Reklama

Roztroušená skleróza

house nejen pro (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Kateřino, začínám od základní stránky
www.doktorka.cz/
Po jejím zobrazení vidím pod názvem stránky vodorovný pás, tzv.lištu. Název "Hlavní stránka" má bílé pozadí - je aktivní, ostatní názvy mají žluté pozadí - nejsou aktivovány. Postupuji doprava až narazím na název "Diskuse" (šesté políčko vpravo od názvu "Hlavní stránka"). Kliknu myší na název "Diskuse" a tato stránka se mi rozbalí. Po otevření stránky "Diskuse" pokračuji po této stránce dolů, kde jsou dva sloupce s různými tématickými okruhy. V pravém sloupci je téma "Lidské tělo". Kliknu na něj myší a rozbalí se. V horní části jsou uvedena témata, která byla v posledním týdnu aktivní. V dolní části pak všechna témata podle abecedy. Najdu téma "Mozkomíšní mok", kliknu na něj myší a rozbalí se, zatím jen 3 příspěvky. Těším se na Tvůj. house

Návštěvník (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Svatá prostoto.

Michael (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Je nutná OKAMŽITÁ úprava jídelníčku. Vyřaďte mléko, sýry, cukr, uzeniny, konzervy. Vyřaďte zakázané potraviny podle vaší krevní skupiny.

* http://jakjime.php5.cz/krevni-skupiny.htm

Z duchovního hlediska je příčinou tohoto onemocnění izolace následkem zatvrzelosti, dominantní postoje a požadavky. Odmítání části svého bytí, bráním k přístupu k němu, často obtížné myšlení. Zamyslete se nad tím.

Je nutné použití následujících doplňků výživy.

NONI - džus z tropického ovoce, který má vynikající účinky na imunitní systém a posiluje nervové spoje.

PURE YUCCA - obsahuje přírodní saponiny, čistí organismus, rozpouští usazené soli, zpružňuje cévy.

OCEAN 21 - tekutý přípravek s výtažkem z mořských řas, který čistí organismus, rozpohybovává lymfatický systém. Nečistoty se pak dobře odplavují pryč z těla.

PROTECT 4LIFE - antioxidanty obohacené výtažkem z gingko biloby, která posiluje cévy a tím zdokonaluje prokrvení.

SUPER SOYA LECITHIN - posiluje cévní stěny, rozpouští tukové usazeniny na nich.

STRESS MANAGEMENT B-COMPLEX - posiluje nervové buňky, uklidňuje.

STRONG BONES - přírodní vápník s hořčíkem, které posiluje nervový systém a zlepšuje přenost vzruchů.

Přípravky můžete nakupovat na

* http://abcvyzivy.php5.cz

Pevné zdraví

momo (Po, 11. 9. 2006 - 18:09)

Katerino v rubrice lidské tělo, ----mozkomíšní mok :-) Také jse to hledala

Katerina pro ho (Po, 11. 9. 2006 - 16:09)

Prosím napiš kde se téma IgG proužků nachází , nějak ho nemůžu najít( asi to bude RS nebo jenom natvrdlost) a taky mě to hrozně zajímá a žádné odkazy na toto téma opravdu moc nejsou
Děkuji Katka

Návštěvník (Pá, 8. 9. 2006 - 11:09)

ahoj Ivko,bojuji s tímto vším během své nemoci cca 30 let!!Jednoduše-joga!! jakékoliv její alternativy,jsem děsně líná,ale snažím se nutit,pak jsem mnohem pohyblivější-i když chodím bez holí. Dagmara

house (Čt, 7. 9. 2006 - 20:09)

Pro Mercedes, gloglo a Renatu.
Zaujaly mne vaše příspěvky 1641-1650
o oligoklonálních IgG pásech. Domnívám se, že je to málo diskutované téma, které by mohlo zaujmout i lidi s jinými onemocněními než je eReSka. Protože na tomto webu nebylo zatím téma mozkomíšní mok, otevřelo jsem ho a dovoluji si v něm sdělit několik zajímavostí. house

věra (So, 2. 9. 2006 - 13:09)

Mercedes, dostala jsem se k tomu přes známou, to neplatí pojišťovna. Vyšetření trvá 1hod. a stojí 500Kč. Na Plzeňsku to dělá Mgr.Kotěšovcová, tel.739506409 www.mariko.cz, informace jsou též na www.fitness-cekanka.webzdarma.cz Za těch 500 to stojí, ukáže Tě to všechny orgány, kde je jaké postižení.

mercedes (Pá, 1. 9. 2006 - 06:09)

ahoj Věro, prosim tě kdo tě na ten přístroj poslal. Já se s těma dutinama léčim už asi rok. Jak mě začne bolet, začnou i tlaky. Je to docela dost nepříjemný.

