Reklama

Od nového roku hubnu!

Markéta (Čt, 4. 1. 2007 - 14:01)

Ahoj, přidám se k vám holčiny...
Markéta - 165cm-59kg-21let.

maja (Čt, 4. 1. 2007 - 14:01)

maja-170cm-69kg-23let

Monče (Čt, 4. 1. 2007 - 14:01)

Ahoj, já 183cm/80kg/25let.

kasie (Čt, 4. 1. 2007 - 13:01)

Kasie - 176cm /75kg/ 38let

Elle (Čt, 4. 1. 2007 - 13:01)

Holky, pojdme si teda shrnout startovni vysku+vahu+vek. Diky

Elle, 176cm/93kg/25let

Romita (Čt, 4. 1. 2007 - 13:01)

Cau holky,ja nestacim zirat oci,jak sem rychle prispivate!Je to moooc dobre!Svihadlo si myslim,ze je dobra vec,ale ja skakat nemuzu,nebo by mi upadly ty moje prsiska!Mam je strasne tezky.Pocitat kalorie,to je pro me nad moje sily.Ze stresu zasadne tloustnu,uklidnuju se totiz jidlem.A co se tyka toho denniho vazeni nasich tel,tak jsem tim asi postizena a vazim se rano,v poledne a vecer a jak psala Viky,tak kdyz je tam vic nez ma byt,tak je motivace totalne v pr....!Takze asi se budem vazit jen jednou tydne.Ja jsem ted napsala nekolik veci najednou,ale to proto,ze jsem se snazila reagovat na to ,co kdo psal.Jinak snidane 2 krajicky moskvy,lucina a okurka.Obed sunkofleky a okurek.A odpoledene slupnu nejakou dobrou veceri a hlavne vecer zase cvicit.Myslim si,ze kdybych zacala jist jen hodne dietne,tak to nevydrzim a pak se prezeru,takze ja vse ,ale s mirou!Ja jsem hlavne fakt nemocna na sladkosti,bez jidla bych se i obesla,takze ted jsem si to vymyslela tak,ze kdyz budu pravidelne a malo jist ,tak bude metabolismus pracovat a nebudu mit takovy chute na sladkosti.Jo a co se tyka toho cviceni,tak si davam pul hodiny rotoped,ale zadnou tezkou zatez,klasika pohoda pijanko a pak 10 min posilovani,brisko a nohy a zadek,ale ten mam stejne malej a placatej.Ja mam problem s brichem a s tema spekama jak tecou nad bokama pres dziny,ale mam pocit,ze ty snad nejdou ani zhubnout!Strasne se tesim na to vecerni cviceni,musim z toho vytriskat to,ze se to stane moji zavislosti!Tak papa

akača (Čt, 4. 1. 2007 - 13:01)

kasie mně bas mohla také tu tabulku poslat? lina24"seznam.cz

Elle (Čt, 4. 1. 2007 - 13:01)

kasie muj email je dlenkad"seznam.cz, dekuju moc.
Holky a co cviceni? Chodite?

akača (Čt, 4. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj,chtěla bych jít do toho s Váma -jak na to pomůžete?

Mary (Čt, 4. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj všem nevím zda se můžu mezi vás vměstit já chci tak 4-5 kg, nejsem vyloženě obezní ale je to pro mě taky boj...

kasie (Čt, 4. 1. 2007 - 12:01)

Elle zašli E-mailovou adresu a já ti ty tabulky zašlu - naskenovala jsem je.

Victoria (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

Ta poobědová dieta je dobrý tip, v podstatě se o ni už pár dní snažím, ale např. včera jsem dorazila domů tak hladová a s chutí na všechno možné, že jsem aspoň uzobla pár věcí. Ale neuškodilo mi to, za 2 dny jsem shodila víc jak 1 kg. Zajímalo by mě, jak je to s vážením. Slyšela jsem, že by se člověk měl vážit jednou týdně, protože váha mezi jednotlivými dny kolísá, aniž by to něco extra vypovídalo, a taky že se váhový přírůstek neprojeví např. hned po přejedení, ale až za pár dní nebo týdnů. Já to bohužel nikdy nevydržím, jsem hrozně zvědavá, a tak se vážím minimálně dvakrát denně. Když to jde dobře, motivuje mě to, ale když zrovna nevážím, kolik bych si představovala, získávám takový pocit, jako že stejně nemá smysl se snažit, když stejně nehubnu. Myslíte, že by mi pomohlo, kdybych se nevážila tak často? Jednou týdně bych to asi nevydržela, ale aspoň dvakrát nebo obden, ne několikrát denně.

kasie (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

Dala mi je doktorka z endokrinologie.

maja (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

Zrovna rano jsem si stoupla na vahu a mam 69 kg je to hnus!musim zhubnout a to rychle.stydim se za sebe a nemam tak silnou vuli abych s prominutim nezrala.Ale pokusim se vydrzet!!!!!

jája (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

Elle, dobře zůstanu tady s zkusíme to spolu jo???...Potřebuji dát dolů jak jsem psala asi 30kg a musím to zvládnout do května (si dělám vzdušné zámky že??? :-))no ale aspoň 20, říkám si, že 5kg měsíčně by se snad mohlo podařit..Takže jak to uděláme???? mohly by jsme třeba formou soutěže, nebo já nevím jak se k tomu dokopat:-))

Elle (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

kasie, mohla bys mi říct, kde jsi tu tabulku sehnala? Ráda bych jí měla taky...jinak jsem mela dopoledne jablko a ted se chystam se na obed. Dam si testovinovy salat s kurecim masem a zeleninou bez polivky.

Šárka (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

Mám přesně opačnou motivaci, vsadila jsem se s přítelem že až budu vážit 58 kg.a udržím si to tak mě požádá o ruku:) Teď mám 70kg a je mi 25 let. Ještě doporučuji mrknout se do nového fitness časopisu už zase vyhlásili soutěž postava snů, asi se po už po třetí přihlásim. Tak držte palce:)

kasie (Čt, 4. 1. 2007 - 11:01)

To nevím, ale asi by to chtělo změnit stravovací zvyky. Já jsem těď při jídle doma začala používat malé talíře. Jsou to menší porce a vypydá to dobře. Holt nic není zadarmo. Přece nebudu mít v 38 druhou bradu a břicho. Jo abych nezapoměla chci naštvat exmanžela a ukázat, že jsem k světu. Narozdíl ode mě měří 173 a váží 110kg. Holt pomsta je dobrá motivace.

Líba (Čt, 4. 1. 2007 - 10:01)

Holky, to ale budeme muset držet těch max. 5000 KJ až do smrti?

kasie (Čt, 4. 1. 2007 - 10:01)

konečně jsem dorazila do práce, tak jsem se hned na náš klub koukla. Elle k snídani jsem slupla celozrný rohlík s jablkem a čaj. Včera jsem skoro udržela těch předepsaných 5000kJ. Děvčata musíme vydržet, nejsme žádná béčka. Začínám teď chodit s malou kalkulačkou a tabulkou výživových hodnot v kJ a počítám a počítám. Tak zatím pa

Reklama

Přidat komentář