Reklama

Kněz a žena ...

Éternité (Čt, 27. 8. 2009 - 09:08)

Taky jsem jednou byla na koncertě, kde byli studenti kněžství z Itálie. Jeden na mě celou dobu mrkal. Byla jsem červená až na zadku :-D Ale lichotilo mi to. Pak jsme se trochu lámanou angličtinou pobavili. A to je všechno :-) Jsou to prostě chlapi ( a italové mají holt víc temperamentu)
Ale i kněží to mají těžké. Mám kamaráda, který je naprosto nádherný. Blondýn s modrýma očima, štíhlý, éterický..a kněz. Dohromady pro nějaké ženy smrtelná kombinace. Co ten už zažil obtěžování od žen, dokonce i fyzické obtěžování..jedna ho málem znásilnila..
Tenhle mi zase zpíval od Landy ,, Ty jsi holka nebezpečná, naše láska bude věčná..v bílé posteli mi tě odstřelí.." :-D
Na facebooku mám 5 kněží. Jeden si teď koupil nádhernou motorku, tak mám slíbeno, že mě sveze:-D
Kněží jsou prostě normální lidi, chlapi..
Ale pokud mají v srdci pravé povolání a Boha, tak pro ně celibát není oběť.

Éternité (Čt, 27. 8. 2009 - 09:08)

Héraklité: Mezi studenty semináře se nejde taky dost úchylů, homoušů ap. Jenže na to jsou představení, kteří takové lifrují ven. A věř mi, že za 5 let se pozná, kdo je kdo...
Tohle mi vykládal kamarád kněz. Že někteří kluci byli přinejmenším ,, divní", ale všichni dřív nebo později seminář opustili.

Éternité (Čt, 27. 8. 2009 - 09:08)

Héraklité: Mezi studenty semináře se nejde taky dost úchylů, homoušů ap. Jenže na to jsou představení, kteří takové lifrují ven. A věř mi, že za 5 let se pozná, kdo je kdo...
Tohle mi vykládal kamarád kněz. Že někteří kluci byli přinejmenším ,, divní", ale všichni dřív nebo později seminář opustili.

Héraklité (St, 26. 8. 2009 - 18:08)

Můj názor na celibát doplnil autentickým zážitkem kamarád. Jeho příbuzný pracuje v jednom hotelu kde měli ubytovaných asi třicet budoucích kněží z Itálie,studentů semináře. V hotelu byli jen oni.
Ubezpečil mně že pokud bych je viděl večer,po pár deci vína,jak po sobě lezou,poblil bych se.
Nemám důvod mu nevěřit.

Éternité (St, 26. 8. 2009 - 14:08)

Kdo nevěří, tak nikdy nepochopí, že celibát nemusí být nutně ,, oběť".Všecko napomáhá k dobrému těm, kdo milují Boha...Když jste zamilovaní a musíte pro tu lásku něco ,, obětovat", čas, prostředky,..ap.Berete to jako ,, oběť"? Já teda ne. Cítím se poctěná, naplněná, seberealizovaná,...
Kněží jsou lidé, kteří mají krize a pochybují. Ale modlí se za to. Občas nějaký nevydrží - odejde, ožení se,..To je podle mě normální. Ale lidé vidí jenom ty, co odešli, odpadli. A ne tu hromadu, co ne. Ani ti odpadlíci si nezaslouží nějaké pohrdání. Boží cesty jsou nevyzpatatelné..a soudit nám nepřísluší.
Kolikrát jsem se bavila s kněžími o jejich pudech. Jsou to muži a samozřejmě je mají. Holky se jim líbí. Ale to je asi tak všechno. Vůbec není pravda, že by sexovali při každé příležitosti. Je to asi tak, jak kdyby byli ženatí s tou nejlepší a nejkrásnější ženou ( církev). Proč by ji podváděli a riskovali, že ji ztratí?
S mnoha kněžími mě pojí velmi přátelský vztah. Ale je to čisté, platonické, bez vulgárnosti. Cítím se s nimi ohromně přijímána, jako krásná bytost. I když mi přibyly roky a kila.. Jistě, je tam i takové to ,, něco" nevyřčeného..že oni jsou muži..a já žena..Něco zakázaného - být jim tak blízko, zažívat pohledy, letmé doteky, výlety ap. To samo o sobě je lepší než sex!!
Občas se s nima bavím, jak se dívají na ženy - pozorují jaké mají prsa ap. Prostě normální chlapi. Ale nesexují!Můj nejerotičtější zážitek mého života byl, když jsme šli s jedním knězem do polí, dali si víno a já cítila na svém čele jeho hluboký dech! Bez doteku, bez sexu..Pak jsme se vzali za ruce a šli jsme domů. Vzpomínám spíš, jak mě obohatili duševně a duchovně. Jen dlouhými rozhovory...některým nebylo bohužel dáno to pochopit.