Věra (Čt, 31. 8. 2006 - 16:08)

Mercedes, asi ne. Já to mívám teké. Před 14.dny jsem byla na diagnostickém přístroji Oberon a ten mi ukázal zanesené dutiny právě v okolí očí a na čele.

mercedes (Čt, 31. 8. 2006 - 06:08)

Chtěla jsem se zeptat jestli máte taky někdo zkušenosti s různými tlaky v obličeji. Já je občas mívám okolo očí a čela. Začal o mi to když jsem měla problémy s nosohltanem a příznaky jsem přisuzovala tomu, ale nevim jestli to není příznak taky RS.

wishus (St, 30. 8. 2006 - 15:08)

Dobrý den,
včerejším dnem byla uvedena do provozu nová verze diskusního fóra ereska.poupe.net, nově na adrese http://www.klubsms.cz/forum
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jakub Chvátal
Správce webu

wishus (St, 30. 8. 2006 - 15:08)

Dobrý den,

včerejším dnem byla uvedena do provozu nová verze diskusního fóra ereska.poupe.net, nově na adrese http://www.klubsms.cz/forum

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jakub Chvátal
Správce webu

Ivka (Út, 29. 8. 2006 - 19:08)

Má někdo zkušenosti s rozcvičováním dlouhodobě ztuhlých rukou a hlavně nohou. Ne po atace, ale vlivem dlouhotrvající nemoci?

věra (Po, 28. 8. 2006 - 09:08)

Iveto to máš na mysli asi hospic v Žirči u Dvora Králové. Já jsem tam byla v loni,ptej se na co chceš, pokud budu vědět, odpovím.

Iveta (Ne, 27. 8. 2006 - 20:08)

Víte o tom, že by někde v České republice byla pacientům s roztroušenou sklerozou poskytována kvalifikovaná péče v zařízení sociální péče? Za odpověď předem děkuji.

dracku (Ne, 27. 8. 2006 - 12:08)

není -) neplaš a hlavně ruce cvič !!!!!!!!!!!!!

mracek-dracek (So, 26. 8. 2006 - 20:08)

Ahojík, je zřejmé, že mne mé potíže nakonec doženou před obvodní lékařku..Ale přeci jen, ten kdo má s RS nějaké zkušenosti, můžu jí mít i já? Občas se mi stává, že si moje nohy dělají co chtějí (vratkavost), nekoordinované pohyby, poruchy paměti ( s tím mám docela velké problémy), začala jsem nosit brýle na dálku,ale občas mám pocit, že dochází ke zlepšení..Bolesti hlavy snad souvisí s páteří,ale..jsou poměrně časté..Někdy den po dni, někdy jsou i týdny klid.Brnění v prstech u horních paží nejsou tak časté,ale objevují se.Před (asi) necelým rokem jsem měla problém z levou paží, necítila jsem prsty vůbec, na ortopedii provedli jen obstřik, kdy jsem po něm v noci necítila paži vůbec, pak došlo ke zlepšení.Nebyl proveden rengen, nic..Takže nemůžu posoudit z čehože to bylo.Od té doby mám však pocit, že nemám v obou pažích patřičnou sílu...Ztrácím v nich cit..Dodnes to tak je, k zhoršení od té doby nedošlo..K tomu únava..Obávám se, že už začínám mít podezření na RS, je oprávněné? Děkuji za odpověď i patřičné rady.Petra

pepik (So, 26. 8. 2006 - 16:08)

opitaj sa primarky...hej?

ja (Pá, 25. 8. 2006 - 19:08)

Miška, neboj se příznaky nic neznamenají, aspoň ne hned tuto, nebo jinou nevyléčitelnou chorobu. A co se týče vyslovovaných přání, nemo mi nevyslovených, měl by si člověk dát pozor na to si přeje. Viděla jsem lidi umírat na rakovinu, takže radějji takto neuvažuj, asi nevíš co to znamená. Napiš o tvých zdravotních problémech a vyšetřeních, pak ti může nběkdo řícz něco bližšího. A neměj strach. To co popisuješ může být od páteře, nevím co ti nahání paniku, když lékař řekl že jsi zdravá. Možná by psyholog nebyl na vadu při úzkosti z nějaké nemoci. Ale to předbíhám, reaguji jen na to co jsi zatím popsala. Mě také posílaly k na psychinu... to je obviklá formulka. A co se týká očí měřili ti nitrooční tlak? Problémy s ušima nemáš?

Reklama

Přidat komentář