Reklama

30 až 40 kilo dolů

miroslav krč (St, 3. 3. 2010 - 21:03)

Pokud má muž větší prsa, tak je to při koupání problém.Sám jsem řešil problém plavek kvůli nadváze. Běžné pánské plavky přidržuje na těle šňůrka v pase. Při moji tloušťce mne to buď škrtilo, nebo mi plavky padaly. Vyzkoušel jsem takové ty "retroplavky" s kšandami přes ramena, ale nebylo to ono. Zřejmě je navrhoval někdo, kdo se chtěl mužům pomstít, protože vpředu uprostřed byl svislý šev, který utlačoval moje pánské nádobíčko. Následně jsem vyzkoušel dámské jednodílné plavky sportovního střihu s úplně zakrytými zády. Takové používají třeba hráčky vodního póla. To už bylo mnohem lepší. Ale jednoznačně zvítězily dámské sportovní jednodílné plavky. Střih, kterému výrobci říkají "plavecký". Jsou bez košíčků a bez výztuží, na zádech mají jen kříž mezi lopatkami a jinak jsou záda volná. Pořídil jsem si přímo od výrobce (www.ramisport.cz) dva kousky ve střízlivých barvách a na plavání neznám nic pohodlnějšího. Škoda, že jsem zbabělec a chodím v nich plavat jen v létě do rybníka. Na bazén, kde by mne okukovala veřejnost si přece jen netroufám.

miroslav krč (St, 3. 3. 2010 - 21:03)

Pokud má muž větší prsa, tak je to při koupání problém.Sám jsem řešil problém plavek kvůli nadváze. Běžné pánské plavky přidržuje na těle šňůrka v pase. Při moji tloušťce mne to buď škrtilo, nebo mi plavky padaly. Vyzkoušel jsem takové ty "retroplavky" s kšandami přes ramena, ale nebylo to ono. Zřejmě je navrhoval někdo, kdo se chtěl mužům pomstít, protože vpředu uprostřed byl svislý šev, který utlačoval moje pánské nádobíčko. Následně jsem vyzkoušel dámské jednodílné plavky sportovního střihu s úplně zakrytými zády. Takové používají třeba hráčky vodního póla. To už bylo mnohem lepší. Ale jednoznačně zvítězily dámské sportovní jednodílné plavky. Střih, kterému výrobci říkají "plavecký". Jsou bez košíčků a bez výztuží, na zádech mají jen kříž mezi lopatkami a jinak jsou záda volná. Pořídil jsem si přímo od výrobce (www.ramisport.cz) dva kousky ve střízlivých barvách a na plavání neznám nic pohodlnějšího. Škoda, že jsem zbabělec a chodím v nich plavat jen v létě do rybníka. Na bazén, kde by mne okukovala veřejnost si přece jen netroufám.

Tlouštice (St, 3. 3. 2010 - 21:03)

