Reklama

Roztroušená skleróza

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2001 - 11:03)

co vim ja tak to nema s dedicnosti nic moc spolecneho je to vlastne takova zahada jak to vznikne . a leceni ? v dnesni dobe sice neni plne ucinny lek ale existuji leky ktere udrzuji pacienty v celkem dobre pohode . bohuzel ti co onemocneli treba pred 20-ti lety jsou na tom hure takze se moc neboj pokud touto nemoci onemocnela tva matka neznamena to ze to podedis .-)

Návštěvník (St, 28. 2. 2001 - 17:02)

chtela bych vedet jaka je pravdepodobnost o dedicnosti teto nemoci z matky na dceru.Maminka onemocnela asi ve 30 letech, mne je 18.dekuji za pripadne rady pri leceni Veronika

Návštěvník (Po, 26. 2. 2001 - 22:02)

Napsala jsem knihu o pocitech pacienta s RS. V edici Roska o ni mneli spocatku zajem, pak zmenili nazor, zrejme kvuli tomu, ze jsem psala otevrene o neblahych zkusenostech v centru v Katerinske. Kdo ma zajem knihu cist, at napise pod predmetem RS. Rada zaslu, je to asi 60 stran. Dekuji za vsechny pacienty za moznost, ze si muzem psat. bezakova"quick.cz predmer RS

Návštěvník (Po, 26. 2. 2001 - 19:02)

Otehotneni bych nedoporucovala,znam par neukaznenych pacientek,ktere otehotnely a jejich stav se vyrazne zhorsil.Co adopce?

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2001 - 21:02)

Nejsem nejaky velky odbornik na tema Roztroušená skleróza, ale chtěl bych upozornit, že velmi dobrých výsledků v "léčení" této nemoci má konopí. Vřele doporučuji knihu Marihuana-zakázaná medicína. Přeji mnoho úspěchů s touto podivuhodnou rostlinou.FYK

Návštěvník (So, 17. 2. 2001 - 16:02)

Jake mate zkusenosti s moznosti tehotenstvi a jeho nasledcich v souvislosti s RS ? dostava se mi neustale dost rozporuplnych odpovedi . a vzhledem k memu veku 25 bych si tedy rada dite poridila pokud by to tedy nemuselo byt opravdu nemozne . Diky za odpoved Lucka

Návštěvník (Po, 5. 2. 2001 - 08:02)

Je tato nemoc dědičná? Ani z toho moc nemám strach, ale moje prababička z tátovo strany ji měla. Může to potkat moji babičku z tátovi strany? A dá se tomu nějak předcházet?

Návštěvník (Út, 30. 1. 2001 - 21:01)

mezi prvni priz.patri -zanet zrak.nervu,spatna rovnovaha,zakopavani,mravenceni v koncetinach. Vysetrov.metody:lumbal.punkce(vys.mozkom.moku),magnet.resonance

Návštěvník (So, 6. 1. 2001 - 14:01)

Zajimalo by mne, jak se poznají první příznaky roztroušené sklerozy.A zda je dostupné vyšetření, které začínající onemocnění může rozpoznat.Děkuji.

Návštěvník (Ne, 10. 12. 2000 - 11:12)

Diskuzní téma pro všechny, kdo mají zkušenosti s touto nemocí a její léčbou.

Reklama

Přidat komentář