílého vína10,00 hrnek rajčatové šťávy12,00 200 gr vařeného masa,nebo gril.kuře Někdy jsme si daly i kabanos14,00 1 pomeranč nebo půl grepu16,00 bílý jogurt,nebo žervé18,00 2 plátky Kneckebr. k tomu sýr nebo půl tvarohuNo a potom už jenom pít,osvědčila se teplá voda.Vychází to asi kolem 5000Kj. Dnes je ´úžasné, že je možné potraviny nahradit i jinými ve stejné Kj hodnotě.Ale zhruba by se to mělo dodržovat. Nejdůležitější jsou ty dvouhodinové intervaly!!!Trochu problém byl později to bílé víno v práci.

Gábi (Pá, 26. 2. 2010 - 08:02)

Ahoj,poradíte mi jak zhubnout?Děkuji

Riki (Pá, 26. 2. 2010 - 07:02)

Ahojky holky. Teda koukám že je tady jako na houpačce. Jeden den elánu na rozdávání a druhý den nic. Naštěstí depky se mě netýkají,vůbec nevím co to je. Neměla jsem zrovna jednoduchý život a tak jsem se naučila řešit jen opravdu důležité věci a docela se to vyplácí.Jsem v úplném klidu.Holky hoďte se do pohody a Mio brzy se uzdrav.Pa

Dobruna (Čt, 25. 2. 2010 - 22:02)

ahooj ,,,,adipex dano ani omylem ,,a na ten čaj jsem koukla na net ,,,handlují s ním za 900 kč ,tak to nedám za čaj ,,,,dobrou noc..a zítra z vesela ju ?? pa

Hermína (Čt, 25. 2. 2010 - 20:02)

Jó, ještě jsem se chtěla zeptat na ten čájík Britunko ?? Napiš prosím kde se to dá sehnat a za kolik ?? Vypiju i koze pití, jen když to k něčemu bude !!

Hermína (Čt, 25. 2. 2010 - 20:02)

zlatá vejce jsou ADIPEX...Nedá mi to abych se nepřipojila k tomu varování,Adipex je opravdu svinstvo na entou, zhubnout s Adipexem nikam nevede,je to na chvíli, ale poškození metabolizmu a jater někdy na celý život.Jinak koukám,že s depkama se roztrhl pytel. Taky v tom lítám. Jedinou radost mám, že mi konečně přišly inijekce do kolen a snad mi ustoupí bolesti,abych mohla alespoň na delší procházky.Tak se děvčata držte,snad už to jaro přijde a bude líp. Pa

Jitka (Čt, 25. 2. 2010 - 19:02)

kamoska shani zlata vejce...zlatá vejce jsou ADIPEX RETARD a je to pěkný svinstvo

Britunka (Čt, 25. 2. 2010 - 19:02)

kamoska shani zlata vejce...ahoj, o zlatých vejcích nevím, ale nabízím čaj TRF. Jedná se o patentovaný produkt společnosti Miss Cosmetic, který zrychluje metabolismus a tím odbourává podkožní tuk a redukuje celulitidu. Je dobré, když se při užívání TRFka člověk hýbe (cvičí), ale já jsem třeba příklad toho, že to funguje na absolutně líných lidech. Jediný pohyb který mám je dobíhání na MHD a pár pochůzek po městě během dne. Do měsíce jsem měla 4 cm přes stehna dolů!!Budu upřímná....chuťově nic moc (obsahuje to černý pepř, zázvor a podobný dobrůtky), ale výsledky neskutečný!!!Pro více informací jsem Vám k dispozici na e-mailu [email protected]. A ještě jedna věc: pod tento produkt se podepsal a sám ho pomohl vyrobit dietologDr. Rajko Doleček (vitální 90letý pán :-)

DANA (Čt, 25. 2. 2010 - 17:02)

kamoska shani zlata vejce nejaka je to neco na hubnuti,kdyz mate poslete ji email,diky,,,,jeji mejl je [email protected]

DANA (Čt, 25. 2. 2010 - 16:02)