Holky,my musíme společně vymyslet nějaký plán na doživotní boj s tloušťkou.To,že já jsem rozjetá,hezky hubnu je sice moc hezké,ale zhubnout spousty kil jsme již v životě dokázaly jistě všechny a ne jednou že jo? Všechny to dokážeme.Některá dřív a některá později podle toho, kdy dojde v hlavě k onomu cvaknutí a přepnutí na dietní režim. To ale není řešení našeho problému.My máme problémy s hlavou a ne, že jsme tlusté z neznalosti.Každá bychom možná mohla sepsat knihu jak správně zhubnout.Já vím, že zhubnu ,že to dokážu ale mám strach co bude potom.Naposledy jsem zhubla 30 kg a trvalo mi to asi 7 nebo 8 měsíců a i jsem dost cvičila,no prostě jsem tomu věnovala spoustu námahy.Hubnutí bez problémů,žádné úlety.Když jsem byla v cíli neměla jsem ani chutě a ani pocity hladu a přesto jsem to udělala zase.Zase jsem začala žrát.Byl to takový zvláštní pocit,jako kdyby mi chyběl ten pocit totálního se nacpání či co.Sama to nechápu, protože pocit přejedenosti nic příjemného není.Přejedla jsem se jednou,dvakrát a už to jelo nanovo.Lidi co nikdy neměli problémy s jídlem to nepochopí.Je to závislost na jídle.Jako jsou alkoholici, tak já jsem asi jídloholik.Myslím, že si to málokdo uvědomuje a všichni ten problém podceňují.Před 3 lety jsem přestala kouřit.Dvacet let jsem kouřila a to dost 20 a někdy i 30 denně.Přestala jsem s tím ze dne na den a to na první pokus bez větších problémů.No jo, ale zvládnout závislost na cigaretách a troufám si říct i na alkoholu (to se mě tedy netýká,protože ho ráda nemám)je daleko snazší než závislost na jídle a to z prostého důvodu, že když na to přijde, tak cigaretu nebo alkhohol jde ze svého života striktně vyřadit a pak máte pokoj.S jídlem se nic takového udělat nedá.Abstinence není možná.My svou drogu opustit nemůžeme,my se jí musíme naučit užívat po troškách a to fakt není žádná sranda.Ale holky my se to musíme naučit zvládat a to trvale nebo nás to debilní žrádlo jednou zabije a to myslím beze srandy.Promiňte,že vás tady dneska tak zahlcuju svým

DANA (St, 3. 3. 2010 - 20:03)

ahoj sem tu,nebyla sem na netu,,,holky pisnu zejtra starej otravuje chce sem pustit nemam klid,,,,vitam nove prichozi musim padat papa

Roxy (St, 3. 3. 2010 - 19:03)

Tlouštice díky za podporu. Pak už jsem jenom pila a teď večer jsem se napila zase té zelenin. polévky.Škrundá mi v břichu asi se po....Ale to by bylo dobrý. Dalši deka dole.Jo a těch ryb byla krabička.Teď říkali v telce,že ryby zejména kapři pomáhají s bojem s cholesterem. To je dobrý,že?)))Holky kde je Danuška?

Tlouštice (St, 3. 3. 2010 - 15:03)

Vítám Glorií,napiš nám...Proč zhřešila?Ryby ve vlastní šťávě a chleba nejsou žádný hřích naopak,ale záleží na množství.

Roxy (St, 3. 3. 2010 - 15:03)

Vítám Glorií,napiš nám kolik vážíš a kolik by jsi chtěla zhubnout. My tě podpoříme...))Tlouštice,moc hezky jsi to napsala. Máš pravdu,musíme si prostě více věřit a nakupovat zdravě. Já jsem zhřešila mimo polévku jsem měla ryby vevlastní šťávě a chleba.Teď jogurt bioaktiv.Měla jsem hlad a to bych jak píšeš neměla mít abych nevyplenila lednici,že?Večer si dám už jenom syrovátku se lněným semínkem a skořicí a lžičkou medu. To je suprový na spaní a zasytí mě to...pa

Tlouštice (St, 3. 3. 2010 - 14:03)

Když si vezmete k snídani 2 plátky celozrnného chleba k tomu např. 150 g tvarohu Svačinka Milko a k tomu zdlábnete jednu velikou papriku , tak se budete cítit spokojeně 2 až 4 hodiny.Rozhodně bych se nepouštěla do žádných sladkostí i když se vám do počtu povolených KJ na den vejdou a to proto, že vám to rozkolísá hladinu krevního cukru a budete šilhat za chvilku hlady.Na záchvaty hladu např. před MS je třeba mít připraveny vlastní vychytávky co nejméně kalorických jídel,které musí být vždy po ruce, aby člověk nesáhnul po něčem nevhodném.Já jich mám několik, ale záleží na individuálních chutích.Prostě je nutné si z toho udělat zábavu a nekompromisně si udělat nějaký ten čas jen pro sebe.Jen se nebojte jde to.Naši rodinní příslušníci na nás leckdy neberou moc ohledy a vše berou jako samozřejmost tak je třeba si najít čas pečovat i o sebe.

