Reklama

kondylomata

sexy-wings (Út, 21. 8. 2007 - 00:08)

jenže kde by ten vir vzal? Ja v tom mam galimatiáš. Doktorka řekla,že mi to odstraněj a budu ok. Tim pádem nebudu už infekční. A on když nic nemá,tak přece tak není infekční ne? nebo jo?To by byl infekční každej druhej,protožeto má přes 60%lidí. Nheldě na to se to u chlapů dá zjistit až podle příznaků,takže by vlastně roznášel a nevěděli by jak když by nic nezjistili......Sem z toho magor. Ja s nikym jinym nespala,on taky ne a nevim kde se to v nás vzalo. Nikdo jinej v rodině to nemá...Nevim no. SNad se uzdravim a on snad nemocnej není.

Nika (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

mě gynekolog řekl - viz výše. Jen tak na upřesnění, to že mu to na penise neroste neznamená, že to nemá. Třeba má v sobě vir, který ti to způsobil.Ale jak jsem psala, odstranili mi to, přítele mám pořád stejného a zatím se to neobjevilo. je to už několik let.

sexy-wings (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

A ještě otázku, dneska mi venerolog řekl,že sem to mohla dostat jen pohlavnim stykem a ja nemela nikoho jineho nez sveho pritele a on to pry nema. Kde sem to sebrala???!!!!Ja sem s nikym jinym nespala a a on taky ne. Tim sem si jista.

Nika (Po, 20. 8. 2007 - 12:08)

Ne, přítel to nikdy neměl a ani nemá. Já jsem byla vždy věrná. Můj gynekolog mi prozradil, že to můžu získat i přes ručník, společný vibrátor ( u lesbiček ) apod.

lucek (Po, 20. 8. 2007 - 12:08)

Adresováno Mravní hlídce:Každý strůjce svého štěstí!!
Je vidět, že Vy jste asi nikdy v životě neměl orgasmus, že.
Když má někdo kondylomata, neznamená to, že musel smilnit nebo co! Tady hraje roli imunita,já byla odjakživa věrná a přeci jen jsem k nim někde přišla!
Takové názory jsou předpotopní, vychovávejte si podle nich především své děti!

chicki (Po, 20. 8. 2007 - 11:08)

Můj přítel nemá ani jizvičku, ale je pravda, že to měl jen v oblasti ochlupení. Já je měla i dole ale mě také žádné jizvičky nezůstaly. Přeji tobě i příteli hodně štěstí.

sexy-wings (Po, 20. 8. 2007 - 11:08)

Nika: Aha,děkuju:) A přítel to taky měl?On tam nějaké malé pupínky má, ale nevim jestli jsou to kondylomata nebo papile corole glandis. Ale taky si dojde na venerologii. Ja budu rada,az se toho zbavim.
Pro ostatní: Pánové,když vám to odstraňovali,nezůstali ste nějak zohyzdění?

Nika (Po, 20. 8. 2007 - 10:08)

Já jsem to měla taky hodně nízko, vyřezával mi to doktor přímo v ambulanci, za 3 dny mi samy vypadly stehy. Při sprchování mě to ani nebolelo a sex mě měli už za týden. Ještě bych dodala, že to nebylo v celkové narkóze, jen v místní a jizvička sice zůstala, ale nijak mě neobtěžuje

sexy-wings (Ne, 19. 8. 2007 - 23:08)

No,zítra jdu na venerologii,ne gyndu kašlu,zjistit,jestli budu ok a on taky nebo jestli se mam jit zastrelit. Volala sem si na gyn. ambulanci a že až to odstraněj tak už infekční nejsem. Jenže on tam má něco malinkýho už několik let,našla jsem na na netu že to může být Papile corole glandis,cože není nemoc,jen viditelná nervová zakončení, nebo že to můžou být ty kondylomata. Tak nevím no.Prý se to s tim zaměnuje. A nevíte náhodou,jsou testy na HPV?Jestli to máme nebo nemáme nezávisle na příznacích?

chicki (Ne, 19. 8. 2007 - 22:08)

já jen myslela abys teď byla opatrná a raděj s ním nespala. Nevím, jak se to léčí.. a třeba to ani mít nemusí pokud má silnou imunitu.. Prostě raději počkej, co ti poradí paní doktorka. Dle mých zkušeností sice každý doktor o kondylomatech říká něco jiného, ale přecejenom je lepší poslechnout odborníka. Zajímavý, jak taková zdánlivá "banalita" může otrávit život, že:(

sexy-wings (Ne, 19. 8. 2007 - 22:08)

a co mám jako dělat? "hele končim s tebou,seš nemocnej a já nechci bejt taky" to asi těžko. Když by ten vir měl (btw zejtra jdu ke gynekoložcemtak se to dovim) v sobě, dá se to léčit? Aby sme oba mohli normálně žít?