Eva (St, 26. 8. 2009 - 08:08)

Mějte k nim úctu!Asi právě proto se do nich dívky snadno zamilují protože nejsou tak vulgarní a primitivní.

adolfina (Út, 25. 8. 2009 - 21:08)

Jo, taky souhlasím s tím co o nich píšete je to fakt hrozný. Měli by jste mít k nim úctu. Jenže, když se podívám na chování některých lidí dnes tak je to fakt hrůza. Někteří namají úctu ani k rodině.

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 01:08)

Před půlnocí mi kamarád,když jsem ho měla v sobě,říká-"Já nezávidím těm farářům,vždyť si nikdy nezašukaj",já na to-"jen nemysli,cestičku si vždycky najdou,jak ho vyprázdnit nejen vlastním přičiněním",on na to-"taky tomu nevěřím,že by si aspoň občas někam nezaskočili,ale holt musí být velmi opatrní a co nejlíp se maskovat,ale žádnej chlap,pokud není blázen,nebo postižený,nemůže aspoň párkrát do roka kundičku nevyšukat"....názor muže hovoří za vše..

Návštěvník (So, 22. 8. 2009 - 23:08)

taky ji dávám za pravdu.

Lenka (St, 19. 8. 2009 - 19:08)

Éternité to řekla hezky.

Návštěvník (St, 19. 8. 2009 - 08:08)

To by se musel dlouho vyspovídat.
Ale já si myslím,že to nedělaj.
Možná sám ........

Návštěvník (St, 19. 8. 2009 - 08:08)

jezis to jste tak najivni?Neverim ze knez jako chlap sam osobe dokaze byt bez sexu:o)).
Urcite si mezi farnosti a omsema odskakuji za zenskyma a sexuji tak,jako kazdej jinej muzskej.....

Návštěvník (St, 19. 8. 2009 - 07:08)

Dnes to není tak upjatý a kněz má plno aktivit.Pokud rád mezi lidi-chodí,pokud rád sport sportuje.
ale vím,že mají tolik moc práce,že toho času na zábavu jim nezbývá.
je jich málo a mají na starost i 8 farností.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 23:08)

A zvou je do pelíšku??

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 22:08)

Ano, rádi poznávají mladé dívky / slušné dívky.
Hrají s nima i hry,karty apod.
Jezdí s farností na výlety .I s jejich dětma .

Éternité (Út, 18. 8. 2009 - 21:08)

Já se v církevních kruzích pohybuju dlouho. Znám plno kněží a do někerých jsem byla platonicky zamilovaná. Jsou holky, co vzrušuje už jen ten pocit zakázaného ovoce, myslí si, že kněží jsou jen zaměření na duchovno. Kněží jsou především lidé. Jejich láska k Bohu a povolání musí být opravdové, aby dokázali odolávat svodům. Ale to je právě krásné. Jsem mladá a velmi atraktivní - aspoň to lidi říkají. Ale kněze jsem nechtěla svést ani nesvedla. Jsou to moji přátelé, a já jsem za to vděčná. Je fakt, že jsou to prostě chlapi a kamarádit s hezkou katoličkou se jim líbí.

Lenka (Út, 18. 8. 2009 - 11:08)

Tak já např. znám jednu řádovou sestru, která má poměr s knězem. Tají to už dva roky a ani jeden nechtějí z toho vztahu odejít, jsou spolu spíš kvůli sexu. Jí je přes 30, jemu ke 40.

Bearnsdorf (Út, 18. 8. 2009 - 11:08)

Ne nejsem, a nepsal jsem, ze me lide pomlovali. Jen nemivam cerveny satek pred ocima, kdyz nekdo vyslovi slovo farar, okamzite neurazim a jsem rad, kdyz jsem slusny k nekomu, tak on je slusny ke me.
A to co jsem psal byly zavery z predchozich reakci a toho co bych asi delal, kdybych byl na miste toho kneze.

Eva (Út, 18. 8. 2009 - 10:08)

TO BEARNSDORF:Mám otázečky.Ty jsi kněz?Jestli ano,měl jsi něco s ženou? Píšeš,že Tě lidi pomlouvali.Proč?Já si myslím,že tak jak se "normálním" mužům líbí pěkné ženy,tak stejné je to i u knězů,že si třeba při mši taky všimnou a řeknou si ta je hezká.

Eva (Út, 18. 8. 2009 - 10:08)

Lidi nechápou,že kněz je taky jenom člověk,který ma city.Myslím city jako muž.
Rozhodnutí odejít zvažoval několik let.A lásku k ní vyjádřil jako první.Ona říkala,že kdyby jí to neřekl sám,tak mu o svojí lásce k němu nikdy nepoví.Pomluvy to je nejhorší,člověk se proti nim němůže nijak bránit.

Reklama

Přidat komentář