Reklama

30 až 40 kilo dolů

Roxy (So, 20. 2. 2010 - 13:02)

Čau holky,,,Silvinko,nejdříve si nás tu pročti,než nám začneš nabízet nějakou chemii. My hubneme přírodně a zdravě...))Hermínko,co se stalo tvojí kamarádce,že umřela a kolik jí bylo roků?vÍŠ,JÁ TAKY ZTRATILA KÁMOŠKU. Byla jsme jako sestry už od mládí. Ona se na mě prostě z ničeho nic vyprdla.Našla si jiného muže a svého hodného i se synem opustila a kvůli tomu,že jsem jí řekla svůj názor,že dělá chybu se mnou přestala komunikovat. Potom udělala průser za 300 000 a já se s ní náhodou setkala. Pokecaly jsme a nikdy jsem se ani slovem nezmínia o její zpronevěře a ještě ji jak finančně,tak ldsky pomáhala. Jenže za čas se odstěhovala a telefonování omezila na minimum. Vycítila jsem,že ji obtěžui,tak jsem ji pestala volat a doufala jsem ,že mi sama jednou zavolá. Jsou to 3 roky a nikdy nezavolala. Už jsem vymyzala její čslo ale z paměti a vzpomínek to nějak nejde.Opustila všechny známéi svého jediného syna a udělaa za svou minulostí dlouhou tlustou čáru. Má na to právo,ale bolí mě to stejně,jao kdyby umřela.)))Tak jsem si teď vylila srdíčko,ale je dobře se občas svěřit.))))Jinak,co se týče hubnutí,tak nic moc. Na oběd vepřo ,knedl,zelo a teď dvě žičky nutely. Já jsem nenapravitelná....pa

mia (So, 20. 2. 2010 - 09:02)

čau holky tak jsem to včera vydržela a mám dole 1,60 nevím zda to zvládnu ,zítra napíšu v lednici mám kuřecí a kluci chtějí řízky a kaši a tiramisu tak nevím nevím ,jo a ta sout ěž je bezva to ti závidím že si se odhodlala seš fakt dobrá a ta podprda tady holky vidíme že naše problémy vlastně žádný nejsou , s pytlíky máte pravdu ,ale říkejte to holce jedný tlusťoučký , se zahradou prýma nápad ale co takhle všechny o deset kilo lehčí ? tak pa a nežrat!!!!!

mia (So, 20. 2. 2010 - 09:02)

silvo my jsme tu holky co máme stejný problémy a držíme se a je nám fain když se zasmějeme ,ale nepíšeš jestli ti to pomohlo ,nebo jestli tě něco trápí vypadá to že chceš jen prodávat a tomu já zase tak nehovím omlouvám se jestli křivdím pa

vala (So, 20. 2. 2010 - 08:02)

Ahoj holky,takže je tady sobota.Včera to jakž takž ušlo,večer sice dva koláčky s tvarohem,ale dneska zatím dobrý.Jinak,dívám se trošku na tu rozlišovací dietu.No nevím,nevím,jestli bych zvládla večeři jenom tři kopečky zmrzliny,i kdyt zmrzlina je fajn,ale člověk se jí nenají.Taky jsem vykopala knížku od Stobu Hubneme s rozumem v praxi,jsou tam recepty propočítané už na kolik to je KJ,samozřejmě je třeba zase vážit.Ale zase když je to pěkně rozepsané,tak by to mohlo jít.Pořádně to prostuduju,recepty jsou tam normální,žádné potraviny,které se nedají sehnat.Jinak,u nás v Beskydech zase sněží,asi už mě trefí.Tak dobře už bylo.Takže zatím se mějte krásně,Dášo krásně si zatanči a užívej si to.Pa

Silva (So, 20. 2. 2010 - 08:02)

Nabízím prášky na odbourání chutí a pocitu hladu, podporují hubnutí ,[email protected]

Hermína (Pá, 19. 2. 2010 - 22:02)