Tlouštice (St, 3. 3. 2010 - 14:03)

Tak já vám popíšu jak to probíhá u nás.Jsem vdaná je mi 42,mám manžela a dva velké kluky 16 a 22 let,kteří s odpuštěním žerou jako mlejn.Všichni jsou hubení, jenom já jsem jako bečka.Stresuju se taky pořád jako každá ženská.Chlapi to tak nemají. Stejně se většinou člověk nervuje kvůli nim.Tak sem si řekla dost.Celý život se pořád starám aby tohle nebo támhle,co ve škole,v práci atd. znáte to.Oni jsou v klídku, nožky nahoru a nechali by se obsluhovat.Přizbůsobovat se teď budou oni a ještě ke všemu pro své dobro.Do lednice nakupuju zdravé jídlo tzn. bílá masa,ryby a mořské potvory,zeleninu,nízkotučné sýry,tofu,šmakouna,krůtí nebo kuřecí šunku,Floru light atd.Vařím jen o víkendu a jen někdy přes týden když mám náladu.Samozřejmě, že jim uvařím i něco co mají rádi a já to nemůžu, ale upozornila jsem je, že svíčkovou a boloňské špagety dělat teď nebudu.To jsou totiž jídla u kterých si nejsem jistá, že by mě znovu nerozdováděly :-).Sladkosti taky nekupuju,ať si to koupí a snědí, ale doma se to válet nemusí.Sama sobě moc nevyvařuju.Pokud si něco uklohním, tak taky většinou o víkendu a jsou to věci jako např. pečená ryba,kuře,králík na přírodno.Někdy si udělám rizoto,lečo.Jím jogurty,různě ochucený tvaroh,kyšku nebo kefír ap.zeleninové saláty,celozrnný chléb,tofu,ďobáčky,cibuláčky ap.(to je z prodejny zdravé výživy),klidně piju kafe 1 velké denně s odtučněným mlékem a sladidlem,ovocné čaje ty už piju neslazené a je mi to už fuk.Taky si někdy ke snídani dávám ovesnou kaši Emco.Důležité je jíst často počínaje snídaní - tu v žádném případě nevynechávat!Jídlo řeším vždy den dopředu.Zásoby si nakupuju cca 1x za týden.Mám plastovou krabici, do té si každý večer naházím jídlo do práce a už to mám tak zautomatizované, že to vážně není vůbec žádná práce navíc.Hlavní je nedopustit, abyste měly hlad a to se dá zvládnout.Připouštím, že ze začátku jak je člověk rozežraný, tak mu to připadá zoufale málo a může mít pocit, že se to nedá moc dlouho vydržet, ale to je omyl.

glorca (St, 3. 3. 2010 - 13:03)

Ahojky,já jsem byla v pohodě, oblečení se tak nějak vytáhlo, triko jsem si vzala větší a pak přišel ten šok, když jsem si stoupla na váhu. U mě je problém ve velkých porcích, pohyb jakžtakž máme, chodíme dost pěšky a na tůry, ale jsme labužníci... tu zajímavá restaurace, tu zajímavý recept, velké lákadlo jsou sýrárny... a přesně ta chyba, celý den nejím a večer to doháním... vím všechna pravidla, všechny poučky o hubnutí, ale nemám tu pevnou vůli, vím že bych měla, že se blíží léto=vedro, budu se potit, funět...:o( Všechno vím, ale nevím jak se donutit, držet se dýljak tři dny :o( Znáte to???? Co s tím???

