Reklama

kineziologie

objektivni (Čt, 18. 3. 2010 - 12:03)

Pro H.
On pan Granvin nemá požadované vzdělání a chce zde každého léčit, asi také doporučuje stejně zdatné a vzdělané spolupracovníky, ale každopádně i mně by zajímalo, jaké vzdělání má kineziolog pan Racek :-))Pokud totiž přednáší ostatním kineziologům a má mít jeho přednáškový cyklus význam, tak musí mít odpovídající kvalifikaci,..??? A nebo je to jako u Vás Granvine ?, Ješte před rokem prodavač v elektru a nyní "lektor" ???
P.S. teď jsem byl týden ve Skandinávii, tam alternativní medicína, kineziologie,..a další má zelenou, ALE všichni jsou vysokoškolsky vzdělaní, mají léta praxe, spostu postgraduálních doškolení a hlavně zodpovědnost, takoví Granvinové by tam vůbec neměli šanci za peníze léčit a dávat zcela neodborná doporučení,....jsou tam určitě lidoví léčitelé, ale nemají na to firmy,.....

H. (St, 17. 3. 2010 - 23:03)

Děkuji za odpověď na otázku ohledně vzdělání pana Racka....

O. V. (St, 17. 3. 2010 - 21:03)

Narozdíl od vás to není...Mám vlastní zkušenost s kineziologií. I v mé rodině. Hodně mi pomohla. A ti, kteří měli nejvíc keců , že je to k ničemu až kdyš se dostali na dno a zkusili to tak byli rádi že si tím prošli. Pomlouvat umí kde kdo, ale když mu teče do bot tak si i neznaboh řekne "pane bože pomos".

H. (St, 17. 3. 2010 - 08:03)

30 korun, jak známo, vyhrává (bohužel) socanům v poslední době volby.
Pan Racek je vzděláním psycholog či psychiatr nebo opět přeučený prodavač, uklízečka, topič apod.? Čili laik s možná odpoledním kurzem?

Granvin (St, 17. 3. 2010 - 08:03)

Ahoj všem, mám problém, na...Jestli chcete jít k někomu opravdu dobrému a nevyhazovat peníze za průměrné kineziology (dnes se zabývá kineziologií snad každý druhý), tak si zajeďte do Plzně (z prahy to neni tak daleko) u pana Racka 603213166

C. (St, 17. 3. 2010 - 00:03)

Komu vadí třícet korun u doktora?

H. (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

Líbí se mi, jak veřejnosti vadí 30 kč u lékaře a tady se sypou peníze absolutním laikům bez vzdělání a odpovědnosti ...

Jára (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

Ahoj všem, mám problém, na který zatím nezabralo nic z moderní medicíny a tak chci zkusit kineziologii. Poradíte dobrého kineziologa v Praze a okolí? Chtěl bych jít k někomu opravdu dobrému. Díky.

Marci (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

My jsme byli s malým už u 3 kineziložek jedna chtěla 9 stovek za za půl hodiny, další 700 za hodinu a čtvrt a minulý týden jsme byli u poslední a zaplatila jsem 700kč za 45 minut. Výsledek nevidím a už k žádné jiné nepůjdu.

Bára (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

Já chodím k jedné kinezioložce v Pardubicích. Za jedno sezení dám 550 Kč.
Pomohla mi s mnoha věcmi, které by psycholog asi nevyřešil. Takže za sebe můžu doporučit.

´Majka (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

Mě stála jedna návštěva šest stovek a nijak mi to nepomohlo. Asi nejsem to správné "médium"... Celou dobu se mi chtělo smát, přišlo mi to takové úsměvné. Ale třeba známé synovi to pomohlo...

Marcela (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

Řekněte mi, prosím, kolik asi stojí návštěva nějakého kineziologa? Jestli už to někdo někdy tady psal, tak se omlouvám za opakovámí dotazu...

H, (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

mně kinezilogie vůbec nepomohla. Akorát od peněz - jedno sezení tisíc korun.