Dobruš,hele ta teorie Ti fakt jde,asi tak dobře jako mě.Jenom ta praxe mi uniká.Moje dcera po dvou porodech,taky řeší váhu.Vrhla se v létě na ty pytlíky, paní Dr.jí jich napakovala vždycky za pár tisíc. No dodnes jí doma straší v šuplíku a co po nich shodila, nabrala jednou tolik.Pokud se po nich zhubne,nelze se už nikdy normálně najíst. Navíc se jí to tak zprotivilo,že když otevře šuplík s těma krabicema pytlíků,zvedne se jí žaludek. Je to jídlo téměř bez chuti a zápachu,ale za těžký peníze.A ještě Vám musím napsat, že sprchu u bazénu s těžkým srdcem zvládnu.Ale my máme ještě bazém vylepšený tím,že je tam v patře Šnek bar s proskleným výhledem.A chodí tam puberťácká omladina, no to se tam teprve plave dobře. Člověk je tam jako na dlani a když tam přijde tak pěknej kus jako já, to je teprve senzace.Jinak dneska slušný, "bral" mě dneska žlučník a to sem pak skoro hodná.Tak čauki spolubojovnice

DÁŠA (Pá, 19. 2. 2010 - 22:02)

AHOJ BERUŠKY DNESKA JSEM NA VÁS NEMĚLA MOC ČASU ALE POŘAD MYSLÍM CO JE U VÁS VŠECH NOVÉHO UŽ JSEM BRUTÁLNĚ VYHODILA SYNA OD POČITAČE ŽE SE POTŘEBUJU PODÍVAT NA KÁMOŠKY -JSME OPRAVDU TAK STEJNÉ .HOLKY CO BYSTE ŘEKLY V LÉTĚ UDĚLAT SI SRAZ TŘEBA U NÁS NA DVOŘE TŘEBA IS DĚTMA DVÚR JE VELKEJ OPLOCENEJ TAKŽE DĚTI MOHOU BĚHAT.JE TU I BAZÉN.KOUKLI BYSME DO MRAZÁKU NĚCO OPEKLI.BYDLÍM KOUSEK OD ZÁMKU SYCHROV U TURNOVA V ČESKÉM RÁJI.TAK CO VY NATO BERUŠKY MOJE PĚKNÝ VÝKEND.ZÍTRA JDU NA PLES TAK BUDU POTIT TUKY.TAK PAPA

Dobruna (Pá, 19. 2. 2010 - 20:02)

ahooj holky ,,,mia co je to za pytliky a kolik to stojí ?? já se jdu v poondělí přihlásit na 10 týdení kurz boj s tuky ,,,kdo nejvíc zhubnme vyhraje 12 tisíc ,zaujalo mě tam že to je formou hry a měření všech hodnot ,,,,no uvidím ,,,jestli se tam dostanu tak řeknu ,,,,,,Dano jak ti poradit ??? víš musíš chtít ty a bojovat taky ty ,,,,uplně změnit jidelníček ,,,kašli na hranolky a párky ,,,,,,,,,jinak to nepujde ,,,,http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5224koukni na tohle a skus to ,,,já mám zkušenost že hlad je jen 3 dny pak už to jde a pití hodně pití pomáhá ,,,,,,,řeknu to ještě jinak ,,musíš se na sebe zdravě nasrat a říct si když to dokázali jiní tak já taky ,,,a pak potitivně ,,,,jsem zdravá hubená štastná a mám se ráda ,,to fakt zabírá ale musíš tomu ty věřit ..hlavně si uvědom že děláme stejnou chybu všechny,,,roky sme nabíraly a dolu to chcxem za týden a když to nejde tak to vzdáme ,,,,,bude to třeba tři roky a pomalu ,,,ale kéž by bylo ,,,,,,,,,držím ti pěstičky ,,měla jsem nejlepší kamarádku která měla tak to co ty ,,,,umřela mi a mě se po ní pořád stýská ,,,,,a moc,,,,ppodprdy se mě netýkaj ,,,nenosím je ,,na tu jednu kozinu to nestojí za to a náhrada se mi ekluje ,,,,,nevzala bych ji do ruky,,,mám ji ještě zabalenou tak jak mi přišla na skříni vedle paruky a podprsenky na tu náhradu ,,,,,nenávidím to ,,t Mia taky bych šla plavat ale s někým za kým bych se schovala než vlezu do vody :-))))))))))musím se svěřit dieta nebyla ,,,no snad zítra ,,,,,tak pa a dobrou noc

