Reklama

Kněz a žena ...

dena (St, 7. 5. 2008 - 23:05)

rict mu to, ale mimo zpoved..a nejak opatrne.hodne stesti!

Kačka (St, 7. 5. 2008 - 12:05)

Ahoj Jani,
zpově´d je tu úplně z jiného důvodu, než k vylévání citů, takže ve zpovědnici bych mu určitě nic neříkala. Mohla bys ho ale požádat o soukromý rozhovor mimo zpovědnici, v tom by ti vyhovět měl. Přesto bych si moc velké naděje nedělala. Já se s tím "mým" farářem nedávno viděla, potřebovala jsem si pár věcí ujasnit. Byl rád, že mě vidí, sem tam utrousil nějakou poznámku, z níž jsem pochopila, že mě má rád pořád, ale zároveň taky, že je spokojený tak jak je, svého poslání by se nikdy nevzdal. Bavili jsme se i o celibátu a on je v něm šťastný a prý i kdyby byl dobrovolný, tak by se ho drtivá většina kněžích nevzdala.
Máš pravdu v tom, že ženy mají zvláštní schopnost zamilovat se do nedostupných mužů, je to tak, kouzlo nedostupnosti funguje. Ale určitě existují kluci, kteří jsu taky hodní, citliví a navíc nezadaní. Nesmíš se upínat na něj, ale koukat i kolem sebe. Já k tomu "svému" pořád něco cítím, ale jsem vdaná a miluju svého manžela. A pokud Bůh dá, budeme se s oním knězem přátelit a snad už na sebe kontakt neztratíme. Bylo to velké nedorozumění tehdy, ale asi to tak mělo být.

JANA (Út, 6. 5. 2008 - 17:05)

Zdravím, téédy, tolik komentářů jsem ani nečekala. Tak ted si opravdu nevím rady, jedna půlka říká říct mu to a druhá půlka at jsem radši zticha, protože bych ho mohla uvést do trapné situace. A o tom tedy nepochybuji, tím, že bych mu řekla, že jsem se do něj zamilovala, stopro bych ho uvedla do rozpaků, nicméně to bych asi uvedla každého chlapa do rozpaků, kdybych mu něco takového řekla, nemyslíte?:)
Možná máte trochu pravdu, že se mi líbí ta představa nemožnosti vztahu, dokonce jsem slyšela, že jsou takové ženy, kterým se líbí nedostupní muži, třeba právě faráři nebo zadaní. Ale já jsem se do něj také zamilovala díky tomu že splnuje všechny mé požadavky na muže, je hodný, milý, chytrý, pohledný atd. akorát to jeho povolání je trochu zádrhel viďte?:) vím,že je to hřích svádět pana faráře, nicméně nemůžu si opravdu pomoct:( plánuju jít v neděli k němu ke zpovědi, říct mu to tedy nebo raději ne?ale když mu to neřeknu tak se budu užírat, že sem to ze sebe nedostala a když mu to zas řeknu, tak mě bude trápit to že mě odmítl:( nebo ho mám třeba požádat jestli by si se mnou nepopovídal mimo zpověď a že bych mu to nějak vylíčila mimo tu zpověď, mě tam totiž vadí ta mříž:) co si o tom myslíte?kdybych ho třeba pozvala na kafe, myslíte že odmítne??děkuji předem za rady, jste hodní, že se snažíte pomoct, Jana

Taky Jana (Út, 6. 5. 2008 - 15:05)

Jano, Ty jsi věřící, že půjdeš ke zpovědi? Já radím neříkat. Samozřejmě, že většinu chlapů bys uvedla do rozpaků. Ale jeho tuplem. On jen tak lehce nemůže změnit svůj život, jako ostatní.

JANA (Út, 6. 5. 2008 - 15:05)

Zdravím, téédy, tolik komentářů jsem ani nečekala. Tak ted si opravdu nevím rady, jedna půlka říká říct mu to a druhá půlka at jsem radši zticha, protože bych ho mohla uvést do trapné situace. A o tom tedy nepochybuji, tím, že bych mu řekla, že jsem se do něj zamilovala, stopro bych ho uvedla do rozpaků, nicméně to bych asi uvedla každého chlapa do rozpaků, kdybych mu něco takového řekla:)
Možná máte trochu pravdu, že se mi líbí ta představa nemožnosti vztahu, jsem slyšela, že jsou takové ženy, kterým se líbí nedostupní muži, třeba právě faráři nebo zadaní. Ale já jsem se do něj také zamilovala díky tomu že splnuje všechny mé požadavky na muže, je hodný, milý, chytrý, atd. akorát to jeho povolání je trochu zádrhel viďte?:) vím,že je to hřích svádět pana faráře, nicméně nemůžu si opravdu pomoct:( plánuju jít v neděli k němu ke zpovědi, říct mu to tedy nebo raději ne?ale když mu to neřeknu tak se budu užírat, když mu to zas řeknu, tak mě bude trápit to že mě odmítl:( nebo ho mám třeba požádat jestli by si se mnou nepopovídal mimo zpověď a že bych mu to nějak vylíčila mimo tu zpověď, mě tam totiž vadí ta mříž:) co si o tom myslíte?děkuji předem za rady, jste hodní, že se snažíte pomoct, Jana

profesorka (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

no osloveni bylo jaksi nemistne, ale zbytek pravdivy..a jak rekl/a Jorga-ma se tady debatovat o moznem vztahu knez-zena a nikdo neni zvedavy na takove nejapne vtipky bez poenty..kdo jsi, ze soudis?

Jorga (So, 19. 4. 2008 - 18:04)

................zbytečné komentovat. J.