chicki (Ne, 19. 8. 2007 - 20:08)

sexy-wings: heleď mě nic nevyřezávali, asi jen seškrábali, nebo nevím, byla jsem mladá, poprvé v nemocnici, takže i vykulená a ani mě to v tu chvíli nezajímalo. Byla jsem pod celkovou narkózou, hned ten den mě pustili domů. Akorát se po tom zákroku musíš hodně často sprchovat, což je dost krutý a bolí to. No a po zákroku jsem nesměla mít měsíc pohlavní styk. Ale stálo to za to. Už je to tři roky a mam fakt pokoj. Být tebou, s přítelem nespím. Může mít v sobě vir, aniž by měl bradavičky a až se vyléčíš, mohl by to na tebe zase přenést zpět.

sexy-wings (Ne, 19. 8. 2007 - 20:08)

A tobě to vyřezávali? já to mám na opravdu citlivém místě, až úplně u vchodu do vaginy, na ty tenky kůžičce. Mam strach,abych nebyla nějak zjizvená.Jak si to měla velký? hele kdyžtak moje icq je 30052159

Nika (Ne, 19. 8. 2007 - 18:08)

to sexy - wings : Myslím, že nejlepší je to vyříznout, dostaneš lokální anestezii, za 3 dny ti samovolně vypadnou stehy a hotovo. Je to lepší než si to několik týdnů potírat a třeba bez výsledku?! Navíc výřez nic nestojí a skoro to nebolí.

sexy-wings (Ne, 19. 8. 2007 - 17:08)

Ahoj,objevila jsem je u sebe asi před týdnem. Myslela jsem že je to nějaké opruzení,ale nezmizelo to. Byla sem se ptát na ten Wectar crem, nebo jak se to pise a stoji to okolo 700 (to je dost) a tak zkusim již zmíněný hypermangan, teatree oil a dubovou kůru a uvidíme no....Mam strach, že budu muset podstupovat nějaká drastická odstraňování.Eště se chci zeptat, když vám to dokrotka potírala tim podofylinem, stálo vás to něco? a mohli ste mít normálně pohlavní styk? protože přítel nic takového na sobě nenašel a kondom prý stejně nepomáhá.Děkuji za odpověď a držte mi palce, sem z tho mimo :(

losteperos (St, 15. 8. 2007 - 12:08)

vsem ktere to trapi drzim pesticky byl jsem na tom obdobne jako vetsina zvas aldara me stim pichla sic trosku drastacek ale da se to drzte se a zbavte se toho hnusu.

Tommy (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Ahoj. Mám kondylomata v oblasti konečníku. Měj jsem jít na operaco,ale nechtělo se mi. Koupil jsem si přes internet vironal- 2x denně 9 kapek a epigen intimo,taky dvakrát dendě na postižené místo,piju dvakrát denně čaj Una de Gato a taky mám tabletky Vytaglukan,nebo hlívu ústřičnou.. můj problém je asi jiný,než váš,ale užívám tyhle přípravky a za poslední tři týdny se má kondylomata změnčila z velikosti centimetru o polovinu a některá zmizela úplně.. Stálo to hodně peněz,ale pomohlo mi to. Hodně štěstí. T.

chicki (Ne, 12. 8. 2007 - 12:08)

Dáda: příteli to v nemocnici seškrábali a už se to nevrátilo. Žádné mazání, nic takového. Jinak jsem slyšela, že kondom nepomůže...klidně už to můžeš mít taky, jen nemáš bradavičky... Teda nechci tě strašit, ale jsou to svině a je to tak.
Jana: No ono je to fakt zajímavý. Mě doktor řekl, že je to přenosné pouze pohlavním stykem, ale pak když jsem byla na tom chirurgickém zákroku, kdy mi je odstraňovali, tak tam byla holčina s tím samým a té zase doktor řekl, že to mohla chytit klidně také z bazénu, ze sauny, z ručníku atd... Každý říká něco jiného:/
Nika: no jak už jsem psala, je to dost individuální, člk může mít vir HPV, ale bradavičky mít nemusí..
Jinak přeju všem, aby se ty mrchy už znovu neobjevily. Dokáže to dost otrávit život. Tak hodně zdaru.

Nika (Čt, 9. 8. 2007 - 13:08)

Zdravím, já jsem to taky měla. Našel mi ji náhodou přítel :-) asi měsíc před nálezem jsem měla pořád výtoky, které na žádnou léčbu nereagovaly. Až jsem s pupínkem zašla na gyndu, kde mi ji pan doktor chir. odstranil a už se neobjevila. Zajímavé je, že jsme si s partnerem věrní a on nic takového neměl.

Petra (St, 8. 8. 2007 - 22:08)

Ahoj vsichni, chci se s vami podelit o radu ktera na kondylomata zabrala alespon me..kdyz jse mi vytvorily,byla jsem zoufala a nevedela co s tim,jelikoz jsem v zahranici,tak jsem je mazala canestenem a nic..potom jsem se rozhodla "bojovat vnitrne" a koupila jsem si aloe vera 100% juice a pila kazdy den trikrat polevkovou lzici a do tri tydnu byly ty potvory pryc samy od sebe a musim zatukat,ze se navratily..tak doufam,ze to alespon nekomu pomuze:)mejte se fajn..

Reklama

Přidat komentář