DANA (Pá, 19. 2. 2010 - 17:02)

ahoj kocky,se smeju jak blazen jo asi na tom jsme stejne vsichni,tak ja dnes u kamosky videla hranolky nedala si,ale sla sem domu a koupila si ty do trouby bez tuku,sezrala pul sacku jen tak samotne,pak parek a ted mysli tycinku,,no nic moc ale aspon tak ale mam strach z vikendu,,prijede strejda jeho ma svatek a to urcite dotahnou dort klobasy achjo,,,pak poreferuju,,,no jak rikame my tady snazme se vic,,,,ono se to nekdy snad zlomi ne,,,,papa a hezky vikend

mia (Pá, 19. 2. 2010 - 16:02)

Holky,se musím řehtat,jak...ahoj , já vím že když je malé dítě doma tak se všechno háže za hlavu , ale raději si nech udělat vyšetření , taky jsem taková byla boleli mě záda a taky jsem nikam nešla když mě to začalo bolet tak jsem přesto makala dál no a po7 leteh bolestí jsem se nezvedla a bum mám výhřez plotýnky jako vyšitý . My mámy řešíme všechny okolo a na sebe zapomínáme . Takže hlavu vzhůru a hezky se musíme o sebe starat pa

mia (Pá, 19. 2. 2010 - 16:02)

čau holky jsem ráda že je pátek i když obava tu je protože sobota a neděle tak to je vždy jeden velký žrací mejdan, holky řekl sem že se zvážím až ve středu no ,ale to bych nemohla být já hned ráno jsem naklusala do koupelny a protože jsem dva dny nepapala tak jsem měla pocit že mám nejmíň 10 kg dole , svlékla jsem se do naha ,vyčurala sundala naušnice a vlezla na váhu ,co myslíte 40dkg nahoře no hrůza já se trápím a nakonec přiberu . Takže jsem se naštvala a jdu do těch pytlíků ,potřebuju to nějak nastartovat . Zakoupila jsem polévky ,koktejly a pudinky a jogurty . Je to na 14 dnů a potom se musí jíst dle tabulek 40 dkg masa 40 dkg zeleniny nebo ovoce a 5 dkg (houska nebo chleba nebo 2,5dkg rýže či brambor) Dnes jsem měla čok.pudink a hrach.polévka večer budu mít koktejl ,2litry vody .Je to poslední možnost jak to nastartovat snad to 14 dní vydržím ,ale nevim ,před chvílí jsem byla nakupovat a už už jsem si dala do koše tři větrníky jako dlaně ,ale zase jsem je vrátila , za těch 14 dnů se má zhubnout 5 kg Ale je to dost hrozný.Zítra chci jít plavat, Slíbila jsem to klukovi ale znáte ,rychle do sprchy , pak na sebe natáhnout plavky a vpochodovat k bazénu nepřemýšlím jestli je to studené mířím rovnou do vody je to jistější aspoň nikdo neuvidí mojí zadničku a pak už to je paráda protože kouká jen hlava tak pa pa pa

vala (Pá, 19. 2. 2010 - 07:02)

Holky,se musím řehtat,jak jsou ty naše příběhy strašně podobné.Jinak,včera večer jsem se taky zařekla,že už se nebudu tak cpát,večer mě značně trápil asi žlučník,či co,no nemohla jsem usnout,jak mě to kroutilo.Poprvé mě to chytlo asi 14 dní po porodu a na pohotovosti neměli nic lepšího,než mě poslat na gyndu.Když jsem říkala,že to nemá s gyndou nic společného,tak že se musí jistit,tak jsem se ptala,že když si vrazím hřebík do hlavy,jestli mě tam taky pošlou,tak už mi neodpověděli.Ale tehdy mi bylo opravdu zle,to jsem ještě nezažila.Ale než jsem na tu gyndu došla,tak mě to přešlo,tak doktor na mě čuměl jak na blba,tak jsem se na všechny ostatní vyšetření vykašlala.Doma malé mimčo,holky na prášky,co že mi je,no hruza.Ale stejně si pořád zahrávám,tak snad to vydržím nepokoušet.Jinak s těma nákupama a praním podprsenek ,to je fakt jak přes kopírák u mě.No,jsem se nasmála jak blázen.Nevím,jestli má cenu psát,ať si z toho,že polevíme,nemáme nic dělat,protože já si dělám,ale stejně většinou podlehnu.Tak se snažme,ať nám to jde líp.Zatím čau

