Reklama

kondylomata

Luboš (Čt, 2. 7. 2009 - 18:07)

Zdravim vsechny, uz asi 2 mesice me trapi ""asi"" kondylomata,začalo to bílo-červenou tečkou 1-2mm velkou na podbřišku, ta zmizela, myslím že jsem ji vymáčknul, ale rozšířily se níže mám jich kolem kořene penisu asi 15 všechny jsou 1-3mm velké, stydím se jít k doktorovi, nesvědíto, nepálí to, ani se to nějak rychle nemnoží, akorát mě po močení pálí v ustí močové trubice, a na dásni se mi udělal nějaký bílý vřídek (1-2mm) může to bát kondolima? asi už 5 den ho tam stále mám. 1 týden jsem si na kondolima na genitáliich střikal epigen intimo a nic, žádná změna, potom jsem je zkoušel likvidovat 2 dny vectavirem a taky nic, ted jim hlivu a indonal a doufám že to pomůže, pár jsem jich zlikvidoval duofilmem, ale je to dost bolestivé, leptá to. Nemáte někdo nějaký recept jak se toho zbavit rychle a na trvalo, existují nějaké tablety? Nemůže to být herpes? od prvního červeného pupínku uplynulo asi 3-4 měsíce. Prosím o každou radu nebo jen poznámku. Děkuji Luboš.

Lubos (Čt, 2. 7. 2009 - 18:07)

Zdravim vsechny, uz asi 2 mesice me trapi "asi" kondylomata,začalo to bílo-červenou tečkou 1-2mm velkou na podbřišku, ta zmizela, myslím že jsem ji vymáčknul, ale rozšířily se níže mám jich kolem kořene penisu asi 15 všechny jsou 1-3mm velké, stydím se jít k doktorovi, nesvědíto, nepálí to, ani se to nějak rychle nemnoží, akorát mě po močení pálí v ustí močové trubice, a na dásni se mi udělal nějaký bílý vřídek (1-2mm) může to bát kondolima? asi už 5 den ho tam stále mám. 1 týden jsem si na kondolima na genitáliich střikal epigen intimo a nic, žádná změna, potom jsem je zkoušel likvidovat 2 dny vectavirem a taky nic, ted jim hlivu a indonal a doufám že to pomůže, pár jsem jich zlikvidoval duofilmem, ale je to dost bolestivé, leptá to. Nemáte někdo nějaký recept jak se toho zbavit rychle a na trvalo, existují nějaké tablety? Nemůže to být herpes? od prvního červeného pupínku uplynulo asi 3-4 měsíce. Prosím o každou radu nebo jen poznámku. Děkuji Luboš.

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 10:06)

jsou to malinké výrustky vypadají jak hřebínky měl jsem je na okraji žaludu a nechal si je operativně odstranit.

Klára (Út, 28. 4. 2009 - 17:04)

Už jsi něco našla?

Tina (Po, 27. 4. 2009 - 17:04)

Máte někdo nějaké zkušenosti s duofilmem, vagothylem a aldarou? Co je lepší/účinnější? Po roce se mi opět objevily asi dvě bradavičky, a chtěla bych zkusit něco jiného než laser, na který mě dlouho objednávali a rekonvalescence byla taky dlouhá. Narkóza taky nic moc. Lze je vypálit tekutým dusíkem na kožním bez umrtvování, když jsou kondylomata u poševního vchodu? Děkuji

densula (Po, 13. 4. 2009 - 21:04)

devcatka ja na tom byla na odstranení a vraci se to porad nevím musí se nato najít nejaky pripravek

EVE (Čt, 9. 4. 2009 - 10:04)

Prosím o radu! vedle čípku na poševní sliznici, která dřív byla hladká jsem si nahmatala jeden asi 2mm veliký výrůstek. Je možné že jde o ty kondylomata???

terka (St, 1. 4. 2009 - 20:04)

Pro Jonáše : Chci se zeptat jestli máš ještě k dispozici ten Warrtec. Dala bych cokoli abych se té hrůzy zbavila. Můj mail je 24terina"seznam.cz Dík za odpověď.

honza (St, 4. 3. 2009 - 16:03)

máte někdo skušenost s BioBeam 660 ??? jetli to funguje tak to za těch 5500 asi stojí

hovadak (Út, 3. 3. 2009 - 16:03)

