Reklama

Od nového roku hubnu!

Elle (Čt, 4. 1. 2007 - 09:01)

tak devcatka, pekny ctvrtek? copak jste posnidaly?:o) ja activia bila a dve hrsti cornflakes bez orisku a bez cokolady, jen samotny a ted mam cerny kafe. taky jsem si koupila svihadlo a denne doma skacu, to ma asi soused radost:o).

P. (Čt, 4. 1. 2007 - 08:01)

jo ale samozřejmě taky chodím cvičit,možná díky tomu jsem nepřibrala, i když jsem se moc nehlídala a občas zhřešila u Meka,2x týdně jezdím na spinning.V tom stresovým období jsem přibrala 3 kila (během měsíce).

P. (Čt, 4. 1. 2007 - 08:01)

už jsem jednou psala,podařilo se mi zhubnout 18 kilo,do ideální váhy mám daleko,ale teď bych chtěla ještě 7.Jestli můžu mojí radu-chodila jsem do jedno kursu,dost mi to pomohlo,bylo to hlavně o psychice,povídání si a hlavně společné vážení.V tom kursu jsem dostala dolu 10 kilo,ty další pak sama.Jenže jsem docela polevila,to nevadilo,váha se držela půl roku,ale potom jsem měla nějaký problémy(někdo při stresu nejí,já bohužel žeru) a neměla jsem nikoho,s kým to probrat a kdo by mě podržel,takže jsem totálně rozhodila svůj jídelníček a hlavně návyky.Teď se snažím,naštěstí metabolismus se mi nijak nerozhodil,takže stačil necelý týden a jde to zase pomalu dolu.Každá z nás si našla svůj jídelníček,ale obecně platilo:ráno se najíst-bílkoviny(já slunečnicový chleba,vajíčko nebo sýr cottage,Lučina,svačina-jablko(já ne,mám po něm hroznej hlad),banán,jogurt,k obědu zezačátku těstoviny,tuňák,Šmakoun(=dost dobrý,málo kalorický,nahrazuje maso,hodně bílkovin,připomíná kuřecí maso trochu),zeleninové saláty(ty já můžu).Svačina zase něco z ovoce,nebo jogurt nebo jsem si dávala kafe+nějaký ten plátek s polevou(ty "polystyrénový"),večeře zeleninový salát,nebo sluneč.chleba se šunkou,sýr,ananas,rajčata (ty já můžu pořád).Chce to vyrazit do obchodu a prohlídnout si,kolik kilojaulů co obsahuje a podle toho se řídit - ráno 800.svačina 400.oběd 1600.svačina 400,večeře 800.někdy je člověk až překvapenej,kolik toho může sníst.No teorii zvládám dobře,že jo,v praxi to taky šlo,ale teď už jen nastartovat tu pevnou vůli.

milca (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

Napiste adresu ozvu se!!!!

milca (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

To tedy hubnu s VAMI!!!Je mi 48 merim 167 vaha 70 kg.Rada bych alespon 5kg.

Romita (St, 3. 1. 2007 - 22:01)

Ino a ostatni,jasne,ze jdem na to!!!Uz se tesim!Taky nam pak napis co bastis,jo?
Jani delena strava je dobra,ale neni to dieta,je to zivotni styl a to je naporad!A pokud chceme zhubnout i my,tak to neznamena,ze ted zmenime jidelnicek a za 3 mesice zhubnem a pak se na vse vyprdnem,to nam to pak pekne poleti zase nahoru!Tak holky....ZITRA a OPRAVDU NELHAT!!Dobrou noc.