Hermína (Čt, 18. 2. 2010 - 20:02)

čau holčiny, Dani je mi líto...Teda Mio,seš dobrá. Přesně se vidím,jak takhle šaškuju každý 3 měsíce na neurologii. Vždycky to doktorovi rozmlouvám,aby si ušetřil ten pohled,ale nedá se. Sám je kost a kůže,nemůže pochopit jak mi je.Dnes jsem se zatím dokázala nenacpat,doufám, že mi to vydrží.Přeju Vám všem,abychom to dneska zvládly. Tři uplynulé večery byly kritické, v noci jsem nemohla spát jak se moje tělo pralo s tou spoustou zbytečného jídla.Pokaždý si pak říkám,že to bylo naposled,že nemám zapotřebí takhle trpět,jenže to zase nějak rychle zapomenu.Nejlíp se mi plánuje hubnutí,když jsem sytá. To pak v tom nevidím OD ZÍTRA...žádný problém.Čau Hermína

Roxy (Čt, 18. 2. 2010 - 19:02)

Tedaholky já se řehtám až se musel tatin jít podívat co mě zde tak rozesmálo. Ještě že jsme humor neztratily.)))Danuš nic se z toho nedělaj. Já mám taky kilčo navíc. No a co? Podívej se,není to v nás,ale v té zas....zimě. Venku už vřeští ptáci a tak jaro je tu a s ním i naše nová chuť se do toho pořádně zakousnout. Já se vůbec neomezuji a je mi to šuma fuk. Sice nechci přibrat,ale pokud to nejde nahoru,tak naco to řešit? Nemáš náhodou před menzes? To jsem vždy jak bečka.))Mio,třeba to byl pro toho doktora sexi erotický zážitek. Však nevíš jaké baby se mu líbí?

mia (Čt, 18. 2. 2010 - 19:02)

Dani , já vím e když ti napíšu že neustále bojuju mezi 85 kg 90 kg až 95 kg řekneš si ,ježiši co chce ,ale ztloustla jsem o 30 kg atak nějak najednou a dost mě to trápí tím spíš ,že jsem několikrát potratila a mám včudu záda ,chci se pokusit ještě jednou o mimčo a tak potřebuju zhubnout ,ale prostě nějak to nejde ,když zhubnu 5kg vzápětí přiberu 10 kg , jsme prostě taková holka vepředu hodně a vzadu ještě víc, na kilech nezáleží někomu stačí vážit 80 kg někomu sto ale cítí se dobře já se necítím dobře a tak se cpu cpu .A fakt bych chtěla aby si někdy hubení vyměnili s námi s holkami při těle aby viděli jaké to je když se na Vás dívají třeba v restauraci když si dáváš knedlík . Jejich oči přímo říkají ježiši ta je tlustá a jí knedlík . prostě znáte to ty pohledy ... pa

DANA (Čt, 18. 2. 2010 - 19:02)

Mio se smeju jak blazen aspon neco ale vim o cem mluvis,neboj o te podprde,,,,,,,,,,,,,ja to samy jim malo a vecer hledam sladky ,,,,,kolik ty mas,mozna to tu nekde je,ale ja nevracela zpet jsem tu na skok,dik za podporu kazdopadne a vsem nam preju zdar,,,,,,,,

mia (Čt, 18. 2. 2010 - 18:02)

jo a taky holky blbnu čtu si časopis a vidím nadváha žen honem se k tomu vrátím a zbystřím a vidím nadvláda žen , takže je to se mnou zlý , všude píší jezte více a zhubnete jenže já se tedy bojím jíst více takže jím málo a večer začnu jíst více a potom mi rostou plíce tak pa

mia (Čt, 18. 2. 2010 - 18:02)