Indigo (Čt, 11. 4. 2013 - 14:04)

Tak nevím. Jestli se tyhle blbosti opravdu zajímají jenom blbci, nebo jestli je to chytrá forma skryté reklamy.
Milá Markéto: Když jsi schopná dopracovat se na internetu až sem, tak zkus vyzkoušet tajuplný Google. V něm je zázračné okénko, tam napíšeš čarovná slůvka "kineziologie Racek", ťukneš na velkou klávesu s takovou tou skobičkou, a kontakt na pana Racka ti tam vyleze na prvním místě...

Lucka (Čt, 11. 4. 2013 - 13:04)

Já doporučuju aura-somu.Je to používání barevných lahviček, ale super efekt, vyléčilo mě to z alergií a ekzému, začal mě bavit život a nastartovalo mi to kariéru, takže jsem našla smysl života.Mám práci co mě víc baví ale mám větší zodpovědnost i peníze to zlepšilo.A vždy jsem měla problém s ženami a ted´ vim jak na ně. A jsem celkově v pohodě. Pro více úsměvů v životě. S lahvičkou vždy přichází zážitek a více si užívám života.Dávám 1*

Petr (Pá, 11. 9. 2009 - 14:09)

pár příspěvků na toto téma...Ježíšikriste, cesty Toltéků, to tady ještě scházelo... Člověk se snaží tady přesvědčit lidi aby nebláznili, a někdo přijde s tímhle. Pletete si lidi server - tohle je doktorka.cz, ne cvokhauz.cz !

cesty k sobě (Ne, 6. 9. 2009 - 21:09)

pár příspěvků na toto téma naleznete i na internetové televizi :

http://www.cestyksobe.cz/

novinka - cesta Toltéků :

http://www.cestyksobe.cz/serialy/cesta-tolteku.html

http://www.facebook.com/group.php?gid=129042922329&ref=mf

Karla (So, 15. 8. 2009 - 11:08)

ahojky ,také jsem byla na kinezi,hodně mi to dalo,ale chci najít někoho lepšího.nevíte o někom v okolí valašského meziříčí,sev,moravy?

Petr (St, 22. 7. 2009 - 12:07)

Ono to má ještě jeden aspekt, o kterém se moc nemluví. Kineziologové se často rekrutují z lidí kteří sami mají nějaký problém, a vyhledají kineziologa aby jim pomohl. Pokud tento kineziolog sám provozuje zároveň i školící kurzy, vmanipuluje svoje klienty do absolvování kurzu, protože to pro něj znamená větší zisk. Klienti kineziologů jsou často lidé snadno ovlivnitelní, nezřídka se sklonem k hysterii. Absolvují školení, a začnou takzvaně léčit. A je to uzavřený kruh bláznovství - lidi s problémem "léčí" ti, co sami mají problém ještě větší. A další věc k zamyšlení je, proč se tomu tak často věnují učitelky. Provozují ty kejkle na dětech, a to nejenom za peníze, ale často i jenom tak aby si to na nich vyzkoušely, obvykle bez vědomí rodičů. A školské úřady k tomu bez hlesnutí přihlížejí, a není výjimka že se škola dokonce chlubí tím, že některý z jejích pedagogů tohle provozuje. Nad některými věcmi člověk nestačí žasnout. Nakonec co ale čekat ve státě, kde se funkce ministra obrany nevylučovala s astrologií, že :-) ?

Jitka (Pá, 17. 7. 2009 - 15:07)

WILHELM REICH (1897-1956) A DNEŠNÍ MEDICÍNA
..... Pojem energie, tak často používaný ( a zneužívaný) v léčitelství, zde ve zcela jiném významu než ve fyzice, pochází nejspíš právě od Wilhelma Reicha. Také nejrůznější směry léčebných praktik- dnes pohříchu bujících především v laické veřejnosti- diagnostikující domnělé trauma, třeba i intrauterinně utrpěné, z tělesného schématu a napětí svalů, jako např. kinesiologie, mají nejspíš původ právě v pracích tohoto původem vídeňského lékaře. Předpoklad stojí na výborných Reichových pozorováních, pokud však terapeut není dostatečně vzdělaný a citlivý, může svými informacemi typu:

Reklama

Přidat komentář