Reklama

Roztroušená skleróza

vera (Ne, 17. 9. 2006 - 13:09)

Prosím,kdo má néjaké zkušenosti z punkce-vyšetřením mozkomíšního moku.

Návštěvník (So, 16. 9. 2006 - 21:09)

House sem uteklo z Borelioza.cz.

šarik (So, 16. 9. 2006 - 21:09)

To jste buzici vedle. House nejsem já. Já likvorologii tak dobře neovládám. A kromě toho svoje slovo držím a své rady si nechávám jen pro lidi, co jsou inteligenčně natolik navýši, že to dovedou ocenit. Mimochodem pokud House odsud taky vykoušete, jen proto, že umí něco víc než vy, tak opravdu postižení touto nemocí vám určitě poděkují.

ha ha ha (So, 16. 9. 2006 - 20:09)

Psi přece, Šariku, dělají haf, haf, haf. Tak to respektuj. Ja si slíbil, že už tady štěkat nebudeš.

house (So, 16. 9. 2006 - 20:09)

hahaha house = šarik

Návštěvník (So, 16. 9. 2006 - 20:09)

Jo, a zbytek měl holt smůlu a svým dětem zničili život.

house (So, 16. 9. 2006 - 18:09)

Spousta mužů s RS zplodila zcela zdravé dítě resp.děti, které nikdy neonemocněly RS. Spostě žen s RS se narodilo zcela zdravé dítě, které nikdy neonemocnělo RS.
Řada párů s RS přivedla na svět děti, které nikdy neonemocněly RS.
house

house (So, 16. 9. 2006 - 09:09)

Má někdo informace o novém léku FTY 720 ?

věra (St, 13. 9. 2006 - 10:09)

Ještě k tomu imunitnímu systému. Mudr Havrdová nedoporučuje Vilcacoru(kočičí dráp),po Jucce zkončilo několik lidí na kapačkách, Já po Echinacee(třapatce)přestala na levé oko vidět barvy. Noni džus právě užívám, zatím ani horší ani lepší.

věra (St, 13. 9. 2006 - 10:09)

Michale z toho duchovního hlediska budeš mít pravdu, já se o duch příčiny nemocí také zajímám, tak jak ty to popisuješ, taková jsem opravdu bývala. Aby nemoc vznikla, je k tomu třeba ještě nějaká fyzická příčina.Dost často to bývají pozůstatky virového onemocnění z dětství.

m (Út, 12. 9. 2006 - 18:09)

to je moc hezké a řekla bych pravdivé....
děkuji ti

Michael (Út, 12. 9. 2006 - 15:09)

myslel jsem to tak, že následkem nějakého silného prožitku, např. v dětství, jsi uzavřená ke svému okolí. snažíš se žít jen svůj vlastní život sama pro sebe a nikoho do něj nepustíš. často se také obviňuješ za něco, zač nemusíš. jakmile si jednou na něco utvoříš názor, nic a nikdo jej nezmění.

*Jak to vřešit?
Smiř se sama se sebou, neobviňuj se za nic, co kdy vykonáš a své okolí ber jako nedílnou součást svého bytí.

:-) hodně lásky a zdraví všem tady

m (Út, 12. 9. 2006 - 12:09)

MICHALE-mě si ale neodpověděl...

Michael (Út, 12. 9. 2006 - 11:09)

NEJSEMroskař. ale mám kamarádku, která má toto onemocnění a vím, jak je to nepříjemné. chtěl jsem vám jen ukázat možnou ALTERNATIVU. chápu, že jste skeptičtí a asi bych byl taky. ale začněte třeba úpravou výživy. to vám naprosto NEUBLÍŽÍ. a pokud se seznámíte s uvedenými přípravky, pak na nich není nic špatného, co by vám mohlo úblížit! odsuzovat a kritizovat je velmi jednoduché.

eva (Út, 12. 9. 2006 - 10:09)

Mne osobne sa po Pur Yacce ve?mi pohoršilo a aj ostatné mi ve?mi pripomína nejakú reklamu! Ale aj mňa by ve?mi zaujímalo Michal či tebe tieto prípravky pomohli! Ďakujem za odpoveď!

m (Út, 12. 9. 2006 - 08:09)

MICHALE-
... A MŮŽEŠ TO VÍC DEFINOVAT, JINAK, ABYCH TO VÍC POCHOPILA..? NEBO SPÍŠ, JAK TO V SOBĚ DUCHOVNĚ VYŘEŠIT...?
"Z duchovního hlediska je příčinou tohoto onemocnění izolace následkem zatvrzelosti, dominantní postoje a požadavky. Odmítání části svého bytí, bráním k přístupu k němu, často obtížné myšlení. Zamyslete se nad tím."

věra (Út, 12. 9. 2006 - 08:09)

Michale, ty jsi také roskař a tyhle preparáty tě pomokly?

věra (Út, 12. 9. 2006 - 08:09)

Ten Noni džus snad nevadí, imunitní systém jen stabilizuje, horší je to s tou Yuccou, ta by mohla udělat neplechu, ostatní neznám. nikdy bych si ale netroufla tykhle experimentovat,co někdo neznámý poradí.

ivana (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Kdyby jen to, ale ten imunitní systém se naopak po takových fujtajblech rozpadá.
Ale i rozpad imunitního systému lze vlastně považovat za "vynikající účinky".

moribundus (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Ale jako fór pro ereskáře to není špatný, akorát, že to je moc rozvleklý.

Už hned první výživový doplněk se povedl:
NONI - džus z tropického ovoce, který má vynikající účinky na imunitní systém a posiluje nervové spoje.

Tak přesně tohle je jedna z věcí, která se na vzniku RS podílí.
Je celkem jedno, od jaké firmy džus z tropického ovoce pochází.

Reklama

Přidat komentář