čau holčiny, Dani je mi líto ,že ti nejde hubnout ,co ti radit ,mě to taky nejde, jak se říká nejlepší je nežrat .Nejlepší by bylo jít do pořadu mudr cajthamlový ,ale bez kamer ,protože naklepávat se před světem tak to by bylo moje poslední co bych udělaLA .S podprsenkou mám skvělý zážitek ,když jsem nastupovala do práce tak jsem musela jít k doktorovi na prohlídku ,zakoupila jsem nové prádýlko kostice narvala do ní prsa ,které už dávno ztratily na pevnosti a vyrazila do ordinace ,doktor byl něco mezi 30 a 40 vysoký krasoň, já červená prsa přetékající ze stran do stran ,kalhotky zařízlé a mé nožky k sobě tulící , měla jsem se ohnout a on se chtěl podívat na má záda stál přede mnou a já jsem tedy učinila předklon a bum moje prsa vylítla ven takže podprda splaskla a prsa mlaskla .opatrně jsem se vracela zpět a hledíce do obličeje doktora jsem prsa zase srulovala a hodila na zpět no trapas jako blázen, ne už k němu nechodím .Jo a v obchodě nikdy nic nenajdu ,protože na moje prsíčka ještě stany nepřivezli takže tak asi .jinak dnes celozrná houska, kuřecí plátek kuskus ,ovoce ,jogurt houska obyč. Myslím si že kurs Stob může být prima ,když už nic jinýho tak se ti určitě zlepší nálada ,chválím všechny co zhubli a vy potvory dost závidím, já se zvážím až ve středu tak se uvidí,místo váhy jsou dobrý kALHOTY A KAŽDÝ TÝDEN SI JE ZKUSIT TAK PA JDU NA LATTÉ PAPA

DANA (Čt, 18. 2. 2010 - 15:02)

ahoj holky a vitam novacky,,,tak holky dnes na vahu a co ukazala??? 173KG sileny je me na bliti mam vic nez sem mela a to se snazim obcas zhresim ale tohle sem necekala neboli 4kg dolu jasne ze je to voda,,najite se parkrat za sebou a uplyne 14dni a 6kg nahore,sem celkem pekne v haji,,,nevim uz jak dal,ztracim na to chut a silu,,,co radite??bolej me zada hnaty klouby zily uz je to na palici ty kila,,,,,,pokud se nesnazim hubnout mam stejne nevim reknu treba 168 a muzu zrat dorty treba pokud hubnu a pak nekde chyba jede to nahoru jak hovado,,,,,,,,ale jak,,,,to sem nikdy nemela tolik jako ted,,,tak a ted radte,,,ale ne bandaz,po ni to jde taky nahoru kdyz neni srovnana hlava zaludek je sval vytahne se mam takovou kamosku,,,dik

Dobruna (Čt, 18. 2. 2010 - 11:02)

ahooj všechny holky co spolu hubnem (jako):-)))))))tak a je po rozlišovací dietě ,,,,,první den mi bylo zle bo nesnáším samotné maso ,,,druhý den samé sacharidy a vyletěl mi cukr ,,,,,já prostě musím jen tu cukrovskářskou co mám napsané ,,,,je to na 4500 KJ a taky se po ní hubne (teda když se drží ) :-))))))))tak váhu jsem zabalila a dnes ji jdu vrátit ,,jsem zvědavá jak uspěju ,,,vážila se na ni kamarádka a ji to hodnoty ukázalo ,,no jo ale ona má 72kg,,,,,,,mě to furt ukazuje error ,,,vysoký podíl tuku nelze změřit ,,je tam napsané nad 75% a to je kravina ,,,z mých 104 kg ..75 % je asi 75 kg tuku ,,a kde mám vodu a kosti ??? prostě to nechápu a nepotřebuji váhu která mi ukáže kolik vážím tu už jednu mám ,,,,tady se mi líbilo že to ukazuje tolik hodnot a já chtěla vědět o sobě vše :-)))))))))a taky je tam napsané že váží s přesností + - 100gr. na 200 kg tak mi držte palce jinak jsem zase vyhodila dalších pětset korun ,,,,,,,,ještě že muj tata je trpělivost sama :-)))))a je za ty léta na to co vyvádím s dietama zvyklej ,,prej by bylo už auto nové za to co mě to stálo :-))))...tak pokorně dnes ráno dalamánek 40gr. gervais a postrouhanou salátovou okurku na to 50 gr...svačina mandarinka ,a oběd bude kapustový karbanátek a 130gr bramborové kaše (3 a půl lžíce ,,odpoledne jogurt a večer karboš a zel. salát ,,tak zatím pa holky a držte se ju ? :-))))))

Reklama

Přidat komentář