Návštěvník (Pá, 18. 4. 2008 - 12:04)

No třeba zrovna příspěvek 18. 4. 2008 10:48:31 potvrzuje, že to o té lůze je stoprocentní pravda.
Už to oslovení, že.

jorga (Pá, 18. 4. 2008 - 12:04)

To by mě opravdu zajímalo, kdo nás to nazývá lůzou ? Z čeho asi vyšel ? Odkud a jaké má vzdělání ? Určitě už mu není 20 a pokud vzdělání má, tak jej získal v komunistickém režimu ! Vraťte se k tématu a nedělejte dusno ! A jest-li jste kněz nebo fanatický věřící - sledujete, kolik tisíc kněží žije v Americe jako prasata ? Takže, co s tím celibátem, je to správné nebo ne ? J.

Návštěvník (Pá, 18. 4. 2008 - 10:04)

ty vole co to tady povidas o luze?myslis ze se tyka tohoto tematu?to je vtipny.neplet politiku i mezi veci, kam vubec nepatri..jinak se budou vsichni smaaaat :D

Návštěvník (Pá, 18. 4. 2008 - 07:04)

Omyl, takhle to vypadá, když se lůza plete do něčeho, na co nemá, navíc je bez elementárních znalostí pravidel slušného chování, etiky, historie, náboženství, atd.
Nejúsměvnější na tom je, když tato lůza začne poučovat ostatní.
Nejsmutnější na tom je, když si tato lůza začne vládnout - viz. situace České republiky ve srovnání s Rakouskem, Německem, Švýcarskem, atd.

Jorga (Čt, 17. 4. 2008 - 16:04)

Domnívám se, že mu to určitě řekne, vždyť je to chlap jako každý jiný a to, že se zasvětil Bohu, na tom nic nezmění ! Jest-li odolá, tak jenom navenek, ale uvnitř ? Nelze ! Takhle to potom vypadá, když stále ještě církev bazíruje na tom celibátu !!! J.

dena (Čt, 17. 4. 2008 - 12:04)

jejdaaa lidi laska neni zas tak slozita vec.a my jsme svobodni lide. tak at sikazdy robi to co sam chce kdyz neblizi mekomu jinymu..a ja hlasuju pro to, aby mu to rekla!kdyz tak ji rekne on, ze to tak nema a maximalne si u te predstavy ze je s ni vyhoni..:)a treba ji taky miluje.jak se to ona muze dozvedet, kdyz mu to ani nerekne..?

Kačka (Čt, 17. 4. 2008 - 10:04)

Já radím, pokud on nechová podobné city k tobě. NEŘÍKAT. Jen bys ho uvedla do rozpaků a nevěděl by pak, jak se k tobě chovat a bylo by to velmi trapné pro oba. Já tě ale chápu, prožila jsem něco podobného, akorát že on se zamiloval do mě a já ho jen měla ráda. Nedopadlo to dobře. I kdyby se zamiloval do tebe a láska byla oboustranná, nebylo by vyhráno. Kněz se zasvětil Bohu a nemůže se své služby jen tak vzdát. I kdyby z církve vystoupil, nebyl by "normálním "člověkem, jednou by ti to mohl vyčíst. Tyhle vztahy nemají perspektivu. Najdi si trochu schůdnější lásku, která nebude mít tak velké překážky.

Victoria (St, 16. 4. 2008 - 14:04)

Bára: Neříkám, že není šťastný, jen že to tak může být. A nebo také nemusí. Ale kdyby jejich city byly vzájemné a ani jeden z nich se nevyjádřil, byla by to škoda. Četla jsem o jeptiškách, které si našly muže a vystoupily kvůli němu z řádu, tak proč by nemohl totéž udělat kněz, pokud by to tak chtěl?

Ignacius R.-meč (St, 16. 4. 2008 - 14:04)

Nehřešte již více a padněte na kolena před fotografií na níž Vám žehnám,heretici!

http://www.imghosting.eu/view.php?img=B359.jpg

Ignacius R.-meč pravdy.
------------------------

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

jorga (St, 16. 4. 2008 - 12:04)

..........ale, když ono je to tak krásný a to vědomí, že by se to nemělo a z jeho strany nesmí - to snad přitahuje co nejvíce ! Řekni mu to ve vhodné příležitosti každopádně, vždyť on by měl ochraňovat všechny své " ovečky ", proč by nepomohl Tobě? Kněží jsou vzdělaná a moudří a vždy vědí, jak odpovědět, nezklame Tě, uvidíš !!! J.

jorga (St, 16. 4. 2008 - 12:04)

..........ale, když ono je to tak krásný a to vědomí, že by se to nemělo a z jeho strany nesmí - to snad přitahuje co nejvíce ! Řekni mu to ve vhodné příležitosti každopádně, vždyť on by měl ochraňovat všechny své " ovečky ", proč by nepomohl Tobě? Kněží jsou vzdělaná a moudří a vždy vědí, jak odpovědět, nezklame Tě, uvidíš !!! J.

dena (Út, 15. 4. 2008 - 23:04)

fajn holky..- A. a e..mate asi pravdu.ja nejsem verici, ale znam takovy lidi.a ja rikam at mu to ta slecna rekne.on ji to bud vysvetli..nebo ne :)

e (Út, 15. 4. 2008 - 22:04)

záleží jestli je opravdu oddán svému poslání,nebo jako mnoho ostatních si na kněze před lidmi jen hraje.já osobně bych mu to neříkala.správný kněz by stejně nepodlehl aten druhý typ ten at jde k čertu.jsem bývalá katolička apředstava oddaného kněze je velmi vzrušující právě pro tu nemožnost vztahu.

Reklama

Přidat komentář