Reklama

kondylomata

Janka (Po, 22. 2. 2010 - 16:02)

tu Aldaru ještě mám,dala jsem za ni 1850kč za 12sáčků,takže sáček asi za 150kč,mám 3sáčky v jednom je 250mg krému,doba trvanlivosti je do února 2011,mám to i s originální krabičkou a návodem k použití,jestli máte zájem,tak mi napište,nebo zavolejte na tel.728140466 a domluvíme se.

pavla (Ne, 21. 2. 2010 - 10:02)

Měla sem taky problem s...Dobry den Jani.Mnela bych zajem o zbytek te Aldary,pokud ji tedy jeste mate!Mohu se s vami nejak spojit?

Gabka (Po, 15. 2. 2010 - 18:02)

Ahoj, mám taky tento problém. Za 3 dny se chystám na odstranění laserem. Doktor říkal že budu 2 dny v nemocnici aby mi mohli podávat léky proti bolesti, hojení popálenin od laseru je prý asi 3 týdny. Máte s tímto někdo zkušenosti?

Janka (Ne, 14. 2. 2010 - 19:02)

Měla sem taky problem s kondylomaty,nemohla sem se jich zbavit několik let,pomohl mi krém Wartec a na úplné doléčení sem dostala Aldaru,ještě mi zůstaly 3sáčky,mohly by třeba někomu pomoct k vyléčení...

turik (Út, 9. 2. 2010 - 19:02)

Ahojky, patřím taky k těm kdo s těmahle potvorama má problém. Bradavičky se mi oběvili už loni v červnu a teprve v listopadu jsem je začala léčit. Gynekoložka mi předepsala Wartec- bohužel bez úspěchu, a navíc bradavičky se mi zvětšily:o(. Souhlasila jsem s předepsáním Aldary i když jsem věděla že stojí něco kolem 1500,-, všude jsem se dočítala že je to nejlepší léčba. Aldaru jsem koupila za 1770,- a doufala že pomůže. Mám za sebou zatím 3 týdny mazání a ještě tak 2 týdny před sebou a zatím tak nějak bez výsledku.
Když mi gynekoložka tu Aldaru předepisovala ptala jsem jí, co kdyby mi to nepomohlo co pak. Takže pak by mě prý čekalo laiserové odstranění někde v Praze v Motole. Skvělé vyhlídky. Na kontrolu mám přijít koncem března, takže se budu modlit aby sem se tědlech potvor zbavila.

marta (Po, 8. 2. 2010 - 18:02)

Ahojte,
mám taky TENTO...měla bych Wartec krém,je už otevřený,ale je ho tam ještě dost,používá se ho jen melé množství,já ho už nepotřebuju,tak jestli máš zájem,ozvi se

Petrolejkaa (St, 27. 1. 2010 - 13:01)

... a ještě dodatek- to svědění po tom Epigenu bylo asi po 4 dnech od začátku používání...

Petrolejkaa (St, 27. 1. 2010 - 13:01)

Ahojte,
mám taky TENTO probém :-(. Dočetla jsem se, že je spolehlivý WARTEC krém. Takže kdybyste kdokoliv měl ještě tubičku- koupím!!!! Mám doma i Epigen intimo- cca před rokem jsem ho začala používat a neskutečně mě to "tam dole" začalo svědit- a na netu jsem se ted dočetla, že je to kvůli "ústupu" bradaviček, je to možné??? Díky vám za jakýkoliv příspěvek :-).

PETR PETR PETR (Po, 25. 1. 2010 - 23:01)

Jsem kluk, mám téměř deset let stejnou partnerku. S klukem jsem nikdy nic neměl. Nikdy jsem ji s jinou nezahnul. Ona problém nemá. A já ? Mám to v konečníku. Z čeho ? Doktor mi řekl, že je to ze stresu dlouhotrvajícího, což u mne je dost možné. Po operaci, kterou jsem si opravdu protrpěl a o měsíci po něm už nechci ani raději psát, to mám zase. Na tom samém místě a také 3 kusy, jako před tím. Má to asi 2-3 milimetry, ale ...  JE TO TAM.  Zkoušel jsem nějaké spraye dělané v lékarně na objednávku a nic nefunguje.         Žiju zdravě, partnerky nestřídám, vitamínů mám myslím dost.   Nějaká rada ? Do měsíce jdu opět na tu minioperaci.  Nemusím psát, že je to velmi nepříjemné, že ? Operovala mě docela příjemná doktorka - chtěl jsem se propadnou. Chtěl jsem umřít. 