Jana (St, 3. 1. 2007 - 21:01)

jdu dotoho s Vámi ,ale nemám pevnou vůli jako dřív!jak se budete snažit hubnout poradte máte nějaký fígl,já jen držela dělenou stravu a kila šli dolů za měsíc 5 kilo ale jak jsem začala opět jíst jako dřív tak to šlo nahoru!pa

Ina (St, 3. 1. 2007 - 19:01)

Nejhorší je, že zhubnu vždycky , když jsem ve stresu, nebo když mám jó moc velké problémy. Když jsem relativně v pohodě, jde to nahoru. Teď jsem nezaměstnaná, nemám pevný režim, nejsem sice psychicky v pohodě, ale nemám tzv. fofr, váha jde i kvůli tomu nahoru a přidává strašně roky, vypadám tak o 10 let starší. Takže bx1, Romito,Elle a další - jdeme na to? Ale nelhat!Zítra začínám, mám už nadepsaný deníček!(asi 50. v pořadí)

Romita (St, 3. 1. 2007 - 19:01)

Holky ja beru HA uz 12 let a dalsich 16 roku polykam hormony na stinou zlazu,takze jsem taky zvedava,jestli mi to cvicenicko pomuze?Jinak snidala jsem,obedvala a vecerela v 6,uplne normalni jidla,zadny dietni,proste klasiku,ale nechci se uz prezirat!Joo ty prsa to je sila,ale ja jsem celkove robusni,ramenata a velka zenska,takze na me to taky neni moc videt a spis bych rekla,ze mi to pribirani ani nikdo neveri!No holky musime byt krasny!

Elle (St, 3. 1. 2007 - 17:01)

Holky, podle toho jak to tu popisujete, tak z vas mam nejvetsi nadvahu:o(. Bohuzel jsem pribrala po lecich a ceka me ted i operace, presto jsem zacala od noveho roku jist zdravejc a cvicit. Z hubnutim mam zkusenosti, hlavne neprestante jist, to je blbost, chce to jist pravidelne, ale zdrave. pa

bx1 (St, 3. 1. 2007 - 17:01)

jájo, Ino....neutíkejte, taky potřebuji shodit tak 20 kg. Navíc můj problém je hlavně v pravidelném jídle menších porcí. Potřebuji vás tady :-) Díky. Takže se už dva dny o to snažím a připojuji večerní pití citrónové šťávy a kousek bílkoviny.

Ina (St, 3. 1. 2007 - 17:01)

Ahoj, potřebuju zhubnout asi 20 kg, jinak se nezúčastním srazu spolužáků z gymplu, no a dívat se na sebe taky už nemůžu. Dávat si k novému roku předsevzetí, to jsem se vždycky bránila, ale vidím, že je to moje poslední šance. Mám pocit, že ty moje motivace asi nejsou dost silné, navíc neoplývám silnou vůlí a jím, co vidím. Diagnoza - zřejmě chorobná žravost.Můžu se s někým vzájemně kontrolovat? Zn:cvičit, často jíst a porce pro vrabce.Je mně přes 40.

Návštěvník (St, 3. 1. 2007 - 16:01)

ahoj holky jsem na mateřske dovolené ale věřte že se nezastavím mam tři krásné holky a to 9,6,1 rok tak že jsem v jednom kole a večer jsem tak unavená že jsem ráda že si sednu na gavuč spíš lehnu a do pul hodinky spím jak když mě do vody hodí.Mám vyšku 163 a váhu 68kg prostě hruza ma váha je už několik let stejná a to 61 nic moc ale ujde to Jsem k světu ale takle se mi stracejí boky.A manžel mi říká že jsem jako medvídek pu.A ja vím v čem to vězí neobejdu se každy den bez sladkého ale od zítřka začnu být na sebe přísná ale sladkost si musím vzít jínak jsem nervozní.Tak všem držím palce co chtějí zhubnout.PA PA miška

Tina (St, 3. 1. 2007 - 15:01)

