Reklama

RIVOTRIL

zdenek (Ne, 16. 9. 2007 - 12:09)

rvotril jsem nebral 8let a ted ho opet beru.chci ho vysadit,ale musim pomalu,protoze kdzy ho neberu tak jsem stuhli.poradte jak se toho zbavit.dik

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 17:09)

Ahoj,"kombinace Welbutrin a Rivotril"-já užívám Welbutrin ráno 1 tabletu v poledne další tabletu,večer Trittico a Rivotril 1 tabletu!!!Jsem spokojená.V prvních 6týdnech mi bylo dost zle-spiše se mi stav zhoršil...ale pak se obrátilo vše k dobrému!Cítím se dobře!Tak ať ti taky pomůže...

verca (Po, 10. 9. 2007 - 12:09)

ahoj! ME SE Z NEHO NEJAK TOCILA HLAVA,NEJLEPSI JE NEBRAT NIC,RADEJI SI UVARIM MEDUNKOVY CAJ A NEBO VEMU HOMEOPATIKA.

zdeny (St, 5. 9. 2007 - 15:09)

mě to zase tak návykový lék nepřipadne, já jsem ho užívala několik měsíců , potom vysadila a vezmu si ho jenom sem tam ,když je potřeba- třeba půlku tablety za týden a stačí a jsem ráda, když h mám při ruce

Simina (Pá, 31. 8. 2007 - 12:08)

Ahoj všem,prosím Vás má někdo zkušenost s Wellbutrinem kombinovaný s Rivotrilem?Má diagnoza je PP a začínám s Wellbutrinem a není mi po něm nic moc,dá se říct,že i trochu hůř.|Jestli má někdo zkušenost s touto kombinací a mohl by se podělit o své zkušenosti,kdy to zabralo a jestli to zbralo,budu moc táda.Děkuji

Její Excelence (St, 29. 8. 2007 - 14:08)

Ahoj, zdravím všechny.Já jsem dostala Rivotril v kapkách a myslím si, že je to lepší, než v tabletách. Člověk si to může sám nadávkovat.Ale brát se mi to moc nechce, beru, jen když musím.Vlaďka.

Noemi (Út, 14. 8. 2007 - 20:08)

Ja jsem bohuzel holka, takze v tomhle ti neporadim...ale muzu potvrdit ze na sex jsem opravdu pomysleni nemela :D Ja jsem brala rano celej a vecer pulku..takze tak, ale brala jsem to ani ne tejden protoze jsem se na to hned vykaslala jak jsem zacla padat a bylo mi spatne!!!

Karel (Út, 14. 8. 2007 - 18:08)

Neomi a kolik si toho brala? Mám dotaz ale to spíš na muže po Rivotrilu se prý nepostaví. Já beru 3 krát denně 0,5 tabletku a tyto problémy nemám. Zajímali by mne zkušenosti někoho jiného.

Noemi (Út, 14. 8. 2007 - 15:08)

Ja jsem brala Rivotril a jako nemam s nim vubec dobre zkusenosti (ale diky tomu ze mi ho predepsal psychiatr ktery byl uplne na h*vno tak spis to davam za vinu jemu nez Rivotrilu). Po rivotrilu jsem mela zavrate, bylo mi spatne jako na zvraceni, spatne jsem slysela a chvilema na sobe mela studeny pot. Ovsem nejhorsi bylo ze jsem padala sama od sebe. Proste z niceho nic..sla jsem treba po ulici nebo ve skole a najednou jsem prestala citit nohy a spadla jsem a nemohla treba 2 minuty vstat..nejdriv jsem nohy necitila vubec a potom mi v nich zacalo brnet a prichazely zase k sobe...musela jsem rivotril vysadit a pote to vsechno skoncilo..ale asi zalezi na jedinci..preji hodne stesti :))

Elis (Po, 13. 8. 2007 - 22:08)

Rivotril se předpisuje při léčbě např. tiků.
Je návyková látka. Vysadit se musí velice pomaly!

Lily (Čt, 9. 8. 2007 - 13:08)

text

cizi (Út, 7. 8. 2007 - 11:08)

Jsem také dostala kapky, a mám strach, má nekdo s tim zkušenosti?

Návštěvník (St, 1. 8. 2007 - 01:08)

Všichni píšete o rivotrilu jako o tabletách. Já jsem ho dostala předepsaný ve formě kapek, ale hrozně se bojím si ho vzít. Nevím, co to se mnou udělá.

Návštěvník (Čt, 13. 6. 2019 - 07:06)

Uvidíš bude ti fajn neboj se toho .přestat můžeš kdykoliv....klidně si dej trávu co chceš asi ne Herak tobybylo už asi moc

Ivetulka (Út, 24. 7. 2007 - 21:07)

ahoj, já mám předepsaný Rivotril, ale neberu ho pravidelně, ale jen při bolestech. Mám totiž problémy s tím, že mě občas bolí na hrudníku, u srdce, a špatně se mi dýchá, takže pak si vezmu Rivotril a bolesti ustoupí. A on je vážně návykový jo? Tak to jsem nevěděla, díky za vaše info.

Jana (Čt, 19. 7. 2007 - 12:07)

Zkus si koupit v lékárně Magne B6, dost pomáhá na bolesti hlavy

Jana (Čt, 19. 7. 2007 - 11:07)

Rivotril jsem brala 4 roky na bolesti hlavy, vůbec jsem po celou dobu netušila, že je tak silně návykový!!! Chtěla jsem otěhotnět, tak jsem se ho pokoušela vysadit. Vůbec to nešlo, měla jsem strašné stavy. Nakonec se mi to podařilo za 5 měsíců. Teď už radši doktorům nevěřím, to vysazování bych přirovnala k drogové závislosti!

petula (Út, 17. 7. 2007 - 17:07)

caute, me rivotril predepsali v porube,ale ja ho neberu,mam brat pulku denne, je mi osmnact a mam z toho halucinace jako prase..poradte prosim.. mam to brat,na kontrolu jdu az v srpnu.. zatim nemam zadne jine leky ale pry dostanu inekce :,-,(pa

gábina (Po, 16. 7. 2007 - 16:07)

Ahoj beru rivotril dva roky, povedlo se mi snížit ze 3 na půlku z 0,5 mg. Nedávno mi odjel můj doktor a začala ho zastupovat jeho kolegyně. Rivotril mi vysadila a řekla že pokud beru půlku, není problém přestat. Co je to za blbost? Ten kdo ho berem ví že se musí přestávat pomalu, nejsem schopna ho ze dne na den vysadit, můj stav se zhoršuje, panikařím a mám strach, k té doktorce nemám žádnou důvěru a už jí nechci ani vidět, myslím že to není člověk na správném místě. Co mám v takové situaci dělat? Mám asi 5 tablet Rivotrilu a vlastně žádného lékaře. Můžete mi prosím někdo poradit?

jana (Ne, 15. 7. 2007 - 00:07)

Rivotril není antidepresivum, ale antiepileptikum. Návykový je , ale dá se postupným pomalým snižováním dávek návyku zbavit.Neurologové h předepisují proti křečím kosterního svalstva a na epilepsii. Psychiatři jej dávají na menší úzkostné stavy nebo na spaní.

Reklama

Přidat komentář