Keissy (Po, 25. 1. 2010 - 20:01)

já jdu zítra nä seskrabaní takdržtepalec :)

David (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

Není to sranda.Já si je léčím už přez 2 roky a stále uspěch tak 50/50,občas se oběví výrustek občas opar.První mi to odřezávali skalpelem,pak později dusík a ted podolilinem a navíc už 3 měsíce užívám Isoprinosine na posílení imunity,která byla dle rozboru jen trochu slabší než je průměr a stále se mi to objevuje.Ještě zkusím laser a požádám o změnu léčby imunit a uvidíme.Ale upřímně už toho mám plné zuby.Je to omezující a sex stále jen s kondomem.

XXX (St, 9. 1. 2013 - 15:01)

Dobrý den, mám problémy s akuminátními kondylomy už 5 měsíců.Nejdřívě mě můj přítel podezříval z nevěry a pak za námi přišla známá,že přesně tuto nemoc chytla v 8. měsíci těhotenství údajně v našem městě v bazéně.Já jsem často chodila do bazénu, tak jsem to konečně mohla příteli vysvětlit.Byla jsem již na odstraňování v nemocnici,ale tři týdny na to se mi to udělalo zase.Neznáte někdo nějakou dobrou léčbu,která by mi nerozleptala genitál?Mám ty sviňuše i ve vnitř.Pokud někdo víte napište mi prosím na můj E-mail : [email protected]át díky a všem "nemocným" přeji brzké uzdravení bez recidívy ;)

Marek (Pá, 11. 12. 2009 - 15:12)

Tady pomůže nejlépe dermatovenerolog. Samo od sebe to nezmizí. Mně zabralo hned první potření podufilinem a zatím jsem už měsíc bez bradavic.

anet (Pá, 11. 12. 2009 - 10:12)

dobrý den, léčím se už měsíc aldarou, ale bradavice né a né zmizet. Volala jsem své gynekoložce a ta má až do Vánoc dovolenou takže jsem objednaná až na leden. Takovou dobu to ale nevydržím a bojím se že se to ještě více rozroste. Myslíte že bych s tím mohla jít na kožní? a JAK VÁŽNÁ JE TATO NEMOC? Hodně se bojím rakoviny :-( s přítelem jsem po celou dobu léčení styk neměla tak proč to nemizí????

Petra (Út, 18. 8. 2009 - 00:08)

Dobrý den, objevily se mi okolo anu kondylomata. V září mi to budou laserem odstraňovat, a proto se chci zeptat, zda je to to odstranění bolestivé nebo následná léčba,zda to dělají v narkóze a jestli mě pustí hned domů? Děkuji za odpověď

Honza (So, 8. 8. 2009 - 14:08)

Na kondylomata mi pomohlo dlouhodobé užívání přípravku Epigen v kombinaci s indonal. Obojí se dá koupit volně na internetu.

klarinet.dj"sez (Čt, 30. 7. 2009 - 11:07)

Poradím

Petra (St, 29. 7. 2009 - 20:07)

Dobrý den, včera mi gynekoložka řekla,že mám v pošev. vchodu kondylomata,ale nic víc mi k tomu neřekla, zda se to bude nějak řešit nebo co to vůbec je, něco jsem si tu přečetla a docela mě to vyděsilo, co s tím? Mám za ní jít znovu? Včera jsem si u ní prožila tak bolestivou prohlídku,že už asi ani nikdy nechci! Ztratí se to samo? A může být svědění příznakem právě tohohle?Děkuji

Niky (St, 29. 7. 2009 - 15:07)

Prosím vás 10. srpna mám jít na abrazi kondylomat (seškrábnutí) - což se prý provádí u menšího počtu kondylomat. Trochu se bojím, že mě to potom bude hodně bolet, máte s tim někdo zkušenosti?A jak to potom vypadá?Budu se stydět za své přirození, až budeme mít s přítelem sex?Prosím napište mi někdo...jeké jsou následky operace...

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2009 - 22:07)

jdi k urologovi...

Reklama

Přidat komentář