Teda ty zvětšená prsa vám docela závidím, to mně se ani nehnou, což je blbý, protože tím víc mi vynikne břicho. Když už jsem nakypělá, tak bych si aspon chtěla užít velkých prsou, ale ono nic. Jinak já jsem taková spíš stavěnější, žádný subtilní typ, takže to na mně není zas tak vidět jako na drobné ženské, tam se pozná každé kilo. Dnes si dám asi 40 min na Orbitreku, teď jsem měla jablko, maximálně do sebe ještě kopnu bílou Activii a to musí být vše i přesto, že budu chystat něco k jídlu pro rodinu, což je svízel

Inez (St, 3. 1. 2007 - 15:01)

Ahoj holky, motivace je hrozně důležitá! Já mám v dubnu sraz s kamarádkama z vejšky, bude to taková opožděná oslava našich společných čtyřicetin, neviděly jsme se 5 let, nechci tam přijet jako rozkynutá buchta. Romito, mám přesně stejné problémy jako ty, s mlsáním i s těmi ňááádry. Já jsem normálně hadrářka, docela ráda si kupuju oblečení, ale od velikosti 42 mě to přestává bavit, takže chodím v jedné v obří mikině až do jejího rozpadu.

Dany (St, 3. 1. 2007 - 14:01)

Holky já beru 2 měsíce prášky hormony bez vysazení, přibrala jsem 5 a pul kila..co s tím platim si BBC a vubec tam nechodim, zkrátka jsem líná:-(...výška 169 váha 68 hruza...jak se mám k tomu dokopat, když ani to, že si to platim mě nedonutí???

Romita (St, 3. 1. 2007 - 14:01)

Ahoj holky,tak se k vam pripojuji.Dokopalo me k tomu to,ze jsem za dva mesice pribrala ze 72 kg na 83 a to pri vysce 175.Zavidim Helci jakou ma vahu ,takze ani nechapu proc chce hubnout?!Ja kdyz mam 70 kg pri tyhle vysce tak jsem stihla,ale kazda to mame asi uplne jinak!Zacala jsem uz vcera a to tim,ze cvicim a hlavne od 17 hoid nebudu jist.Nemam ani tak problem s jidlem,jako se zravosti a mlsanim.A ted kdyz stojim pred zrcadlem,tak je mi spatne.Mam speky a strasne povoleny bricho.Vzdycky jsem koukala na porad jsme to co jime a u toho se cpala cokoladama atd.Mate to taky tak,ze kdyz ztloustnete,tak vas nic nebavi a jste otraveny?Ja teda jo.Do niceho se nevlezu a nema chut niukam chodit.Tech mych nabranych 11 kg je strasny a hlavne mam prsa jeste asi o 2 cisla vetsi nez normalne.Teda mam 5,ale ted je mam jeste asi 2 krat plnejsi a tecou mi z podprdy.Ach jo.Tak at to zvladnem!drzim nam vsem pesticky!Hlavne vydrzet.Ja mam cil ten,ze mi bude za 3 mesice 30 a tak chci byt krasna tricitka,ktera to slavi s jinou figurou.Mejte se krasne!R

Victoria (St, 3. 1. 2007 - 11:01)

Člověk by měl samozřejmě hubnout v první řadě sám kvůli sobě, ale motivace navíc není nikdy na škodu.

Victoria (St, 3. 1. 2007 - 11:01)

Včera mi můj idol řekl, že sice nejsem tlustá, ale mohla bych pár kilo shodit. Sice mě to od něj mrzelo, ale neřekl to nijak ve zlém a navíc má pravdu. Třeba se to pro mě stane natolik silnou motivací, že už konečně zhubnu (postupně) tak, jak bych chtěla. Při výšce 153 cm vážím kolem 58 kg, ráda bych měla tak o 10 kilo méně.

kasie (St, 3. 1. 2007 - 11:01)

Tak je 11.30hod a já si spočítala příjem kJ, dle tabulek od doktorky a vyšlo mi 2529kJ. Budu se snažit dodržet limit 5000kJ. Naštěstí jdu večer cvičit. Tak se mějte pá.

Reklama

Přidat komentář