Reklama

Sebevražda

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

PROČ se o tom pořád...Zajímalo by mě, co vede "šťastné lidi" k tomu, aby obcházeli diskuze a četli věci, které je nezajímají, nutí je to přispívat a hodnotit jejich duševní stav.
Prosím Tě, Komediante, vysvětlíš mi to? Co tě sem zavedlo?

KOMEDIE (So, 1. 9. 2012 - 10:09)

PROČ se o tom pořád vykecáváte? Budete tu KECAT DALŠÍCH 10 LET O SEBEVRAŽDĚ A ZABÍRAT TU MÍSTO SKUTEČNĚ NEŠSTATNÝM LIDEM....
UDĚLEJTE TO, PAK VÁM UVĚŘÍME, JSTE KOMEDIANTI !!

KOMEDIE (So, 1. 9. 2012 - 10:09)

Tak to je dobře, ber to tak,...PROČ se o tom pořád vykecáváte? Budete tu KECAT DALŠÍCH 10 LET O SEBEVRAŽDĚ A ZABÍRAT TU MÍSTO SKUTEČNĚ NEŠSTATNÝM LIDEM....
UDĚLEJTE TO, PAK VÁM UVĚŘÍME, JSTE KOMEDIANTI !!

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 07:09)

Irving má dle mého... Těžko posoudit, zda měl pravdu,když jiný člověk, než živý to nemohl napsat ani nemůže číst. Tedy si to nezkusil.
To je jako tvrdit, co bude po smrti, když žiju.
To jsou čtivé teorie, ale k praxi daleko.
Existuje mnoho mýtů. Tento ale je vyloženě líbivý filozofický kec.Sorry.

Irving (So, 1. 9. 2012 - 06:09)

Žel, není to tak docela...Irving má dle mého pravdu.
Určitě výjimku tvoří demostrativní sebevraždy.

Jméno (Pá, 31. 8. 2012 - 23:08)

Ahoj,cchi spáchat sebevraždu,ale nevím jaký způsob si vybrat. Myslíte,že je dobrá volba spolykat prášky nebo se pobodat?

Pampeliška (Pá, 31. 8. 2012 - 21:08)

Irving říká, že jen ten,...Žel, není to tak docela pravda. Spousty těch, co to nemysleli tak zcela vážně to nechtěně dotáhnou do konce.
Výsledkem sebevraždy bych ten pokus nepoměřovala

J. Irving (Pá, 31. 8. 2012 - 21:08)

Irving říká, že jen ten, kdo to dotáhne do úplného konce, kdo si opravdu vezme život, jen ten to myslel vážně!!!
(Sorry).

n (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Mě ta citovaná část...ale jo,pampelisko,taky jsem se s tim ztotoznila.
o to vic nechapu,ze to nejsem schopna dokoncit.
me to fakt nebere hlava.

Pampeliška (Pá, 31. 8. 2012 - 18:08)

Když přemýšlím nad...Tak to je dobře, ber to tak, že udělat to můžeš vždycky. Lepší je plakat, fakt, beze srandy.
Mně to ulevuje, když si popláču.

Pampeliška (Pá, 31. 8. 2012 - 18:08)

budu se asi trochu opakovat -...Mě ta citovaná část oslovila právě proto, že jsem se s tím ztotožnila. Je dost možné, že jiní to můžou mít jinak. To máš tak, jak když se traduje mýtus o tom, že v depresi není člověk schopen vstát z postele, že jinak to není skutečná deprese...
Ale přitom, když se člověk dokáže zasebevraždit, obvykle to nedělá v posteli, to by mu do té postele musel někdo ten sebevražedný nástroj přinést.
:-/

ToJeJedno (Pá, 31. 8. 2012 - 17:08)

Když přemýšlím nad sebevraždou nad vlastním provedením (skok z výšky z konkrétního místa) a v hlavě si promítám detaily, tak se mi chce brečet. Bojím se toho neznáma, co bude po smrti. Zatím tu sebevraždu odkládám.

CVOCI (Pá, 31. 8. 2012 - 15:08)

A DYT VY NIC NEDĚLÁTE !
AKORÁT SE DONEKONEČNA VYKECÁVÁTE O SEBEVRAŽDĚ .....CVOCI .

n (Pá, 31. 8. 2012 - 15:08)

omluva za zdvojeni

n (Pá, 31. 8. 2012 - 15:08)

budu se asi trochu opakovat - pak ale nedokazu pochopit,proc kdyz jsem vsechno doplanovala,sehnala atd se tou ulevou nespustil ten definitivni krok k dokonceni.jestli jen ono ta uleva neni chybou.
nechapu to.
ze nepripravena bych do toho sla po hlave treba v tom afektu.
jestli to tak fakt neni skutecne lepsi .

n (Pá, 31. 8. 2012 - 15:08)

budu se asi trochu opakovat - pak ale nedokazu pochopit,proc kdyz jsem vsechno doplanovala,sehnala atd se tou ulevou nespustil ten definitivni krok k dokonceni.jestli jen ono ta uleva neni chybou.
nechapu to.
ze nepripravena bych do toho sla po hlave treba v tom afektu.
jestli to tak fakt neni skutecne lepsi .

Pampeliška (Pá, 31. 8. 2012 - 08:08)

Hodně mě tam zaujala pasáž o tom, jak se nemocným ve chvíli naplánování sebevraždy uleví. jak si příbuzní oddychnou, že tedy teď už je nebezpečí pryč, když je tak ve skvělé náladě, a zatím je to jinak, ta nálada je následkem rozhodnutí konce.

Pampeliška (Pá, 31. 8. 2012 - 08:08)

Odkaz na pejska je super, posmála jsem se. :-)

Přináším trochu méně veselý odkaz, ale docela seriozní a dobře zpracované téma.
Rozhodně stojí za přečtení alespoň těm, kdo moc nechápou, proč to děláme...
http://www.sebevrazda.psychoweb.cz/

Líza (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

...nejlepší je jak se vždycky podívá, jestli má ještě.... :-)

Chcete umýt mon (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

Reklama

Přidat komentář