DNES MA DEPKU KOUKAM NAS VICE ZE?TAK HOLKY MUSIME TO ZASE SETRAST,,,,JA RADOST 6KIL DOLE DNES DEPKA A SLA A KOUPILA SI ROHLIKY,DORTY,KLOBASA,,,,NENENE TO NENI NORMALNI PRECE CO JE TO?KDYT ME TO MELO NAVNADIT NE?TO JE ZMENA DNESNI PRISPEVEK A TUDLE ZE?NO NIC JEDEME A BOJUJEM DAL NENI SNAD VETSI DEBIL NEZ JA,,,,,,,,

Dobruna (Čt, 25. 2. 2010 - 16:02)

sluníčko a já jsem v depce ,,,,ahooj holky ,,,,víte co mi řekli na měření v tom kurzu ?? metabolické opotřebení těla na 72 let ...se slzou v oku jsem odpověděla ale na ten věk vypadám dobře co ??? :_))))))))mám málo vody v těle pít až 4 litry a více denně ,,,,to je nad mé síly,,,,no a další si ani nepamatuji ,,,,rakovina je svině ,,,,tak jdu držet dietu ,,,teda učit se jinému stravování ,,,,,jo mám hlad jak pes ,tak pa

Darja (Čt, 25. 2. 2010 - 16:02)

tak nevím co se to dnes děje, venku krásně až k zbláznění, ale vůbec se neraduju, loňská jarní bunda je mi nějak těsná, ani se na to teplo netěším, špeky zase vylezou budu celá splavená,no fuj ..... holky promiňte a nenechte se nakazit špatnou náladou, ale někomu jsem to musela říct, příště se polepším

DANA-mia (Čt, 25. 2. 2010 - 14:02)

brzke uzdraveni !!! a jinak dnes den horor zrala bych hrebiky sice je hezky ale me ne,a proto kocky vsechny jen zdravim a pisnu jindy mam depku jak praaaseee,,,,,,

mia (Čt, 25. 2. 2010 - 13:02)

ahoj holky ,včera jsem nic nepsala ,protoýe mi je dost blbě mm hroznou chřipku a beru antibiotika bolí mě celé tělo a tak ležim váhu neřešim protože mi je fakt zle všem gratuluji ke zhubnutí a až mi bude lépe tak se ozvu a zvážím pa pa a mějte se hezky

vala (St, 24. 2. 2010 - 12:02)

Čau kočky,tak jsem to zase pročetla,rychle napíšu,než se prcek vzbudí.Fakt snad je jaro cítit ve vzduchu.Včera jsem měla energie na rozdávání,dokonce jsem šla cvičit.To mě ale přinutilo i to,že mě děsně bolí záda,teda spíš pod lopatkou a to mi fakt vadí.Tak doufám,že to zase trochu nějak rozhýbu.S jídlem je u mě střídavě oblačno,až na sladké si myslím to celkem jde.Ale i toho se snad jednou dokážu zbavit.Jinak,na oběd jsem dneska měla jenom bagetu,protože se mi prostě nechce nic vařit,máme segedinský guláš ještě v ledničce a na ten nemám chuť.Hrozně moc přeju všem,aby jim to šlo dolů,aspoň po troškách.Dano,musíš být šťastná jak blecha,že se to konečně hnulo.Teď jenom neusnout na vavřínech a nenechat to vrátit zpátky.Vím ,o čem mluvím.Mám za tu dobu,co se pořádně nehýbu a nehlídám si tolik jídlo asi tři kila nahoře.Napiš si klidně Riki do tabulky 114,7 kg.Děs,běs.Ale jaro se blíží a s ním i spousta pohybu,tak už se těším.Hlavně ,že začínám zase pozitivně myslet.Tak pa

Yva (St, 24. 2. 2010 - 12:02)

Prodám 2x28 tbl Sibutramin Sandoz 15mg. Nabídněte cenu.Mail:[email protected]

Riki (St, 24. 2. 2010 - 09:02)

Gabule to je super a jak jsi to uděla? Nenechávej si to pro sebe a poděl se.

GABULE (St, 24. 2. 2010 - 09:02)

Holky kdo bude chtit opravdu zhubnout napište mi.Měla sem 99kg a po půl roce jsem na 68 a cítím se skvěle.

Reklama

Přidat komentář