Reklama

kondylomata

Hanna142 (Út, 21. 9. 2010 - 01:09)

mravní hlídka,Atebe vezme stejně čert.Zopakuj si desatero!

calypso (Pá, 6. 8. 2010 - 14:08)

dobry den Koupim Aldaru v jakemkoliv mnozstvi.

prosim kontaktujte me na email [email protected]

dekuji
C.

jana (Pá, 30. 7. 2010 - 12:07)

je aktualní nabídka aldary nebo wartecu?nebo nevite kde sehnat?

jirka (So, 24. 7. 2010 - 02:07)

Me bohuzel potkala...ahoj chtel jsem se zeptat jestli to boli s tim laserem. dekuju

Roman (Pá, 16. 7. 2010 - 22:07)

na bradavice ISOPRINOSINE

Lucie (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Ano nabídka je stále aktuální.Mám tři zbylé pytlíčky aldary a jeden celý nerozdělaný Wartec.Pokud máte zájem tak napište na tel. 723038928.

Radka (So, 3. 7. 2010 - 21:07)

Ahojky všem, i já měla...jeste stale je aktualni nabidka Wartecu ci Aldary?? Mela bych zajem..

Lucie (Po, 28. 6. 2010 - 16:06)

Ahojky všem, i já měla zkušenost s touto nemocí.Kondylomata jsem měla zhruba před pár měsíci a teprve před měsícem a půl jsem se jich zbavila. Byla jsem na dvou operacích ale ty moc nepomohly.Pomohla mi až mastička Aldara a Wartec cream.Od té doby ani jeden pupínek.Kdyby měl někdo zájem tak mám ještě zbylé pytlíčky Aldary a jeden ještě nerozdělaný Wartec.

M.P. (Pá, 25. 6. 2010 - 23:06)

Nepřenášíse to jen od...No hura,prosim prosim.A jaka jsou ty homeopatika?Ja čaruji a věřím i s mamou a spíš to vylezlo jakoby na povrch.jsem kluk a to se mi fakt o tom dost pitomě pluví.MA SLEČNA VAŽNA ZNAMOST TO MĚLA ATAK MAM VZPOMÍNKU.Dnes vypalovaní.RAD SI NECHAM PORADIT.DĚKUJI

Kkk (Ne, 13. 6. 2010 - 17:06)

ahoj všem, držím palce ať...Musím říci, že máš pravdu. Jak jsem psala níže, také mi pomohla homeopatika a psychika. A zmizeli ze dne na den, až jsem tomu nevěřila. Jak říkají babičky: "Není nad to bradavicím pořádně vynadat" :)

Kkk (Ne, 13. 6. 2010 - 13:06)

Proč pořád říkáte, že se to vrací? Já věřila, že to zmizí a zmizelo. Používala jsem homeopatika plus jsem absolvovala jedno potření podophyliem. Měla jsem kondylomata jak u poševního vchodu, tak u konečníku a na hrázy jich bylo jako vyseto...zmizelo to celkem od diagnozy za 20 dní. Ale chce to pomoci si i starými babičkovskými recepty, a navíc tomu věřit.

cvyk (St, 12. 5. 2010 - 10:05)

By zasloužil ufiknout péro,...Nepřenášíse to jen od partnera, je to reakce organismu na toxiny v těle... Můžeš to taky chytnout na plovárně, v bazénu atd... Možností je vícero. Ten virus máme už skoro všichni, při oslabené imunitě a zátěži těla (toxiny, jedy atd.) se to projeví, proto nepomůže často ani mechanické odstranění, hned se to vrátí. Základem je celkové zdraví - hlavně zdravě jíst, nepodporovat usazování hlenu v těle... Proto neobviňujte své partnery, kteří jsou v tom velmi často nevinně. Spousta lidí dostane kondylomata aniž by s někým spali. On může úplně stejně obvinit tebe, ale neřekne ti to do očí. Jak to, že kondylomata máš a on ví, že s nikým nespal, určitě si ho podvedla. Z výše uvedeného je ověem jasné, že i když jste 100% věrní, můžou se objevit.

