Reklama

kineziologie

Petr (Po, 2. 3. 2009 - 09:03)

Žádný rozdíl mezi svaly a kyvadlem není, je to stejné, zrovna tak jako vykuřování, škapulíře, nebo objímání stromů. Jděte radši k psychologovi nebo psychiatrovi. Možná Vám nepomůže, ale budete to mít na rozdíl od těch čarodějů alespoň zadarmo. Nebo jsme se už všichni úplně zbláznili ???

Alena (Ne, 1. 3. 2009 - 17:03)

Petře, přesně toho bych se bála, že tomu člověk propadne... A nemusí jít jenom o kineziologii.

Hedy (Ne, 1. 3. 2009 - 10:03)

Před pár dny jsem poprvé navštívila kinezioložku kvůli své malé dceři. Určité změny již nastaly a já pozoruji, co bude dál. Kineziologie mě velmi zaujala a hledala jsem kurzy, kterých bych se mohla zúčastnit, abych se dověděla více. Přitom jsem narazila na kurz SRT. Mám pocit, že dokáže stejné věci jako kineziologie, jen se používá místo svalů kyvadlo. Může mi někdo říct, jaký je v těchto metodách rozdíl?

Květa Anová (Ne, 1. 3. 2009 - 08:03)

Dobrý den,
je velmi mnoho důvodů proč kineziologi odmítat, ale daleko více důvodů je proč ji používat. Pro mě je hrála důležitou roli hrála paní Hrdličková z Liberce. Na jejích stránkách http://www.kineziologie-liberec.ic.cz ,lze zjistit podrobnosti.
Květa Anová

Anna Jančová (Ne, 1. 3. 2009 - 08:03)

Mám silnou a dobrou zkušenost s paní Hrdličkovou z Liberce, snad bude více informací na http://www.kineziologie-liberec.ic.cz/

Anna J.

Petr (Čt, 26. 2. 2009 - 15:02)

Já se díky kineziologii naopak do deprese dostal. Moje žena tomu úplně propadla, absolvuje jeden kineziologický kurz za druhým (celkem je jich 11), každý stojí skoro 6 tisíc. Její "kolegyně" z kurzu, to je dokonalá sbírka narušených hysterických osobností, a vyučující je v tom vysoko převyšuje. Hodně štěstí při "léčení" :-)

Luboš (Po, 2. 2. 2009 - 23:02)

Dostal se díky kineziologii někdo z deprese, spíš těžšího kalibru? díky

Granvin (Po, 2. 2. 2009 - 18:02)

Vanessa
Ono v podstatě nic není daleko, sestra k němu jezdí z anglie, ale chápu té.
Bohužel v praze zatím žádného kineziologa neznám, ale zkus to a uvidíš. Případně by asi bylo možný zkusit zavolat panu Rackovi, jestli o někom neví.
Ale i jiní kineziologové ti určitě dokážou pomoct:)

Vanessa (Po, 2. 2. 2009 - 13:02)

Ahoj,tak si připadám jako blbec..včera jsem sem poprvé psala svůj příspěvek pod jménem Rose a myslela jsem,že se ztratil nebo neuložil a tak jsem to dnes napsala znovu,pod jménem Vanessa.Trochu upravené,ale v podstatě stejné.Od teď tu budu jako Vanessa.Omlouvám se,že to tak komplikuju,ale nějak se bojím,že mě někdo pozná..Granvin,díky za reakci,ale Plzeň mám opravdu dost z ruky,spíš Praha...nevíš o někom?

Vanessa (Po, 2. 2. 2009 - 12:02)

Ahoj,chtěla bych se zeptat na váš názor.Před šesti lety jsem měla takový zvláštní pseudovztah se zadaným mužem.Byla jsem mladá(16) a zamilovala jsem se do něj,on mě ale jen využíval a lásku mi nikdy neopětoval.Trvalo to dva roky,moc jsem se trápila,ale teď jsem štastně vdaná a v pohodě,ale...Někdy se mi stane,že se chci nějak zošklivit a tak stojím dlouho u zrcadla v koupelně a nípu si obličej,až jsem celá oteklá.Nebo si furt hledám na těle nepatrné nedokonalosti,takové jako má každý..stroupek,pupínek a to pak rozškrábu a mám tam flek nebo bouli,která už vidět je.Manžel mi vynadá,že jsem nemocná,že to není normální..Já vím,že ne,ale tuhle mě napadlo,jestli to nemá souvislost s tím předchozím partnerem,který mnou opovrhoval,jako by ve mně nechal stopu.Jako,že nejsem hezká a nemůžu se nikomu líbit,když jsem se nelíbila jemu..Jsem fakt praštěná,ale napadla mě kineziologie,myslíte,že by mohla pomoci zbavit se těchto sebedestruktivních mánií?Když si takhle ublížím,jsem na sebe naštavaná,protože vypadám jak v pubertě.Celou dobu si obličej léčím,mažu drahými krémy,aby se to zhojilo a když už je to dobré,tak začnu znovu mačkat.Prosím poraďte,díky Vann

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 10:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

Granvin (Po, 2. 2. 2009 - 00:02)

Rose
Na nic nečekejte a najděte si dobrého kineziologa. Ideálně pana Racka z plzně (kontakt můžu dodat), jestli to máte daleko, tak určitě pomůže i většina jiných kineziologů.