Ahoj, my je zjistili s partnerkou takrka soucasne, po 5 mesicich vztahu.. ani jeden z nas nemel jineho partnera dele jak rok, takze nevime odkud to prislo. Ona sla na zakrok laserem hned jak to zjistili, ma to pryc, doufejme ze na co nejdelsi dobu. Me se udelal prvni na zaludu, pak uz to slo raz na raz, na vnitrni strane predkozky a na sourku... vymrazuje mi to kozni lekarka tekutym dusikem, nic prijemneho, zvlaste na zaludu, ale tam uz se nastesti zadne neobjevuji. na sourku mi dovolila mazat duofilmem, ten je celkem spolehlivy, ale na vnitrni strane predkozky se mi objevuji porad nove (tam duofilm nesmi) i kdyz vymrazovani je pomerne dobre odstrani... jinak nepouzivam zadne masti ani doplnky stravy, lekarka mi ani nic neporadila. Na sourku se objevuji take, ale tam je vzdy odstranim duofilmem.. problem je s ochlupenim.. pres chlupy jsou spatne viditelne a holenim si je pry muzu roznaset dal :( ma-li nekdo spolehlivou radu, budu rad. Preji vsem hodne uspechu pri leceni, vsichni vite jak mi taky je :(

Ivi (So, 28. 2. 2009 - 22:02)

By zasloužil ufiknout péro, debil jeden. Mě takhle bejvalej nakazil chlamydiema, zabíjela bych tyhle zmetky.

... (Čt, 26. 2. 2009 - 12:02)

Pro Petulku: Co znamena nestastnou nahodou to chytnout od pritele?Ja to mam taky od toho sveho, byli jsme spolu pres dva roky a on me podvedl. On nic nema, jen ja, a jelikoz jsem s nikym nic nemela on byl muj prvni a jsem 100% verna, je to jasne. Hlidej si ale, at se ti to nerozleze, na jednom zakroku jsem uz byla,nebolelo to tak moc, spis jsem byla vystresovana pred tim, nevedela jsem vubec do ceho jdu, na vsechno byla sama, nikdo me nepodrzel a moje nejhorsi trauma bylo jak mi na sale privazovali nohy tema remenama a az pak me uspali... ale vratilo se mi to a za par dni jdu zase na operaci.

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 01:02)

Takové nešťastné náhody neexistují...

Peťulka (Út, 24. 2. 2009 - 19:02)

Ahojky:)chtěla jsem se zeptat, nešťastnou náhodou jsem chytla od svého přítele bohužel bradavičky. Chtěla jsem se zeptat mám sice to kolem pochvy a trošičku to zasahuje dovnitř, ale nejsou příliš velké. Dostala jsem na to od svého gynekologa vodičku jmenuje se Verrumal, ale hodně mě to štípe a po přečtení dopisu tady na stránce jedné slečny jsem se dozvěděla, že se jí to po tomhle přípravdu vrátilo. Bohužel, ale nevím jak to měla rozšířené. Chtěla bych vědět váš nároz na tenhle přípravek popřípadě co si myslíte, že je nejlepší pro léčbu. Jestli třeba doporučujete ten chirurgický zákrok. děkuji moc.):):¨)

. (Po, 23. 2. 2009 - 20:02)

existuje nejake specializace kde by mi poradili jak posilovat imunitu kvuli condylomat? Jake pripravky pouzit? Muj gynekolog me uz po druhe posila na operaci do celkove narkozy na lzicku, i kdyz to moc nemam. Myslim ze bulal vysku vic jak ja

fuji (Po, 23. 2. 2009 - 20:02)

ahoj, nevite nekdo o laserovem odstraneni condylomat v ostrave? predpokladam ze to je lepsi, z toho co jsem cetla, nez tou lzickou, tou uz to mam jednou za sebou, ted mam jit znova, ale radeji bych zkusila ten laser...

Kačena (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

Jak se zbavit kondylomat http://www.abriana.cz/lekarna/kondylomata/index.php

Jonáš (Pá, 13. 2. 2009 - 15:02)

Po 3 použitích krému Wartec mi zbyla v podstatě celá tubička, ihned se mi vyléčily všechny výrůstky, bez krému s tím nešlo hnout ani po 3 měsících zkoušení všeho možného. Nabízím vám zbytek krému, třeba se někomu bude šiknout a uvítá nižší cenu - dám ho za 500 včetně poštovného. Kdyby někdo měl zájem, ozvěte se sem, budu se sem chodit koukat. Naštěstí už jen kvůli tomuto : D (bylo to peklo, šílený trápení, ostuda, no hnus. Už nikdy více - snad! )

sonyk (Čt, 5. 2. 2009 - 22:02)

doporučuju OV Fifejdy, v naprosté pohodě

Daisy (Čt, 5. 2. 2009 - 22:02)

Ahoj, nevíte náhodou o nějaké soukromé klinice kde to vypalují? Do Motola se mi podruhé nechce, nelíbil se mi moc jejich přístup...
díky

Reklama

Přidat komentář