Riki (St, 3. 3. 2010 - 12:03)

Ahoj holky. Teda Vali úplně mi mluvíš z duše. Taky si říkám že to půjde. Celý den to jde a přijdu domů a nevím co bych do té huby strčila.Vím že to jde a to opravdu jen tím že se změní jídelníček a přidá pohyb. Za dva měsíce jsem dala dolů 7 kilo ale přišly do toho vánoce a od té doby se nějak nemůžu rozjet. Docela mě to s...e ale určitě se kvůli tomu nestresuju a určitě nemám depky.Štve mě to a hodně ale není to konec světa pořád ještě věřím tomu že to půjde.

vala (St, 3. 3. 2010 - 12:03)

Ahoj holky,já jsem teda už ty stránky navštívila,i si nechala poslat jídelníček.Chvilku to fungovalo,ale měla jsem pár měsíců po porodu,člověk nevyspaný,utahaný,tak jsem to vzdala.Teď jsem to zrovna nedávno vytáhla,že to zase zkusím,snad by to už mohlo jít líp.Jinak,já teda vařím jak kdy.Některé věci prostě má rodinka nejí,tak vařím vlastně dvě jídla a to mě celkem s..e,protože času není nazbyt a trávím tolik hodin u sporáku,za chvilku se to zblajzne a začíná se znova.Fakt mě to ničí.A s tím zítra,od prvního,od pondělí to asi máme všechny stejné.Já se prostě třeba ráno probudím a řeknu si:jo ,to půjde,bude mi fajn a pak přijde nějaký stres,malý se vzteká,manžel přijde pozdě domů z práce,utahaná jsem jak pes a co udělám?Samozřejmě,začnu se pídit,co bych si kde dala.Co s tím?To už nikdy nepřejde,nebo co?Říkám si,že jsou to kraviny,znám spoustu lidí,co mají mnohem horší problémy než já,ale v ten moment na ně prostě zapomenu a ta moje starost se dá jenom zajíst.A samozřejmě nejlépe sladkým.Věčný kolotoč a já přitom kolotoče tak nerada.Zatím pa

Roxy (St, 3. 3. 2010 - 11:03)

Zdravím tlouštici a děkujeme za vebovou adresu. Každá rada dobrá. Hned na to mrknu.Jinak piju tu zeleninovou polévku a trochu víc mi kručí v břiše. Ale to se zatím dá zvládnout..pa

Darja (St, 3. 3. 2010 - 11:03)

Ahoj, myslím že všechny to...a ještě tlouštice gratuluju, takhle kdyby nám to šlo všem, tak můžeme založit nové téma třeba bazar nadměrných velikostí :-))

Darja (St, 3. 3. 2010 - 11:03)

Holky zkuste se podívat na...Ahoj, myslím že všechny to známe, krásně jsi to popsala, protože dokud si to člověk nesrovná v hlavě, nemá to cenu, já mám takových náserů(pardon) za sebou už několik, ale vždycky i když hubnu, tak třeba za dva tři měsíce přijde krize a tak si řeknu tak dnes si trochu dopřeju a zítra pokračuju, ale pak už se tam nikdy nevrátím a kila skáčou zpátky, ale chci se zeptat holky vás všech, jak to děláte, vaříte si zvlášť a rodince taky protože v naší rodině jsem tlusťoch jen já a tak většinou vařím dvoje, což mi taky moc nepřidá. Tak prosím poraďte...

tlouštice (St, 3. 3. 2010 - 11:03)