Pepa (Ne, 9. 5. 2010 - 13:05)

Ahoj, nedávno jsem zjistil, co to vlastně mám, když jsme tuto pohlavní nemoc probírali ve škole. Před tím jsem si myslel, že je to normální a vůbec jsem se nebál, ale teď začínám mít docela dost strach. Problém mám už pěkně dlouho a to už z dob, když jsem byl ještě panic, tak nevím jak jsem se mohl nakazit. Nyní mám však stálého sexuálního partnera a provozujeme spolu nechráněný sex. Vůbec nevím, jak jí to mám říct a co dělat. V první řadě si asi zajdu na urologii a koupím si nějaký přípravek na zlepšení imunity.

k.teslova@sezna (Čt, 15. 4. 2010 - 00:04)

Ahojky všem, co tak čtu tak se začínám docela i bát. Bradavičky jsem u sebe zjistila asi před měsícem a půl ihned jsme šla k doktorce a tam mě poslala hned do Motola. V Motole moc ochotná paní mě objednala až na 21.4.2010 ale vůbec nevím jestli to je už operace nebo jen prohlídka..Chci se zeptat zda je zákrok od celkovou narkózou nebo ne? A jestli to po operaci opravdu tak moc bolí jak tu čtu...děkuji za odpověd

Petra (Pá, 2. 4. 2010 - 16:04)

Jo, jinak není třeba...ahoj všem, držím palce ať se toho co nejdříve zbavíte. Mě osobně se tyhle hnusy začaly objevovat asi před měsícem a půl, lékařka zkusila nějaký fialový roztok, po kterém sice zmizela, ale hned se objevila znovu, takže jsem nakoupila přípravky na imunitu (Bio spirulina, Imodal) a přidala jsem Wartec. Asi chápete že jsem do sebe cpala všechno, jen proto aby to zmizelo. Ale opravdu začala mizet až tehdy, když jsem se s nimi vypořádala psychicky. Prostě jsem si řekla že něco takovýho prostě ne, že tohle já prostě nechci. V ideálním případě je ještě "pošlete" někomu kdo vás vytočil a výsledek je zaručen:), zcela vážně, vliv psychiky na bradavice je dokonce potvrzen psychology, při některých obtížích je prostě psychika mocnější než přípravky, které jen zmírní potíže, ale vir jako takový nezničí.

Gabriela (Ne, 21. 3. 2010 - 18:03)

Jo, jinak není třeba kupovat přípravky takhle po netu, zajděte na gyndu, nebo kožní a tam Vám to napíše. Např. ten Wartec stál 500Kč a je fakt super.

Gabriela (Ne, 21. 3. 2010 - 18:03)

Tak já jsem po operaci taktéž, byla jsem na odstranění laserem. Byla jsem v celkové narkoze, zákrok trval asi půl hodiny, půl hodiny potom jsem se probudila. Jelikož jsem toho měla fakt hodně už, popáleniny byly velmi rozsáhlé. Bolesti byly celkem velké, do práce jsem nechodila, nemohla jsem pomalu dojít ani na wc. Po 3 týdnech se to teprve začalo jako tako hojit, nyní jsou to 4 týdny a už jsem docela v pořádku a mám klid. Důležitá byla pořádná hygiena, dělala jsem oplachy dubovou kůrou a Rosalginem (ten vyjde ale dráž..). Objevily se mi zpátky 2 malinké, na ty mi Dr. napsala Wartec cream a po 4 dnech byly pryč a už to tak snad zůstane. Proto nebojte se zákroku, je to zlý, ale dá se to vydržet a budete mít pokoj!!

ivana (So, 20. 3. 2010 - 14:03)

koupím Aldara krém,cenu i množství respektuji,dekuji moc,[email protected]

Jiří (St, 17. 3. 2010 - 08:03)

Měla sem taky problem s...koupim pripravek na kondylomata komu zbyl ozvete se na tel 774086469 dekuji moc!!

I. (St, 10. 3. 2010 - 17:03)

Ahoj, mám taky tento...Ahoj, na odstranění kondylomat jsem byla Na Homolce, na gynekologickém odd. Předchází tomu hromada vyšetření, protože to je pod celkovou narkozou.. takže nejdřív krev na AIDS, na žloutenku, pak u svý obvoďačky EKG, moč a zase krev a doporučení, že jste schopná celkové anestezie. V pondělí ráno mě přijali, v poledne jsem jela na sál, uspali mě a po 2 hodinách jsem se probudila a bylo to v pohodě.. čekala jsem větší bolest.. je to namazané nějakou mastí těsně po tom.. ale dá se chodit atd. v úterý ráno, další den mě hned ráno v 7 po raní vizitě pustili domu. dá se jít hned do práce,ale měla jsem ještě volno, nebolí to, ale je to nepříjemný. doporučuje se hodně sprchovat a často.. tak to dělám. vypadá to strašně. za 14 dní jdu na kontrolu ke gynekoložce.. už to nechci nikdy zpět a udělám pro to cokoliv. 4 týdny bez sexu a koupání je snad jasný potom.. .-)

Reklama

Přidat komentář