Rose (Ne, 1. 2. 2009 - 19:02)

Ahoj,nevím zda jsem zvolila správné téma,ale myslím si(nebo spíš doufám),že by mi kineziologie mohla pomoci.Je mi 24 let a jsem čerstvě vdaná,s mým mužem jsme spolu téměř 6 let.Poznala jsem ho po dvouletém pseudovztahu.Tehdy mi bylo 16 a jemu 24 let.On měl přítelkyni,kterou často a mockrát podváděl a to nejen se mnou.On byl můj první se kterým jsem spala,zamilovala jsem se,ale on mi lásku neopětoval.Moc jsem se trápila,začla jsem dost pít a kouřit a málem jsem se zničila.Byla jsem na něm závislá.Moc mi ublížil a využíval mě.Věděl,že mě má v hrsti,kdykoli zavolal,neodmítla jsem ho.Nikdy jsme spolu skutečně nechodili.Tak a teď ten problém,který mám.Občas mám takové stavy,kdy se hnusím sama sobě.Začnu si nípat obličej až do krve nebo se prostě škrábu,strhávám strupy a vůbec si takto ubližuju.Nebo se začnu cpát sladkostma i když na ně nemám chuť.Neřežu se žiletkama,to ne,ale dost mi to vadí.Sotva se staré boláčky zahojí,hned si opatřím nové.Nedávno mi to všechno nějak došlo.Podvědomě chci být ošklivá,orvaná.Jakoby následek toho destruktivního vztahu.Myslíte,že by mi kineziologie pomohla zbavit se těchto negativních projevů na sobě samé?

Veronika (Pá, 30. 1. 2009 - 10:01)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat moje kamarádka má veliké problémy s manželem snažila se je řešit s psychologem(bohužel konzul.hod.se platí a ted se obrátila,,na někoho kdo ji léčí kinezologií)-má otázka zní: zda je to bezpečné skrz duševní pomoc-pokud jsou u ní příznaky nervového vypětí apod.co obnáší problém v partnerství).V tomto směru mám pochyby zda není lepší odborník-Dr.(její příznaky hubnutí, nervy, zhoršení lupénky...)

Anna (Pá, 26. 10. 2012 - 13:10)

Nemáte někdo zkušenosti s dobrým kineziologem z Karviné, Třince, Těšína nebo okolí ? Děkuji

Ich (St, 3. 10. 2012 - 09:10)

Máte někdo prosím zkušenosti s kinezioložkou Kateřinou Houdkovou z Prahy? Za reakce předem velmi děkuji!

Markéta (St, 23. 5. 2012 - 14:05)

600Kč za sezení je dost,...Můžete mi prosím napsat kontakt na pana Racka.Jsem z Plzně,děkuji

Kamila (Čt, 16. 2. 2012 - 13:02)

Mohl by mi, prosím, někdo doporučit někoho na Moravě, nejlépe Brno a okolí?

k (Ne, 20. 11. 2011 - 14:11)

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/kineziologie.html

hamaha (Út, 15. 11. 2011 - 13:11)

každopádně funguje!!!... ale přiznám se, že mi to chvíli trvalo, než jsem na to přišla...když jsem šla poprvé na "odblokování", tak jsem netušila do čeho jdu, o co tam vlastně jde...přišlo mi to opravdu tak trošku "ujeté"...ale z nějakého mě tenkrát neznámého důvodu mi to nedalo a začala jsem se pídit po tom, o čem to odblokování vlastně je... trvalo to několik let, než jsem na to přišla... pídila jsem se tak, že dneska sama odblokovávám (www.odblokovani-onebrain.ic.cz) dnes už vím o čem metoda One Brain, někdy označovaná jako Kineziologie je... je to o spolupráci pravé a levé mozkové hemisféry, o rovnováze v těle, protože nerovnováha v těle se projevuje různými neduhy... dalo by se o tom povídat hodně dlouho, každopádně když jsem začala zjišťovat "jak to funguje", veškeré srovnávání se šarlatánstvím bylo pryč... je to úžasná metoda, která mi neuvěřitelně pomohla... za tu dobu jsem si vyřešila spoustu problémů, pochopila jsem co vlastně od života chci a začala poznávat sama sebe...One Brain je úžasná metoda, která vám pomůže najít příčiny vašich problémů, ale vyřešit je můžete jenom vy sami, to za vás žádné odblokování ani kineziolog neudělá...ale pokud BUDETE CHTÍT, tak to dokážete... moje vlastní zkušenost...

Reklama

Přidat komentář