Zdravím všechny hubňulky i...Holky zkuste se podívat na stránky www.kgdolu.estranky.cz .Já tam lezu každý den.Jenom si to pročítám a nikoho jsem nekontaktovala, ale myslím, že pro někoho by to mohl být dobrý start. Pro mě ne, protože já si radši počítám KJ a připravuji jídelníček sama, protože se tím při hubnutí bavím, ale každý jsme jiný.Jinak já hubnu od 1.ledna.Začala jsem s hrůznou rekordní váhou 114kg.Tento týden bych podle plánu měla být docent.Vážení mám v sobotu.Jím do 5000 KJ a jsem spokojená.Zpětně jsem zjistila, že vlastně jím téměř všechny potraviny s nízkým glykemickým indexem a já Vám přísahám, že do dnešního dne mě ještě nepřepadla chuť na sladké.Jinak dřív sežrat celou čokoládu Studentskou pečeť,vypít plechovku Salka či Pikaa nebyl žádný problém.No ano, jsem pěkné čuně.Když držím GI nízko,tak se mnou žádné chutě nemávají.Ovšem neumím poradit, jak se dobrat k tomu správnému odhodlání, protože když je odhodlání, tak to jde skoro samo.Mě, než jsem se na sebe tak neskutečně nas..la a rozhodla se ty hnusné špeky zničit to trvalo 3 roky.To neustálé začínání s následným přejídáním, protože začnu přeci až do zítřka je to nejstrašnější co se dá svému tělu udělat.Asi to tak mělo být, že jsem to musela dohnat až k takové váze, kdy už jsem začla mít problémy s pohybem,chrápáním atd. atd.Holky,už je to ale tu a je to super pocit,jak ty kila mizí.Jen s tím pohybem se peru.Já jsem líná jako prase.Chodím zatím alespoň denně na dlouhé procházky se psy.Přeju Vám všem, aby jste co nejdřív získali ten správný vztek a už to pojede.Vyhoďte ze svého jídelníčku nekompromisně věci, které tam prostě nepatří a hotovo.Hlavně držím palečky Danušce, protože jsem přesvědčená, že když bude na sebe přísná, při dodržování správného jídelníčku (žádné hranolky,žádný párek,žádné dorty atd. a hlavně žádné výmluvy, že to jinak nešlo apod.),tak jí to půjde jako po másle viz. těch nedávných - 6 kg :-)).Holky přeju nám všem, ať jsme spokojené.

Darja (St, 3. 3. 2010 - 10:03)

Zdravím všechny hubňulky i nové jak říká Roxy, jaro je tu a na špeky bude vidět, takže už fakt do toho, já včera trochu slavila s kámoškou, celou dobu jsem se držela a pak po třech sklínkách vína jsem snědla dva dorty, ale holky já si na nich tááák pochutnala, že nemám ani výčitky:-), Valo lymfomasáže mám za sebou na chvíli super úplně odlehčené nohy, ale asi by to chtělo pořád, že? Taky ty naše nožky mají co nosit chuděrky:-) Tak ať jim trochu odlehčíme pište, pište ať je motivace

dana (St, 3. 3. 2010 - 09:03)

sice jsem již ze starší generace, je mně 60 ale taky potřebuju zhubnout dost asi 25 kg tak se k Vám rada přidám a budu vděčná za každou dobrou radu.čauky

Roxy (St, 3. 3. 2010 - 09:03)

Ahoj holky a taky vítám nové tváře. Paráda bude nám tu veseleji. Tak já jsem se dnes do toho hubnutí fakt obula. Sice jsem měla ráno dva celozrné rohlíky s ramou,ale teď si uvařím zeleninovou polévku a namixuji si ji a budu ji popíjet celý den. To by v tom byl čert,aby se ty kila nepohly. Vždyť za chvíli odložíme bundy no a co vyleze? Přece naše špeky....

vala (Út, 2. 3. 2010 - 19:03)

Ahoj holky,tak se zase taky ozývám.Vidím,že depky tady řádí ve velkém,ale nebojte,to přejde.Já ji teda momentálně nemám,ale co není,může být.Co se týče zdravotních problémů,tak zatím taky mi nic moc není,dokonce i ten tlak mám dobrý.Samozřejmě se mi při větší zátěži hůř dýchá a pobolívá mě levé koleno,ale jakmile přidám pohyb,tak to přejde.Konečně jsem se dneska zase dostala na lymfomasáže a masérka si užila.Fakt to celkem bolelo,prostě zanedbané tělíčko.S jídlem celkem dobrý,ale k tomu přispěla i nějaká střevní porucha či co,takže dietka z donucení.Taky vítám nově příchozí ,aspoň se nám klub rozrůstá.Čím víc,tím líp.třeba to bude fungovat líp a líp.Zatím se loučím a mějte se krásně hubeně.

Reklama

Přidat komentář