Reklama

RIVOTRIL

lenka (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

Já užívám Rivotril ještě společně se Studeronem,jako profylaxa/denně/na léčbu velmi častých migrén.Toto složení beru asi 3.měsíc,a hrozně mi vadí spavost,ale dle lékaře není zbytí!Musím si prý na to zvyknout!Mám jinak 2xdo měsíce pravidelné silné migrény.7-9dní.A tyto léky mi ty průvodní záchvaty mají zmírnit.No,uvidím,zkouším se sama nějak zbavit migrény,nechci být doživotně denně závislá na lécích.Je mi 35let.

jájá (Út, 23. 1. 2007 - 13:01)

rivotril je antiepileptikum, proto je asi na na příbalovém letáku napsáno -možno užívat doživotně- to asi platí pro epileptiky. Jinak odstraňuje úzkost a napětí kosterních svalů. Vedlejším účinkem může být skutečně pomočování-neudržení moči-zvlášť u starších lidí.A vedlejším účinkem je i ospalost, proto pomáhá i při nespavosti. Příznaky předávkování? Asi stejné jako u všech benzodiazepinů-velká ospalost, apatie, poruchy srdečního rytmu, ztráta vědomí....???

aja (Po, 22. 1. 2007 - 13:01)

nevíte někdo jaké jsou příznaky předávkování rivotrilu.

alfons (Ne, 14. 1. 2007 - 21:01)

co mas za tiky?jestli ti to neva..to jako trepes hlavou nebo co?..

alfons (Ne, 14. 1. 2007 - 21:01)

aha kazdy ma neco ale to jsem treba nevedel,me pomaha na tres rukou,panicke a uzskostne stavy,dava me do normalu kdyz to na me prijde,beru 0.5 mg jednou az dvakrat denne a musim konstatovat ze zabira perfektne,taky se pouziva na zmirneni ruznych stavu schizofrenie a psychozy.

markéta (Pá, 12. 1. 2007 - 15:01)

rivotril jsem brala asi jako desetiletá holka na tiky.Hodně mi pomohl,ale s hodně lidma jsem se setkala s tím že se pomočovali,a to ztoho důvodu že rivotril je na uvolnění svalů.

alfons (Čt, 11. 1. 2007 - 19:01)

rivotril se pouziva na zmirneni uzkostnych stavu pri ruznych druzich psychozy a schizofrenie kazdopadne zabira a to velmi dobre na co ho beres?

luba (Ne, 7. 1. 2007 - 13:01)

Co je to vlastně za lék a na co konkrétně pomáhá?

martina (Ne, 7. 1. 2007 - 10:01)

cauky..ja uz rivotril beru 3 mesice,ale nejak se mi nedari z vysazovanim..uz jsem ho mela pred mesicem vysadit,ale nejde mi to..je to jediny lek ktery mi pomaha..

Jitka (Po, 18. 12. 2006 - 13:12)

Je to lék pro léčbu schizofrenie. Užívejte pod dozorem lékaře a s velkou opatrností. I s tím vysazováním to musí být blbý. Já jsem brala Prosulpin, ten tak neuspává, ale je to na něco jiného. Jinak psychofarmaka sice pomáhají, ale musí se s nimi opravdu opatrně. J.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 20:08)

Jaká schizofrenie.. Na to se užívají opravdu jiné léky.. Rivotril s tím nemá nic společného. Naopak si myslím, že pokud ho někdo zneužívá, můžou se vyvinout jisté příznaky.. Například paranoidní myšlení. Můj tatínek ho bral jednou denně a bylo mu po něm lépe. Já už nějakou dobu trpím nespavosti, tak mi doktor také napsal 0,5mg na noc. Beru druhé baleni, ale ne pravidelně. Jen pokud nemohu opravdu usnout. Zabírá.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 21:08)

od té doby co ho beru bez něj neusnu mám epilepsii ale rivotril je prý na něco jiného (prý antipsychotikum

Lela (Pá, 10. 11. 2006 - 12:11)

Jak to tady tak pročítám, nechápu, proč je na příbalovém letáku psáno:Možno užívat doživotně...

Lenka (Čt, 12. 10. 2006 - 14:10)

Užíván ho cca půl roku, předtím jsem byla na
stilnoxu. Většinou 5 kapek, doktorka mi poradila, abych si šla lehnout třeba v devět a kapky užila po půl hodině nebo si nakapala tři kapky ihned před spaním a pokud bych do hodiny neusnula - nakapám si další tři kapky - problémy opravdu ustaly.
Navíc se necítím druhý den tak utahaná jako
po práškách na spaní.

linda (So, 30. 9. 2006 - 19:09)

Ahoj,brala jsem jej na uzkosti-dost dlouho,ted uz jen ve stavu nejvyssi nouze-protoze tohle fakt neni lek na hrani.Spala jsem vlastne porad,pokud ne,ze zacatku jsem obouchavala futra.Postupne se to zlepsovalo-ale fakt je,ze na rizeni,nebo okamzite mysleni-to musi byt sila...

Jana (Po, 25. 9. 2006 - 11:09)

Leni, a jak dlouho a moc ho bereš? To s tím pondělí jsem právě prožila.

Lenka (Po, 18. 9. 2006 - 11:09)

Já dostala Rivotril v kapkách na spaní, trpěla jsem nespavostí, pomáhá mi tak na 96%, nespavost postupně odeznívá, i když čas od času i přes jeho užítí má problém se spaním z neděle na pondělí. To už jsem si ale zvykla.

Lenka (Po, 18. 9. 2006 - 11:09)

Já dostala Rivotril v kapkách na spaní, trpěla jsem nespavostí, pomáhá mi tak na 96%, nespavost postupně odeznívá, i když čas od času i přes jeho užítí má problém se spaním z neděle na pondělí. To už jsem si ale zvykla.

Mates (Út, 20. 6. 2006 - 16:06)

Tak já dostal Rivotril 0,5mg dnes.A nevim jestli je to jeho přičiněním, ale jsem z něj dost ospalej a lehce se mi motá hlava.Ale to je fuk, hlavne když pomůže.

POUR FELICITÉ (Čt, 4. 5. 2006 - 12:05)

S Rivotrilem a Citalecem za volant?
Jsem 2 měsíce na Rivotrilu a Citalecu,přesto mě doktoři,vypsali z neschopenky.No,nechtěl bych být v jejich kůži,až je potkám na přechodu pro chodce,když budu za volantem nákladní soupravy plné kamení.To bych jim mohl zrovna postavit mohylu a přidat věnec.

Reklama

Přidat komentář